Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi]  (Przeczytany 314293 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #60 : 26 Marzec, 2011, 17:26:50 pm »

... jednocześnie raj obiecywał mojej grupie zawodowej.

jedyna konkretnie uprzywilejowana grupa zawodowa to są...POLITYCY....Spoko reszta to popierdółka walki politycznej miedzy nimi... bez obrazy dla pielęgniarek, policjantów, górników etc. .....
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #61 : 26 Marzec, 2011, 17:33:23 pm »

MooseDlb "ryba psuje się od głowy"  
Jak znajdziesz jednak czas i chęć to wysłuchaj w necie tej wypowiedzi, bo nie mogę się z nią nie zgodzić, a drugiej strony uzyskasz odpowiedź na wszystkie poruszane przez Ciebie pytania. Od struktur lokalnych, po te najwyższe.
Hołdys o okręgach jednomandatowych w " drugim śniadaniu mistrzów"
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #62 : 26 Marzec, 2011, 17:47:31 pm »


a czy jakiemukolwiek politykowi zależało na szarym człowieczku piszącym sobie na takim forum... Co? no tak realnie...Spoko
każdy swoją pupcię kryje i tyle... życie... to czy Pani czy ja będziemy mieli na chleb to ich naprawdę mało obchodzi... ważne by ICH dieta na konto wpłynęła i by ONI mogli się dalej ustawić... daleko szukać... Co? proszę popatrzeć na nasze lokalne "struktury władzy", które pieęęęęęęęknie się ustawiły... Spoko

Być może problem w tym, że często kandydują nieodpowiadnie osoby, nie wierzę w to, że każdy myśli tylko o własnej dupie, świat nie może skladać się z samych samolubów. Wiesz co Moose radną nie zostałam i nie zamierzam kandydować w przyszłości. Polityka raczej mi się nie podoba, praca społecznia daje większą satysfakcję. Czasem udaje mi sie dotrzeć do ludzi z róznymi problemami i pomóc im choć odrobinkę i wiesz co, to jest bardzo przyjemne uczucie. Wspieram też w dzialaniu mieszkanców tbs, byłam w tej sprawie u naszego pana Burmistrza i wiem, że w tej instytucji szykują się pozytywne zmiany. Będąc w komisji mieszkaniowej wyszłam zza biurka i zainteresowalam sie bliżej pewną panią z dwójką małych chorych dzieci, problem dotyczył jej dotychczasowego miejsca zamiesazkania oraz opieszałości ABK-u i udało mi sie pomóc jej. Ona stiwerdziła, że wróciłam jej wiarę w ludzi i że teraz patrzy trochę inaczej na świat. Wiesz to duża frajda gdy mozemu choć odrobinę komuś pomóc. Ja nie przestaję wierzyć w ludzi. Jeśli chcemy choć trochę zmienić świat, to sami spróbujmy stać się lepsi, może wówzcas inni zrobią tak samo.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #63 : 26 Marzec, 2011, 17:54:04 pm »

Taa,, Prime Minister of Poland odpowiada na pytania swoich zawiedzionych przyjaciół w zaprzyjaźnionej stacji. Piękna reżyseria. Myślę, że inżynieria socjotechniczna to przyszłość.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #64 : 26 Marzec, 2011, 17:58:14 pm »

No wreszcie ..ktoś zamknie temat...jam już mówił... Chichot

Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #65 : 26 Marzec, 2011, 17:58:50 pm »

Taa,, Prime Minister of Poland odpowiada na pytania swoich zawiedzionych przyjaciół w zaprzyjaźnionej stacji. Piękna reżyseria. Myślę, że inżynieria socjotechniczna to przyszłość.

a masoni są wszędzie... ehhh...

Być może problem w tym, że często kandydują nieodpowiadnie osoby,

ano...

praca społecznia daje większą satysfakcję.

dla mnie społecznik nie = polityk.... to dwa inne światy...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #66 : 26 Marzec, 2011, 18:11:27 pm »

Moose, wiem o tym, polityk myśli raczej do siebie(często bywa interesowny) a społecznik od siebie(woli myśleć o onnych). 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #67 : 26 Marzec, 2011, 18:30:52 pm »

 
Cytuj
Pani Jolu, czy ja wierzę Tuskowi?! Ja pielęgniarka?! Nikim innym jak nami w spotach wyborczych najmocniej się wycierał. " Moja mama była pielęgniarką i wiem..." jednocześnie raj obiecywał mojej grupie zawodowej. Tak jak nas wykorzystywano i zrobiono na szaro to cud manipulacji. Oczywiście ja nie czuję się oszukana, bo nigdy PO nie ufałam. Nie o to mi chodzi, ale o to, że doprowadzili ten kraj do skraju nędzy i jeszcze  biedzie z ust gębę robią. Nie tylko czynów nie ma, ale i słowa pogardy do obywatela za własną niemoc, albo celowa moc niszczenia.

Ewo chyba nie nadążam za Tobą.Mieliście swoje pięć minut i nie stworzyliście sobie raju?Czy Kaczyński będąc premierem zapomniał o pielęgniarkach?Ewo odpowiedz,tylko tak szczerze,bez demagogi. Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #68 : 26 Marzec, 2011, 19:14:06 pm »


Ewo chyba nie nadążam za Tobą.Mieliście swoje pięć minut i nie stworzyliście sobie raju?Czy Kaczyński będąc premierem zapomniał o pielęgniarkach?Ewo odpowiedz,tylko tak szczerze,bez demagogi. Szok
Szczerze i bez demagogi. Kaczyński jak był Premierem to Ministrem Zdrowia był ś.p. Zbigniew Religa- w mojej ocenia najlepszy szef na czele tego resortu. W ciągu dwóch lat rządów dostałyśmy najwyższą podwyżkę 30 %. Żaden rząd przed i po Premierze Kaczyńskim nam tego nie dał. Mało tego to wzrost wynagrodzeń nie był wirtualny jak obecnie ten podpisany w listopadzie 2010 przez Prezydenta. Wskutek manipulacji ustawami żadne pieniądze do pielęgniarek nie trafią. Jedna Ustawa nam ja dała, a druga w ślad za tym ją zniosła. Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #69 : 26 Marzec, 2011, 20:41:03 pm »

To że dostałyście podwyżkę nie znaczy , że był dobrym ministrem ... bo jak przejął to bagno tak jeszcze większe zostawił... ta ja pisałem PACJENT
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #70 : 26 Marzec, 2011, 20:51:08 pm »

Borisem...jestem raz jednej, raz drugiej strony medycyny. Wiem, że jest to najtrudniejszy resort, ale osobiście jako pracownik i jako pacjent widzę równię pochyłą. Jak podasz mi jeden konkretny przykład zmiany systemowej za obecnej Pani Minister, która polepszyła sytuację pracownika lub pacjenta to może dam się przekonać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #71 : 26 Marzec, 2011, 20:54:38 pm »

Jedyną zmianą systemowa Pani Minister  -obecnej- jest chyba to ,że się rozwiodła... Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #72 : 26 Marzec, 2011, 21:04:09 pm »

To że dostałyście podwyżkę nie znaczy , że był dobrym ministrem ... bo jak przejął to bagno tak jeszcze większe zostawił... ta ja pisałem PACJENT
Też tak uważam, dobry minister zdrowia dba o dobro pracowników tegoż resortu ale przede wszystkim o dobro pacjentów. Pamiętam czas, gdy Religa był ministrem zdrowia i nie kojarzę by w tym czasie w służbie zdrowia dokonały sie jakieś zasadnicze pozytywne zmiamy. Mówię to z perspektywy pacjenta. Bardzo szanowałam i ceniłam Religę jako człowieka oraz wspanialego kardiochirurga. Nawet taka osoba jak Religa nie musi być dobra we wszystkim, to był człowiek a nie superman. Dlatego nie wiem czy zamaina skalpela na tekę ministra była słusznym posunięciem. Róbmy to w czym jesteśmy dobrzy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #73 : 26 Marzec, 2011, 21:12:56 pm »

Pani Jolu przyznaję szczerze, że hasła propagandowe  trochę mnie meczą. Pisze pani, że była pani niezadowolona pacjentką w tamtym czasie. Proszę tak jak Borisem konkretnie. Z jakich zmian lub ich braku była pani niezadowolona. Gadanie dla gadania nie jest twórcze. Pracuję od 1992 roku i zmiany systemowe oraz ich skutki znam z dwóch stron lustra.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #74 : 26 Marzec, 2011, 21:17:45 pm »

Pani Jolu przyznaję szczerze, że hasła propagandowe  trochę mnie meczą. Pisze pani, że była pani niezadowolona pacjentką w tamtym czasie. Proszę tak jak Borisem konkretnie. Z jakich zmian lub ich braku była pani niezadowolona. Gadanie dla gadania nie jest twórcze. Pracuję od 1992 roku i zmiany systemowe oraz ich skutki znam z dwóch stron lustra.

Ewka no coś Ty,szaleju się najadłaś  Chichot Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23301 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
[Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami.... Hydepark « 1 2 ... 58 59 » widelec 877 667426 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2018, 07:25:21 am
wysłane przez widelec
Zaproszenia, zawieszki, winietki, podziękowania wszystko na ŚLUB!!!! Ogłoszenia drobne Marzena Parciana 0 5406 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 17:43:52 pm
wysłane przez Marzena Parciana
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4988 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Miłość nie wszystko wybaczy - koncert Kamili Kłos Kultura i sztuka ODK Zaręba 6 11016 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2010, 11:51:19 am
wysłane przez ODK Zaręba
Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7 Serwis komputerowy Black 1 7114 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2010, 10:34:25 am
wysłane przez Black
Kto chce zarobic dodatkowo 100-300 złotych miesięcznie? Ogłoszenia drobne paese.kosmetyki@vp.pl 0 4760 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2011, 22:55:59 pm
wysłane przez paese.kosmetyki@vp.pl
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3801 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:44:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Podwójny jubileusz Złotych Godów Miasto Lubań Urząd Miasta 1 4647 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2014, 18:13:29 pm
wysłane przez edward osman