Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi]  (Przeczytany 314319 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #75 : 26 Marzec, 2011, 21:32:33 pm »

Cytuj
Dlatego nie wiem czy zamaina skalpela na tekę ministra była słusznym posunięciem

Jola ..autorytety mają czestokroć większą miarę  niż wyuczone liczydło..
zmiany systemowe w resortach to też psychologia..skoro dziś rządzi demagogia i pieniądz
może pozostanmy w tym nurcie 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #76 : 26 Marzec, 2011, 21:38:35 pm »

Pani Ewo nie powiedziałam, że coś zrobił nie tak tylko stwierdziłam, iż w czasie ministrowania Religi nie zauważyłam większych zmian jako pacjent a dokładniej nie o mnie tu chodzi a o moją córkę, która będąc dzieckiem dośc dużo i poważnie chorowała, bywała nawet w szpitalach naszym lubańskim i w Karpaczu. Teraz na szczęscie mimo astmy córka nie ma potrzeby bywania u lekarzy. Bardzo cenię sobie doktora Komendzińskiemu, który niesamowicie przykladał się do swoich obowiązków jako lekarz. Naprawdę bardzo pomógł mojej córce, dla mnie to lekarz z powołaniem. Nigdy nie robił problemów ze zrobieniem wyników czy ze skierowaniami do różnych specjalistów. Inni lekarze niestety często bagatelizują nawet dośc poważne symptomy chorobowe. Oszczędności i pęd za pieniędzmi niestety usypiają ich czunjność. Dobry lekarz rodzinny to polowa sukcesu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #77 : 26 Marzec, 2011, 21:40:54 pm »

Jadłam serek,a czy był tam szalej...nie wiem.
Jeżeli prośba o konkrety jest szaleństwem to może serek zaszkodził. Chichot
Jeżeli zaś propaganda populistycznych haseł ma grać tu pierwsze skrzypce...to powiem tak jak kiedyś z głupia frant odpowiedziała moja koleżanka na zarzut, że jak zwykle gra pierwsze skrzypce
"ale ja skrzypaczką nie jestem..."
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #78 : 26 Marzec, 2011, 21:50:42 pm »

Cytuj
większych zmian jako pacjent a dokładniej nie o mnie tu chodzi a o moją córkę

To kto tę zmianę miał wreszcie zauważyć TY czy córka.. Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #79 : 26 Marzec, 2011, 22:03:08 pm »

Borisem...jestem raz jednej, raz drugiej strony medycyny. Wiem, że jest to najtrudniejszy resort, ale osobiście jako pracownik i jako pacjent widzę równię pochyłą. Jak podasz mi jeden konkretny przykład zmiany systemowej za obecnej Pani Minister, która polepszyła sytuację pracownika lub pacjenta to może dam się przekonać.


nie zauważyłem zmiany... ja nie jestem z jednej ani z drugiej strony

Wracając do pretensji o podwyżki a dokładnie ich brak... pytam za co?

Przykład:
Izba przyjęć w Lubaniu godzina 2 z minutami przyjeżdżam z gorączką około 40 stopni a pani PIELĘGNIARKA do mnie cyt," co pan zwariował przychodzi pan tu z przeziębieniem i myśli że będę specjalnie budzić Pana DOKTORA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba tak głośno się wyraziła"

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #80 : 26 Marzec, 2011, 22:05:29 pm »

Jadłam serek,a czy był tam szalej...nie wiem.
Jeżeli prośba o konkrety jest szaleństwem to może serek zaszkodził. Chichot
Jeżeli zaś propaganda populistycznych haseł ma grać tu pierwsze skrzypce...to powiem tak jak kiedyś z głupia frant odpowiedziała moja koleżanka na zarzut, że jak zwykle gra pierwsze skrzypce
"ale ja skrzypaczką nie jestem..."

Ewo populizm jest wszechobecny.Sama nie jesteś wolna od populizmu.Złościmy się na coś,kogoś o coś.A sami postępujemy podobnie.Ewo populizm i podobne określenia funkcjonujące w polityce są sensem polityki.Utopią jest wierzyć w raj na ziemi.Utopią jest wierzyć w szczerość polityków.Ewo nie chcę tego powiedzieć,ja postrzegam Ciebie jako polityka.Muszę w związku z tym brać dużą poprawkę na szczerość Twoich wypowiedzi. Smutny
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #81 : 26 Marzec, 2011, 22:13:22 pm »

Borisem wejdź w Ustawę o wzroście wynagrodzeń podpisana 26 listopada 2010, zapoznaj się ze świeża Ustawą o Lecznictwie...To co poruszasz to jednostki, na które przysługuje Ci skarga, a to o czym ja piszę to rozwiązania odgórne, systemowe. Czy uważasz, że to co spotkało Cię w szpitalu powinno mieć odzwierciedlenie w całym kraju i w całym systemie? Jak miałoby to brzmieć? Z wyłączeniem Izby Przyjęć w Lubaniu?! Czy konkretnej pielęgniarki?! Ustawa to Ustawa, a nietaktowne zachowanie to inny tok skargowy. Dobrej nocy wszystkim.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #82 : 26 Marzec, 2011, 22:19:33 pm »

Ewo  nie znikaj.Bez Ciebie nie ma tego portalu.@@@@@.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #83 : 26 Marzec, 2011, 22:31:26 pm »

Pani Ewo nie zignorowałam pani pytania odnośnie ministra Religi i obiecuję odpowiedzieć na to ale nie dziś. Teraz siedze na forum i powtarzam lekcje na jutro równocześnie a odnośnie zachowania tej pani na izbie przyjęć i ogólnym stosunku do pacjenta, to szczerze mówiąć, takie zachowanie nie jest jednostkowym incydentem. Powiem więcej, normalne zachowanie z szacunkiem do pacjenta i szczerym zaangażowaniem, to własnie bywają jednostkowe przypadki a szkoda. Takie zachowanie np u naszych sąsiadow Niemców jest nie do pomyślenia. 
U lekarza rodzinnego a bywam tak dośc rzadko, naprawdę w ostateczności ale mimo to "przemiłe" panie pielęgniarki-rejestratorki, mają w sobie taki talent, iż zawsze potrafią sprawić, że czuję się winna(niczym intruz) ilekroć proszę o wypisanie recepty lub o rejestrację do lekarza. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich pań pielęgniarek w przychodzni ale niestety zdecydowanej większości.
Ludzie się do tago przyzwyczaili ale ja jakoś nie mogę się z tym pogodzić. I naprawde nie przesadzam. A zbyt niskie zarobki naprawdę nie mogą być usprawiedliwieniem, bo albo mamy szacunek do innych albo też go nie mamy i tyle.
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2011, 22:38:02 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #84 : 26 Marzec, 2011, 23:07:25 pm »

Moi drodzy, nie zapomnijcie przestawić zegarków.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #85 : 27 Marzec, 2011, 15:14:54 pm »


"
przepis po polsku

Wziąć tego, czego nie ma.
Dodać soli i kminku,
potem zmieszać z tym, czego
brak chwilowo na rynku.

Mieszać długo, dokładnie -
jak się znudzi, to przestać
i posypać tym, na co
absolutnie nas nie stać.

Można smażyć lub upiec,
lub przypalać na rożnach,
polewając tym, o czym
nawet marzyć nie można!

Wszyscy u nas to jedzą -
dla każdego wystarczy,
na czym właśnie polega
polski cud gospodarczy.


Marian Załucki
                                      "
zapożyczyłam ten wiersz z wątku
"poeci i miłośnicy poezji"
mam nadzieję iż uda się
poecie i satyrykowi
ostudzić atmosferę na wątku

pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #86 : 27 Marzec, 2011, 15:21:27 pm »


ostudzić atmosferę na wątku


ale co tu studzić...
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #87 : 27 Marzec, 2011, 15:26:59 pm »

Luna3 wyjątkowo trafnie dobrany wiersz do tematu Spoko
Jednak nie ma tu, aż takich emocji, które należałby szybciutko gasić. Ot zwykła wymiana poglądów, a że różnych...urok dyskusji
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #88 : 27 Marzec, 2011, 15:36:30 pm »

ok
zamieniam ostudzić na rozweselić
nie miałam zamiaru nikogo urazić
pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #89 : 27 Marzec, 2011, 15:39:10 pm »

Luna3 założenie rozweselenia osiągnięte. Nie uraziłaś mnie- zapewniam, że wręcz przeciwnie- dziękuje
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23302 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
[Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami.... Hydepark « 1 2 ... 58 59 » widelec 877 667458 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2018, 07:25:21 am
wysłane przez widelec
Zaproszenia, zawieszki, winietki, podziękowania wszystko na ŚLUB!!!! Ogłoszenia drobne Marzena Parciana 0 5406 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 17:43:52 pm
wysłane przez Marzena Parciana
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4989 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Miłość nie wszystko wybaczy - koncert Kamili Kłos Kultura i sztuka ODK Zaręba 6 11016 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2010, 11:51:19 am
wysłane przez ODK Zaręba
Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7 Serwis komputerowy Black 1 7115 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2010, 10:34:25 am
wysłane przez Black
Kto chce zarobic dodatkowo 100-300 złotych miesięcznie? Ogłoszenia drobne paese.kosmetyki@vp.pl 0 4760 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2011, 22:55:59 pm
wysłane przez paese.kosmetyki@vp.pl
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3801 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:44:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Podwójny jubileusz Złotych Godów Miasto Lubań Urząd Miasta 1 4647 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2014, 18:13:29 pm
wysłane przez edward osman