Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi]  (Przeczytany 314283 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #165 : 11 Maj, 2011, 08:51:49 am »

Ja wolę termin" prostytucja polityczna", gdyż ten właśnie termin mówi" choć do nas będziesz miał lepiej bez względu na poglądy" i mam też mieszane uczucia, bo sam nie wiem, jak bym się zachował, choc mam poglądy radykalne, to gdybym dostał propozycję z np. SLD, to chyba dołączyłbym do najstarszego zawodu świata
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #166 : 11 Maj, 2011, 10:27:00 am »

Ja wolę termin" prostytucja polityczna", gdyż ten właśnie termin mówi" choć do nas będziesz miał lepiej bez względu na poglądy" i mam też mieszane uczucia, bo sam nie wiem, jak bym się zachował, choc mam poglądy radykalne, to gdybym dostał propozycję z np. SLD, to chyba dołączyłbym do najstarszego zawodu świata
To, że ktoś do kogoś przystaje to nie jest naganne, ale transfer jednego z czołowych opozycjonistów, niby łebskiego polityka w zamian za stołek ministerialny może być nazwany "prostytucją polityczną". Tuż przed otrzymaniem gabinetu twierdził, że nawet Prezes Kaczyński jest lepszy od PO, a a po uściśnięciu graby z Premierem Tuskiem oznajmia, że największym złem byłyby rządy PiS. No cóż! Punkt widzenia za fotel do siedzenia Chichot.
Co do wypowiedzi Firefoksa to przykład Bielana nie jest najlepszym. W tym przypadku bowiem nie chodzi o zmianę jedynie partii, ale nagrody w zamian za zmianę Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #167 : 11 Maj, 2011, 11:49:43 am »

Tak jest, Ewo, Makiawelizm też ma tu rację bytu. Przy okazji twierdzę, że Tusk tym ruchem, potwierdził podział Polski na dwa skrzydła, gdyż SLD osłabnie, i zostaną tylko dwie partie PO i PIS, i przy wyborach podział ten będzie bardzo widoczny, co spowoduje bardzo niekorzystne zjawiska społeczne przejawiające się powiększoną agresją polityczną.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #168 : 11 Maj, 2011, 12:25:48 pm »

Cytuj
Co do wypowiedzi Firefoksa to przykład Bielana nie jest najlepszym

Ewo masz rację.Nie jest najlepszym. Smutny Wiesz Ewo w PiS-ie tak trudno o dobre przykłady Z politowaniem

Tak jest, Ewo, Makiawelizm też ma tu rację bytu. Przy okazji twierdzę, że Tusk tym ruchem, potwierdził podział Polski na dwa skrzydła, gdyż SLD osłabnie, i zostaną tylko dwie partie PO i PIS, i przy wyborach podział ten będzie bardzo widoczny, co spowoduje bardzo niekorzystne zjawiska społeczne przejawiające się powiększoną agresją polityczną.

Agresja polityczna Jarosława "oazy spokoju" Kaczyńskiego

Wystąpienia Jarosława streściłbym tak:Kocham was. Zrobiłbym dla was wszystko, ale wrogie siły przeszkadzają mi w tym. Wyjściem jest pozbycie się z polityki wszystkich wrogów PiSu. Wtedy nikt nie będzie zaogniał dyskusji. Tylko co PiS zrobi bez opozycji. Kogo będą krytykowali i w kim będą widzieli przyczynę wszelkiego zła i nieszczęść Polski. Tylko na kogo będą zrzucali winę za wszystkie swoje porażki i wrogość do kogo będzie jądrem ich programu jak teraz?
Już kiedyś cytowałem na tym portalu fragment "Kuracjusza"Hermanna Hesse .
PiS pod przywództwem Jarosława wpisuje się dokładnie w ten cytat.
Ach, pozazdrościć prostaczkom, którzy umieją kochać samych siebie i nienawidzić swych wrogów, pozazdrościć patriotom, którzy nigdy nie musieli zwątpić w siebie, bo nigdy nie ponosili najmniejszej winy za nędzę i nieszczęścia swego kraju, bo winni byli naturalnie Francuzi, Rosjanie albo Żydzi, wszystko jedno kto, w każdym razie zawsze kto inny, „wróg”!
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2011, 12:28:44 pm wysłane przez Firefoks » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #169 : 11 Maj, 2011, 12:44:43 pm »

szambo było za sld.... było za pis...jest za po....i będzie jeszcze nie raz...
wiec nie ma co się spinać...
Mówiłam to już nieraz. Jaki naród, tacy politycy. Przecież oni nie przybyli z kosmosu ani nie przyjechali z innego końcfa świata. Oni wszyscy wywodzą się spośród nas. Tacy już jesteśmy sprzedajni, interesowni a dane słowo często jest tla nas tylko pustym słowem i raczej się nie zmienimy, bo cuda się nie zdarzają a jesli, to bardzo rzadko.Gdybyśmy mieli wobec siebie wzajemny szacunek oraz wrodzone poczucie odpowiedzialności, to może życie w naszym kraju nie byłoby takie zryte.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #170 : 11 Maj, 2011, 13:37:14 pm »

Przyjdzie przewodniczenie ue i wszystko się zmieni : ) będzie lepiej, zobaczycie.
A póki co:
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #171 : 11 Maj, 2011, 15:36:51 pm »

Ewo masz rację.Nie jest najlepszym. Smutny Wiesz Ewo w PiS-ie tak trudno o dobre przykłady Z politowaniem
Ach, pozazdrościć prostaczkom, którzy umieją kochać samych siebie i nienawidzić swych wrogów.

Co ja czytam?! Janie Ty to stwierdzasz? No,no, jak tak oceniasz PiS-owiaków to Ty spełniasz wszystkie przyjęte przez Ciebie kryteria do pełnej przynależności do partii. Potrafisz kochać siebie i wyjątkowo nienawidzić swoich wrogów. Nieprawdaż?! Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #172 : 11 Maj, 2011, 16:17:45 pm »

Co ja czytam?! Janie Ty to stwierdzasz? No,no, jak tak oceniasz PiS-owiaków to Ty spełniasz wszystkie przyjęte przez Ciebie kryteria do pełnej przynależności do partii. Potrafisz kochać siebie i wyjątkowo nienawidzić swoich wrogów. Nieprawdaż?! Szok
Pani Ewo, mimo całej mojej sympatii do Pysia-mysia, muszę godzić się z pani słowami, ponieważ coś w tym jest. Firefoks lubi siebie, to się wyczuwa bez problemu a nienawidzieć wroga, potrafi niczym sam Azja Tuchajbejowicz. Jest też druga strona medalu, ten pan nie pasuje mi na pisowca, choć mogę sie mylić, znam go tylko z forum. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #173 : 11 Maj, 2011, 16:21:46 pm »

Czytam i konkluduję, niektórzy nie mają pojęcia, co to jest polityka a jedynie chcą zakłócić porządek mocy demokracji i wolności słowa, bo każdy ma do tego prawo, bo żyjemy w 'wolnym," kraju ( wolnym- czytaj ślamazarnym, ślimaczym, itp)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #174 : 11 Maj, 2011, 16:29:23 pm »

Ale to my żyjemy w tym kraju, więc może jest jaki jest własnie dzięki nam Polakom.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #175 : 11 Maj, 2011, 18:50:46 pm »

Co ja czytam?! Janie Ty to stwierdzasz? No,no, jak tak oceniasz PiS-owiaków to Ty spełniasz wszystkie przyjęte przez Ciebie kryteria do pełnej przynależności do partii. Potrafisz kochać siebie i wyjątkowo nienawidzić swoich wrogów. Nieprawdaż?! Szok

To nie tak Ewo.Nie tak.Sprytnie wyrwałaś to z kontekstu.Ja skłaniałbym się bardziej ku takiemu rozumieniu (bulwersującego)cytatu.

    Człowiek dopiero wtedy jest w pełni szczęśliwy, gdy może służyć, a nie wtedy, gdy musi władać. Władza imponuje tylko małym ludziom, którzy jej pragną, by nadrobić w ten sposób swoją małość. Człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest służebnikiem.

— Stefan Wyszyński
Ewo tylko tyle i aż tyle.

Czytam i konkluduję, niektórzy nie mają pojęcia, co to jest polityka a jedynie chcą zakłócić porządek mocy demokracji i wolności słowa, bo każdy ma do tego prawo, bo żyjemy w 'wolnym," kraju ( wolnym- czytaj ślamazarnym, ślimaczym, itp)

Samozapłon uwielbiam Twoje przemyślenia. Z politowaniem

Pani Ewo, mimo całej mojej sympatii do Pysia-mysia, muszę godzić się z pani słowami, ponieważ coś w tym jest. Firefoks lubi siebie, to się wyczuwa bez problemu a nienawidzieć wroga, potrafi niczym sam Azja Tuchajbejowicz. Jest też druga strona medalu, ten pan nie pasuje mi na pisowca, choć mogę sie mylić, znam go tylko z forum. Pozdrawiam.

Jolu,a jak u Ciebie z miłością do siebie.Czy Ty nie lubisz siebie???O jakiej nienawiści Wy mówicie?Czy krytyka kojarzy się Wam z nienawiścią.Czy tak???!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #176 : 11 Maj, 2011, 18:58:59 pm »

Przyjdzie przewodniczenie ue i wszystko się zmieni : ) będzie lepiej, zobaczycie.
A póki co:



monotematycznie Piotrze i to bardzo...przypomnij sobie np.  "wielką emigracje" za czasów pisu... było tak wspaniale...Co? :-/ ... jakoś sobie nie przypominam by było......
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #177 : 11 Maj, 2011, 19:08:24 pm »

  dobre nawet bardzo dobre 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #178 : 11 Maj, 2011, 20:51:34 pm »

Firefoksie drogi, lubię siebie i akceptuję ale narcyzem nigdy nie byłam. Natomiast jeśli chodzi o to, co napisałam na Twój temat, to była taka zamierzona prowokacja. Ciekawa byłam czy zareagujesz. Jak dla mnie, to jesteś spoko gościu, bezpośredni, inteligentny i nie przejmuj się tak każdym słowem napisanym na forum. Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #179 : 11 Maj, 2011, 21:02:51 pm »

To nie tak Jolu, bo zgodnie z cytatem Pozdrawiam serdecznie Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23297 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
[Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami.... Hydepark « 1 2 ... 58 59 » widelec 877 667415 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2018, 07:25:21 am
wysłane przez widelec
Zaproszenia, zawieszki, winietki, podziękowania wszystko na ŚLUB!!!! Ogłoszenia drobne Marzena Parciana 0 5405 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 17:43:52 pm
wysłane przez Marzena Parciana
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4987 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Miłość nie wszystko wybaczy - koncert Kamili Kłos Kultura i sztuka ODK Zaręba 6 11015 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2010, 11:51:19 am
wysłane przez ODK Zaręba
Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7 Serwis komputerowy Black 1 7114 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2010, 10:34:25 am
wysłane przez Black
Kto chce zarobic dodatkowo 100-300 złotych miesięcznie? Ogłoszenia drobne paese.kosmetyki@vp.pl 0 4760 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2011, 22:55:59 pm
wysłane przez paese.kosmetyki@vp.pl
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3801 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:44:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Podwójny jubileusz Złotych Godów Miasto Lubań Urząd Miasta 1 4646 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2014, 18:13:29 pm
wysłane przez edward osman