Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Babski Świat  (Przeczytany 408081 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #30 : 03 Marzec, 2011, 20:05:58 pm »

"Janie bardzo, bardzo...wierze w Twoje poczucie humoru"

IQ Ewo trzeba było na to liczyć.Opuściło mnie poczucie humoru.Nawet nie jestem obrażony.
To nie koniecznie świadczy o mnie.Miłej zabawy.Być może jestem zbyt trudnym przeciwnikiem.I proszę nie pisz że sobie schlebiam.Cześć.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #31 : 03 Marzec, 2011, 20:37:37 pm »

Janie liczyłam na mistrza ciętej riposty, ale... Co?
- Jak mężczyźni definiują podział obowiązków "pół na pół"?
- Ona gotuje - on je, ona sprząta - on brudzi, ona prasuje - on gniecie...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #32 : 03 Marzec, 2011, 21:15:51 pm »

OO..Szanowna EWA nie przesadza..Witam..znam wiele kobiet co nie wiedzą jak wygląda miotła i znam chłopów co godzinami latają z odkurzaczem..
Podział  moim skromnym zdaniem powinien polegać na  w ogóle nie robienie podziałów co stwarza okazję do niespodziewanego powrotu -razem-do domu..
Poza tym , tęsknota do robienia w ogóle czegokolwiek w domu powinna być priorytetem samym w sobie co by stwarzało okazję do sprawdzenie czy ONA kupiła nowe ręczniki..
Jak się kochają to gra jak nie bardzo to sprawy toczą się bardzo długo.. Chichot
mark..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #33 : 03 Marzec, 2011, 21:27:57 pm »

Mark...dziel i rządź... Chichot. Nie widziałam faceta latającego na odkurzaczu godzinami...wzrok już nie ten
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #34 : 03 Marzec, 2011, 21:48:05 pm »

Wy kobiety zawsze nie widzicie!!..nie widzicie jak się chłop męczy z butelkami .jak musi je do skupu targać..a potem za uzbierane kupi śledzia w aldiku. i się podzieli...
Rano wstanie ,pójdzie biedak po bułki . przyniesie, poda  śniadanie, powie która godzina..
jak trzeba grzecznie obudzi o 12.00..żeby żabcia zdążyła na tarota...nic nie widzicie...ohhh Smutny
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #35 : 03 Marzec, 2011, 22:06:35 pm »

Cytuj
Poniekąd mamy to na własne życzenie... walczyłyśmy o równouprawnienie tyle lat... i co? My zarabiamy, my wychowujemy, my sprzątamy, my gotujemy... my robimy wszytko a oni? Myślą... tylko szkoda, że nie o tym co trzeba... Bo o to co trzeba przecież zadba ich kobieta... Ona to zrobi lepiej... Uważam Drogie Panie, że dominacja kobiet na własne nasze życzenie staje się naszą udręką...

Myślę ..Marzeno,że niepotrzebnie się stresujesz...może masz na swoim przykładzie zdanie .ale
sytuacja, która w naszym kraju się toczy jest dla wszystkich nieprzyjemna..Kto ma pracę uzurpuje sobie prawo  /niesłusznie/ do krzyku..że dola na głowie pracującego..a jak nie ma pracy ? jak w naszym rejonie ..30%?..a płacić trzeba ..czynsz światło inter,itp..skąd?
chyba ,że zobojętnienie  i ulga w myśleniu ,że na szczęście jedno pracuje to jakoś to bedzie..
Wywalczenie/słabe/ równouprawnienia.w tym przypadku i w naszych warunkach jest mżonką..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 03 Marzec, 2011, 22:39:32 pm »

luna3..szacuneczek.tyle lat poszukiwań..?.piętnaście lat po dziesięć minut dziennie ..nie wierzę ,że nie można znaleźć sposobu na siebie..?
Myślę ,że te lata "spędzone na jakimś 'absolutyźmie koniecznym"są integralnie związane z nie wpojeniem  sobie -kiedyś- ,iż mogę zostać sama...Nadchodzi czas refleksji..Czy jako istota chodząca po tej ziemi, moje życie ma polegać li tylko na wychowaniu potomstwa ,
zaszczytnym udziale w ustawionym społeczeństwie,na tańcu konstytucyjnych wytycznych, na praniu fraków zgodnie z programem..NIE!!-Zaprojektowano Nas do odbioru cnót zbiorowych   co nie oznacza abyśmy byli męczennikami aktywności innej.. ...Nie 'normy" Ci mają dyktować nakaz funkcjonowania, problem polega na tym ,iż za późno się o tym przekonujemy..



pozdrawiam..mark..
widelcu nie żałuję ani jednego dnia z tych piętnastu lat
po prostu teraz zaczynam kolejny etap w moim życiu

i napisałam iż moje poglądy na życie są staroświeckie
i nie oczekuję że je zrozumiesz
ponieważ są moje
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec, 2011, 22:44:15 pm wysłane przez luna3 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #37 : 03 Marzec, 2011, 22:49:00 pm »

Witaj..luna3..i bardzo dobrze,, by WY kobiety żeście się  zatraciły w maszynie "kury domowej"
Wasze marzenia .Wasze skrywane próby samorealizacji zdominowane były przez inny świat..
Tylko ..dzisiaj nie za daleko bo wejdziecie w świat chłopa i mogą być zatargi..

pozdrawiam..mark..


staroświeckie?? raczej tradycjonalizm..
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec, 2011, 22:56:59 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #38 : 03 Marzec, 2011, 23:03:30 pm »

helow widelec
tradycjonalizm to za trudne słowo dla "kury domowej"
wolę staroświeckie
a "inny świat" to dla Ciebie to samo co "świat chłopa" Co?

jednak ja nie zamierzam wchodzić w Wasze męskie sprawy
jestem na wskroś kobietą
i nie potrzebuję wchodzić w nie moje rewiry
szukam tylko sposobu na swoje jestestwo

« Ostatnia zmiana: 03 Marzec, 2011, 23:06:17 pm wysłane przez luna3 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #39 : 03 Marzec, 2011, 23:07:18 pm »

inny świat ..to PRL...

mogę Ci coś zasugerować na swoje jestestwo..jak myślisz?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #40 : 03 Marzec, 2011, 23:26:52 pm »

już kiedyś napisałeś mi że nie rozumiem widelcowego pisania
nie szkoda twojego czasu Co?

ja osobiście jestem otwarta na propozycję
wybieram ponieważ mogę sobie na to pozwolić

więc próbuj
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #41 : 03 Marzec, 2011, 23:34:14 pm »

coś Ci bym może i pomógł  ale nie wiem co ma być Twoim jestestwem..
może klasztor.. Chichot tam można się zrealizować..jutro pociągnę więcej pomysłów..pogadamy ..muszę spadać do nut...pozdrówka..mark..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 04 Marzec, 2011, 10:15:05 am »

Mark klasztor odpada
to że mam staroświeckie poglądy
nie oznacza jeszcze
że dzieci przyniósł mi bocian
a mąż to karmelita bosy (z całym szacunkiem dla zakonników)
troszkę więcej inwencji
i dzięki za zainteresowanie
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #43 : 04 Marzec, 2011, 16:19:38 pm »

luna3-/ładniej by było może -nie wiem- Lola../..jak zostaniemy sami na  wątku..co by nikt nas nie podglądał..to wyjawię Ci sekrety jestestwa..albo.....jedno jestestwo jest bardzo prozaiczne w swym majestacie..jest tak banalne ,że jakbyś się dobrze przyjrzała w monitor komp..., to dam sobie obciąć brwi..- żebyś się zakochała w widelcu,,,czyż nie są to podwaliny do samorealizacji.??

Wam,Kobietom latami czasem trzeba uzmysławiać, że zhierarchizowane /z konieczności/ pojmowanie jestestwa ma się nijak do własnych marzeń...
Przecież już..Ewa biblijna przyszła na świat z konkretnym planem jestestwa, a przecież nie miała doświadczeń a to oznacza ,że nie chylicie czoła przed Ewą.../biblijną/Skoro rytuał wewnętrznej walki,z krzywdzącym Was światem  przez tysiąclecia został sprowadzony
do pojmowania go  z mężczyznami,/tu nie ma pomyłki../ ,to boje o równouprawnienie  są skodyfikowaną formą beczenia...
Jeśli Kobieta po 15-stu..20-stu..latach manewrowania między 'świętym obowiązkiem" a przypalaniem wody na herbatę ,dochodzi z radością do
normalnego wniosku,że czas zabrać się za siebie,to analogia tegoż sprowadza się do mojego włożenia na sie garnituru ślubnego...
Jest obcisły ..nie wejdzie..do wyrzucenia..
Na czym chcesz białogłowa budować swoje jestestwo?..
Klasztor  z założenia jest odpowiedzią na powrót do dawnych marzeń...

Potomkowie ,którzy najprawdopodobniej są podobni do rodziców,
już teraz powinni się samorealizować aby za 20-ścia lat przy takim tępie zmian kulturowo-chwiejnych,nie machały chorągiewkami- za póżno...

Równouprawnienie jako takie sprowadza się do zasiadania w Parlamentach tudziesz inny izbach,-a to nie jest życie...!
Czyż świat nie dał Wam możliwości wyrobienia sobie prawa jazdy?
Czyż nie macie wpływu na demolkę męskości , która strategie
ma w obrazie mazgajenia się i w błyszczących paznokciach?.
Czyż nie wygrywacie spraw w sądach rodzinnych?
Czyż na okoliczności spraw bieżących, nie macie własnego zdania? -macie..
To co ..mało?...
A to ,że nie umiecie szybko policzyć ziarenek w klombie kukurydzy...to ..właśnie..jest "babski świat",,
świat, zamknięty co kosztuje nie raz ponad 700-set wejść na portal ,żeby luna3 zainteresowała się by...

60%..chłopów to baby..sukces..-10% bab to chłopy..jakieś pytania?
/zwroty -baba i chłop.. literacko namaszczone.../

Możesz   Lola....-chyba tak zostanie- ....skorzystać z propozycji  Ł.C.R...co proponuje wykładnie .hip-hopa..pamiętaj "Duch wionie kędy chce"...

pozdrawiam..mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #44 : 04 Marzec, 2011, 17:24:04 pm »

WOW, ale czytane  wspak
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ze śpiewem przez świat - Festiwal Kultury Romskiej zakończony Bieżące wiadomości Leo 0 5297 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2010, 19:48:16 pm
wysłane przez Leo
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 892273 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
"Przyjaciel świat"- Haliny Gąsiorowskiej Kultura i sztuka ZUZA 3 8946 Ostatnia wiadomość 17 Styczeń, 2011, 22:05:33 pm
wysłane przez ZUZA
11.11.... Hydepark « 1 2 ... 5 6 » widelec 77 87979 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 22:17:45 pm
wysłane przez borisem
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209230 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 6202 Ostatnia wiadomość 07 Czerwiec, 2012, 15:23:50 pm
wysłane przez waluty
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 5160 Ostatnia wiadomość 05 Wrzesień, 2012, 17:03:11 pm
wysłane przez waluty
Zostań Bohaterem i zmieniaj świat na lepsze - Szlachetna Paczka w Lubaniu Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 1 7409 Ostatnia wiadomość 06 Wrzesień, 2014, 07:57:35 am
wysłane przez Jola
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36500 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206717 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA