Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi]  (Przeczytany 314315 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #90 : 27 Marzec, 2011, 16:27:00 pm »

ok
zamieniam ostudzić na rozweselić
nie miałam zamiaru nikogo urazić
pozdrawiam

Luna3 dlaczego wczoraj Ciebie nie było.Ewa tak rozrabiała że Ci mówię  .
Proszę ,miej zawsze coś gotowego co by było odpowiednikiem kubła zimnej wody.Bo Wiesz Ewa to Ewa  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #91 : 29 Marzec, 2011, 20:14:37 pm »

Minister PR wrócił, wydając lakoniczny komunikat o ataku kaszystowskich terrorystów na Fejsbuku.

<a href="http://www.youtube.com/v/mldt0C5cIVI?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/mldt0C5cIVI?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>

A i jeszcze WOLNE MEDIA - lektura obowiązkowa ; ) http://podlupa.pl/movie/79





Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #92 : 29 Marzec, 2011, 21:06:20 pm »

Słoneczko Peru swym blaskiem ochrania nas, aby żyło się lepiej- wszystkim Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #93 : 29 Marzec, 2011, 21:21:11 pm »

A teraz coś extra. Imperium Rządu Ludowego

<a href="http://www.youtube.com/v/v6JJLSaqNV8?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/v6JJLSaqNV8?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #94 : 29 Marzec, 2011, 21:50:49 pm »

Mistrzu...'jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie"...mam nadzieję, że dożyję Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #95 : 29 Marzec, 2011, 22:13:53 pm »

Zostaniesz poddany/a małemu testowi.

Składa się on z jednego tylko pytania, ale pytanie to jest bardzo, bardzo ważne.

Nie odpowiadaj pochopnie i bez rozwagi!

Zastanów się. Odpowiedz szczerze i dowiedz się czegoś o swojej moralności.

Wyobraź sobie poniżej opisaną sytuację i podejmij decyzję. Odpowiedź powinna być spontaniczna, ale szczera!



Otóż ... znajdujesz się w samym centrum katastrofalnej powodzi wywołanej tsunami... Niesamowite masy wody.... Jesteś fotoreporterem Gazety Wyborczej w samym środku tej Przerażającej katastrofy.

Próbujesz zrobić jak najbardziej oddające grozę zdjęcia... Sytuacja jest niemal beznadziejna. Wokół ciebie znikają domy, ludzie walczą z żywiołem... Potęga natury w całym jej okrucieństwie... porywa wszystko na jej drodze.

Nagle widzisz mężczyznę prowadzącego terenówkę... który walczy rozpaczliwie, wygląda jakoś znajomo...

I rozpoznajesz go: to Prezes Jarosław Kaczyński!

Ale widzisz, ze szalejąca powódź zaraz go porwie - ostatecznie...

Masz dwie możliwości - uratować go albo zrobić zdjęcie twojego życia! Ocalić mu życie albo zrobić zdjęcie, za które na pewno zgarniesz Pulitzera! Zdjęcie, które przedstawia śmierć jednego z najważniejszych ludzi w Polsce...

A teraz pytanie: wywołasz na matowym, czy na błyszczącym???
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #96 : 29 Marzec, 2011, 22:36:59 pm »

borisem Ewy motto to:Rzeczywiście tak jak księżyc
Ludzie znają mnie tylko z jednej
Jesiennej strony

Ewa ma tylko jedna stronę.Nie ma nadziei Jarosław przeżyje. Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #97 : 29 Marzec, 2011, 22:46:24 pm »

Fire.F Nie oglądaj faktów, świat nie jest taki straszny : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #98 : 29 Marzec, 2011, 22:52:51 pm »

Fire.F Nie oglądaj faktów, świat nie jest taki straszny : )

Ten matowy czy błyszczący?

    Dopiero po stworzeniu świata powstało mnóstwo niestworzonych rzeczy.

— Stanisław Jerzy Lec
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #99 : 29 Marzec, 2011, 22:58:28 pm »

Smutna konstatacja. Widzę, że zreformować się nie dasz ; ) Z TV jest jak z cukrem, wystarczy nie jeść miesiąc, a nałóg znika. Nie oglądam od 4 lat
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #100 : 29 Marzec, 2011, 23:17:48 pm »

Smutna konstatacja. Widzę, że zreformować się nie dasz ; ) Z TV jest jak z cukrem, wystarczy nie jeść miesiąc, a nałóg znika. Nie oglądam od 4 lat

Piotr nie znasz mnie.Z natury jestem optymistą.Może troszeczkę zachowawczym optymistą.I od kilku dni nie oglądam Faktów.Mam mały remont.Jednak pewne nawyki pozostały.Od niepamiętnych czasów Radio Wolna Europa,Radio Luxemburg.Nie tak łatwo pozbyć się nawyków pielęgnowanych latami.Piotr reformowalny też jestem.Kwestia reformatora.Ot i tyle.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #101 : 29 Marzec, 2011, 23:35:54 pm »

Reformator ze mnie żaden, ale już sam fakt zwrócenia przez ciebie uwagi na pewne zagadnienie budzi we mnie promyk nadziei : )

Spróbujmy zobrazować ten promyk

Załóżmy, że codziennie spotykasz cię z człowiekiem, którego nie znasz. On do ciebie mówi codziennie przez 30 minut a ty przez cały ten czas przyjmujesz informacje, bez dociekania kim ten człowiek jest, skąd pochodzi i jaki jest cel przekazywania tobie tych informacji.
Tak jest z tą, omawianą stacją, o której możesz poczytać sobie tu:
http://www.nowyekran.pl/ Czyli o Wizjonerskiej Strategii Inwestowania, w skrócie... : )
(tylko poszukaj, bo jest zakopane)

Co do R.WE i R.Luks. To było bardzo zdrowe słuchać mediów w opozycji do władzy. W 1984 r R. Luksemburg stale grało taki fajny utwór The Stranglers - Skin Deep
Jako dzieciak z uchem przy radiu wyobrażałem sobie ten zachodni świat, wcale nie będąc nieszczęśliwym z powodu życia TU w Polsce. Po prostu, wyobraźnia musi mieć pożywkę - w tym wypadku wiedzę z zakresu podstawowego poznania życia w takiej rzeczywistości.

Dedykuję go Tobie : ))

<a href="http://www.youtube.com/v/fqd9oWSqWIE?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/fqd9oWSqWIE?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>
« Ostatnia zmiana: 29 Marzec, 2011, 23:44:34 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #102 : 30 Marzec, 2011, 00:13:15 am »

Media powinny być niezależne. Jest wielu wspaniałych dziennikarzy ale niestety nie brakuje w tej grupie zawodowej oportunistów. Paradoksem jest to, iż w czasie reżimu, dążenie do bycia niezależnym i obiektywnym było dla dziennikarzy( poza kilkoma wyjątkami)sprawą oczywistą i nadrzędną. Dziś sprawą nadrzędną często jest kasa i kariera. Kasa nie jest niczym złym, kariera też nie jest niczym złym, ale bardzo ważną rzeczą jest jak do tego wszystkiego dochodzimy, czy będąc już na szczycie nie czujemy do siebie wstrętu. Ten problem dotyczy też innych grup zawodowych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #103 : 30 Marzec, 2011, 08:56:01 am »

Media powinny być niezależne. Jest wielu wspaniałych dziennikarzy ale niestety nie brakuje w tej grupie zawodowej oportunistów. Paradoksem jest to, iż w czasie reżimu, dążenie do bycia niezależnym i obiektywnym było dla dziennikarzy( poza kilkoma wyjątkami)sprawą oczywistą i nadrzędną. Dziś sprawą nadrzędną często jest kasa i kariera. Kasa nie jest niczym złym, kariera też nie jest niczym złym, ale bardzo ważną rzeczą jest jak do tego wszystkiego dochodzimy, czy będąc już na szczycie nie czujemy do siebie wstrętu. Ten problem dotyczy też innych grup zawodowych.

Niestety prawda zawarta w kilu-zdaniowej pigułce.
borisem Ewy motto to:Rzeczywiście tak jak księżyc
Ludzie znają mnie tylko z jednej
Jesiennej strony

Ewa ma tylko jedna stronę.Nie ma nadziei Jarosław przeżyje. Szok

Janie jeżeli stroną człowieka jest jego przekonanie polityczne i tylko takie strony widzisz to może czas do okulisty. W szpitalu przyjmuje trzy razy w tygodniu.
Oprócz przekonań politycznych dostrzegam człowieka i jego emocje, cechy charakteru, dążenia, marzenia, pragnienia...i to jest istotniejsze od przekonań politycznych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #104 : 30 Marzec, 2011, 15:03:24 pm »

Cytuj
Janie jeżeli stroną człowieka jest jego przekonanie polityczne i tylko takie strony widzisz to może czas do okulisty. W szpitalu przyjmuje trzy razy w tygodniu.
Oprócz przekonań politycznych dostrzegam człowieka i jego emocje, cechy charakteru, dążenia, marzenia, pragnienia...i to jest istotniejsze od przekonań politycznych.

Ewo pisząc to co napisałem,myślałem tylko o Twojej politycznej stronie.Nie oceniałem Ciebie jako człowieka.Nie mam nawet takiego  prawa .Mogę tylko wyrazić swoją opinię na Twój temat.I Wiesz co Ci powiem.Zgadzam się całkowicie z tobą w części:dostrzegam człowieka i jego emocje, cechy charakteru, dążenia, marzenia, pragnienia...i to jest istotniejsze od przekonań politycznych.Napisałbym dużo więcej o Tobie Ewo.O Tobie jako kobiecie.Niestety nie na tym portalu.Może wrzucę tylko taki aforyzm:Dlaczego mężczyzna nie umie poruszyć serca kobiety inaczej jak tylko je raniąc.
A wracając do poradni okulistycznej to ciesze się że nie zaproponowałaś mi poradni geriatrycznej. Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23301 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
[Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami.... Hydepark « 1 2 ... 58 59 » widelec 877 667457 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2018, 07:25:21 am
wysłane przez widelec
Zaproszenia, zawieszki, winietki, podziękowania wszystko na ŚLUB!!!! Ogłoszenia drobne Marzena Parciana 0 5406 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 17:43:52 pm
wysłane przez Marzena Parciana
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4989 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Miłość nie wszystko wybaczy - koncert Kamili Kłos Kultura i sztuka ODK Zaręba 6 11016 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2010, 11:51:19 am
wysłane przez ODK Zaręba
Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7 Serwis komputerowy Black 1 7114 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2010, 10:34:25 am
wysłane przez Black
Kto chce zarobic dodatkowo 100-300 złotych miesięcznie? Ogłoszenia drobne paese.kosmetyki@vp.pl 0 4760 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2011, 22:55:59 pm
wysłane przez paese.kosmetyki@vp.pl
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3801 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:44:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Podwójny jubileusz Złotych Godów Miasto Lubań Urząd Miasta 1 4647 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2014, 18:13:29 pm
wysłane przez edward osman