Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "szanuję nowego Burmistrza, ufam mu", itp.itd.  (Przeczytany 15734 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +1/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 29
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 31 Styczeń, 2011, 17:00:51 pm »

Jest wśród nas bardzo aktywny użytkownik, którego pozwolę sobie zacytować:
"szanuję nowego Burmistrza, ufam mu i wiem, że nie pozwoli na żadną niesprawiedliwość w czasie swojej kadencji. "
"wątpliwości, co do tego na kogo głosować nie miałam. Panie Nowy Burmistrzu Arkadiuszu Słowiński, będziemy trzymać za pana kciuki"
może dlatego, że:
(Jeśli nie wiecie kogo cytuję nie otwierajcie podanego niżej linka, bo będzie to stratą waszego czasu, jeśli jednak wiecie o kim mówię zapraszam do lektury):
http://bip.um-luban.dolnyslask.pl/dokument.php?iddok=2593&str=1

« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń, 2011, 20:19:28 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 31 Styczeń, 2011, 17:08:05 pm »

He he
Lucky Seven 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 31 Styczeń, 2011, 18:45:25 pm »

To było do przewidzenia, taka oczywista oczywistość, heheheh...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 36
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 31 Styczeń, 2011, 18:55:45 pm »

Ludek,chcąc wprowadzać ludzi w błąd to posługuj się argumentami nie do zbicia. Nie przeszkadzało Ci Zarządzenie poprzedniego Burmistrza o identycznej treści. Odpowiem - był to Twój burmistrzunio. Ty się człowieku pogódż z wyborem mieszkańców. A tak na marginesie , za pracę, każdą pracę wynagradzają, lepiej, gorzej . Praca w zespole to nie jest wolontariat, zapytaj jej członków.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 31 Styczeń, 2011, 19:40:25 pm »

Ludek nie wiem dlaczego ale ten fragmencik"Burmistrzu Arkadiuszu Słowiński" kojarzy mi się z:     
      Chichot
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń, 2011, 19:44:29 pm wysłane przez Firefoks » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +1/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 29
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 31 Styczeń, 2011, 21:54:59 pm »

Nie przeszkadzało Ci Zarządzenie poprzedniego Burmistrza o identycznej treści.


Nie, nie przeszkadzało, bo nie w Zarządzeniu istota.
Tylko w tym, że skład się rozrasta, kiedyś wystarczyło sześć twarzy, dziś pojawiła się,  powiem za gracjano, Lucky Seven.

Oto skład w latach 2007-2010: http://www.bip.luban.pl/?a=10368
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #6 : 01 Luty, 2011, 12:30:05 pm »

Oj Ludku, Ludku, "sprawiedliwy" forumowiczu, nie rozumiem o co ci chodzi, pisałam, że popieram Arkadiusza Słowińskiego, ufam mu i to jest prawda, nie podobało mi się to, co działo się wcześniej a jeśli chodzi o moje uczestnictwo w Komisji Mieszkaniowej, nigdy nie zabiegałam o to, ale jeśli przewodniczący Komisji, zaproponował moje uczestnictwo w działalności powyższej Komisji a pan Burmistrz to zatwierdził, to widocznie uważają, że nadaje się do tego zajęcia. Czy ty komukolwiek pomogłeś komuś tak bezinteresownie, czy zaangażowałeś się w coś, tak jak ja walką z nieprawidłowościami dziejącymi się w TBS. Uwierz mi, że nowemu Burmistrzowi też nie odpuszczę i nie spocznę, póki pan prezes TBS nie zacznie mieszkających tam ludzi traktować poważnie i z szacunkiem, bo on jest tam tylko dobrze opłacanym zarządcą i to nie jest to jego prywatny folwark. Po drugie pani Lucyna, czy byłby już w tym tygodniu modernizowany  komin  w domu, gdzie ta pni mieszka gdybym nie nagłośniła tej sprawy. Wszyscy dobrze znają opieszałość AMK (dawnego ABK-u). O co robisz tyle szumu, o te nieszczęsne 10 % najniższej krajowej, więc pytam Cię, dlaczego nie komentowałeś, moich postów, gdy pisałam o moim byłym szefie, miał i ma do tej pory dobrą posadkę w Urzędzie Miasta, dodatkowo, pobierał pensję za sprawowanie funkcji kierownika w hotelu należącym do Urzędu Miasta a jego żona , która mając jednocześnie pracę na cały etat, miała z hotelem podpisaną umowę zlecenie, w wyniku której mogła inkasować co miesiąc 2500 złotych. Pomnóż sobie te 2500 przez 12 miesięcy a potem jeszcze przez kilka lat. I co ładna sumka. Może to mój drogi skomentujesz?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 01 Luty, 2011, 14:43:52 pm »

Przykład typowej zawiści Polaka...patrzcie ile ona ma? a mi się też nie należy!
Przecież ja też mam żołądek i potrafię liczyć?
Proszę się nie gniewać, ale tak nie wolno...
Piszmy o sobie... o innych tylko dobrze.

Pozdrawiam...globus
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 01 Luty, 2011, 15:03:33 pm »

Arek Słowiński jest the Best, wiem , że robi dobrą robotę
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #9 : 01 Luty, 2011, 16:41:23 pm »

Przykład typowej zawiści Polaka...patrzcie ile ona ma? a mi się też nie należy!
Przecież ja też mam żołądek i potrafię liczyć?
Proszę się nie gniewać, ale tak nie wolno...
Piszmy o sobie... o innych tylko dobrze.

Pozdrawiam...globus

Ja nie zazdroszczę nikomu wysokości pobieranej pensji, ale bycie żoną kierownika danego obiektu i podpisywanie listy, to chyba trochę za mało aby pobierać powyższe wynagrodzenie, tym bardziej, że pracowałam tam przez jakiś czas, musiałam nieźle zapierniczać za najniższą krajową(okazuje się, że zasuwałam także na pasję tej pani). O wysokości wynagrodzenia żony szefa dowiedziałam się już po rozwiązaniu hotelu.
PS. Bardzo podziwiam osoby, które w tych dziwnych czasach umiały dorobić się dużych pieniędzy ale dzięki własnej ciężkiej i uczciwej pracy. Na szczęście tacy ludzie też są wśród nas. Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #10 : 01 Luty, 2011, 17:26:55 pm »

Wklejam swój wpis sprzed miesiąca, pasuje jak ulał do tego tematu

Lepiej z mądrym zgubić jak z głupim znaleźć. Jak ci zazdroszczą to oni wiedzą czego, tylko ci o tym nie powiedzą. Powiedzą innym, że twoje słowa to blablanina, z której nic nie ma, że twoje czyny to byle jakie wybroczyny. Masz problem z głową, bo ci się chce załatwiać coś komuś zamiast siedzieć w czterech ścianach swego domu. Walcz o wrogów, a od przyjaciół się chroń. Wśród nich jest największa grupa tych zakamuflowanych obojętnych
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 01 Luty, 2011, 17:43:50 pm »

    Bądź urocza dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości.

— Carl Orff

    Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.

— Marie von Ebner-Eschenbach


Zawsze przebaczaj swoim wrogom. Nic ich bardziej nie potrafi rozłościć.
— Oscar Wilde

 Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #12 : 01 Luty, 2011, 18:01:12 pm »

Janie z wrogami radzę sobie sama, a przyjaciół? Mam, a jak to nie są przyjaciele to wybaczam sobie, że tak mi się zdawało. Mężczyźni nie są głupcami, tylko kobieta, której się wydaje, że jest ich w stanie zmienić Szok Oni się wyśmienicie kiwają, należy jedynie o tym wiedzieć. Nie stawać w ataku, nie stawać w obronie, tylko w pozycji trenera, który zna kunszt kiwania
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 01 Luty, 2011, 18:42:12 pm »

Janie z wrogami radzę sobie sama, a przyjaciół? Mam, a jak to nie są przyjaciele to wybaczam sobie, że tak mi się zdawało. Mężczyźni nie są głupcami, tylko kobieta, której się wydaje, że jest ich w stanie zmienić Szok Oni się wyśmienicie kiwają, należy jedynie o tym wiedzieć. Nie stawać w ataku, nie stawać w obronie, tylko w pozycji trenera, który zna kunszt kiwania

Ewo sorry to miało być pokrzepieniem Zaradnej666.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #14 : 01 Luty, 2011, 18:54:06 pm »

Sorry odsyłam swoje "złote myśli" do zaradnej666
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ogólnopolski Konkurs Poetycki "O czym szepczą bazaltowe skały" Kalendarz wydarzeń ZUZA 0 6095 Ostatnia wiadomość 03 Kwiecień, 2008, 22:09:59 pm
wysłane przez ZUZA
Podsumowanie konkursu poetyckiego " O czym szepczą bazaltowe skały" Kalendarz wydarzeń Iza 1 7361 Ostatnia wiadomość 20 Czerwiec, 2008, 22:20:29 pm
wysłane przez ZUZA
Wieczorek poetycki "Gdzie Ci mężczyźni, czyli vademecum kochania" Kultura i sztuka « 1 2 » Diorqa 24 26715 Ostatnia wiadomość 28 Luty, 2009, 16:37:14 pm
wysłane przez Mackoo
II Ogólnopolski konkurs poetycki "O czym szepczą bazaltowe skały" Kultura i sztuka ZUZA 1 7938 Ostatnia wiadomość 01 Czerwiec, 2009, 23:07:26 pm
wysłane przez ZUZA
"Witraże słów"- promocja tomika wierszy grupy NURT Kultura i sztuka ZUZA 0 4871 Ostatnia wiadomość 19 Marzec, 2009, 00:02:45 am
wysłane przez ZUZA
I Przegląd Kabaretowy "KABARET-owisko 2009" zostaje odwołany Kultura i sztuka ODK Zaręba 0 5051 Ostatnia wiadomość 31 Marzec, 2009, 11:39:15 am
wysłane przez ODK Zaręba
XXXIX Rajd Pieszy "Lisenske Pochody Ceskym Rajem" Przyroda i Turystyka PTSM LUBAŃ 1 6524 Ostatnia wiadomość 18 Czerwiec, 2009, 21:55:00 pm
wysłane przez ZUZA
Sztuka "Na pełnym morzu" S. Mrożka w wykonaniu Teatru KARAWANA Kultura i sztuka ODK Zaręba 0 5475 Ostatnia wiadomość 26 Styczeń, 2010, 15:11:33 pm
wysłane przez ODK Zaręba
PRZENIESIONY: Poszukuję konsultantów do pracy w firmie kosmetycznej "AVON" Ogłoszenia drobne Paweł Sokołowski 0 3448 Ostatnia wiadomość 15 Luty, 2010, 14:04:21 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Kino "Wawel" będzie uratowane Polecane - Strona główna « 1 2 » x 24 24635 Ostatnia wiadomość 02 Styczeń, 2013, 10:38:12 am
wysłane przez Bond