Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi]  (Przeczytany 314290 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #150 : 06 Maj, 2011, 23:14:48 pm »

Przy korycie świnia
Przy stole człek
Ze szklaneczką wina
Jaki to dziś wiek?

Jakie to dziś zlewki?
Że bat jedynie
Dany bez marchewki
Przy korycie świnie!

Żeby Naród dręczyć
Bez srogiej reakcji
Dać batem i nie męczyć
A marchew podać w racji.

Kiedy jest zamordyzm
A nie chcecie buntu
Macie samych Dyzm
Dajcie coś od Rządu.

Dajcie marchew
Na ten czas schowajcie bata
Inaczej taki wpis to drobna zapłata!
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #151 : 07 Maj, 2011, 11:53:48 am »

Gdzie Ci z Irlandii, na jakim etapie
Szukają na cmentarzach i w bandycie
Co jedną ręką Polskę kładzie na mapie
Teraz właśnie mamy jedno wielkie krycie!

Myślałam, że pytanie zadałam retoryczne, ale znalazłam odpowiedź w kolejnej swojej rymowance
 

Obiecanki
Jaki program dzisiaj mamy
TVN, Polsat, HBO- news?
Jakie są dzisiejsze plany?
Płacić, płacić za nich mus!

Co nam w starcie obiecali?
Co w programach mieli?
Czemu w słupkach tacy mali?
Abyśmy  tylko nic nie chcieli!!!

Premier matką spot wypełniał
Obiecywał siostrom kasy wiele
Lecz się cud nie spełniał
Chyba, że w Kościele.

Ci z Irlandii powrócili
Na chwileczkę krótką
By do Niemca moi mili
Po pieniądze nawet łódką!


Gdzie ten kraj mlekiem
Miodem i euforią wszelką
Gdzie nadzieja z wiekiem
Upada wraz z Belką!

Jeszcze dywan leży równo
Dług przykrywa ledwie skryty
Z tych obietnic mamy g…o
Program cudów sam jest  wryty!!!
 Ewa Gutek 1 lutego 2011

Kiedyś były krzyki, że wprowadza nam się państwo policyjne. Tak krzyczeli Ci co teraz rządzą. Teraz oni radzą. Po każdym weekendzie pokazują czarne statystyki pijanych kierowców, a nich procentowo większy udział rowerzystów...Chcecie skutecznego działania? Macie zdało by się odczytać. Ale...kiedy 1500 funkcjonariuszy nie radzi sobie z pseudokibicami, kiedy dochodzi do demolki, a Minister Sprawiedliwości nie wie, że nie został złapany, ani jeden chuligan.
-Znajdą po monitoringu- stwierdza.
To ja pytam kto i za co zapłaci zabezpieczającym? Kto i za co płaci panu Ministrowi. Proponuję ustawić puszki i płacić kamerom, bo w nich jedyna nadzieja, a 1500 funkcjonariuszy postawić na drogach, gdzie są wyjątkowo skuteczni i z czego przynajmniej jest kasa i można podnieść słupki skutecznej kontroli.
« Ostatnia zmiana: 07 Maj, 2011, 11:57:01 am wysłane przez Ewa Gutek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #152 : 07 Maj, 2011, 15:44:52 pm »

Droga pani Ewo, widzę to trochę inaczej. Często używamy sfomułowania:oni. Oni źle rządzą, oni są źli, nieuczciwi, deklaratywni itd. Przecież Polska to nasz kraj, nasza wspólna ojczyzna a Polacy, to my wszyscy, którzy żyjemy w tym kraju. Nic się nie zmieni w naszej kochanej ojczyźnie, dopóki my sami nie zmienimy naszej mentaności. Na porządku dziennym łamane sa prawa pracownicze, obywatelskie i często przechodzimy obok tego zupełnie obojętnie, wolimy podlizywać się do szefów w imię awansu lub innego premiowania naszych poczynań, donosimy na innych, nie szanujemy się nazwajem, brak na otwartości na drugiego człowieka. Natomiast to czego nam nie brakuje, to zawiść, materialne podejście do życia(chciwość), pogarda wobec słabszych i uboższych. Nawet gdyby powstało jeszcze ze 100 nowych partii to i tak nic sie nie zmieni. Nie ważne, czy ich nazwy będą brzmiały patetycznie czy też liberalnie. SLD, to dla mnie postkomuna, PO miało okazję pokazać co potrafi( nie popisali się) a PiS niby sciemnia, że chodzi im o dobro ogółu a tak napradę to chodzi tylko o stołki. Dopóki będziemy dzielić się na wrogie obozy, przypisując sobie zasługi a winą za potknięcia i błędy obwiniać wyłącznie stronę przeciwną, dopóty nie ma szansy na lepsze jutro.
Pani Ewo oczywoście proszę nie brać tego do siebie, nie odniosłam się tu do pani osoby tylko do słów, które przeczytałam.
Pozostaje mi tylko zacytować :"Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem"
Pytanie, w kogo? Odpowiedź, w osobnika drużyny przeciwnej.
Dodam, iż nie zamierzam sięgać po przysłowiowy kamień, gdyż mam świadomość własnych ułomności, naprawdę nikt z nas nie jest idealny a chcąc ulepszać  swiat zaczynam od siebie, bo jeśli ja postaram się być lepsza to i swiat wokół mnie też stanie się lepszy.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 07 Maj, 2011, 16:00:20 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #153 : 07 Maj, 2011, 20:56:05 pm »

Pani Jolu zgadzam się z panią co do uogólniania. Niestety politycy mają to do siebie, że mówią my...oni. Dlatego przytoczyłam strach przed nimi, bo państwo policyjne, gdy Ci nawet złapać kibola nie potrafią. Oczywiście wśród tych i tamtych są nie tylko perełki. Pisząc o polityce tej kształtującej naszą rzeczywistość na samej górze nie da się pisać o jednostce. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #154 : 07 Maj, 2011, 23:36:47 pm »

nic o jednostce
ni polityce
nic o perełkach
ni uczciwości
....rzeczywistosci
....zawiści
....złości
....czy mentalności
....przestańmy gadać
....zacznijmy działać
a świat z pewnością zmieni zaraz
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #155 : 08 Maj, 2011, 15:44:37 pm »

Kapelusze z głów!!!
Bóg, honor, ojczyzna i wspaniali kibice w hołdzie Żołnierzom Wyklętym i w proteście przed najłatwiejszą metodą zapobiegania burdom pseudokibiców- zamknięciem stadionów.
Chylę czoła śląskim kibicom!!!

Śląsk - P. Bytom (doping 1. połowa - zajawka) - 2011.05.07
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #156 : 10 Maj, 2011, 21:40:02 pm »

No to jest ich więcej Szok Transfer z SLD ślicznego Bartosza wyprowadzi na kraj z kryzysu Chichot
Ale szachownica i wcale nie o limuzyny chodzi. Mówią, że tylko krowa nie zmienia zdania, to teraz też wiemy, że transformowany nie jest z parzystokopytnych Co? Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #157 : 10 Maj, 2011, 22:04:20 pm »

No to jest ich więcej Szok Transfer z SLD ślicznego Bartosza wyprowadzi na kraj z kryzysu Chichot
Ale szachownica i wcale nie o limuzyny chodzi. Mówią, że tylko krowa nie zmienia zdania, to teraz też wiemy, że transformowany nie jest z parzystokopytnych Co? Chichot

Ewo ,Bielan to jest to.Bartosz Arłukowicz to przy nim pikuś.Czy to chcesz nam powiedzieć?Bielan ma prezencję,oj ma.A jaki mądry jest a jaki zeszmacony.Dla mnie miernota.
Ewo powinienem użyć bardziej zdecydowanych słów.Ty Wiesz dlaczego nie użyję.Tony proponował nam kawę.Myślę że powinnyśmy wypić razem kawusię i wiele sobie wyjaśnić.Ja muszę Ci wiele wyjaśnić.Przepraszam. Smutny
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #158 : 10 Maj, 2011, 22:19:35 pm »

Firefoxs'ie
nie denerwuj się tak na pania Ewę
po prostu zapomniała
że nie tylko PO czy SLD czy PSL
...
ale i PIS zmienia członków
...ups... transformuje..

pozdrawiam nie przebarwionych
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #159 : 10 Maj, 2011, 22:43:59 pm »


pozdrawiam nie przebarwionych

A są jeszcze gdzieś tacy Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #160 : 10 Maj, 2011, 22:58:43 pm »

A są jeszcze gdzieś tacy Co?
Bardzo dobre pytanie.Brawo Jolu 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #161 : 10 Maj, 2011, 23:06:40 pm »

A są jeszcze gdzieś tacy Co?
Pani Jolu nie mi oceniać
mi pozostaje jeno pozdrawiać...
i mieć nadzieję...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #162 : 10 Maj, 2011, 23:12:34 pm »

A są jeszcze gdzieś tacy Co?


Ewa, Jola i Lunatrzecia - karygodny błąd logiczny !

Przecież w przypadku transferów SLD do PO i odwrotnie można pisać jedynie jako o przeflancowaniu. Chociaż, po spotkaniu z BA stwierdzam, że to najsprawniejszy intelektualnie polityk młodej generacji. I trochę szkoda, że wpadł w szambo.

Ale cóż poradzić...lepiej zacytować klasyka : )

<a href="http://www.youtube.com/v/bMVupsYrSS4?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/bMVupsYrSS4?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #163 : 10 Maj, 2011, 23:14:48 pm »

Nadzieję może mieć każdy a nas. Pozdrawiać też można, bo to miłe a co do oceny, jeśli nie ten , to tamten, zawsze ktoś kogoś ocenia.
Firefoksie, wiedziałam, że prędzej czy później znajdziemy wspólny język, małą nić porozumienia, choć i posprzeczać się czasem tez wypada.  
Luno droga na forum nie ma żadnych pań, po prostu Jola. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #164 : 11 Maj, 2011, 07:07:27 am »

Chociaż, po spotkaniu z BA stwierdzam, że to najsprawniejszy intelektualnie polityk młodej generacji. I trochę szkoda, że wpadł w szambo.
 

szambo było za sld.... było za pis...jest za po....i będzie jeszcze nie raz...
wiec nie ma co się spinać...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23301 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
[Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami.... Hydepark « 1 2 ... 58 59 » widelec 877 667422 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2018, 07:25:21 am
wysłane przez widelec
Zaproszenia, zawieszki, winietki, podziękowania wszystko na ŚLUB!!!! Ogłoszenia drobne Marzena Parciana 0 5406 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 17:43:52 pm
wysłane przez Marzena Parciana
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4988 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Miłość nie wszystko wybaczy - koncert Kamili Kłos Kultura i sztuka ODK Zaręba 6 11015 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2010, 11:51:19 am
wysłane przez ODK Zaręba
Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7 Serwis komputerowy Black 1 7114 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2010, 10:34:25 am
wysłane przez Black
Kto chce zarobic dodatkowo 100-300 złotych miesięcznie? Ogłoszenia drobne paese.kosmetyki@vp.pl 0 4760 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2011, 22:55:59 pm
wysłane przez paese.kosmetyki@vp.pl
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3801 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:44:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Podwójny jubileusz Złotych Godów Miasto Lubań Urząd Miasta 1 4647 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2014, 18:13:29 pm
wysłane przez edward osman