Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lubański market  (Przeczytany 41547 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #30 : 09 Luty, 2011, 16:16:29 pm »

Dokładnie, nie ma co się licytować. Piotrze masz rację, w tej sytuacji chyba dam sobie spokój, bo i tak nikogo z "góry" nie ruszyło to co napisałam. Cieszę się, że w tym mieście są jeszcze ludzie, którym zależy na dobru innych. Mam nadzieję, że moje słowa uchronią innych pracowników tego marketu, może dadzą komuś do myślenia. Moja historia kończy się dobrze, bo w krótkim czasie udało się znaleźć inną pracę, niestety nie każdy ma takie szczęście. Pani Ewo znam Pani historię i podziwiam za upór i wytrwałość.

Curious... Myślę, że chciałeś dobrze, tylko takie słowa nie każdy jest w stanie zrozumieć. Nie wiem czy masz dzieci, ale podejrzewam, że nie masz, bo rodzic raczej nie użyłby takich słów.

Jeżeli zaczną się grupowe zwolnienia, to na pewno nie zostawimy tego bez walki.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #31 : 09 Luty, 2011, 20:22:51 pm »

Życzę powodzenia w nowej pracy a tamta szanowna kierowniczka prędzej czy później odpowie za swoje czyny, bo jak wiadomo w przyrodzie nic nie ginie, zarówno każde dobro jak i zło, które innym uczynimy, prędzej czy później powraca ze zdwojoną siłą, ja w to wierzę  Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #32 : 09 Luty, 2011, 20:35:55 pm »

Nadal jestem gotowa służyć pomocą. Pozdrawiam, a dla pocieszenia przytoczę " Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy"
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #33 : 09 Luty, 2011, 20:56:10 pm »

Nadal jestem gotowa służyć pomocą. Pozdrawiam, a dla pocieszenia przytoczę " Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy"

Ewo to ja też odpowiem cytatem:" A bogowie grają w kości i nie pytają wcale, czy chcesz przyłączyć się do gry. Jest im obojętne, że właśnie porzuciłeś kogoś, dom, pracę, karierę czy marzenia. Bogowie kpią sobie z twojego poukładanego życia, w którym każde pragnienie można osiągnąć wytężoną pracą i wytrwałością. Bogowie nie przejmują się zbytnio naszymi planami na przyszłość, ani oczekiwaniami. Gdzieś we wszechświecie rzucają kości, i przypadkiem wypada twoja kolej. I odtąd zwyciężyć lub przegrać- to tylko kwestia szczęścia."

I Wiesz co?Ja wolę liczyć na takich ludzi jak Ty,jak Jola i podobnym.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #34 : 09 Luty, 2011, 21:02:49 pm »

Janie umiesz liczyć...? To wiesz, ze prawda obroni się sama Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #35 : 09 Luty, 2011, 21:05:38 pm »

Janie umiesz liczyć...? To wiesz, ze prawda obroni się sama Chichot

Umiem.Cholera czy nie można na Ciebie liczyć.Ewka!!!! Smutny
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #36 : 09 Luty, 2011, 21:09:00 pm »

Jak na Zawiszy!!!Janie jeszcze się nie przekonujesz w umiejętności liczenia?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #37 : 09 Luty, 2011, 21:12:43 pm »

Jak na Zawiszy!!!Janie jeszcze się nie przekonujesz w umiejętności liczenia?

Ewo z liczeniem to ja tylko kojarzę słowa mojej pani:Jakbym na ciebie liczyła to nawet dzieci bym nie miała.To co?Ja nawet na siebie nie mogę liczyć.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #38 : 09 Luty, 2011, 21:14:39 pm »

Janie!!!Dokładnie policz dzieci i akt..a sprawy
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #39 : 09 Luty, 2011, 23:49:11 pm »

Dokładnie, nie ma co się licytować. Piotrze masz rację, w tej sytuacji chyba dam sobie spokój, bo i tak nikogo z "góry" nie ruszyło to co napisałam. Cieszę się, że w tym mieście są jeszcze ludzie, którym zależy na dobru innych. Mam nadzieję, że moje słowa uchronią innych pracowników tego marketu, może dadzą komuś do myślenia. Moja historia kończy się dobrze, bo w krótkim czasie udało się znaleźć inną pracę, niestety nie każdy ma takie szczęście. Pani Ewo znam Pani historię i podziwiam za upór i wytrwałość.

Curious... Myślę, że chciałeś dobrze, tylko takie słowa nie każdy jest w stanie zrozumieć. Nie wiem czy masz dzieci, ale podejrzewam, że nie masz, bo rodzic raczej nie użyłby takich słów.

Jeżeli zaczną się grupowe zwolnienia, to na pewno nie zostawimy tego bez walki.

Pozdrawiam

ciesze sie ze zrozumialas ironie i to ze chcialem cie glownie pokrzepic.
faktycznie zabrzmialo to dosc brutalnie, ale przyznaj sama ze zycie nie moze dzieci tylko piescic. moi rodzice czesto tracili prace i jako dziecko ... wspominalem to wyjatkowo dobrze dzieci szybko 'lapia' koncepcje pracy, pieniadza, tego ze 'raz na wozie raz pod wozem'. warto tez dziecku pokazac ze nie jestesmy bezsilni w walce z niesprawiedliwoscia i co to jest godnosc.

a co do dzieci ostatnio slyszalem stwierdzenie ze miara mezczyzny jest ile alimentow placi dyplomatycznie wykrece sie wiec od odpowiedzi

rozumiem tez ze co innego jest byc matka. to inna klasa wiezi, o wiele silniejsze uczucia i obawy.

 ale uwierz mi ze to rozumieja wszyscy. spoleczenstwo bardzo rzadko akceptuje sytuacje w ktorych matka jest oddzielona w jakis sposob od dzieci, lub ma utrudniony z nimi kontakt. nawet w utylitarnych spoleczenstwach akceptuje sie sytuacje matek zostajacych w domu , na ktore zarabiaja rodzice, malzonek, nie jest obciachem nawet przyjac wsparcie od dziadkow czy dalszej rodziny.

tak ze glowa do gory i nie obawiaj sie - zawsze bedziesz miala za soba ludzi, chocby nawet nie ze wzgledu na to co faktycznie sie stalo, ale na to co w zwiazku z tym czujesz.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #40 : 10 Luty, 2011, 11:00:18 am »

Curious, co do tego, że mężczyzna powinien utrzymywać rodzinę, to obserwując ludzi doszłam do wniosku, że nie tylko czasy ale i mentalność ludzi, uległy radykalnym zmianom. Wiem, kiedyś tak było, ale teraz w tak wielu rodzinach to właśnie kobieta pracuje niejednokrotnie dość ciężko, jeśli nie w swoim mieście, to jeździ za chlebem np. do Niemiec a szanowni mężowie tych kobiet, pozostając na ich utrzymaniu czują się z tym zupełnie dobrze. Świadczy o tym zarówno ich zachowanie oraz to, co mówią na ten temat. Są też takie rodziny, gdzie mężczyzna, mimo tego, iż pracuje, nie czuje się w obowiązku podzielić swoimi dochodami z małżonką w celu wzmocnienia wspólnego budżetu rodzinnego, wydając tym samym zarobione przez siebie pieniądze na własne kaprysy i zachcianki. Kobiety takich mężczyzn, z własnych środków utrzymują dom, ich wspólne dzieci, dwojąc się i trojąc i pilnując przy tym aby korytko męża oraz jego wodopój były zawsze pełne. Niejednokrotnie dzieje się to kosztem dzieci. Oczywiście nie mam na myśli ogółu ale nie są to przykłady wyssane z palca. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 10 Luty, 2011, 11:02:33 am wysłane przez zaradna666 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #41 : 15 Luty, 2011, 09:05:47 am »

Pozwolę wypowiedzeić sie w tym temacie, ponieważ nie wszystko sie zgadza w wypowiedziach tej pani. Orientuję się trochę  w tej sprawie. Po pierwsze została zwolniona tylko jedna osoba, ta pani o ile mi wiadomo nie była zatrudniona w markecie tylko przez firmę zewnętrzną, na miejsce jej narzeczonego nie został nikt przyjęty, więc nie wiem o co chodziło z tymi przesiewami, zwolnieniami. Chyba ktoś tu troszkę przekoloryzował, myślę że jest to poprostu żal po straconej pracy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 15 Luty, 2011, 20:50:11 pm »

Moje zdanie takie. Dać sobie spokój i iść do przodu. Takich ludzi, jak opisywani przez shakus, należy zostawić na pastwę samych siebie.
Uwierzcie, albo i nie, ale zawsze przychodzi kryska na matyska....
Co nie Piotrze??? heheheh
"A my, wciąż tacy sami...niezmienni i umiejący ze sobą rozmawiać jak zawsze:)"

A co do sądów i prokuratury, jak pisano wyżej, są za free...
Tyle, że trzeba mieć sens składać do tych instytucji jakiekolwiek zawiadomienia...
Mieć jakieś dowody na swoją krzywdę...jakościowo konkretne, nie mówię o słownych obiecankach oczywiście, a o zapisie w umowach.
Wówczas ma to sens.
« Ostatnia zmiana: 15 Luty, 2011, 20:58:04 pm wysłane przez Andzia » Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Lubański Festiwal Folklorystyczny Kalendarz wydarzeń Iza 2 6945 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2008, 23:54:53 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Upadł lubański PKS Bieżące wiadomości Iza 0 3133 Ostatnia wiadomość 19 Listopad, 2008, 07:56:37 am
wysłane przez Iza
Lubański Rynek w przebudowie Bieżące wiadomości Leo 0 3294 Ostatnia wiadomość 21 Sierpień, 2009, 20:13:25 pm
wysłane przez Leo
Lubański PEC zarobił 303 tysiące Bieżące wiadomości Leo 0 2516 Ostatnia wiadomość 01 Czerwiec, 2010, 14:17:35 pm
wysłane przez Leo
Lubański SKOB w Międzynarodowym Roku Wolontariatu Informacje i Komunikaty Instytucji « 1 2 3 4 » tolerancja 51 42131 Ostatnia wiadomość 07 Luty, 2012, 13:38:36 pm
wysłane przez olka
Lubański magistrat otwarty na współprace i potrzeby organizacji pozarządowych. Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3959 Ostatnia wiadomość 03 Luty, 2012, 09:52:26 am
wysłane przez Urząd Miasta
II Lubański Jarmark Wielkanocny Kalendarz wydarzeń ŁCR 0 3986 Ostatnia wiadomość 29 Luty, 2012, 15:22:36 pm
wysłane przez ŁCR
Lubański Las Polecane - Strona główna Tomasz Bernacki 5 12452 Ostatnia wiadomość 24 Kwiecień, 2014, 21:45:57 pm
wysłane przez Tomasz Bernacki
oto lubański obrazek szyty na miarę... żenada!!!!!!!!!!! Hydepark « 1 2 3 » MMM 34 25728 Ostatnia wiadomość 09 Listopad, 2014, 12:41:50 pm
wysłane przez klea
lubański szpital masakra Hydepark « 1 2 » julia 22 22788 Ostatnia wiadomość 22 Listopad, 2014, 12:34:09 pm
wysłane przez Lider