Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Mieszkamy w mieście, czy na wsi ?????  (Przeczytany 10496 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +1/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 69
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 16 Luty, 2011, 22:23:42 pm »

W poniedziałek byłam świadkiem wydarzenia, które muszę opisać i wiem, że niejedno z was było światkiem takowego zachowania. Ze sklepu na ul. 3 Maja (między ORANGE a SKLEP WSZYSTKO ZA 5 ZŁ) wyszła pani (zapewne właścicielka) i wylała na chodnik brudną wodę , a przecież ma kratkę ściekową  zaledwie 3-4 m dalej. No i jak ocenić tę Panią, czy nazwanie jej wieśniarą nie obrazi czasem mieszkańców wsi ?? Cholera jasna, szlag mnie trafia jak widzę takie bezmózgi. Potępić tylko wypada i zwrócić uwagę. To wydarzenie oburza mnie tak samo, jak pozostawione kupy psie przez właścicieli. Mam nadzieję, że macie na ten temat coś do powiedzenia...zapraszam do rozmowy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

najważniejszy jest dla mnie syn i mąż


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #1 : 17 Luty, 2011, 01:56:47 am »

hehe, tez ta akcje pare razy widzialem

pociesze cie za to ze ta Pani nie robi do wiadra, ma normalna toalete, a to co wylewa to po prostu woda od mycia podlogi (z ciekawosci kiedys przykukalem) - niezbyt brudna, tak ze raczej przy okazji myje po prostu chodnik


Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #2 : 17 Luty, 2011, 09:41:46 am »

według mnie podpina się to pod zanieczyszczanie chodnika...średniowieczem zajeżdża,  chociaż wylewa ona wodę z jakimś płynem w mojej ocenie nie powinna tego robić... jak by nie patrzeć to "WIOCHA"... może zacznijmy wylewać przez okna wodę po myciu podłogi w domu...Co?
jest kanalizacja, kibelek, gdzie można wylać takie "odpadki" po myciu sklepu... ale myślę że świadczy to o sklepie i właścicielu...
poza tym zawsze możesz zadzwonić do straży miejskiej i zgłosić taki fakt:)
 dzwonisz na numer 604 758 333 i zajmą się taka sprawą Spoko
czasem takiej kultury trzeba ludzi nauczyć...Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 17 Luty, 2011, 17:18:57 pm »

Ja nie mogę...no zrobiła sobie rynsztok pod sklepem i tyle. A saxony, podeszłaś do niej? Powiedziałas pare słów? Bo to że sobie popiszemy na forum o tym to inna sprawa, ale było trzeba jej siary na robić to by popamiętała hehehe  Nie no żartuję, ale pytam z ciekawości 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #4 : 17 Luty, 2011, 18:28:03 pm »

A saxony, podeszłaś do niej? Powiedziałas pare słów? Bo to że sobie popiszemy na forum o tym to inna sprawa, ale było trzeba jej siary na robić to by popamiętała hehehe  Nie no żartuję, ale pytam z ciekawości 


jak by podeszła i powiedziała kilka słów to...:

<a href="http://www.youtube.com/v/y3HrdbLPImw?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/y3HrdbLPImw?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #5 : 17 Luty, 2011, 18:43:29 pm »

jak by podeszła i powiedziała kilka słów to...
dlatego podchodzisz ze strażą miejska i po kłopocie... Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 18 Kwiecień, 2011, 22:08:31 pm »

Za mycie samochodu pod blokiem/domem/gdziekolwiek... można dostać mandat (nawet jak myje się bez użycia chemii) czemu robić wyjątki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Kino:Seks w Wielkim Mieście Kalendarz wydarzeń Iza 0 3189 Ostatnia wiadomość 21 Lipiec, 2008, 13:20:23 pm
wysłane przez Iza
Autobusami po mieście- czyżby renesans komunikacji miejskiej w Lubaniu? Bieżące wiadomości Leo 0 3694 Ostatnia wiadomość 02 Marzec, 2009, 19:02:04 pm
wysłane przez Leo
ŻULE W NASZYM MIEŚCIE - TEN WĄTEK KIERUJĘ DO NASZYCH WŁADZ MIASTA. Ogłoszenia drobne « 1 2 » MAJKA 19 20349 Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2011, 09:31:41 am
wysłane przez x
Najtańszy chleb w mieście Polecam - Niepolecam pkpluban 2 6126 Ostatnia wiadomość 19 Czerwiec, 2011, 21:28:23 pm
wysłane przez Tony
Famy ploty miejskie, Gesslerowa w mieście... Hydepark Tony 4 6041 Ostatnia wiadomość 02 Marzec, 2012, 13:00:56 pm
wysłane przez notoco
Widmo bankructwa czy talizman? Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 4071 Ostatnia wiadomość 02 Lipiec, 2013, 11:56:18 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Zawali się czy wytrzyma? Hydepark janus58144 1 3820 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2014, 00:56:02 am
wysłane przez Prowincjusz
Nowe ławki w mieście Miasto Lubań Urząd Miasta 0 2206 Ostatnia wiadomość 23 Październik, 2014, 08:38:46 am
wysłane przez Urząd Miasta
Sum czy potwór z Loch Ness? Hydepark cezar 2 5347 Ostatnia wiadomość 01 Luty, 2015, 19:56:58 pm
wysłane przez Szczepcio
Czy jedna jałówka czyni już wiosnę? Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2025 Ostatnia wiadomość 19 Luty, 2015, 10:52:56 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de