Strony: 1 [2] 3 4 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi]  (Przeczytany 314304 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 11 Marzec, 2011, 21:09:13 pm »

Ewo nie wierzę.Ty czytasz Fakt?Co??Czy nie Gazeta Polska jest obowiązkową lekturą.Bo widzisz Ewo gdybyś tak nie rozrabiała w służbie zdrowia to może pacjenci mieliby się lepiej.Może gdyby związki zawodowe działały poza zakładami pracy byłoby lepiej.Nie myślałaś nigdy o tym?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #16 : 11 Marzec, 2011, 21:43:39 pm »

Żarty, żartami ale jest źle ...

Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #17 : 11 Marzec, 2011, 21:44:50 pm »

Ewo nie wierzę.Ty czytasz Fakt?Co??Czy nie Gazeta Polska jest obowiązkową lekturą.Bo widzisz Ewo gdybyś tak nie rozrabiała w służbie zdrowia to może pacjenci mieliby się lepiej.Może gdyby związki zawodowe działały poza zakładami pracy byłoby lepiej.Nie myślałaś nigdy o tym?
Właściwie to nie powinnam reagować, bo walisz na oślep, może trafisz Chichot
Rozrabiałam? W rozmowie ze mną o moim rozrabianiu miałeś inne zdanie..no cóż rozrabiała też Twoja bratowa- poniekąd niesamowicie dzielna dziewczyna. Związki powinny być poza zakładami, bo za chwilę wskutek przekształceń wcale ich nie będzie. W naszym szpitalu przekształcenie było między innymi dobra droga do zamordowania związkowców...Czytam co chcę, kiedy chcę...żyjemy w wolnym kraju. Odnoszę jednak wrażenie, że to tobie polityka nie pozwala na czytanie wszystkiego. No cóż może za bardzo w nią się wtopiłeś Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #18 : 11 Marzec, 2011, 21:58:21 pm »

Janie, Janie...byłam na zakupach cukier był około 3 zł, następnego dnia ponad 3, następnie około 4, otwieram Fakt, a tam cena ma osiągnąć 7 zł. Dam Ci latka na kark, najniższą emeryturę, receptę do zrealizowania...starsi nie piją piwa, kawy, tylko słodka herbatkę. Może w ten sposób na to spojrzymy. 10 kg po 3 zł daje 30 zł, a 10 po 7zł daje 70 zł, dla emeryta 40 zł to leki...
Jak zwykle, mądrze i rzeczowo.
Pysiu-mysiu Firefoksie, nie słodzisz ale kalorie piwkiem nadrabisz, sam pisałeś, iż jesteś sympatykiem czy też entuzjastą tego czarodziejskiego złocistego płynu.
Ja miałam w domu 2 kg cukru i przyznaje, że 5 kg dokupiłam, ale jak nie ma podwyżek cenowych, to też od czasu do czasu uzupełnim w domu zapasy mąki i cukru o parę kilo. Nie Firefoksie drogi, że cukru też do pieczenia różnych ciast używamy. No chyba, że nie lubisz ciasta.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 11 Marzec, 2011, 21:59:32 pm »

Właściwie to nie powinnam reagować, bo walisz na oślep, może trafisz Chichot
Rozrabiałam? W rozmowie ze mną o moim rozrabianiu miałeś inne zdanie..no cóż rozrabiała też Twoja bratowa- poniekąd niesamowicie dzielna dziewczyna. Związki powinny być poza zakładami, bo za chwilę wskutek przekształceń wcale ich nie będzie. W naszym szpitalu przekształcenie było między innymi dobra droga do zamordowania związkowców...Czytam co chcę, kiedy chcę...żyjemy w wolnym kraju. Odnoszę jednak wrażenie, że to tobie polityka nie pozwala na czytanie wszystkiego. No cóż może za bardzo w nią się wtopiłeś Szok

Ewo a po co ta wycieczka do mojej bratowej?Nie mam z nią kontaktu.I bardzo się mylisz co do mojego wtopienia się w politykę.Ewo nie wiem czy czytałaś opis jednego z moich zdjęć na nk.Może go przytoczę:W Polsce i w Japonii poproszono związki zawodowe kolejarzy o opinię na temat szybkich pociągów:
- Jakie k***a szybie pociągi? - odpowiedzieli Polacy.
- Jakie k***a związki zawodowe? - odpowiedzieli Japończycy.
A wracając do polityki to ja nie znam się na tym.Nigdy nie byłem zaangażowany w politykę.No może nie do końca.Mieszkając w internacie w roku 1972 zapisałem się do ZMP.Dlaczego?Ano dlatego że inaczej nie dostałbym biletów na Law story.I na tym zakończyła się moja przygoda z polityką.Pozdrawiam.Muszę znikać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 11 Marzec, 2011, 23:10:51 pm »

Co się dzieje ? Dopiero marzec a już się zaczęła kampania wyborcza ?
Ewa komu Ty opowiadasz takie bzdety, przecież to nie komuna co ma
rząd do cen, mamy wolny rynek... Chyba, że PiS proponuje reglamentację
lub zamrożenie cen. Przecież to zależy od rolników, a oni trzymają zboże,
a buraków nie zasiali. Popyt i podaż ma wpływ na ceny. Zobacz piękne
mandarynki z Hiszpanii po 2.99 zł, oraz nektaryny z Chile po 7.99 w Kauflandzie,
gdzie nasze jabłka kosztują więcej jak 3.- zł. Komu Wy robicie wodę z mózgu.
Dość już tej propagandy politycznej na Forum, piszcie o wszystkich partiach
i ich osiągnięciach na swoich blogach, albo do Radia M. lub telewizji Trwam.
Nam nie znających się na polityce, nie zamydlajcie głowy byśmy na Was głosowali.
Przecież Wy wszyscy bez wyjątku szukacie łatwej kasy i lekkiej pracy.
Nie ma u nas ordynacji wyborczej,byśmy mogli głosować na człowieka,
głosujemy na partię i osobę na liście przez nią wyznaczoną.

Prosił bym, by zarządzający tym portalem wypowiedzieli się czy, są za uprawianiem
propagandy politycznej na Naszym Forum przez jedną opcję polityczną.
Może od razu się zdeklarują będziemy wiedzieć co pisać.

Z góry dziękuję, pozdrawiam... globus
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #21 : 11 Marzec, 2011, 23:33:05 pm »

Cenzura na forum nagle wkroczyła,
bo dzielna Ewa nie POchwaliła.
Pani Ewo Chwalmy Pana Tuska,
bo nam wkrótce zamnką usta.

W obecnej chwili nie popieram żadnej partii ale nie mogłam się powstrzymać, bo wszelkie nakazy i zakazy zawsze budzuły we mnie przekorę. 


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #22 : 11 Marzec, 2011, 23:48:29 pm »

Prosił bym, by zarządzający tym portalem wypowiedzieli się czy, są za uprawianiem
propagandy politycznej na Naszym Forum przez jedną opcję polityczną.
Może od razu się zdeklarują będziemy wiedzieć co pisać.
Z góry dziękuję, pozdrawiam... globus


Co ja poradzę, że ta druga opcja polityczna nie bierze udziału w dyskusji na forum.

Każdy może założyć swój wątek, np. "Za co kocham Prezydenta", albo "Ulubiony minister rządu Platformy Obywatelskiej i będziemy dyskutować.

PS
Dedykacja dla Ewy
<a href="http://www.youtube.com/v/XmURvVgzF2M?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/XmURvVgzF2M?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #23 : 12 Marzec, 2011, 00:05:57 am »

No to może od razu odpowiem, w temacie " za co kocham pana Prezydenta", bo ja kocham naszego pana Prezydenta. On jest taki misiowaty.
Zawsze jak go widzę to mam ochotę przytulić się do niego. 
Jak wyobrażam sobie, że mnie głaszcze po głowie, to czuję się taka bezpieczna. 
« Ostatnia zmiana: 12 Marzec, 2011, 00:08:34 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 12 Marzec, 2011, 00:45:36 am »

Pani Jolu wystawi rachunek - gospodarka wolnorynkowa.
Lepiej przemyśleć, czy to się opłaca ?

Pozdrawiam... globus

A do PO nie należę, po drodze by mi było z Korwinem Mikke.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #25 : 12 Marzec, 2011, 07:58:45 am »


Każdy może założyć swój wątek, np. "Za co kocham Prezydenta", albo "Ulubiony minister rządu Platformy Obywatelskiej i będziemy dyskutować.


ja tam może nie "kocham" tuska czy prezydenta....ale za kaczorkiem chyba bardziej nie przepadam...

każdy ma coś za kołnierzem i takie moim zdaniem bezsensowne obstawanie za jedna opcją jest dla mnie trochę "dziwaczne"...
rządy wszystkich już były... drogi pobudowali....?? mieszkania pobudowali...?? wiele gadali a g**** z tego szary czlowiek miał...
palikot został jeszcze ale jakoś nie wróżę by on się dostał do koryta prędko...

zostaje nam skoczyć po cukier do czechów albo niemców... po 0,65E maja jeszcze....bynajmniej mieli...Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #26 : 12 Marzec, 2011, 11:27:29 am »

Dziś na rynku sprzedawali Cukier po 3.50zł, szedł jak świeże bułeczki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #27 : 12 Marzec, 2011, 11:57:50 am »

Dzięki temu polski kapitał spekulacyjny winduje cenę cukru tez u sasiadów ; )

Redakcja FAKTu nawet sie nie spodziewała pewnie jaki ma wpływ na ceny cukru na europejskich rynkach, hihi.

« Ostatnia zmiana: 12 Marzec, 2011, 12:18:39 pm wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane



*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #28 : 12 Marzec, 2011, 12:11:41 pm »

Co się dzieje ? Dopiero marzec a już się zaczęła kampania wyborcza ?
Ewa komu Ty opowiadasz takie bzdety, przecież to nie komuna co ma
rząd do cen, mamy wolny rynek... Chyba, że PiS proponuje reglamentację
lub zamrożenie cen. Przecież to zależy od rolników, a oni trzymają zboże,
a buraków nie zasiali. Popyt i podaż ma wpływ na ceny. Zobacz piękne

Prosił bym, by zarządzający tym portalem wypowiedzieli się czy, są za uprawianiem
propagandy politycznej na Naszym Forum przez jedną opcję polityczną.
Może od razu się zdeklarują będziemy wiedzieć co pisać.

Z góry dziękuję, pozdrawiam... globus


ja tez bym prosil, najlepiej po prostu stworzyc dzial 'propaganda polityczna' i tam przenosic tego typu watki, bo usuwac to raczej nie - przynajmniej widac kto takie cos tutaj uprawia...

Piotrek : dziwie sie ze piszesz ze
Cytuj
Co ja poradzę, że ta druga opcja polityczna nie bierze udziału w dyskusji na forum.

Każdy może założyć swój wątek, np. "Za co kocham Prezydenta", albo "Ulubiony minister rządu Platformy Obywatelskiej i będziemy dyskutować.


jaka 'druga opcja'? tu nie chodzi o cenzurowanie, czy 'dyskusje' (alt.syntax.tactical faq poczytaj) tylko wywalanie spamerow.

http://w303.wrzuta.pl/audio/9VGJsaO8Bq1/czy_wy_nas_macie_za_idiotow
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #29 : 12 Marzec, 2011, 13:10:49 pm »

Luban24.pl - Wiadomości z Lubania > Po pracy > Hydepark - Dział jest odpowiedni.




Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23301 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
[Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami.... Hydepark « 1 2 ... 58 59 » widelec 877 667445 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2018, 07:25:21 am
wysłane przez widelec
Zaproszenia, zawieszki, winietki, podziękowania wszystko na ŚLUB!!!! Ogłoszenia drobne Marzena Parciana 0 5406 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 17:43:52 pm
wysłane przez Marzena Parciana
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4988 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Miłość nie wszystko wybaczy - koncert Kamili Kłos Kultura i sztuka ODK Zaręba 6 11016 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2010, 11:51:19 am
wysłane przez ODK Zaręba
Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7 Serwis komputerowy Black 1 7114 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2010, 10:34:25 am
wysłane przez Black
Kto chce zarobic dodatkowo 100-300 złotych miesięcznie? Ogłoszenia drobne paese.kosmetyki@vp.pl 0 4760 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2011, 22:55:59 pm
wysłane przez paese.kosmetyki@vp.pl
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3801 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:44:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Podwójny jubileusz Złotych Godów Miasto Lubań Urząd Miasta 1 4647 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2014, 18:13:29 pm
wysłane przez edward osman