Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Babski Świat  (Przeczytany 408066 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #105 : 09 Marzec, 2011, 22:15:26 pm »

...-jasne..

Witaj Ewo- administratorko wątku- po latach-......
jak ktoś mi powie ,że zjawiska klimatu emocjo....,podniecenia,napięcia,radości i obaw  i równouprawnienia.. mają już cechy załatwionych...to można by z jakąś pobożnością przejść do zjawiska skruchy na łożu śmierci...
Całe życie człek kłamie..oszukuje ..kradnie..zdradza..i nagle chciałby być świętym ..nie pamiętać , odsunąć tę zawziętość...biczowanie się  na wzajem to niemal perwersyjna przyjemność..Potęga czystej ,pięknej miłości, dobrego słowa jest jak pożądliwy mnich  i obnażona pokutnica.... i na dobrą sprawę czy chcemy czy nie, sami te mechanizmy 'miłości" wplatamy w księgę skruchy...Co zrobić ,aby nie trzeba było się zastanawiać na tekstem skruchy ? ..ja wiem ..ale nie powiem...
zawziętym biczowaniem, kłamstwem, zdradą w myśl Non omnis moriar nie wszystek on umrze, bo pozostanie po nim rana po biczu, płacz po zdradzie...raczej jakość tego co nie umiera stanowić będzie o...jego jakość

pozdrawiam..mark..

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #106 : 09 Marzec, 2011, 22:21:13 pm »

no,,,ładnie rozwinięty temat... Chichot

nic dodać nic ująć..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #107 : 09 Marzec, 2011, 22:30:22 pm »

Cytuj
zawziętym biczowaniem, kłamstwem, zdradą w myśl Non omnis moriar nie wszystek on umrze, bo pozostanie po nim rana po biczu, płacz po zdradzie...raczej jakość tego co nie umiera stanowić będzie o...jego jakość

Tak ..EWO...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #108 : 10 Marzec, 2011, 08:14:22 am »

Ewo pozwolisz że w Twoim wątku wrzucę malutkie przypomnienie.Dlaczego w "Babskim Świecie"Myślę że dotyczy to właśnie pań.



Z góry dziękuję za zrozumienie  Buziak

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #109 : 10 Marzec, 2011, 08:52:05 am »

Wszystkim Panom bez wyjątku
Życzę szczęścia w babskim wątku
Akceptacji, adoracji, zrozumienia
Niech od strony babek same uwielbienia
Płyną rzeką rwącą pomykają szczere
I takie jeszcze trele morele Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #110 : 10 Marzec, 2011, 10:49:32 am »

Wszystkim Paniom bez wyjątku
Dziękujemy za byt w wątku...
Choć przewagę macie w piórze..
To i tak my są na górze... Chichot

***********************************

-Czy lekarze w terapii psychologicznej skłaniający pacjenta do "otworzenia" się ,mają rację?..Czy grupowe zasiadanie w kole jest dobrą receptą na "oswajanie" się z faktem ,że takich ja jest więcej?...
Polacy  są na ogół dość otwartymi ludźmi. łatwymi w kontaktach?/ -tolerancyjni..gdzieś to czytałem!/..a  mimo to opierają się tego rodzaju zabiegom... biorąc pod uwagę indywidualizm,,zalety "czystości",-
 słusznie...! bo 'otwierać się" ze swymi najbardziej osobistymi kłopotami i problemami wobec ludzi" obcych"?.., jest -naszym zdaniem- nonsensem, bo jest gwałtem na intymności i pociąga raczej nowe urazy niż konstruktywne wnioski...O sobie to chętnie opowiadają w grupowych zjazdach kabotyni,
którzy czerpią przyjemność w odgrywaniu jakieś roli ,zwracania na siebie uwagi...Normalny człek musi czuć zaufanie i wierzyć w życzliwość kogoś ,komu się zwierza i to jest u niego normalne, w brew   "wynalazców" mądrości ,którzy twierdzą ,że wszystko jedno komu się mówi, byle mówić...
Gdyby tak było , dawno ludzkość wynalazłaby sposób na problemy jakby zafrasowania duszy ludzkiej. ponieważ ma te 'zjawiska' od zarania dziejów...
Bardzo trudno o kogoś takiego ale być może nie jest to nierealne...
W każdym razie nie mąż i żona-między nimi powinna być mała tajemnica..mgiełka tajemniczości..współmałżonek część swych zwierzeń na ogół  zinterpretuje dla siebie i niekoniecznie  korzystne dla partnera  ,raczej powinien być przyjacielem ,który pomaga budować niż tym co krytykuje..
Wychowanie w środowisku "szorstkim" daje przyzwolenie na "ostrość" w kontaktach. bo taki styl obowiązywał i wskazuje nam drogę właściwą
i nawet nie wie ,że się  jest brutalnym..z drugiej strony flustracja, niezadowolenie z siebie , z życia, nie zaspokojonych dążeniach, podświadomie organizują w nas agresywność wobec otoczenia co w czasie
informujemy ,że nami "pomiata rzeczywistość"...i nikt nas nie docenia
i różnymi drogami musimy to sobie wyrównać..
W tym kontekście równouprawnienie do "istnienia" ma się dobrze..
Rozbawiamy się sobą, wyliczając sobie powody do zadowolenia..
uczymy się samopoczucia w otaczającym świecie ,stajemy przed lustrem
widząc podziw dla swej konstrukcji psychicznej..a jeśli zauważymy 
że koło nas nie ma "przyjaciela" co w chwili niepewności zwróci uwagę ,że
wypalanie się nie jest receptą, to definicją równouprawnienia powinni zająć się kosmici...

pozdrawiam..mark..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #111 : 10 Marzec, 2011, 11:42:47 am »

Marku zamęt i chaos odczytałam w tym Twoim przekazie a także niepokój wewnętrzny, który niby skrzętnie ukrywasz a jednak często wyjawiasz w wypowiedziach. Psychologu Ty mój więcej opanowania i mniej jadu. Co innego otwieranie się przed grupą a co innego umiejętność nazywania spraw po imieniu i otwartego wyrażania uczuć oraz myśli. Odczytałam z tego tekstu, iż nie lubisz ludzi otwartych.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #112 : 10 Marzec, 2011, 14:20:33 pm »

Obnażanie? Któż ma taką odwagę? Przed lustrem gramy kogoś innego, w myślach wypieramy własne „ego”, wstydzimy się swoich słabości, rżniemy głupa i gadamy w odbiciu do słupa. Najprościej jest nam opowiadać o otoczeniu…tak, tak ktoś nas skrzywdził…kogoś pogłaskaliśmy, pokazaliśmy współczucie, a tak na prawdę często mamy to…Wejść do gabinetu i obnażyć się można, ale jak na wskroś?
Siedzimy w grupie i zęby zaciskamy, bo się nie zgadzamy z tym, czy tamtym, ale stawianie oporu jest niewarte, bo jeśli wlazłeś między wrony…To jest zakładanie kolejnej szmatki na grzbiet.
Łatwiej jest z boku kogoś delikatnie obnażyć, ale czy pokazany obraz jest prawdziwy? Może to marketing? Wszystko można sprzedać zależy jak się towar przyodzieje. Przyodziewamy szmatki kolorowe i…nawet w samotności ciężko nam zobaczyć siebie prawdziwego.
Nacisk, oczekiwania prowadzą do zwariowania, do zatracenia. Każdy jest inny, każdy inaczej postrzega, ale najważniejsze to nie zabawianie się w stwórcę i nie lepienie na swoje podobieństwo, bo nie zawsze może wyjść dobrze. Jakże wtedy byłoby nudnie…babki jednakowo gdaczące lub milczące, jedna partia, jeden wódz, jednakowe spojrzenie...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #113 : 10 Marzec, 2011, 17:55:50 pm »

Obnażanie? Któż ma taką odwagę? Przed lustrem gramy kogoś innego, w myślach wypieramy własne „ego”, wstydzimy się swoich słabości, rżniemy głupa i gadamy w odbiciu do słupa. Najprościej jest nam opowiadać o otoczeniu…tak, tak ktoś nas skrzywdził…kogoś pogłaskaliśmy, pokazaliśmy współczucie, a tak na prawdę często mamy to…Wejść do gabinetu i obnażyć się można, ale jak na wskroś?
Siedzimy w grupie i zęby zaciskamy, bo się nie zgadzamy z tym, czy tamtym, ale stawianie oporu jest niewarte, bo jeśli wlazłeś między wrony…To jest zakładanie kolejnej szmatki na grzbiet.
Łatwiej jest z boku kogoś delikatnie obnażyć, ale czy pokazany obraz jest prawdziwy? Może to marketing? Wszystko można sprzedać zależy jak się towar przyodzieje. Przyodziewamy szmatki kolorowe i…nawet w samotności ciężko nam zobaczyć siebie prawdziwego.
Nacisk, oczekiwania prowadzą do zwariowania, do zatracenia. Każdy jest inny, każdy inaczej postrzega, ale najważniejsze to nie zabawianie się w stwórcę i nie lepienie na swoje podobieństwo, bo nie zawsze może wyjść dobrze. Jakże wtedy byłoby nudnie…babki jednakowo gdaczące lub milczące, jedna partia, jeden wódz, jednakowe spojrzenie...


Mądre słowa to i miło poczytać. Jak wiadomo z niektórych postów, nie we wszystkim się zgadzamy, ale nie znaczy to, że nie szanuję czy nie cenię pani Ewy. Problem nie w odmienności poglądów czasem leży a w sposobie ich wyrażania. Można wyrazić odmienne zdanie nie wbijając nikomu szpilki. Pani Ewo plusik. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #114 : 10 Marzec, 2011, 18:18:46 pm »

Widzę ,że szanowna Jola z trwogą odniosła się do propozycji dyskusji zaproponowanych przez Mark..a..być może nie ma o czym dyskutować bo już wsio ustawione i musimy dreptać po tym co jest, ale chciałem co nie co zaproponować..
Jak szanowna chce zbudować podwątek o videlcu to poprosi admina o poszerzenie profilu o szerszy pasek z lewej strony...
Zawsze podejdę z pełną powagą do paska... Spoko

*************************************************

Proszę bardzo! Właścicielka wątku od razu zareagowała konkretem..Ewo..witam..
coś mi zdaje ,że podjęłaś się trudnej sztuki udowodnienia
iż nikt nie ma odwagi obnażać,,coś ,,kogoś..
To bardzo proste w swej roli..wystarczy jak się zdefiniuje postawę  kogoś, że  nie lubi ludzi?! albo jest niechlujnym misjonarzem..albo jest cynikiem..albo ,że za dużo je..albo  jest głupi bo się  mu wydaje ,że jest mądry..albo ,że musi kupić drugie lustro  albo władczo przyswaja sobie czyjąś wolność, albo, że je żaby  nawet niczym nie smarując....etc.. Chichot
Co ?..może nie proste?..
Wystarczy przejrzeć dzienniki prasowe..co tam mamy..?
wręcz rozkosze obnażania..
albo pójść do urzędu skarbowego.no...tu.. to nas obnażą momentalnie..
Najlepszym przykładem talentu obnażania mamy w aktorstwie..
Na koniec kariery  aktor sam nie wie kim jest a kim był to już mówią ..żywi....
Tu zabrakło mi słow i muszę się posiłkować- szanowna Autorka się nie pogniewa..
Cytuj
"najważniejsze to nie zabawianie się w stwórcę i nie lepienie na swoje podobieństwo"


Nuda do parcianego kwadratu..

Najpierw Bóg stworzył mężczyznę w Rajskim swym Ogrodzie
pomyślał, "Muszę stworzyć, coś, co w życiu tobie pomoże"
Tak powstał projekt wielki, piękniejszy od bursztyna.
Przed oczyma mężczyzny pojawiła się dziewczyna.
Dwie piękne nogi, długie i aksamitne
delikatne i gładkie, można rzec wybitne.
Przepiękne bioderka o kształcie pożądanym,
by mężczyzna wiedział, że jest przez Boga wybranym.
Dwie cudne piersi, pełne i soczyste,
tworzące w myślach mężczyzny, marzenia nieczyste.
Ukochane ręce, idealne do przytulania,
i dwie kochające dłonie, do głaskania i całowania.
Pęk długich i jasnych włosów, do ramion sięgających
I para oczu, zawsze czułych i wielbiących.
Stworzył to Bóg dla mężczyzny, by serce jego śpiewało.
Dodał jeszcze usta ... i wszystko się zjebało ... Chichot

pozdrawiam..mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #115 : 10 Marzec, 2011, 18:25:44 pm »

I mężczyźni wymyślili pocałunek aby zamknąć te usta.
A kobiety stworzone z naszego żebra oddają nam je w postaci rogów  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #116 : 10 Marzec, 2011, 18:30:33 pm »


Mądre słowa to i miło poczytać. Jak wiadomo z niektórych postów, nie we wszystkim się zgadzamy, ale nie znaczy to, że nie szanuję czy nie cenię pani Ewy. Problem nie w odmienności poglądów czasem leży a w sposobie ich wyrażania. Można wyrazić odmienne zdanie nie wbijając nikomu szpilki. Pani Ewo plusik. Pozdrawiam.

Jolu Ewa to mistrzyni we wbijaniu szpilek. Chichot.Przy Ewie trzeba uważać na serce.Ewa zna najkrótszą drogę do serca mężczyzny.Ostrym nożem przez klatkę piersiową.

Ewo pozdrawiam. Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #117 : 10 Marzec, 2011, 18:39:58 pm »

Najpierw Bóg stworzył mężczyznę w Rajskim swym Ogrodzie
pomyślał, "Muszę stworzyć, coś, co w życiu tobie pomoże"
Tak powstał projekt wielki, piękniejszy od bursztyna.
Przed oczyma mężczyzny pojawiła się dziewczyna.
Dwie piękne nogi, długie i aksamitne
delikatne i gładkie, można rzec wybitne.
Przepiękne bioderka o kształcie pożądanym,
by mężczyzna wiedział, że jest przez Boga wybranym.
Dwie cudne piersi, pełne i soczyste,
tworzące w myślach mężczyzny, marzenia nieczyste.
Ukochane ręce, idealne do przytulania,
i dwie kochające dłonie, do głaskania i całowania.
Pęk długich i jasnych włosów, do ramion sięgających
I para oczu, zawsze czułych i wielbiących.
Stworzył to Bóg dla mężczyzny, by serce jego śpiewało.

Marku czytałam i oczom nie wierzyłam
aż tu nagle jest
kwintesencja w Twoim stylu
Dodał jeszcze usta ... i wszystko się zjebało ... Chichot

pozdrawiam..mark...

już przez chwilę myślałam że ktoś przejął we władanie Twoją klawiaturę 
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2011, 18:44:21 pm wysłane przez luna3 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #118 : 10 Marzec, 2011, 19:08:24 pm »

Jolu Ewa to mistrzyni we wbijaniu szpilek. Chichot.Przy Ewie trzeba uważać na serce.Ewa zna najkrótszą drogę do serca mężczyzny.Ostrym nożem przez klatkę piersiową.

Ewo pozdrawiam. Buziak
A ja myślę Pysiu-mysiu, że tym mistrzem(we wbijaniu szpilek) jest ktoś inny. Ewę po postu stać na szczerość, konkrety i woli własne zdanie od populizmu. I jeszcze jedno, każdy z nas inaczej reaguje na odmienność zdania drugiej osoby.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #119 : 10 Marzec, 2011, 19:32:24 pm »

A ja myślę Pysiu-mysiu, że tym mistrzem(we wbijaniu szpilek) jest ktoś inny. Ewę po postu stać na szczerość, konkrety i woli własne zdanie od populizmu. I jeszcze jedno, każdy z nas inaczej reaguje na odmienność zdania drugiej osoby.

Aha.To takie oczywiste.Że co?Że niby ja nie jestem szczery.Jestem Jolu jestem.Czasami aż do bólu. Buziak Buziak Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ze śpiewem przez świat - Festiwal Kultury Romskiej zakończony Bieżące wiadomości Leo 0 5297 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2010, 19:48:16 pm
wysłane przez Leo
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 892245 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
"Przyjaciel świat"- Haliny Gąsiorowskiej Kultura i sztuka ZUZA 3 8946 Ostatnia wiadomość 17 Styczeń, 2011, 22:05:33 pm
wysłane przez ZUZA
11.11.... Hydepark « 1 2 ... 5 6 » widelec 77 87973 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 22:17:45 pm
wysłane przez borisem
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209217 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 6202 Ostatnia wiadomość 07 Czerwiec, 2012, 15:23:50 pm
wysłane przez waluty
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 5160 Ostatnia wiadomość 05 Wrzesień, 2012, 17:03:11 pm
wysłane przez waluty
Zostań Bohaterem i zmieniaj świat na lepsze - Szlachetna Paczka w Lubaniu Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 1 7408 Ostatnia wiadomość 06 Wrzesień, 2014, 07:57:35 am
wysłane przez Jola
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36498 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206694 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA