Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Były kupy śniegu, zostały kupy..... psie  (Przeczytany 76587 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +2/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 63
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #60 : 23 Marzec, 2011, 20:59:32 pm »

dziś powtórka z rozrywki - znów pojechała straż pożarna ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #61 : 23 Marzec, 2011, 21:44:27 pm »

Niewiem w końcu co to jest, w każdym bądz razie dziś się wkurzyłam na maxa, wieczorem chciałam przewietrzyć mieszkanie, pootwierałam okna i ZONK, zamiast świeżego powietrza wpuściłam smród do domu masakra!!!!!!! najwięcej dawało z łączki za kościołem, a przed komplexem edukacyjnym...gdzie nie oszukujmy się, pole stanowi bazę WC dla piesków.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #62 : 23 Marzec, 2011, 22:03:41 pm »

Ja już nie będę wypowiadać się na ten temat, napisałam o smrodzie, to zarzucono mi paranoję, mam to gdzieś, niech sobie śmierdzi. Chyba wolę uprawiać TUMIWISIZM.


* zielony.gif (9.7 KB, 110x100 - powiększony/pobrany 335 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #63 : 23 Marzec, 2011, 23:41:30 pm »

A ja mam gdzieś jakiekolwiek zarzuty (hahaha-ale to brzmi), Jola, wyluzuj się, mamy prawno pisać co sądzimy ja Ty i inni tak samo, po to jest forum. Tylko NIKT mi nie powie, że pod moimi oknami psy nie załatwiają swoich potrzeb a to co po nich zostaje jest usuwane przez właścicieli. Ta łączka to chyba jedno z największych miejsc osiedla Piast gdzie wyprowadzane sa psy. To żaden nawóz z pól moim zdaniem...nie oszukujmy się. Mieszkam tu i widzę co się dzieje. Szczęśliwi, ktorzy otwierają okna wieczorem w swoim domu i wpuszczają świeże powietrze bez smrodu. Ta łąka to jeden wielki WCet dla psów. Nikt mi nie powie, że zmyślam!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #64 : 24 Marzec, 2011, 09:08:41 am »

A ja mam gdzieś jakiekolwiek zarzuty (hahaha-ale to brzmi), Jola, wyluzuj się, mamy prawno pisać co sądzimy ja Ty i inni tak samo, po to jest forum. Tylko NIKT mi nie powie, że pod moimi oknami psy nie załatwiają swoich potrzeb a to co po nich zostaje jest usuwane przez właścicieli. Ta łączka to chyba jedno z największych miejsc osiedla Piast gdzie wyprowadzane sa psy. To żaden nawóz z pól moim zdaniem...nie oszukujmy się. Mieszkam tu i widzę co się dzieje. Szczęśliwi, ktorzy otwierają okna wieczorem w swoim domu i wpuszczają świeże powietrze bez smrodu. Ta łąka to jeden wielki WCet dla psów. Nikt mi nie powie, że zmyślam!

Andzia pisać karzy może....... Szok
Byłaś kiedyś na wsi?Myślę że tak.Większość mieszkańców Lubania ma pochodzenie wiejskie.Ja też.Urodziłem się w Lubaniu ale do drugiego roku życia mieszkałem w Henrykowie.Tam miałem dziadków.Spędziłem tam wiele wakacji.W latach sześćdziesiątych każde domostwo było gospodarstwem.Były krowy,świnie,kury,kaczki,gęsi,konie jak również psy.Nie było toalet,łazienek itp.wygód.Po przeczytaniu Twojego posta zastanawiam się jak udało mi się przeżyć.Wszędzie było gówno,gówno całego inwentarza.Domy też miały okna.Otwierane.Do wietrzenia.Nie wiem w jakim jesteś wieku.Ja dobrze pamiętam kto zasiedlał pierwsze bloki na osiedlu.Właśnie mieszkańcy okolicznych wsi.Nie zrozum mnie źle.Nic nie mam do zarzucenia mieszkańcom wsi.Zapytasz dlaczego pierwszymi lokatorami byli właśnie oni.Otóż oni mieli siłę przebicia.Mieszkaniec Lubania nie hodował np.świń. Które nauczone chodzenia po schodach trafiały do prezesów.Być może Ty masz pochodzenie arystokratyczne.Chociaż nie wydaje mi się.Nie mieszkałabyś na osiedlu Piast.
Opowiem Ci taki dowcip:
-Przychodzi facet do lekarza i mówi
-Panie doktorze mam migrenę..
-A lekarz na to
-Migrenę!!!
-Migrenę to mają książęta,hrabiowie pana to chyba łeb napierdala...

Przepraszam za niecenzuralne słowo,ale bez niego dowcip traci sens.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #65 : 24 Marzec, 2011, 18:06:16 pm »

Panie Hrabio czy też może Markizie(herbu Firefoks), cóż za wyszukany styl. Przy Tobie czuję się niczym chłopka zasmarkana. Ja prosta wieśniaczka z osiedla. Nie godnam oddychać, tam gdzie Ty raczyłeś szlachetne bąki puszczać. Do prawdy nie wiem, czy wypada mi łazić w miejscach, gdzie Ty o panie wcześniej elegancko stąpałeś.  Co?

Inni nie mogą nam zabrać naszego szacunku dla siebie, jeśli im go nie oddamy.
— Mahatma Gandhi
   
Szanując brak szacunku sam przestajesz na niego zasługiwać.   
-Lonely Dreamer

Im więcej się człowiek wstydzi, tym bardziej jest godny szacunku.
-George Bernard Shaw


* piwo.gif (7.26 KB, 82x58 - powiększony/pobrany 287 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #66 : 24 Marzec, 2011, 18:40:21 pm »

Janie zabiłeś moje motylki. Czar prysł, uczucie wyparowało z mojej głowy w zajebistym tempie.

« Ostatnia zmiana: 24 Marzec, 2011, 18:43:46 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #67 : 24 Marzec, 2011, 18:41:58 pm »

Panie Hrabio czy też może Markizie(herbu Firefoks), cóż za wyszukany styl. Przy Tobie czuję się niczym chłopka zasmarkana. Ja prosta wieśniaczka z osiedla. Nie godnam oddychać, tam gdzie Ty raczyłeś szlachetne bąki puszczać. Do prawdy nie wiem, czy wypada mi łazić w miejscach, gdzie Ty o panie wcześniej elegancko stąpałeś.  Co?

Inni nie mogą nam zabrać naszego szacunku dla siebie, jeśli im go nie oddamy.
— Mahatma Gandhi
    
Szanując brak szacunku sam przestajesz na niego zasługiwać.  
-Lonely Dreamer

Im więcej się człowiek wstydzi, tym bardziej jest godny szacunku.
-George Bernard Shaw


Dzięki Ci JOLKA!!!!!Wczytaj się w mój tekst.Wynika z niego że ni mniej ni więcej pochodzę ze wsi.A więc jestem wieśniakiem    Nie zabłysnęłaś Jolka.Doprawdy nie było moim zamiarem wywyższanie się.Nie mam ku temu podstaw ani nie mam takiej potrzeby.Za przekazane mądrości dziękuję. Kłaniam się uniżenie.JB.
Masz jednak plus u mnie.Dowcip zrozumiałaś na pięć. .
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #68 : 24 Marzec, 2011, 18:46:34 pm »

Janie zabiłeś moje motylki. Czar prysł, uczucie wyparowało z mojej głowy w zajebistym tempie.

http://www.youtube.com/watch?v=yQNVB1ghR9c


O jej.Ale się narobiło.Mam tylko nadzieję że moje wyjaśnienie zrozumiesz.W przeciwnym wypadku pomyślę że od dawna szykowałaś atak na moją skromną osobę.I tylko pretekstu Ci brakowało Jolanto!!!!! Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #69 : 24 Marzec, 2011, 18:48:25 pm »

Zrozumiałam o co chodzi, ale po prostu chciałam kogoś wkurzyć, wiadomo kogo. Co?
I udało się a podobno to mnie łatwo sprowokować.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #70 : 24 Marzec, 2011, 19:02:27 pm »

Zrozumiałam o co chodzi, ale po prostu chciałam kogoś wkurzyć, wiadomo kogo. Co?
I udało się a podobno to mnie łatwo sprowokować.

Jolu Ty dobrze Wiesz co mnie doprowadza do szewskiej pasji.Teraz jestem spokojny.Chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt że smród towarzyszy nam od zawsze.Jeszcze długo nie uciekniemy od tego.Jolu bo tak szczerze to nie smród nas zabija.To co wyrządza nam największą krzywdę nie ma zapachu.Tak jakoś to jest.Skażenie radioaktywne nie śmierdzi,bakterie też nie śmierdzą.
A piwko i owszem ma swój aromat i cudowny szum bąbelkowania.
Spadam na Fakty. Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #71 : 24 Marzec, 2011, 19:06:27 pm »

Kocha plusy stawiając,  
nienawidzi wrednym słowem ganiąc.  
Któż to, ach, któż to taki.   Co?
Oczywiście forumowicz Jan, nie byle jaki.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #72 : 24 Marzec, 2011, 21:11:40 pm »

Andzia pisać karzy może....... Szok
Byłaś kiedyś na wsi?Myślę że tak.Większość mieszkańców Lubania ma pochodzenie wiejskie.Ja też.Urodziłem się w Lubaniu ale do drugiego roku życia mieszkałem w Henrykowie.Tam miałem dziadków.Spędziłem tam wiele wakacji.W latach sześćdziesiątych każde domostwo było gospodarstwem.Były krowy,świnie,kury,kaczki,gęsi,konie jak również psy.Nie było toalet,łazienek itp.wygód.Po przeczytaniu Twojego posta zastanawiam się jak udało mi się przeżyć.Wszędzie było gówno,gówno całego inwentarza.Domy też miały okna.Otwierane.Do wietrzenia.Nie wiem w jakim jesteś wieku.Ja dobrze pamiętam kto zasiedlał pierwsze bloki na osiedlu.Właśnie mieszkańcy okolicznych wsi.Nie zrozum mnie źle.Nic nie mam do zarzucenia mieszkańcom wsi.Zapytasz dlaczego pierwszymi lokatorami byli właśnie oni.Otóż oni mieli siłę przebicia.Mieszkaniec Lubania nie hodował np.świń. Które nauczone chodzenia po schodach trafiały do prezesów.Być może Ty masz pochodzenie arystokratyczne.Chociaż nie wydaje mi się.Nie mieszkałabyś na osiedlu Piast.
Opowiem Ci taki dowcip:
-Przychodzi facet do lekarza i mówi
-Panie doktorze mam migrenę..
-A lekarz na to
-Migrenę!!!
-Migrenę to mają książęta,hrabiowie pana to chyba łeb napierdala...

Przepraszam za niecenzuralne słowo,ale bez niego dowcip traci sens.Pozdrawiam.

Jestem normalna, pochodzenia nie sprawdzałam, nie ma to dla mnie znaczenia, mam swoje latka, młoda nie jestem, tu żyję od urodzenia, ale nie pochodzę ze wsi, mimo, że każde wakacje tam spędzałam, nie pamietam, by tak śmierdziało własnie tam, zresztą obecnie też tam tak nie smierdzi jak na Piastach. Chodzi mi o to, że wcześniej nie zarejestrowałam w swoim życiu tak śmierdzącej wiosny...tu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #73 : 24 Marzec, 2011, 21:27:53 pm »

Śmierdzi w całym mieście, najbardziej w centrum i to są psie odchody. Śmierdzi okropnie.
Całe szczęście, że na wsi czuć jedynie kwiatki : ) łączę się w "bulu i nadzieji"
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #74 : 24 Marzec, 2011, 21:32:36 pm »

Śmierdzi w całym mieście, najbardziej w centrum i to są psie odchody. Śmierdzi okropnie.
Całe szczęście, że na wsi czuć jedynie kwiatki : ) łączę się w "bulu i nadzieji"

  Piotr nie podkręcaj.... Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Zimowy konkurs bałwankowy. Hydepark « 1 2 3 4 » ZUZA 58 49753 Ostatnia wiadomość 29 Styczeń, 2014, 23:18:39 pm
wysłane przez MAGENTA
KUPA KUPY Hydepark « 1 2 » Ewella 17 12813 Ostatnia wiadomość 26 Lipiec, 2011, 19:12:09 pm
wysłane przez Tony
Mała obwodnica miasta otwarta Miasto Lubań Urząd Miasta 8 9723 Ostatnia wiadomość 07 Kwiecień, 2013, 11:05:25 am
wysłane przez Tony
Mało nas Hydepark « 1 2 3 4 5 » cezar 66 49647 Ostatnia wiadomość 05 Kwiecień, 2012, 19:17:43 pm
wysłane przez notoco
Obłuda burmistrza przekracza wszelkie granice. Hydepark « 1 2 ... 10 11 » Tomasz Stroczan 157 109455 Ostatnia wiadomość 17 Styczeń, 2013, 14:38:05 pm
wysłane przez MAGENTA
Potrzebuję nagłośnienie! :) Hydepark « 1 2 » nataluśnica 18 20033 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2012, 17:05:10 pm
wysłane przez nataluśnica
Płacz i płać Arkadiusz Słowiński Arkadiusz Słowiński 4 8511 Ostatnia wiadomość 11 Czerwiec, 2012, 11:50:33 am
wysłane przez edward osman
Przepadło 1,5 mln zł dla Lubania Hydepark « 1 2 » Tony 17 15373 Ostatnia wiadomość 28 Kwiecień, 2013, 20:24:11 pm
wysłane przez zbiedrocka
Oddam śliczne małe zdrowe kotki!!!! Zwierzęta stokrotkowita 0 2981 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2013, 17:37:18 pm
wysłane przez stokrotkowita
Od grudnia bezpośrednie pociągi KD z Wrocławia do Lubania Polecane - Strona główna powiat 1 3991 Ostatnia wiadomość 15 Grudzień, 2013, 23:35:14 pm
wysłane przez pkpluban