Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi]  (Przeczytany 314303 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #30 : 12 Marzec, 2011, 14:03:03 pm »

Curious - trzeba gdzies i na kogoś ponarzekac

Paliwo drogie - wina rządu, ceny ida w góre - wina rządu, jest szusza - wina rządu, pada za dużo - wina rządu, itd ...

Władza to idealny temat do porzucania błotem. Każda władza.

A naród głupi najpierw wybiera, a potem zapomina że to on wybrał dziedziców demokracji dajac się wpędzać jak bydło w jazdy typu "cukier drogi = wina rządu".

Coś się musi dziać, wiele osób żyje z tego "bicia piany"
Zgłoś do moderatora   Zapisane



*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #31 : 12 Marzec, 2011, 15:00:24 pm »

no to ja tez ponarzekam ze tych PO-PiSow  to mam dosc a jak nie przestana smucic to benzyna jeszcze zdrozeje. ot taka klatwa.

a jakby komus bylo malo bzdetow na dzis :
http://www.eioba.pl/a/209n/pupa-henryka
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #32 : 12 Marzec, 2011, 22:12:24 pm »

Wolność ma to do siebie, że prawo do dyskusji ma prawy i lewy Natomiast nikt nie prawa ograniczać ze względów własnych upodobań czyjejś wolności, bo jest pogwałcenie konstytucyjnego prawa. Proszę co niektórych o głęboki oddech, bo kto powiedział, że naciskiem, odwracaniem przysłowiowego kota, próbą manipulacji można zmienić czyjeś poglądy. Moich na pewno nie. Powiem Wam tylko tyle, że takiego burdelu w służbie zdrowia jak teraz to jeszcze nigdy i za żadnych rządów nie było i nie jest mi łatwo o tym pisać, bo za SLD myślałam ,że gorzej być nie może. Niestety...może. Bubel, goni bubel, a cierpimy my. Nie trzeba być fachowcem, żeby dopatrzyć się kuriozalnych błędów. Pośpiech, czy głupota?
« Ostatnia zmiana: 12 Marzec, 2011, 22:14:59 pm wysłane przez Ewa Gutek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #33 : 13 Marzec, 2011, 07:51:24 am »

Powiem Wam tylko tyle, że takiego burdelu w służbie zdrowia jak teraz to jeszcze nigdy i za żadnych rządów nie było i nie jest mi łatwo o tym pisać, bo za SLD myślałam ,że gorzej być nie może. Niestety...może. Bubel, goni bubel, a cierpimy my. Nie trzeba być fachowcem, żeby dopatrzyć się kuriozalnych błędów. Pośpiech, czy głupota?

z całym szacunkiem dla powyżej umieszczonej wypowiedzi tym razem szczerze plusuję

to nie pośpiech ani głupota
to polityka
po co dobrze i sprawnie jak można politycznie
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #34 : 13 Marzec, 2011, 20:19:53 pm »

z całym szacunkiem dla powyżej umieszczonej wypowiedzi tym razem szczerze plusuję

to nie pośpiech ani głupota
to polityka
po co dobrze i sprawnie jak można politycznie



A ja myślę, że mimo wszystko można by było dobrze. Przecież nie wszędzie jest takie dziadostwo w służbie zdrowia. Pisząc nie wszędzie mam na myśli inne kraja np Czechy, Niemcy. Problem w tym, że u nas jak się coś robi, chociażby z tą zmianą Kasy Chorych na NFZ czy inne głupie przemiany. U nas robi się coś(najczęściej w okresie około wyborczym)po to, żeby ludzie nie mieli wrażenia bezczynności ze strony rządzących. Natomiast w krajach, gdzie sobie z tym radzą(uprawiają mądrzejszą i rozsądniejszą politykę), jak już coś robią, to po to żeby naprawdę coś zmienić, uzyskać jakieś racjonalne i pozytywne zmiany. Im się zwyczajnie chce, bo im zależy a u nas tylko robi się dobre wrażenie. 


« Ostatnia zmiana: 13 Marzec, 2011, 20:26:20 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #35 : 13 Marzec, 2011, 21:45:09 pm »

Wolność ma to do siebie, że prawo do dyskusji ma prawy i lewy Natomiast nikt nie prawa ograniczać ze względów własnych upodobań czyjejś wolności, bo jest pogwałcenie konstytucyjnego prawa. Proszę co niektórych o głęboki oddech, bo kto powiedział, że naciskiem, odwracaniem przysłowiowego kota, próbą manipulacji można zmienić czyjeś poglądy. Moich na pewno nie.


a moim zdaniem mozna i opieraja sie na tym najsilniejsze obecnie systemy polityczne oraz religijne. sama sila strachu chocby przed islamem, w czesto odleglych zakamarkach swiata -  daje do myslenia.
bardzo polecam ci Ewo ksiazke Czesława Miłosza "zniewolony umysł"
( http://pl.wikipedia.org/wiki/Zniewolony_umys%C5%82 ) .
podziwiam Cię ze uwazasz ze myslisz samodzielnie, ale obawiam sie ze przeceniasz swoje mozliwosci...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #36 : 15 Marzec, 2011, 20:37:24 pm »

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #37 : 15 Marzec, 2011, 21:52:33 pm »

« Ostatnia zmiana: 15 Marzec, 2011, 21:54:23 pm wysłane przez Piotrek,
Powód edycji: Naprawa linku
»
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #38 : 15 Marzec, 2011, 21:57:58 pm »

No Tony i plusy na tony
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #39 : 26 Marzec, 2011, 00:19:43 am »

Cenzura idzie pełna parą. Tak, po 2 dekadach wolnej polski doczekaliśmy się. Tfuu

Strona MP została usunięta z pejsbuka, a na YT już więcej komunikatów nie zobaczymy.
Jednak Ministerstwo Prawdy nie zaprzestało w walce, i wczoraj pojawił się kolejny, słuszny komunikat - WYSOKIE SKOKI

link:

http://podlupa.pl/movie/79
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #40 : 26 Marzec, 2011, 08:20:18 am »

Strona MP została usunięta z pejsbuka, a na YT już więcej komunikatów nie zobaczymy.


strona czego... Co?  Niezdecydowany się czepiasz a ja nie wiem czego...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #41 : 26 Marzec, 2011, 08:26:03 am »

Przepraszam, nie pomyślałem że możesz nie wiedzieć.

http://www.ministerstwoprawdy.pl/
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #42 : 26 Marzec, 2011, 11:10:47 am »

Piotrek SKOKI propagandowe...super
Walcz o MP
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #43 : 26 Marzec, 2011, 12:34:19 pm »

Ewa..Peter nam ino został co tam gdzieś grzebie.. Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #44 : 26 Marzec, 2011, 14:19:25 pm »



- Kaczyński może wygrać wybory. Nie lekceważę go - powiedział Donald Tusk, który był gościem w programie TVN24 "Drugie śniadanie mistrzów"

- Nie będę rzecznikiem legalizacji miękkich narkotyków, koniec i kropka. Jeśli chcecie legalizacji marihuany – wybierzcie innego premiera - powiedział premier Donald Tusk w programie "Drugie śniadanie mistrzów". Premier spotkał się między innymi z redaktorem naczelnym pisma "Playboy", Marcinem Mellerem. Pytania zadawali także artyści: Paweł Kukiz, Zbigniew Hołdys i Tomasz Lipiński.

- Cały czas wprowadzamy zmiany, które pomogą skuteczniej korzystać policji i prokuraturze z pewnego prawnego rozróżnienia. Ja jestem współautorem tej zmiany, ale nie dla tego, bym chciał legalizować te narkotyki. Nikt mnie nie przekona do tego. Walka z dopalaczami to jest często kwestia ratowania dzieciom życia - mówił Tusk pytany o kwestie wysokich kar za posiadanie marihuany. - Naszą intencją nie jest wsadzanie do więzień 40 tys. ludzi. Naszym zadaniem jest zlikwidować działalność dealerów i hurtowników - przekonywał Tusk.
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2011, 14:22:17 pm wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23301 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
[Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami.... Hydepark « 1 2 ... 58 59 » widelec 877 667445 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2018, 07:25:21 am
wysłane przez widelec
Zaproszenia, zawieszki, winietki, podziękowania wszystko na ŚLUB!!!! Ogłoszenia drobne Marzena Parciana 0 5406 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 17:43:52 pm
wysłane przez Marzena Parciana
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4988 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Miłość nie wszystko wybaczy - koncert Kamili Kłos Kultura i sztuka ODK Zaręba 6 11016 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2010, 11:51:19 am
wysłane przez ODK Zaręba
Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7 Serwis komputerowy Black 1 7114 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2010, 10:34:25 am
wysłane przez Black
Kto chce zarobic dodatkowo 100-300 złotych miesięcznie? Ogłoszenia drobne paese.kosmetyki@vp.pl 0 4760 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2011, 22:55:59 pm
wysłane przez paese.kosmetyki@vp.pl
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3801 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:44:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Podwójny jubileusz Złotych Godów Miasto Lubań Urząd Miasta 1 4647 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2014, 18:13:29 pm
wysłane przez edward osman