Strony: [1] 2 3 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi]  (Przeczytany 314165 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 09 Marzec, 2011, 22:02:14 pm »

<a href="http://www.youtube.com/v/ldURBrEVnFg?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/ldURBrEVnFg?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL</a>



Jedno jest pewne, Donald Tusk obiecał Irlandię 2 i dotrzymał słowa

http://www.money.pl/archiwum/wydarzenia/kryzys;w;irlandii.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #1 : 09 Marzec, 2011, 22:45:10 pm »

POgratulować wyborcą
podczas rozmów najbardziej wierni z wiernych zaczynają wątpić...

Niektóre hasełka:

"Przejdźmy do konkretów"  - mamy swoje 5 minut aby się ustawić
"Polska zasługuje na cud gospodarczy ''    - faktycznie byliśmy ponad kreską ciekawe na jak długo i co z tego jak ludzie pieniędzy nie mają
"Rządzi PiS a Polakom wstyd"   -  może i był wstyd ale za nich nie było tak drogo
"By żyło się lepiej. Wszystkim!"  - to chyba najbardziej się sprawdza 
"Będziemy dumni z Polski"   - POżyjemy zobaczymy na EURO 2012
"Pełna odpowiedzialność"    - i jeszcze urzędnicza ale to mrzonka
"Odważnie, ale z rozwagą"  - rozp.... ten kraj
"Zaopiekujemy się Polską"  - inaczej...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #2 : 10 Marzec, 2011, 01:01:03 am »

Te hasła dają dużo do myślenia i uzmysławiają człowiekowi cały ten komizm i nieudolność naszych "wspaniałych", dobrze opłacanych polityków.
Niby zabory dawno się skończyły, Związek Radziecki też już przestał nas doić, mamy wolność słowa, demokrację, wolny rynek. A jednak dno.  Niestety inne słowo nie przychodzi mi na myśl.
PS. Ale przecież to my sami budujemy sobie taką rzeczywistość. Nikt inny nie mieszka w Polsce tylko Polacy, więc może w tym wszystkim jest trochę winy nas wszystkich. To my wybieramy na radnych, posłów, senatorów te a nie inne osoby, to my pozwalamy szefom (często płacącym nam na za wykonywaną pracę nędzny grosz) pomiatać sobą, to my podlizujemy się tym samym szefom i donosimy na współpracowników licząc na podwyżkę awans lub też na utrzymanie pracy, to my nie sprzątamy po swoich pupilach, skutkiem czego wiosna pachnie gównem, to my rozbijamy się autami powodując tragiczne wypadki, to my nauczyliśmy przedstawicieli wielu zawodów, że jak im nie damy w łapę to np. nie będą nas  sprawnie i szybko leczyć lub nie wydadzą potrzebnych nam pozwoleń itp, to my wypijamy statystycznie hektolitry alkoholi a potem dziwimy się, dlaczego ta młodzież tyle pije.
Niestety Polak to taka istota, która nie sprawdza się ani w socjaliźmie ani w kapitalizmie. Może kiedyś jakiś inny Marks lub Engels wymyśli inny nowy ustrój, taki w sam raz dla nas.
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2011, 01:20:54 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 10 Marzec, 2011, 07:03:10 am »

Noey program gospodarczy cieszy się już coraz większą popularnością 

Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #4 : 10 Marzec, 2011, 07:31:46 am »



Jedno jest pewne, Donald Tusk obiecał Irlandię 2 i dotrzymał słowa


muszę cię rozczarować.... w Irlandii cukier jest po 0,79E czyli wychodzi jakieś 3 zeta z haczykiem....

ale tak prawdę mówiąc... zrobić małą retrospekcję... czy za wcześniejszych rządów też nie narzekaliśmy....Co? Spoko
nawet chyba bardziej.... tylko ze... w Libii nie działo się jak się teraz dzieje... w innych "zaropiałych" państwach...tak samo... przecież od nich mamy ukochany fjul do autek... popatrz na giełdy i spekulacje...

trochę więcej kataklizmów nawiedziło w ostatnich czasach wiele państw...też chyba ma to wpływ...Co?

ale na upartego zawsze możemy brać przykład z tych nielubianych i komunistycznych Chin.... one od dawna robią zapasy surowców... a my... my mamy najniższą krajowa...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #5 : 10 Marzec, 2011, 22:04:34 pm »

Czyli tym razem niesłusznie narzekamy? Ja wiele rozumiem, że kryzys, że większość cukrowni w Polsce zlikwidowano i musimy importować. Ale to, że spekulanci podnoszą marżę na opakowania toreb cukrowych o 60 %  - tego nie mogę pojąć, jak Państwo na to pozwala.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #6 : 10 Marzec, 2011, 22:16:30 pm »

Czyli tym razem niesłusznie narzekamy? Ja wiele rozumiem, że kryzys, że większość cukrowni w Polsce zlikwidowano i musimy importować. Ale to, że spekulanci podnoszą marżę na opakowania toreb cukrowych o 60 %  - tego nie mogę pojąć, jak Państwo na to pozwala.
Nie, niesłusznie...tylko nasza kasa w OFE, inwestor, który po stocznie nie dojechał...etc
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #7 : 10 Marzec, 2011, 22:19:13 pm »

Tony za tony haseł masz plusa
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #8 : 11 Marzec, 2011, 07:35:13 am »

i vice versa 

<a href="http://www.youtube.com/v/HFCiL5ULX5g?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/HFCiL5ULX5g?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #9 : 11 Marzec, 2011, 19:46:20 pm »


...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #10 : 11 Marzec, 2011, 19:59:11 pm »

Czyżby to Ojciec Dyrektor z nową (ale używaną już) twarzą ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +7/-10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 92
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 11 Marzec, 2011, 20:00:15 pm »

Drodzy Polacy cenę cukru to zafundowaliśmy sobie sami, po cholerę panika i wykupywanie półek sklepowych? W Niemczech cukier po 0,69€, a my mamy jakieś przyzwyczajenia z komuny i w związku z tym i ceny.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Spokojny umysł spacyfikował niespokojne myśli


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #12 : 11 Marzec, 2011, 20:34:04 pm »

POlska
Polityka jak natrętna pani
Wszędzie wciska swój nos długi
Jest wszędzie jak facet na bani
Zgarnia nasze marzenia jak pługi

Ta natrętna pani bez wstydu żadnego
Narzuca ci Twoje potrzeby  za mamonę
Tak Cię osacza wygibasami kolego
Mimo, że wygląda na leciwą matronę

Ogłupia szkłem szklanym, hasłami
Katastrofą przykrywa jak kołdrą
By schować co brzydkie, a mami
Gadką kwiecistą i jakże mądrą

Głowę masz na karku, a w niej mózg
Nie do ozdoby Ci ona potrzebna
Słuchaj uważnie jak przemawia Tusk
Czy to nie czasem mowa zgrzebna

Gdzie Ci z Irlandii, na jakim etapie
Szukają na cmentarzach i w bandycie
Co jedną ręką Polskę kładzie na mapie
Teraz właśnie mamy jedno wielkie krycie!
Ewa Gutek 18 lutego 2011

Tony niech będzie...minusów na tony Chichot


* Tusk.jpg (6.74 KB, 193x192 - powiększony/pobrany 2205 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 11 Marzec, 2011, 20:41:15 pm »

Drodzy Polacy cenę cukru to zafundowaliśmy sobie sami, po cholerę panika i wykupywanie półek sklepowych? W Niemczech cukier po 0,69€, a my mamy jakieś przyzwyczajenia z komuny i w związku z tym i ceny.

Smoku tak się składa że ostatnio moja pani troszeczkę ciągała mnie po sklepach.Jako kierowcę  .Masz a stu procentach rację.Widziałem co się dzieje.Bywamy żałośni.A powinniśmy wiedzieć że cukier i sól to biała śmierć.Ja zużywam dziennie łyżeczkę cukru.Wypijam trzy kawy i jedną zieloną herbatkę.I oczywiście nie profanuję jej cukrem.Tak sobie myślę że jeden kilogram wystarcza mi na miesiąc.A tak wszyscy zarzekamy się komuny.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #14 : 11 Marzec, 2011, 20:51:14 pm »

Janie, Janie...byłam na zakupach cukier był około 3 zł, następnego dnia ponad 3, następnie około 4, otwieram Fakt, a tam cena ma osiągnąć 7 zł. Dam Ci latka na kark, najniższą emeryturę, receptę do zrealizowania...starsi nie piją piwa, kawy, tylko słodka herbatkę. Może w ten sposób na to spojrzymy. 10 kg po 3 zł daje 30 zł, a 10 po 7zł daje 70 zł, dla emeryta 40 zł to leki...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23285 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8214 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
[Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami.... Hydepark « 1 2 ... 58 59 » widelec 877 666871 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2018, 07:25:21 am
wysłane przez widelec
Zaproszenia, zawieszki, winietki, podziękowania wszystko na ŚLUB!!!! Ogłoszenia drobne Marzena Parciana 0 5404 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 17:43:52 pm
wysłane przez Marzena Parciana
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4987 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Miłość nie wszystko wybaczy - koncert Kamili Kłos Kultura i sztuka ODK Zaręba 6 11011 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2010, 11:51:19 am
wysłane przez ODK Zaręba
Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7 Serwis komputerowy Black 1 7114 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2010, 10:34:25 am
wysłane przez Black
Kto chce zarobic dodatkowo 100-300 złotych miesięcznie? Ogłoszenia drobne paese.kosmetyki@vp.pl 0 4757 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2011, 22:55:59 pm
wysłane przez paese.kosmetyki@vp.pl
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3800 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:44:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Podwójny jubileusz Złotych Godów Miasto Lubań Urząd Miasta 1 4645 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2014, 18:13:29 pm
wysłane przez edward osman