Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Zawody pływackie  (Przeczytany 9442 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 115
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 01 Marzec, 2011, 20:30:52 »

W ramach Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieży 1 marca 2011r. Młodzieżowy Dom Kultury w Lubaniu zorganizował na krytej pływalni „Laguna”  mistrzostwa strefy jeleniogórskiej w sztafetach pływackich. . W zawodach uczestniczyły po 2 najlepsze zespoły z powiatów byłego województwa jeleniogórskiego. Zespół szkolny składał się z 10 uczniów, z których każdy miał do pokonania dystans 50 metrów. Po zakończeniu sztafet odbyły się konkurencje indywidualne w stylu klasycznym i grzbietowym na dystansie 50 m. Łącznie w mistrzostwach wzięło udział 190 uczniów z 19 szkół (w tym 90 dziewcząt i 100 chłopców). Najlepsze szkoły otrzymały puchary, uczestnicy sztafet  z miejsc I-III medale, a wszystkie szkoły oraz 6 najlepszych zawodników i zawodniczek w konkurencjach indywidualnych dyplomy.

Wyniki końcowe zawodów:

Sztafeta 10 x 50 m DZIEWCZĄT
1. SGEE Kamienna Góra   czas    6.15,35 op. Sławomir Staniec
2. GIM/ZSOnr 1 Jelenia Góra   6.20,14 op. Anna Janiak
3. GIM nr 2 Bolesawiec      6.26,88 op. Robert Bieliński
…………………………………………………………………….
7. GIM nr 2 Lubań         7.10,53 op. Marcin Ludgard
8. GIM nr 3 Lubań         7.54,36 op. Dorota Wajcfelt

Sztafeta 10 x 50 m CHŁOPCÓW
1. GIM nr 3 Lubań         czas     5.05, 08 op. Dorota Wajcfelt
2. SGEE Kamienna Góra      5.24,32 op. Sławomir Staniec
3.  GIM nr 1 Jelenia Góra      5.26,92 op. Maciej Suchanecki
……………………………………………………………………..
6. GIM nr 2 Lubań         5.40,82 op. Piotr Barański

Wyniki indywidualne:

50m stylem klasycznym dziewcząt:

1. Rzeszowska Magdalena        43,32   GIM 2 Bolesławiec
2. Drozd Joanna                      43,53   GIM 1 Jelenia Góra
3. Szmajdzińska Aleksandra     44,08   GIM 2 Kamienna Góra

50m stylem grzbietowym dziewcząt:
1. Stec Nikola                     37,96    SGEE Kamienna Góra
2. Musiał Żaklina                 38,39    GIM 3 Lubań
3. Bandrów Eliza                 40,08    GIM 2 Bolesławiec

50m stylem klasycznym chłopców:
1. Wajcfelt Jakub               34,68     GIM 3 Lubań
2. Sławiński Marcin            36,23     GIM 3 Lubań
3. Wójtowicz Paweł            36,82      GIM 2 Bolesławiec
…………………………………………………………
4. Hanka Michał                  37,82      GIM 2 Lubań
8. Kleszczyński Karol         42,35      GIM 2 Lubań
 
50m stylem grzbietowym chłopców:
1. Marcinkowski Michał      32,42      SGEE Kamienna Góra
2. Stoń Rafał                    33,00      GIM 3 Lubań
3. Tkaczyk Konrad            34,53      GIM 3 Lubań
……………………………………………………
4. Komsa Damian         35,19      GIM 2 Lubań
5. Kazan Jakub                  35,28      GIM 2 Lubań


Dwie najlepsze sztafety w kategorii dziewcząt i chłopców uzyskały awans do zawodów wojewódzkich , które odbędą się w kwietniu 2011r. w Lubinie.


IMG_2223.jpg


IMG_2245.jpg


IMG_2247.jpg


IMG_2254.jpg


IMG_2264.jpg


IMG_2280.jpg


IMG_2311.jpg


IMG_2321.jpg


IMG_2326.jpg


IMG_2335.jpg


IMG_2223.jpg

* IMG_2223.jpg (177.3 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 1815 razy.)
IMG_2245.jpg

* IMG_2245.jpg (152.9 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 1415 razy.)
IMG_2247.jpg

* IMG_2247.jpg (178.97 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 5735 razy.)
IMG_2254.jpg

* IMG_2254.jpg (170.31 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 1408 razy.)
IMG_2264.jpg

* IMG_2264.jpg (182.83 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 1316 razy.)
IMG_2280.jpg

* IMG_2280.jpg (162.13 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 1421 razy.)
IMG_2311.jpg

* IMG_2311.jpg (143.86 KB, 800x534 - powiększony/pobrany 1333 razy.)
IMG_2321.jpg

* IMG_2321.jpg (147.55 KB, 800x534 - powiększony/pobrany 1329 razy.)
IMG_2326.jpg

* IMG_2326.jpg (145.35 KB, 800x534 - powiększony/pobrany 1324 razy.)
IMG_2335.jpg

* IMG_2335.jpg (161.83 KB, 800x535 - powiększony/pobrany 1529 razy.)
« Ostatnia zmiana: 12 Marzec, 2011, 19:57:42 wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 115
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 03 Marzec, 2011, 17:01:25 »

Skład zwycięskiej sztafety z Gimnazjum nr 3 w Lubaniu: Tkaczyk Konrad, Stoń Rafał, Kajda Eryk, Gilewski Mateusz, Kaliński Michał, Durkalec Paweł, Demianowicz Kacper, Stoń Hubert, Sławiński Marcin, Wajcfelt Jakub..
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
I Zawody Strzeleckie o Puchar Przechodni Komendanta ŁOSG Kronika Kryminalna Antoś 0 3738 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2008, 10:01:57
wysłane przez Antoś
I Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu Kronika Kryminalna Antoś 0 3147 Ostatnia wiadomość 20 Grudzień, 2008, 17:15:18
wysłane przez Antoś
III Zawody Sportowo-Obronne rozegrane Bieżące wiadomości Leo 0 2687 Ostatnia wiadomość 05 Kwiecień, 2009, 19:09:36
wysłane przez Leo
Rafał Russsjan z Lubania wygrał zawody wędkarskie w Zittau Bieżące wiadomości Leo 1 3518 Ostatnia wiadomość 02 Lipiec, 2010, 19:16:41
wysłane przez borisem
Lekkoatletyczne zawody klas III- IV szkół podstawowych Informacje i Komunikaty Instytucji Młodzieżowy Dom Kultury 0 2653 Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2011, 12:30:41
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
Zawody klas II SP Informacje i Komunikaty Instytucji Młodzieżowy Dom Kultury 0 2278 Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2011, 10:29:09
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
Lekkoatletyczne zawody klas I szkół podstawowych Kalendarz wydarzeń Młodzieżowy Dom Kultury 0 2623 Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2011, 10:50:15
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
II Zawody o Puchar Komendanta OSS SG w Biegu Patrolowym Informacje i Komunikaty Instytucji OSS SG 0 3538 Ostatnia wiadomość 14 Czerwiec, 2011, 12:43:27
wysłane przez OSS SG
Finał strefy jeleniogórskiej - sztafety pływackie Kalendarz wydarzeń Młodzieżowy Dom Kultury 0 1922 Ostatnia wiadomość 21 Marzec, 2012, 15:14:01
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
Dolnośląskie Zawody Pływackie dzieci i młodzieży Polecane - Strona główna x 1 3535 Ostatnia wiadomość 08 Kwiecień, 2014, 22:50:26
wysłane przez tatajulki