Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Były kupy śniegu, zostały kupy..... psie  (Przeczytany 76592 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #45 : 11 Marzec, 2011, 00:08:21 am »

Tak, tak, a świstak zawija te sreberka i zawija.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 3
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #46 : 11 Marzec, 2011, 18:24:39 pm »

Zapach zapewne kojarzy się z widokiem psich kup.Obawiam się ,że tym którzy czują smród teraz na wiosnę, lato "da po nosie" jeszcze bardziej (wszak wysoka temperatura sprzyja tym sensacjom zapachowym bardziej niż niska). W lecie psie kupy schowają się w roślinności i nie będą drażnić swym widokiem (chyba,że ktoś nieszczęśliwie wejdzie w taką "niespodziankę").
TO DOPIERO BĘDZIE SMRÓD!!! Co?


A tak na marginesie. Faktem jest,że wielu właścicieli czworonogów nie dorosło jeszcze do cywilizacji!!!
Ja zauważyłem problem bezpańskich (lub puszczonych luzem bez opieki) czworonogów, mam na myśli i pieski i kotki!!! I ten problem należałoby rozwiązać.
Po ostatnim poślizgu zapewniam,ŻE KOCIE G...O ŚMIERDZI GORZEJ JAK PSIE!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

XI dynastia (2130-1983 p. n. e. )
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #47 : 11 Marzec, 2011, 21:44:20 pm »

kot zakopuje swoje odchody
jestem ciekaw gdzie udało się wdepnąć
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #48 : 11 Marzec, 2011, 22:43:45 pm »

Dobrze że w mieście nikt Krów nie trzyma , bo by dopiero było ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #49 : 11 Marzec, 2011, 23:54:30 pm »

Jak pisałem wcześniej, śmierdzi jak w mieście za wsią. Zwróćcie uwagę co macie za osiedlem - pola uprawne i wiatr zachodni, a mamy okres nawożenia tychże pól np. gnojownicą. 

wiesz, ja mieszkam bardzo blisko tego pola i powiem ci ze nie smierdzi. nawozy chemiczne
czy inna nowoczesnosc

to 'smierdzi jak na wsi' to raczej taka przenosnia ze po prostu cuchnie gnojem i tyle.

Andzia : mieszkam na piast 3 prawie 'od poczatku' i zauwazam ze po prostu przybywa ludzi i syfu, oraz to ze badz co badz _kiedys_ sprzatano ulice (i nie tylko) a ostatnio jakos 'liberalniej' sie do tego podchodzi.

od conajmniej 7 lat zauwazylem ze cos utknelo.
kiedys za dziurami w asfalcie jezdzil duzy smierdzacy smola samochod, z ktorego wylewano lepka smole. sa jeszcze dziury tak latane , fajnie sie do butow klei w upalne lato.
pozniej jezdzil walec i wyrownywal.
teraz pizd lopata troche czegos czarnego, czasem nawet walcem nikt nie przejedze, wyklepia i wsio...

tak samo ze sprzataniem. spojrz chocby na Kazimierza Wielkiego - syfu po obu stronach tyle ze niedlugo zrobi sie dodatkowy 'blotny' pas ruchu. i nie, to nie piach z akcji 'zima' - to po prostu syf i to sie zbieralo kilka lat. nie to ze na innych ulicach tego nie ma, bo jest tak prawie w calym miescie, ale zauwaz ze to jedna z _glownych_ ulic. nie sprzatana od uhm... 5 lat? chwasty niedlugo kwitnac beda, bedzie wrzosowisko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #50 : 12 Marzec, 2011, 23:58:53 pm »

Curious, dokładnie...
Mieszkam tu od urodzenia, na Piastach właśnie, jeszcze jak one Piastami nie były...chyba?
W każdym bądz razie mam identyczne zdanie jak i Ty!, zauważam to samo, tylko już szkoda chyba postów na to. Kiedyś ktoś powiedział, że ludziom bardziej się powodzi niż kiedyś stąd wzrosło zaśmiecanie. Niewiem czy się z tym zgodzić, ale tez i nie neguję. Sama chyba bardziej zwalę to na mocno galopujący tumiwisizm i coraz to większy brak poczucia bycia człowiekiem w przyrodzie. Zapominamy powoli, że to nie MY a ONA nami rządzi, i jak tak dalej będzie boleśnie sie będziemy o tym przekonywać...oj boleśnie.
Osobiście mnie tylko boli moja syzyfowa praca, kiedy za każdym razem staram się walczyć o powrót starych dobrych dawnych czasów, kiedy to np. mieliśmy wpojone z mlekiem matki, że papierki po cuksach wyrzuca sie do śmietnika...Mi zostało to do dziś, natomiast innym? chyba wyparowało z mózgów, bo inaczej nazwać tego sie nie da.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #51 : 22 Marzec, 2011, 19:20:07 pm »

Może to nudne powtarzać się ale byłam dziś w okolicach kamiennej góry, w centrum miasta i na ulicy Wrocławskiej i wszędzie czułam ten cholerny zapach psiego gówna. Nie wiem czy mi się wydaje, ale dawniej jak się o tej porze roku spacerowało po Lubaniu, to czuło się zapach wiosny, trawy, roślin budzących się do życia po zimie a teraz zapach psiego gówna zagłusza wszystkie inne wonie. Lubię bardzo psy, koty też są fajniaste ale dlaczego zawsze, gdy wyjdę z domu na powietrze muszę  czuć gówniany aromat.  Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #52 : 22 Marzec, 2011, 20:05:42 pm »

Może wdepnęłaś i roznosisz  Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #53 : 22 Marzec, 2011, 20:09:22 pm »

Może wdepnęłaś i roznosisz  Z politowaniem
Wyobraź sobie, że też o tym pomyślałam ale pudło. Buty miałam spoko, czyste, no i po powrocie do domu smrodku nie czuć. Ten odorek na dworze króluje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #54 : 22 Marzec, 2011, 21:26:49 pm »

Może to nudne powtarzać się ale byłam dziś w okolicach kamiennej góry, w centrum miasta i na ulicy Wrocławskiej i wszędzie czułam ten cholerny zapach psiego gówna. Nie wiem czy mi się wydaje, ale dawniej jak się o tej porze roku spacerowało po Lubaniu, to czuło się zapach wiosny, trawy, roślin budzących się do życia po zimie a teraz zapach psiego gówna zagłusza wszystkie inne wonie. Lubię bardzo psy, koty też są fajniaste ale dlaczego zawsze, gdy wyjdę z domu na powietrze muszę  czuć gówniany aromat.  Co?

Jolka Kamienną zostaw w spokoju.To osiedle czuć słomą.Spoko z kotłowni.A słoma na oborniku to i gównem zalata jak powiedziałby Pawlak. Chichot
« Ostatnia zmiana: 22 Marzec, 2011, 21:33:54 pm wysłane przez Firefoks » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #55 : 22 Marzec, 2011, 22:39:47 pm »

Jolka Kamienną zostaw w spokoju.To osiedle czuć słomą.Spoko z kotłowni.A słoma na oborniku to i gównem zalata jak powiedziałby Pawlak. Chichot

Pysio- mysio, powiedział co wiedział,
popijając piweńko przy kompie siedział.
Proszę tu mi nie pierniczyć i nie bajać,
mojego kochanego osiedla nie łajać.
Kamienna to miejsce gdzie psy z budami latają 
a ptaki myśląc, że tam koniec świata, zawracają. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #56 : 23 Marzec, 2011, 07:29:37 am »

Może to nudne powtarzać się ale byłam dziś w okolicach kamiennej góry, w centrum miasta i na ulicy Wrocławskiej i wszędzie czułam ten cholerny zapach psiego gówna. Nie wiem czy mi się wydaje, ale dawniej jak się o tej porze roku spacerowało po Lubaniu, to czuło się zapach wiosny, trawy, roślin budzących się do życia po zimie a teraz zapach psiego gówna zagłusza wszystkie inne wonie. Lubię bardzo psy, koty też są fajniaste ale dlaczego zawsze, gdy wyjdę z domu na powietrze muszę  czuć gówniany aromat.  Co?

a syfu po ludziach nie zauważyłaś na Kamiennej...Co? tylko psie gówienka...Co? polecam dobrze się przyjrzeć... kazdy widzi i gada o tych odchodach ale nikt nie skomentował tego ze poza tym np. na Kamiennej są butelki, papierki i inne odpady...to tez pieski zostawiają...Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #57 : 23 Marzec, 2011, 10:10:50 am »

a syfu po ludziach nie zauważyłaś na Kamiennej...Co? tylko psie gówienka...Co? polecam dobrze się przyjrzeć... kazdy widzi i gada o tych odchodach ale nikt nie skomentował tego ze poza tym np. na Kamiennej są butelki, papierki i inne odpady...to tez pieski zostawiają...Co?

Mój drogi, ja nie byłam w parku na Kamiennej tylko na ulicy Mickiewicza, wiem, że tam jest syf nie tylko z Twoich postów ale i od znajomych, którzy spacerują czasem po parku. Gówienko ma ten dodatkowy "walor"  , że cuchnie a ów odorek zepsuł mi całą przyjemność spaceru. Jeśli chodzi o śmieci czy odpady o których wspominasz, cóż ja mogę o tym powiedzieć, chamstwo i tyle. Mogę tylko dodać, iż nie mam w zwyczaju wynosić do lasów ani parków żadnych śmieci. Ze śmietników też korzystam, inna sprawa, że w mieście trudno uświadczyć kosza na śmieci, często mając do wyrzucenia np jakiś papierek czy coś podobnego chowam go do torebki lub do kieszeni i zazwyczaj niosę do domu. Nie rzucam czymkolwiek gdziekolwiek, bo mam szacunek do przyrody i do ludzi. Nie wiem czy taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #58 : 23 Marzec, 2011, 10:46:01 am »

Gówienko ma ten dodatkowy "walor"  , że cuchnie a ów odorek zepsuł mi całą przyjemność spaceru.

tylko współczuć... ale wierz mi nie tylko ono odorek wydziela.... mi właściwie chodzi o to by nie czepiać się tylko tego tematu... nagle cała Polska "żyje" psim gównem.... a tak właściwie nie zauważa się że sami większe "gówno" wokół siebie czasem robimy... tylko, ze my uważamy się za tych "myślących", a akurat to niektórym często nie wychodzi... i w tym ból...

zapraszam na spacer trochę dalej. warto zatkać nos i przemknąć by cieszyć się lasem potem:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 63
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #59 : 23 Marzec, 2011, 20:42:48 pm »

To jakaś paranoja  Z politowaniem
tak się składa pani Jolu, że ja wczoraj też sobie pospacerowałam po mieście - z osiedla Piast w okolice ul. Rybackiej. Wyszłam z domu około godz. 18-tej i uderzył mnie w nos od razu smród... ale to zdecydowanie nie były psie kupy! No litości. Każdy kto szedł po osiedlu pytał "co tak cuchnie" Co? W innej części Lubania już tego smrodu nie było czuć. Możliwe więc, że te zapachy ciągną się gdzieś z pól. Zapachy przypominały te, które kilka lat temu mieli okazję poznać mieszkańcy pobliskiej oczyszczali ścieków.
Dodatkowym wieczornym "zapaszkiem" był dym unoszący się znad spalonych za osiedlem łąk i ugorów, do których zresztą jeździła straż pożarna... Dam sobie głowę obciąć, że te wczorajsze smrody to nie były psie kupy 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Zimowy konkurs bałwankowy. Hydepark « 1 2 3 4 » ZUZA 58 49754 Ostatnia wiadomość 29 Styczeń, 2014, 23:18:39 pm
wysłane przez MAGENTA
KUPA KUPY Hydepark « 1 2 » Ewella 17 12814 Ostatnia wiadomość 26 Lipiec, 2011, 19:12:09 pm
wysłane przez Tony
Mała obwodnica miasta otwarta Miasto Lubań Urząd Miasta 8 9723 Ostatnia wiadomość 07 Kwiecień, 2013, 11:05:25 am
wysłane przez Tony
Mało nas Hydepark « 1 2 3 4 5 » cezar 66 49648 Ostatnia wiadomość 05 Kwiecień, 2012, 19:17:43 pm
wysłane przez notoco
Obłuda burmistrza przekracza wszelkie granice. Hydepark « 1 2 ... 10 11 » Tomasz Stroczan 157 109455 Ostatnia wiadomość 17 Styczeń, 2013, 14:38:05 pm
wysłane przez MAGENTA
Potrzebuję nagłośnienie! :) Hydepark « 1 2 » nataluśnica 18 20033 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2012, 17:05:10 pm
wysłane przez nataluśnica
Płacz i płać Arkadiusz Słowiński Arkadiusz Słowiński 4 8511 Ostatnia wiadomość 11 Czerwiec, 2012, 11:50:33 am
wysłane przez edward osman
Przepadło 1,5 mln zł dla Lubania Hydepark « 1 2 » Tony 17 15374 Ostatnia wiadomość 28 Kwiecień, 2013, 20:24:11 pm
wysłane przez zbiedrocka
Oddam śliczne małe zdrowe kotki!!!! Zwierzęta stokrotkowita 0 2981 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2013, 17:37:18 pm
wysłane przez stokrotkowita
Od grudnia bezpośrednie pociągi KD z Wrocławia do Lubania Polecane - Strona główna powiat 1 3991 Ostatnia wiadomość 15 Grudzień, 2013, 23:35:14 pm
wysłane przez pkpluban