Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 35   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Babski Świat  (Przeczytany 408087 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #90 : 08 Marzec, 2011, 10:14:39 am »

Pomyślności w Babskim Świecie.




                                                                                     Firefoks
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #91 : 08 Marzec, 2011, 10:15:33 am »

Mareczku, każdy ocenia świat własną miarą, z pryzmatu własnej osoby. Ja widzę złe rzeczy ale też zauważam mnóstwo pozytywów. W miarę możności staram się innym, też dać coś od siebie. Tak się składa, że zupełnie niedawno pomogłam komuś całkiem bezinteresownie a ta osoba aż płakała i nazwała mnie dobrym człowiekiem. Podobno przywróciłam jej wiarę w ludzi i w to, że świat wcale nie jest taki zły. Nie zamierzam wchodzić w szczegóły, bo nie o to tu chodzi.
Co do tego pospólstwa, to ja oceniam ludzi trochę inaczej. Nie dzielę ich na bogatych i biednych ani na mądrych i głupich ani też na szaraków i osobistości. Jeśli już miałabym kogoś ocenić, to biorę pod uwagę jego czyny, to jak traktuje bliźniego(czy nie rozpycha się łokciami, krzywdząc na oślep wszystko co napotka po drodze), czy stać go na odrobinę dobra, bo wiesz jedni są skupieni wyłącznie na braniu a inni potrafią dać coś od siebie.
Wiesz mój drogi ja lubię ludzi.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2011, 10:30:48 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #92 : 08 Marzec, 2011, 10:29:39 am »

Wpadłem na sekundę..bo lece na rynek -cukier przywieźli..idzie wojna

nieźle..nieźle  Jola..może jaka fucha na policji..portrety psychologiczne i tam takie..
można by dorobić... Chichot

Pytanie mam ..czy Wy babinki /kochane/widzicie się za 20-ścia lat? Smutny

*********************

Cytuj
ktoś bardzo cię skrzywdził jeśli wsparcie odbierasz jako kontrolę

jestem rozwodnikiem od 15-stu lat..nic na siłę..pojechała i dostała olśnienia kapitalistycznego..
nikt nikogo nie skrzywdził..została skrzywdzona Moja córka..pytanie ..Ewa chyba tak owe postawiła.czy warto? czy nie lepiej pojechać za pomarańczami jak dzieciak skończy 18-lat!!??

kupić Ci cukier ..bo idę..
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2011, 10:42:29 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #93 : 08 Marzec, 2011, 10:40:25 am »

Pytanie mam ..czy Wy babinki /kochane/widzicie się za 20-ścia lat? :
..mark..
moja odpowiedź widnieje jako podpis pod moimi postami
pozdrawiam miłego dnia
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #94 : 08 Marzec, 2011, 11:57:27 am »

Nie ma już cukru..spóźniłem się... Smutny

ale w zamian zaproponowali okazję..no...nic na mnie.. Chichot

Obraz 134.jpg


Obraz 134.jpg

* Obraz 134.jpg (29.94 KB, 360x288 - powiększony/pobrany 524 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #95 : 08 Marzec, 2011, 12:13:35 pm »

Nie ma już cukru..spóźniłem się... Smutny

ale w zamian zaproponowali okazję..no...nic na mnie.. Chichot [ Załącznik ]

 W Biedronce jest po 4 złote, w Aldi był po 3,60zł ale podobno już nie ma.
Ja mam 7 kilo, na jakiś czas wystarczy, dużych zapasów nie będę robić.

Na kobietach bielizna wygląda lepiej niż w plastikowym pojemniku, prawda?
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2011, 12:20:08 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #96 : 08 Marzec, 2011, 19:06:09 pm »

Słyszałem dzisiaj rozmowę .taką  o to..
Mówi kobieta gdzieś około 25 lat do kobiety w wieku gdzieś 67- lat../na rynku/..
mówi ..starsza..
- pracujesz/..
-a gdzie tam/!..nie ma nic. mam magistra z projektowania i
d...!
- ty taka wykształcona.. i nie pracujesz?..
-a co to ma do rzeczy..wszystko opanowane przez chłopów..
byłam w urzędzie nie raz i mi mówią ,żebym się  doszkoliła w samoakceptacji...tak to mówią.-.tu ..śmiech..
- to wyjedź ..może gdzieś znajdziesz robote..-
-ja tu mam pracować a nie jeździć po świecie..- moja koleżanka jest malarzem pokojowym i ma pracę ..po co się uczyć..k.....?!!

Tak sobie myślę,..na Placu Świętego Piotra w Rzymie, teren sprząta gość w krawacie po studiach...
w Mariocie w Warszawie sprzątaczka musi znać język chiński i obsługę komputera na poziomie  informatycznym..

Panie do ofensywy..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #97 : 08 Marzec, 2011, 19:21:57 pm »

babski świat

męski świat

a teraz coś wspólnego, dziwne, czasem śmieszne imiona ale nie zgadzam się z tym, że są głupie.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #98 : 08 Marzec, 2011, 19:42:32 pm »

Jola..to jest poważny wątek o sprawach damsko-męskich- o równouprawnieniu , poszanowaniu wzajemnym ,zaufaniu ,miłości i podobnych  i nie sprowadzaj go do stepów mongolskich..trzeba chyba -TRENERA-..


Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #99 : 08 Marzec, 2011, 20:03:12 pm »

Cytuj
..mark..
moja odpowiedź widnieje jako podpis pod moimi postami
pozdrawiam miłego dnia

Piękna maksyma....
 
Według mnie ,to nie warto się nawet ubierać.. :)kiedyś też tak myślałem..
dzisiaj myślę do tyłu...patrzę wstecz...równouprawnieniem był każdy kawałek chodnika..
kiedy Kobieta i mężczyzna szli pod rękę na spacer...kiedy powszechność zajadliwości nie była ustawowa...kiedy musiałem być w domu o 10-tej- bo tak mama powiedziała...

to "dziś jest Twoje" ..nie jest moje...w tym znaczeniu...
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2011, 20:07:55 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #100 : 08 Marzec, 2011, 20:04:15 pm »

Jola..to jest poważny wątek o sprawach damsko-męskich- o równouprawnieniu , poszanowaniu wzajemnym ,zaufaniu ,miłości i podobnych  i nie sprowadzaj go do stepów mongolskich..trzeba chyba -TRENERA-..




Marku, ktoś, kto myśli wyłącznie o pierdołach i żartach, nie wychodzi na tym dobrze. Tak samo osoba, która jest ponura, nigdy się nie uśmiecha i wszystko bierze na poważnie, nie ma lekko. Czasem trzeba porozmawiać poważnie a czasem na wesoło, pośmiać się z tego czy tamtego. Podobno człowiek inteligentny umie się śmiać sam z siebie i nie ma z tym problemu. Kto umie zachować dystans, dla tego życie nie jest takie straszne.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #101 : 08 Marzec, 2011, 21:14:35 pm »

ja myślę pani Jolu że widelec przybiera taką maskę
ponieważ boi się że ktoś może zobaczyć w nim
dobrego miłego człowieka
ale to jest jego wybór
i nic nam do tego
powodzenia ..mark..
pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #102 : 08 Marzec, 2011, 21:43:26 pm »

ja myślę pani Jolu że widelec przybiera taką maskę
ponieważ boi się że ktoś może zobaczyć w nim
dobrego miłego człowieka
ale to jest jego wybór
i nic nam do tego
powodzenia ..mark..
pozdrawiam
Coś w tym jest,  Co? , bo takie przypuszczenia też parę razy przemknęły przez moja głowę. 

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #103 : 08 Marzec, 2011, 21:51:49 pm »

Non omnis moriar...wróciłam i serdecznie Was pozdrawiam dziękując za dyskusje na moim wątku. Kobiety, babki, dziewczęta...wszystkiego naj...w świecie jaki sobie wymarzycie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #104 : 09 Marzec, 2011, 21:59:18 pm »

Cytuj
Non omnis moriar...
...-jasne..

Witaj Ewo- administratorko wątku- po latach-......
jak ktoś mi powie ,że zjawiska klimatu emocjo....,podniecenia,napięcia,radości i obaw  i równouprawnienia.. mają już cechy załatwionych...to można by z jakąś pobożnością przejść do zjawiska skruchy na łożu śmierci...
Całe życie człek kłamie..oszukuje ..kradnie..zdradza..i nagle chciałby być świętym ..nie pamiętać , odsunąć tę zawziętość...biczowanie się  na wzajem to niemal perwersyjna przyjemność..Potęga czystej ,pięknej miłości, dobrego słowa jest jak pożądliwy mnich  i obnażona pokutnica.... i na dobrą sprawę czy chcemy czy nie, sami te mechanizmy 'miłości" wplatamy w księgę skruchy...Co zrobić ,aby nie trzeba było się zastanawiać na tekstem skruchy ? ..ja wiem ..ale nie powiem...

pozdrawiam..mark..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 35   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ze śpiewem przez świat - Festiwal Kultury Romskiej zakończony Bieżące wiadomości Leo 0 5297 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2010, 19:48:16 pm
wysłane przez Leo
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 892277 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
"Przyjaciel świat"- Haliny Gąsiorowskiej Kultura i sztuka ZUZA 3 8946 Ostatnia wiadomość 17 Styczeń, 2011, 22:05:33 pm
wysłane przez ZUZA
11.11.... Hydepark « 1 2 ... 5 6 » widelec 77 87979 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 22:17:45 pm
wysłane przez borisem
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209232 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 6202 Ostatnia wiadomość 07 Czerwiec, 2012, 15:23:50 pm
wysłane przez waluty
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 5160 Ostatnia wiadomość 05 Wrzesień, 2012, 17:03:11 pm
wysłane przez waluty
Zostań Bohaterem i zmieniaj świat na lepsze - Szlachetna Paczka w Lubaniu Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 1 7409 Ostatnia wiadomość 06 Wrzesień, 2014, 07:57:35 am
wysłane przez Jola
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36501 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206720 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA