Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Babski Świat  (Przeczytany 408092 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #240 : 17 Marzec, 2011, 21:30:54 pm »

Jak mówiłam, żebyś w pierwszej połowie pastował to Ty mądrzejszy... w drugiej jest ostateczny wynik...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #241 : 17 Marzec, 2011, 21:38:39 pm »

Tak..zawsze byłem mądrzejszy ..tylko Ty , oczywiście tego nie widziałaś..przybić obrazek do ściany ..to sąsiada wołasz..odetkać rurę to do zgiuku..nawet zakupy kazałaś mi pamiętać..
a przecież ja też chcę jeść...!! Chichot
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec, 2011, 21:49:01 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #242 : 17 Marzec, 2011, 21:58:51 pm »

Zanim odejdę ..to powiem Ci .że w drugiej połowie zawsze lepiej się pastuje..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #243 : 18 Marzec, 2011, 10:22:21 am »

 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #244 : 18 Marzec, 2011, 22:11:13 pm »

Jaki spokój..nie jeden chciałby być w mojej sytuacji..życie zagonione sprawia ,że jakże często myślimy o odpoczynku..w parku, w lesie..w śród subtelnie zestawionych kolorów..
Taki ogródek ciszy mógłby być za każdym rogiem ulicy ,na każdym balkonie,w wyjściu mercedesa..Wspólną cechą takiej spokojnej ciszy jest to ,że każdy odpoczywa, tym bardziej
że jest duma przed samym sobą /przynajmniej/..że to mój odpoczynek...
Może w tej błogiej ,nienaruszalnej , anonimowej ciszy przyjdzie refleksja, co by homo sapiens
nazwać homo exestor...

pozdrawiam..mark..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #245 : 18 Marzec, 2011, 22:33:10 pm »

He he, ale sobie spamujesz Marku. Tak nawiasem pisząc, coś te nasze rącze babki się chyba "wypstrykały" ... : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #246 : 18 Marzec, 2011, 22:56:58 pm »

to jak to jest jak ktoś do siebie gada czy pisze (co za różnica) ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #247 : 18 Marzec, 2011, 23:01:48 pm »

He he, ale sobie spamujesz Marku. Tak nawiasem pisząc, coś te nasze rącze babki się chyba "wypstrykały" ... : )


Mój drogi, problem nie we wypstrykaniu leży. Nie mam czasu, bo zmuszam tą swoją już nieco zwietrzałą ze starości mózgownicę do myślenia a ściślej mówiąc do nauki. Najpierw pisałam pracę kontrolną  o in vitro oraz innych najnowszych odkryciach biologii raz ich wykorzystaniu w medycynie a teraz czytam "Cierpienia młodego Wertera" Goethego i jak przeczytam , to będę pisać kolejną pracę, tym razem z polskiego.
Żeby się Wam nie nudziło, to zostawiam link to fajnego filmiku o psiaku z wyrzutami sumienia. Pozdrawiam.  

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #248 : 19 Marzec, 2011, 12:44:03 pm »

Zaradna trzymam kciuki, i bez średniej min 5.0 z Jeleniej nie wracaj 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #249 : 19 Marzec, 2011, 15:00:37 pm »

Zaradna trzymam kciuki, i bez średniej min 5.0 z Jeleniej nie wracaj 


Dzięki za zrozumienie międzypokoleniowe i dobre słowo. 
Nie wiem mój drogi, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że słowo zarówno pisane jak i mówione ma ogromną moc, ono może skrzywdzić, dobić a czasem nawet zabić ale bywa też, że dobre słowo wypowiedziane w odpowiedniej chwili może pomóc komuś podnieść się z dołka, zmienić czyjeś życie a nawet je uratować. Zauważyłeś chyba, że jestem upartą baba, nie boję się wyrażać swoich myśli i poglądów ale zawsze( no prawie zawsze) staram się to robić z wyczuciem.
Dlaczego o tym piszę, tak po prostu przyszła mi chęć na wyrażenie swoich myśli.
Pozdrawiam.

Ostatnio lubię słuchać rapu
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #250 : 21 Marzec, 2011, 18:48:24 pm »

Cytuj
Dlaczego o tym piszę, tak po prostu przyszła mi chęć na wyrażenie swoich myśli.

Jola..jak Ci przyjdzie chęć na placki ziemniaczane ..to ja bez cukru.. Chichot
Coś ostatnio Cie na filozofię wzięło..to chyba ten biolog..kazał Ci zaglądać w dusze żyjących
 i stąd to wyczucie..Słowo nie pomaga ,nie zabija..słowo się wypowiada...


mark..
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec, 2011, 19:04:23 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #251 : 21 Marzec, 2011, 20:03:30 pm »

Jola..jak Ci przyjdzie chęć na placki ziemniaczane ..to ja bez cukru.. Chichot
Coś ostatnio Cie na filozofię wzięło..to chyba ten biolog..kazał Ci zaglądać w dusze żyjących
 i stąd to wyczucie..Słowo nie pomaga ,nie zabija..słowo się wypowiada...


mark..

Mój drogi uwielbiam placki i potrafię zrobić pyszniaste z dodatkiem śmietanki lub sosiku ale niestety nie mogę ich jadać przez mój żołądeczek zakichany. Mój syn na tym korzysta bo ma do spałaszowania zawsze podwójną porcyjkę. Niedawno robiłam ruskie pierogi, podobno były zajebiste, palce lizać. Wiesz ja jestem taka baba, co gotować i piec umie, jak trzeba to i gniazdko z prądem sama wymienię ale i metafizyka nie jest mi obca. Ostatnio po przeczytaniu pewnej książki nabrałam chęci do medytowania i wiesz co myślałam, że to nudy, takie pierdoły a to fajna sprawa. Interesuję się psychologią i trochę filozofią. Człowiek powinien być wszechstronny i wiesz co ja nigdy się nie nudzę.
PS. I tak wiem, że zaraz mi odpiszesz, że to wszystko bzdety a ja w d.. byłam i g... widziałam ale wiesz co mój drogi MI TO LOTTO 
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #252 : 21 Marzec, 2011, 20:33:01 pm »

Jola..jeśli chodzi o jogę np. to już tyle lat stoję na głowie ze mi wszystkie matafizyki z kieszeń powylatywały..psychologia i filozofia doprowadzi Cię skrajnej nie-syntezy komórek co w wolnym tłumaczeniu będzie..zabicie radości..zrobisz się ponura..zaczniesz myśleć jak łudu..
nabierzesz fascynacji do szczytów kilimadżaro...

Nigdy nie pisałem do kogokolwiek ,że pisze bzdety..nadmieniałem ino ,że jak pisze to niech nie piszę bzdetów... Chichot

pozdrawiam..mark..

ps..pierogi..kiedy?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #253 : 21 Marzec, 2011, 21:06:31 pm »

Jeśli do tej pory nie sponurzałam to już chyba sponurzenie mi nie grozi. Co do tych gór wysokich, to moja matka z okolic Beskidu Żywieckiego pochodzi a mimo to mnie nigdy do gór nie ciągnęło. Ja na punkcie morza jobla mam. Mogę wzdłuż Bałtyku godzinami spacerować, słuchając przy szumu fal. A medytować można bez stania na głowie. To bardziej o stan ducha chodzi niż o unoszenie dupska wyżej niż powinno być . No i ważne, by wszystko robić z umiarem, nie na wariata a tak zwyczajnie dla przyjemności.
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec, 2011, 21:10:24 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #254 : 21 Marzec, 2011, 21:20:16 pm »

A próbowałaś kiedyś coś takiego...

wieczorem .klękasz przed fotelem/to wazne/..i mówisz:O najwyższy. pochyl się nad moim losem  i spraw aby rano na fotelu leżało sto tysięcy zł..!! z pełną powagą medytacyjną
i po ciemku.. :)na głos..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ze śpiewem przez świat - Festiwal Kultury Romskiej zakończony Bieżące wiadomości Leo 0 5297 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2010, 19:48:16 pm
wysłane przez Leo
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 892296 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
"Przyjaciel świat"- Haliny Gąsiorowskiej Kultura i sztuka ZUZA 3 8946 Ostatnia wiadomość 17 Styczeń, 2011, 22:05:33 pm
wysłane przez ZUZA
11.11.... Hydepark « 1 2 ... 5 6 » widelec 77 87983 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 22:17:45 pm
wysłane przez borisem
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209235 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 6202 Ostatnia wiadomość 07 Czerwiec, 2012, 15:23:50 pm
wysłane przez waluty
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 5160 Ostatnia wiadomość 05 Wrzesień, 2012, 17:03:11 pm
wysłane przez waluty
Zostań Bohaterem i zmieniaj świat na lepsze - Szlachetna Paczka w Lubaniu Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 1 7409 Ostatnia wiadomość 06 Wrzesień, 2014, 07:57:35 am
wysłane przez Jola
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36501 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206725 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA