Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi]  (Przeczytany 314324 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #45 : 26 Marzec, 2011, 14:40:18 pm »

Tony nie jestem zła, nie jestem oburzona, ja jestem na najwyższym etapie tych emocji po wypowiedzi Premiera. Dwa razy w trakcie " drugiego śniadania mistrzów" powiedział o nas- Polakach " ...nie mają co do gęby włożyć..."
Jakim prawem On otwiera usta, a nam zamoknąć nawet  jedzeniem "gęby"nie jest w stanie. Kto tu ma gębę?! Pokazał kim dla niego jesteśmy. Hołdys natomiast zaskoczył mnie profesjonalnym przygotowaniem, konsekwencja i tym, że nie dał sobie słowami Premiera "gęby" zamknąć!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #46 : 26 Marzec, 2011, 15:13:20 pm »

Premier się gubi...szkoda ,że dotyczy to Obywateli i Państwa Naszego..
intencją programu,TVN który jest raczej tendencyjny w stronę PO..nie było wszak mordowanie premiera pytaniami o los kraju..a  przedstawienie "intencji" w którą stronę mamy patrzeć...
do takich programów dobiera się pytających..staranne przygotowanie jest tego oznaką ..a.. publika się cieszy..ile ludzi w kraju ma TVN?... Co?

Wybór należy do Nas...a takie tendencyjne przedstawiania to ....żydo-komuna ..działa..


Premier to Kaszub to znaczy zawzięty.. i nie  popuści..
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2011, 15:23:42 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +1/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 23
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #47 : 26 Marzec, 2011, 15:24:35 pm »

Ciekawy wątek,ciekawe poglądy.Dużo emocji wzbudziło to spotkanie Premiera z  celebrytami.No,ja odniosłem wrażenie,że program "nie wypalił".Celebryci,rozemocjonowani możliwością "nawtykania" Premierowi,całkowicie przegadali wszystko. Prowadzący nie panował nad tym przedsięwzięciem i wyszedł z tego taki sobie coctail polityczny i gadu-gadu do władzy.
Ukłon dla Premiera za dżentelmeńskie potraktowanie dyskutantów, którzy-momentami- zdawało się, że nie widzą czym różni się monolog od pytania.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #48 : 26 Marzec, 2011, 15:50:03 pm »

To tylko słowa, Kaczyśnki powiedział to a Tusk powiedział tamto. Jeśli oceniam polityków, to nie tyle są dla mnie ważne ich słowa, co czyny. Mówić można wiele ale to raczej do niczego nie prowadzi. Natomiast mądre i skutecznie działanie może być gwarantem sukcesu. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #49 : 26 Marzec, 2011, 15:58:13 pm »

Cytuj
Ukłon dla Premiera za dżentelmeńskie potraktowanie dyskutantów

i tu:...dajmy się wygadać społeczeństwu gębami celebrytów napasionych bo i tak przez nich wszystko przechodzi a pielęgniarek nie ma kto wysłuchać..celebryta ma to w dupie...jeszcze jedno zaistnienie... Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #50 : 26 Marzec, 2011, 15:59:56 pm »

Jak mam porownac ostatnie wypowiedzi prezesa i premiera to widze wzrost notowan PO ;P
Super akcja "prezes kupuje jak normalni ludzie" nie do końca poszła po myśli PiS, ubawiliśmy się jak zazwyczaj kiedy prezes coś "głebokiego" powie ... hihi.

No cóż im więcej prezesa w TV tym lepiej dla PO. Wizerunek PiS light po tym jak oderwało się PJN był bardzo zaskakujący i jak sądze miał skłonić zwolenników PJN do zobaczenia PiS w wersji "light". Partia zrobiła się bardziej light niż PJN. To co skuteczie wytrąciło PJN z możliwości pokazania różnic między nimi i PiS przyczyniło się też do spadku PO. PiS musiał byc bardziej retoryczny i mniej emocjonalny.

Teraz mamy powtórke z rozrywki w wersji hard Widze silniejsze PJN, silniejsze PO, mocne SLD i wzrost róznicy między PO a PiS.

I jak widac ustawa zakazujaca wydawania naszych milionów na lepienie gęb polityków po bilbordach zmusi ich do zejścia na ziemię i komunikacji z narodem.

Sprawiedliwie było by zabrać dotacje partiom politycznym i niech sie utrzymuja ze składek, dlaczego obywatela maja ich utrzymywać?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #51 : 26 Marzec, 2011, 16:13:54 pm »

Cytuj
Jak mam porownac ostatnie wypowiedzi prezesa i premiera to widze wzrost notowan PO

Tak Pawle..teraz to będzie szło w tym kierunku..jak widzę przed wyścigiem F1 samochody ferrari i bmw  to myslę ,że ferrari powinno wygrać..ale nikt nie przypuszczał ,że  na godzinę przed wyścigiem zacznie padać śnieg.. Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #52 : 26 Marzec, 2011, 16:17:57 pm »

No,ja odniosłem wrażenie,że program "nie wypalił"


po 10 minutach przełączyłem na Discovery...super program o Saharze dali Spoko

Wszyscy mają halo....
A ja dedykuję tylko to:




i może jeszcze:





jakieś ministerstwo prawdy... Ziom... litości...  Niezdecydowany   polecam posłuchać textów  Spoko szalom do wyborów:)

zapodawaj na Habakuka.... Spoko
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2011, 16:20:06 pm wysłane przez MooseDlb » Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #53 : 26 Marzec, 2011, 16:56:44 pm »

To tylko słowa, Kaczyśnki powiedział to a Tusk powiedział tamto. Jeśli oceniam polityków, to nie tyle są dla mnie ważne ich słowa, co czyny. Mówić można wiele ale to raczej do niczego nie prowadzi. Natomiast mądre i skutecznie działanie może być gwarantem sukcesu. 
Pani Jolu, a dla mnie to nie są jedynie słowa...widzę jak ludzie wychodząc od lekarza  wyrzucają lub zostawiają na parapecie obok mojego gabinetu recepty, jak szukają żywności w koszach z przeceną to widzę, że jest źle. Premier sam nazywa obecny stan kryzysem. Ten sam szef Rządu jednocześnie dwukrotnie stwierdza, że "ludzie biedni nie maja co do gęby włożyć"
Pytam zatem do czego wkłada w tym kraju bogaty, albo sam Premier? Czy mam prawo też powiedzieć, że Premier kłapie gębą?!
Czy Premier dzieli nas na buzie, złote usta, gęby, mordy?
Czy na bogatych , średnio zamożnych i biednych- skala podziału zachowana Szok
Proszę nie pisać, że Kaczyński, Napieralski, Pawlak...to Tusk był dziś gwiazdą i to są Jego słowa. Słowa Premiera Rzeczpospolitej Polskiej o jej obywatelach.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #54 : 26 Marzec, 2011, 17:05:57 pm »

Proszę nie pisać, że Kaczyński, Napieralski, Pawlak...to Tusk był dziś gwiazdą i to są Jego słowa. Słowa Premiera Rzeczpospolitej Polskiej o jej obywatelach.

a tak szczerze...czy jakakolwiek władza, od początku tego chorego układu jakim jest demokracja w naszym Kraju, postępowała inaczej...Co? co 4 lata zmienia się "lider" jeśli chodzi o ugrupowania... i jakoś poprawy nie widać... nawet stabilizacji...
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #55 : 26 Marzec, 2011, 17:10:27 pm »

MooseDlb najlepiej dziś ujął to o czym piszesz Zbigniew Hołdys. Zrobił taki rozbiór demokracji partii, struktur, że byłam pod wrażeniem dobrego przygotowania i tak głębokiej analizy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #56 : 26 Marzec, 2011, 17:11:26 pm »

Pani Ewo a czy wierzy pani,że Tuskowi naprawdę zależy na dobru obywatela, zbliżają się wybory, więc zależy mu na głosych wyborców i o to ten cały szum. Większości innych polityków zalezy na tym samym. Obecny premier teraz moze sobie dużo gadać i nie obchodzi mnie czy mowi ladnie czy tez brzydko, bo ja nawet tego nie oglądam. Mam wyrobione zdanie, widziałam co zdziałał przez czas swojego premierowania. Na dzień dzisiejszy wolałabym zagłosowqać na UFO niż na PO.
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2011, 17:14:22 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #57 : 26 Marzec, 2011, 17:15:36 pm »

a tak szczerze...czy jakakolwiek władza, od początku tego chorego układu jakim jest demokracja w naszym Kraju, postępowała inaczej...Co? co 4 lata zmienia się "lider" jeśli chodzi o ugrupowania... i jakoś poprawy nie widać... nawet stabilizacji...

Zgadzam się z tym
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #58 : 26 Marzec, 2011, 17:17:46 pm »

MooseDlb najlepiej dziś ujął to o czym piszesz Zbigniew Hołdys. Zrobił taki rozbiór demokracji partii, struktur, że byłam pod wrażeniem dobrego przygotowania i tak głębokiej analizy.

przepraszam ale zafascynowały mnie piaski Sahary bardziej... Spoko i nie to bym nie był zainteresowany...ale usypiałem...

Pani Ewo a czy wierzy pani,że Tuskowi naprawdę zależy na dobru obywatela, zbliżają się wybory, więc zależy mu na głosych wyborców i o to ten cały szum. Większości innych polityków zalezy na tym samym. Obecny premier teraz moze sobie dużo gadać i nie obchodzi mnie czy mowi ladnie czy tez brzydko, bo ja nawet tego nie oglądam. Mam wyrobione zdanie, widziałam co zdziałał przez czas swojego premierowania. Na dzień dzisiejszy wolałabym zagłosowqać na UFO niż na PO.

a czy jakiemukolwiek politykowi zależało na szarym człowieczku piszącym sobie na takim forum... Co? no tak realnie...Spoko
każdy swoją pupcię kryje i tyle... życie... to czy Pani czy ja będziemy mieli na chleb to ich naprawdę mało obchodzi... ważne by ICH dieta na konto wpłynęła i by ONI mogli się dalej ustawić... daleko szukać... Co? proszę popatrzeć na nasze lokalne "struktury władzy", które pieęęęęęęęknie się ustawiły... Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #59 : 26 Marzec, 2011, 17:22:36 pm »

Pani Ewo a czy wierzy pani,że Tuskowi naprawdę zależy na dobru obywatela, zbliżają się wybory, więc zależy mu na głosych wyborców i o to ten cały szum. Większości innych polityków zalezy na tym samym. Obecny premier teraz moze sobie dużo gadać i nie obchodzi mnie czy mowi ladnie czy tez brzydko, bo ja nawet tego nie oglądam. Mam wyrobione zdanie, widziałam co zdziałał przez czas swojego premierowania. Na dzień dzisiejszy wolałabym zagłosowqać na UFO niż na PO.

 Pani Jolu, czy ja wierzę Tuskowi?! Ja pielęgniarka?! Nikim innym jak nami w spotach wyborczych najmocniej się wycierał. " Moja mama była pielęgniarką i wiem..." jednocześnie raj obiecywał mojej grupie zawodowej. Tak jak nas wykorzystywano i zrobiono na szaro to cud manipulacji. Oczywiście ja nie czuję się oszukana, bo nigdy PO nie ufałam. Nie o to mi chodzi, ale o to, że doprowadzili ten kraj do skraju nędzy i jeszcze  biedzie z ust gębę robią. Nie tylko czynów nie ma, ale i słowa pogardy do obywatela za własną niemoc, albo celowa moc niszczenia.
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2011, 17:25:43 pm wysłane przez Ewa Gutek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23303 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
[Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami.... Hydepark « 1 2 ... 58 59 » widelec 877 667462 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2018, 07:25:21 am
wysłane przez widelec
Zaproszenia, zawieszki, winietki, podziękowania wszystko na ŚLUB!!!! Ogłoszenia drobne Marzena Parciana 0 5406 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 17:43:52 pm
wysłane przez Marzena Parciana
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4989 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Miłość nie wszystko wybaczy - koncert Kamili Kłos Kultura i sztuka ODK Zaręba 6 11016 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2010, 11:51:19 am
wysłane przez ODK Zaręba
Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7 Serwis komputerowy Black 1 7115 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2010, 10:34:25 am
wysłane przez Black
Kto chce zarobic dodatkowo 100-300 złotych miesięcznie? Ogłoszenia drobne paese.kosmetyki@vp.pl 0 4760 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2011, 22:55:59 pm
wysłane przez paese.kosmetyki@vp.pl
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3801 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:44:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Podwójny jubileusz Złotych Godów Miasto Lubań Urząd Miasta 1 4647 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2014, 18:13:29 pm
wysłane przez edward osman