Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: nasze apteki  (Przeczytany 32391 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 12
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 10 Luty, 2011, 16:54:36 pm »

-Curious-

rozwodzisz sie nie na temat.... no chyba ze znasz środowisko farmaceutów i lekarzy od środka. bo pytanie bylo postawione odnośnie naszych lokalnych aptek a nie w odniesieniu do całego kraju. a temat służby zdrowia to temat rzeka i lepiej nie zaczynac bo nasze gadanie i tak nic nie zmieni tam" na górze" więc szkoda języka... no chyba że ktoś lubi narzekać
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 69
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 11 Luty, 2011, 21:26:30 pm »

widzisz, bo tylko fachowca stac zaryzykowac takie stwierdzenie. jesli cos by sie mezowi stalo to nie wykrecilby sie z tego w zaden sposob -  pudelko z data, wpis w kasie , twoj rachunek... jesli jeszcze bylby swiadek ktory potwierdzilby ze mialas watpliwosci co do daty ...

stracilby prawo wykonywania zawodu jak nic. a reputacje - ekspresowo.

wiele lekow mozna spokojnie uzywac po terminie waznosci. trzeba tylko wiedziec ktore... niektore staja sie toksyczne, niektore slabiej dzialaja... inne conajwyzej moga troche inaczej smakowac albo miec bardziej wyblakly kolor...

osobiscie mialem okazje sprawdzac fachowosc pana Golińskiego kilkakrotnie i nie mam wiekszych zastrzezen.


No leki na serce chyba nie mogą być przeterminowane pół roku, a tak był. Pan Goliński bardziej profesjonalnie niech się przyłoży w porządki na półkach.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

najważniejszy jest dla mnie syn i mąż


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #17 : 14 Luty, 2011, 09:51:23 am »


No leki na serce chyba nie mogą być przeterminowane pół roku, a tak był. Pan Goliński bardziej profesjonalnie niech się przyłoży w porządki na półkach.

a konkretnie? nitrogliceryna czy propranolol moze polezec i dwa lata...
z tej grupy akurat niewiele lekow sie szybko rozklada...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 12
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 14 Luty, 2011, 13:49:29 pm »

a ten rozkład leków wyczytałes w ulotkach??
bo skoro data na leku jest to chyba do czegos jest jednak potrzebna.
a szczególnie dla nitratów i innych silnie działających leków.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #19 : 14 Luty, 2011, 16:17:06 pm »

wiesz, kiedys sam sie przygotowywalem na technika farmacji, tak ze wiem ze farmaceuta musi takie rzeczy wiedziec, na ulotce tego nie ma.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

--



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 12
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 17 Luty, 2011, 10:45:04 am »

no dobrze to zadam jeszcze jedno pytanie...
dlaczego niektóre apteki w tym jedna o "podobno" bardzo  dobrej renomie w naszym mieście ( większość wie o jakiej mowa) często oszukują pacjentów na temat dostępności leków, że niby juz nie produkują albo ciezko je dostać a tak naprawde nie ma żadnego problemu w ich wykupieniu tylko apteka musi wyrazić trochę chęci w ich zdobycie wprost od producenta. czy to jest godna postawa apteki "niby" dbającej o swoich pacjentów?? przeciez to śmieszne że takimi kłamstwami wypcha się zamienniki po to tylko żeby zwekszyć obrót.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 3
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 23 Marzec, 2012, 18:52:15 pm »

dlaczego niektóre apteki w tym jedna o "podobno" bardzo  dobrej renomie w naszym mieście [...] często oszukują pacjentów na temat dostępności leków
takimi kłamstwami wypcha się zamienniki po to tylko żeby zwekszyć obrót.

Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #22 : 24 Marzec, 2012, 15:32:18 pm »

jesli masz dowody na oszustwo to smialo na policje - oszustwo scigane jest bez wzgledu na kwote . ja o takim procederze nic nie wiem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #23 : 24 Marzec, 2012, 16:31:14 pm »

czy naprzeciw kina jest drogo... może... to sieciówka... czasem drożej czasem taniej... ale miła pani tam obsługuje.
Indyjska...Co? kupuje jak muszę, bo w wielu przypadkach było tam niemiło... poza tym jak ktoś mi mówi, że będzie problem z płatnością karta bo za mała kwota jest... to idę tam gdzie mi problemów nie będą robić...
Łużycka... idę jak muszę także... zakupy poniżej 20 zl - kartą nie zapłacisz... to ja przepraszam gdzie jest tu klient...Co? poza tym pustki na półkach także mówią same za siebie...
do szpitala chodzę jak muszę... powód - za daleko Spoko więc nie znam
na tkackiej... jakoś mi nie po drodze, ale milo tak za każdym razem jak robię zakupy.
a pod 7 planetami też sympatycznie i jak do tej pory problemów tam nie robili
shalom...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 1
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 11 Listopad, 2012, 22:25:20 pm »

jak dla mnie Indyjska. i chyba wiekszośc ludzi ją wybiera...widać po kolejkach. godziany szczytu tam trwają chyba cały dzień Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Koło Fotografczne - Nasze Prace Kultura i sztuka « 1 2 3 » Paweł Sokołowski 38 40135 Ostatnia wiadomość 20 Luty, 2009, 20:32:21 pm
wysłane przez x
moje(nasze) dzieciństwo Hydepark « 1 2 3 4 » x 47 61008 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 08:48:39 am
wysłane przez x
„Nasze Górne Łużyce” czyli jak uczyć o historii regionu… Bieżące wiadomości Paweł Sokołowski 0 4877 Ostatnia wiadomość 06 Lipiec, 2009, 11:14:31 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
"Ksiądz bije nasze dzieci", do kościoła już nie wejdzie! Bieżące wiadomości Iza 2 8682 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2010, 16:28:50 pm
wysłane przez Black
Gmina Lubań. Nasze pomysły, gminne realizacje. Hydepark Smok 1 5828 Ostatnia wiadomość 23 Grudzień, 2010, 11:38:04 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
Nasze szkoły najlepsze w strefie w „dwójkach” siatkarskich dziewcząt Informacje i Komunikaty Instytucji Młodzieżowy Dom Kultury 0 7935 Ostatnia wiadomość 06 Kwiecień, 2011, 17:35:26 pm
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
Kiedy i czy, polewaczki wyjadą na nasze ulice??? Hydepark Firefoks 0 3391 Ostatnia wiadomość 02 Czerwiec, 2011, 14:26:28 pm
wysłane przez Firefoks
11.11.... Hydepark « 1 2 ... 5 6 » widelec 77 87937 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 22:17:45 pm
wysłane przez borisem
Powiew orientu w Naturschutz Tierpark Görlitz - Nasze Zoo Hydepark www.tierpark-goerlitz.de 0 3376 Ostatnia wiadomość 17 Wrzesień, 2012, 13:32:50 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Nasze Zoo wita lubańskie maluchy Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 3410 Ostatnia wiadomość 09 Sierpień, 2013, 08:05:01 am
wysłane przez Urząd Miasta