Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: boisko do kosza na blokowisku w centrum  (Przeczytany 19279 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« : 11 Luty, 2011, 11:23:58 am »

Cytuj

rozczulacie sie nad jednym szlabanem ale to że w środku miasta postawili boisko do koszykówki w sytuacji kiedy nie ma porządnego parkingu to moim zdaniem jest większy problem  i jakos tym nikt się nie przejmuje

zeby nie bylo - tez zauwazylem ten genialny pomysl...

na moim osiedlu tez takowy byl , i bardzo szybko wkurzyl wystarczajaca ilosc osob zeby zostal zlikwidowany. teraz mamy boisko ~100m od blokow, na terenie szkoly - i tak wieczorami koszykarze robia tam dosc halasu zeby pojawialy sie skargi... odbijanie pilki w akustyce blokowiska to jednak poroniony pomysl.

aha. i dodam ze osobiscie nie uwazam ze powinien tam akurat byc parking. moglby byc np. park, ztcw tamtejszy plac zabaw jest zawsze pelny, a przeciez mieszkancy tych blokow to nie tylko dzieci.

cos czuje ze boisko do kosza powstalo glownie dlatego ze to po prostu tani sposob na zagospodarowanie duzej przestrzeni... posadzic drzewa, laweczki
 - to juz wymaga nie tylko wiecej kasy ale i wyobrazni...




kosz.jpg

* kosz.jpg (243.81 KB, 1440x1080 - powiększony/pobrany 1099 razy.)
« Ostatnia zmiana: 11 Luty, 2011, 11:37:44 am wysłane przez curious » Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1 : 11 Luty, 2011, 11:53:44 am »

A ja wolę młodzież grającą w piłkę nawet w pobliżu moich okien od młodzieży szwendającej się bez celu lub siedzącej na ławkach i popijającej rożne trunki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #2 : 11 Luty, 2011, 12:52:32 pm »

Absolutnie żadnych boisk, żadnych placów zabaw, jak tak można absolutnie ... przecież będzie głośno absolutnie w ogóle nic ,nic nie może być ....

Banda pierdzieli !
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #3 : 11 Luty, 2011, 13:07:20 pm »

niech będzie głośno !
niech będzie widać radosną młodzież !
nie w ciepłe letnie wieczoru graja nawet do białego rana !
żeby to miasto z miasta emerytów zmieniło się w miasto młodych ludzi !
a komu nie pasuje droga unii europejskiej otwarta !
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #4 : 11 Luty, 2011, 17:37:50 pm »

A ja wolę młodzież grającą w piłkę nawet w pobliżu moich okien od młodzieży szwendającej się bez celu lub siedzącej na ławkach i popijającej rożne trunki.

ale nie wszyscy wola. mieszkasz sama w domku? masz prawo swobodnie wybierac.

mieszkasz w bloku z ponad 1000 innymi ludzmi? - trzeba troche miec na nich baczenie. ilu masz emerytow, ilu masz ludzi pracujacych na 3 zmiany, itd.

a co do popijania trunkow - mowisz ze brzydzisz sie 'donosicielstwem' ? wiec sama sobie strzelasz samoboja. wystarczy tel. do strazy miejskiej ew. policji - picie w miejscach publicznych jest zakazane. akurat ZTCW jesli chodzi o centrum - przepis ten jest egzekwowany (zwlaszcza ze jego wykonawca moze byc zarowno straz jak i policja).

no i kolejna sprawa to popularnosc takich boisk. mamy ich w miescie kilka. przejdz sie czasem zobacz ile osob z nich korzysta. zwykle to smetne 3-4 osoby.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

--


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #5 : 11 Luty, 2011, 17:42:16 pm »

Absolutnie żadnych boisk, żadnych placów zabaw, jak tak można absolutnie ... przecież będzie głośno absolutnie w ogóle nic ,nic nie może być ....

Banda pierdzieli !

z tym ze boiska, a nawet hale sportowe - juz mamy.
ja nie mowie nie w ogole (lubisz jak zwykle przekrecac, czego nie lubie ... ) .
 ja mowie ze to glupi pomysl na _blokowisku_ , zwlaszcza w centrum.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #6 : 11 Luty, 2011, 19:35:19 pm »

a co do popijania trunkow - mowisz ze brzydzisz sie 'donosicielstwem' ? wiec sama sobie strzelasz samoboja. wystarczy tel. do strazy miejskiej ew. policji - picie w miejscach publicznych jest zakazane. akurat ZTCW jesli chodzi o centrum - przepis ten jest egzekwowany (zwlaszcza ze jego wykonawca moze byc zarowno straz jak i policja).
Nie powiedziałam, że młodziez siedzi i pije tylko, że wolę widzieć młodzież grającą na boisku w piłkę niż siedzącą i popijającą. Mnie nigdy nie drażniły odgłosy bawiących się dzieci ani śmiejącej się młodzieży. Czesto spotykam się z narzekaniem na młodzież, zwłaszcza z ust najstarszego pokolenia. Nie rozumiem tego. Wiadomo, że młodzi ludzi mają w sobie mnóstwo energii, oni wręcz kipią życiem i muszą jakoś wyeksploatować te zasoby energii. Wcale nie mamy tak dużo boisk a Orlik kiedy był czynny, to zawsze ktos tam grał. Przecież młodzi ludzie to nie emeryci, oni nie mogą siedzieć na miejscu i żyć tylko wspomnieniami. Muszą się wyszumieć i chyba dobrze jeśli zrobią to uprawiając sport. Bądźmy życzliwi dla młodzieży, to i młodzież będzie życzliwa dla nas. Przecież to na nas dorosłych się wzorują. Sympatia i szacunek zawsze obowiązuje w obie strony.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #7 : 11 Luty, 2011, 22:11:59 pm »

Nie powiedziałam, że młodziez siedzi i pije tylko, że wolę widzieć młodzież grającą na boisku w piłkę niż siedzącą i popijającą. Mnie nigdy nie drażniły odgłosy bawiących się dzieci ani śmiejącej się młodzieży. Czesto spotykam się z

dlatego buduje sie im za duza kase 'orliki' , boiska przy szkolach (z wielu z nich moga korzystac 'po godzinach' pracy szkoly), hale sportowe, etc.

co do tego ze nie rozumiesz jak moga draznic odglosy mlodziezy - sprobuj pojsc do pracy na 3cia zmiane... gwarantuje ze po paru 'nockach' docenisz wartosc cichych sasiadow. z drugiej strony np. emeryci zwyczajnie maja problemy ze snem. rozumiem ze to juz uroki 'blokow' , ale stawianie na placu kolejnego zrodla halasu ktore dotknie nie tylko jeden, ale conajmniej 5 blokow z okolicy... w dodatku w miejscu w ktorym dzwiek nie ma gdzie 'uciec' (boisko jest zamkniete pomiedzy blokami, wiec dzwiek bedzie niosl sie echem...) to po prostu nie to.

rowniez ze strony mlodziezy takie miejsce jest niezbyt dobre - pojawi sie szybko wobec nich wrogosc, a gdy jednak mieszkancy zdecyduja sie boisko zlikwidowac - krzyk ze jak to, dlaczego, ze to stare dziadki marudza itd. (btw. osobiscie gdy likwidowano tu boisko mialem ~23-25 lat, taki ze mnie 'emeryt') 

moim zdaniem takie boisko to wiec takze  tworzenie niepotrzebnego konfliktu,
zwlaszcza ze miasto posiada dosc obiektow w ktorych takie boiska sa, jak rowniez takich ktore posiadaja dosc miejsca zeby takie boisko dobudowac, ew. wyremontowac. 

Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #8 : 11 Luty, 2011, 23:13:57 pm »

Również uważam, że boisko w centrum miasta nie jest pomysłem trafionym. Ale wszystko trzeba sprawdzić w praktyce, więc poczekajmy.
Mieszkanie w centrum wiąże się z pewnymi przywilejami jak i niedogodnościami.  Do tej pory Lubaniu raczej nie było takich "szaleństw" jak choćby we Wrocławiu. Najwyższa pora to odwrócić i z cichego, spokojnego miasta w którym Abraham zagląda mieszkańcom w oczy, należy stworzyć żywe, tętniące życiem miejsce dla młodych i starszych...kto powiedział, że seniorzy chcą spokoju i ciszy - ja tego nie widzę.

Orliki - kolejna spektakularna porażka rządu za milion od sztuki, przynajmniej, że nie wspomnę o parytecie, bo kto kopie piłkę nogą, no kto ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #9 : 12 Luty, 2011, 07:09:21 am »

Orliki - kolejna spektakularna porażka rządu za milion od sztuki, przynajmniej, że nie wspomnę o parytecie, bo kto kopie piłkę nogą, no kto ?


porażka ?! kolego ocknij się z krótkowzrocznej politycznej krytyki
do tematu wrócimy za około 10 lat wtedy podyskutujemy
orliki to inwestycja pokoleniowa

a milion od sztuki to jednostkowe zdarzenie więc nie siej propagandy dziennikarskiej
to normalne tym bardziej w tym kraju że zdarzają się nadużycia zwłaszcza przy państwowych inwestycjach
według mojej oceny i tak było warto

a poza tym piszecie o młodych pijących jak byście sami tego nie robili
młodzi i tak zrobię to co chcą i co jest na topie
rozchodzi się o to aby im dać wybór

fajne kiedyś boisko był na ul.Starej skoro spoglądamy na centrum
teraz jest tam parking
wyśmienita rekompensata obecnie tworzone boisko oddalone niespełna kilkaset metrów
« Ostatnia zmiana: 12 Luty, 2011, 07:15:30 am wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #10 : 12 Luty, 2011, 16:46:53 pm »

Również uważam, że boisko w centrum miasta nie jest pomysłem trafionym. Ale wszystko trzeba sprawdzić w praktyce, więc poczekajmy.
Mieszkanie w centrum wiąże się z pewnymi przywilejami jak i niedogodnościami.  Do tej pory Lubaniu raczej nie było takich "szaleństw" jak choćby we Wrocławiu. Najwyższa pora to odwrócić i z cichego, spokojnego miasta w którym Abraham zagląda mieszkańcom w oczy, należy stworzyć żywe, tętniące życiem miejsce dla młodych i starszych...kto powiedział, że seniorzy chcą spokoju i ciszy - ja tego nie widzę.

Orliki - kolejna spektakularna porażka rządu za milion od sztuki, przynajmniej, że nie wspomnę o parytecie, bo kto kopie piłkę nogą, no kto ?
Masz prawo mieć własne zdanie jak zresztą każdy z nas. Nie podzielam Twojej opinii. Mój syn to osimnastoletni, zdrowy młodzieniec, który bardzo lubi biegać za piłką i kopać ją. Nigdy nie słyszałam, żeby on lub któryś z jego kolegów narzekał na Orlik. Wręcz preciwnie słyszałam z ust młodych ludzi wiele pochlebnych opinii na temat tego obiektu. Jeśli chodzi o obiekty sportowe oraz krzewienie kultury zdrowotnej, to uważam, iż tego nigdy nie za dużo. Lepiej być zdrowym i sprawnym społeczeństwem niż narodem skrzypiących i stękających pierdzili. Moja córka ma astmę a mimo to zawsze starała się ćwiczyć na lekcjach w-fu. W szkole zawsze miała piątki z tego przedmiotu, dziewczyna dobrze gra w siatkę a swego czasu dość dobrze kopała piłkę ale niestety problemy z astmą nie pozwoliły jej rozwijać się w tym kierunku. Ja postanowiłam, że zacznę biegać, próbowałam już w zeszłym roku ale miałam małe problemy ze ścięgnem w związku z wcześnierjszym upadkiem. Moje hasło to, nie bądźmy pierdzielami, uprawiajmy jakiś sport. Pozdrawiam. 
« Ostatnia zmiana: 12 Luty, 2011, 16:49:28 pm wysłane przez zaradna666 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #11 : 12 Luty, 2011, 18:58:03 pm »

a milion od sztuki to jednostkowe zdarzenie więc nie siej propagandy dziennikarskiej

Masz rację, że za milion powstawały sporadycznie, te "Orliki". Lubaniu, na przykład, koszt całkowity tego obiektu wyniósł 1466283,25 PLN. W Zgorzelcu jeszcze drożej, ale nie o tym mowa.
Chodzi o racjonalne wydawanie naszych pieniędzy, bowiem w tej cenie można wybudować kompleks rekreacyjno-sportowy, na którym i zaradna*** mogłaby rozprostować swoje kości, a nie narzekać i marudzić na forum  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 12 Luty, 2011, 20:15:07 pm »

Masz rację, że za milion powstawały sporadycznie, te "Orliki". Lubaniu, na przykład, koszt całkowity tego obiektu wyniósł 1466283,25 PLN. W Zgorzelcu jeszcze drożej, ale nie o tym mowa.
Chodzi o racjonalne wydawanie naszych pieniędzy, bowiem w tej cenie można wybudować kompleks rekreacyjno-sportowy, na którym i zaradna*** mogłaby rozprostować swoje kości, a nie narzekać i marudzić na forum 

Piotr z Zaradną***nie jest tak źle.Już nie kończy każdego posta "a komuny nigdy nie lubiłam".Nawet mnie lekceważy.Robi postępy.Nie prowokujmy Zaradnej***
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #13 : 12 Luty, 2011, 21:30:26 pm »

Piotr z Zaradną***nie jest tak źle.Już nie kończy każdego posta "a komuny nigdy nie lubiłam".Nawet mnie lekceważy.Robi postępy.Nie prowokujmy Zaradnej***

Misiu vel Firefoks, pocałuj mnie w nos  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #14 : 12 Luty, 2011, 21:35:38 pm »

Tym razem stanę w obronie zaradnej ... wybudowanie boiska to rewelacyjny pomysł
co do Orlików ...lipa straszna... już po paru miesiącach zaczęły wychodzić usterki .. to linie dziwnym trafem szybko znikały itp. ale najlepsze czuje będzie na wiosnę jak przyjdą roztopy ale pożyjemy zobaczymy ..
ciekawe jak i za ile zbudują drugi Orlik, bo jak sobie przypominam Arek coś wspominał przed wyborami.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Powstanie nowe boisko szkolne w Kościelniku Bieżące wiadomości Leo 0 3346 Ostatnia wiadomość 23 Czerwiec, 2009, 13:08:06 pm
wysłane przez Leo
sygnalizacja w centrum miasta Bieżące wiadomości x 0 3452 Ostatnia wiadomość 03 Wrzesień, 2009, 22:11:52 pm
wysłane przez x
Nowe boisko w Kościelniku Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 4712 Ostatnia wiadomość 08 Grudzień, 2009, 14:53:14 pm
wysłane przez Bernard
Nowe boisko dla dzieci i młodzieży Bieżące wiadomości Iza 0 3044 Ostatnia wiadomość 12 Czerwiec, 2010, 11:34:28 am
wysłane przez Iza
Centrum Pro Bono - informacje Bieżące wiadomości Leo 0 3003 Ostatnia wiadomość 14 Czerwiec, 2010, 19:24:43 pm
wysłane przez Leo
Szykuje sie nie lada gratka dla fanów kosza w naszym regionie Bieżące wiadomości Leo 0 3533 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2010, 16:55:56 pm
wysłane przez Leo
hotspoty w centrum lubania Hydepark curious 1 4202 Ostatnia wiadomość 16 Sierpień, 2010, 17:54:03 pm
wysłane przez widelec
Jak żwirowisko zamienić na boisko? Zagłosuj i pomóż uczniom SP1 wygrać boisko! Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 8 11863 Ostatnia wiadomość 02 Czerwiec, 2012, 15:54:54 pm
wysłane przez wolly
Pijany jechał na koniu w centrum miasta Hydepark Tony 9 9563 Ostatnia wiadomość 23 Czerwiec, 2012, 15:15:03 pm
wysłane przez Andzia
NZOZ - Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu Sp. z o.o. Hydepark tatajulki 7 7234 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2014, 23:38:33 pm
wysłane przez tatajulki