Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Zginęły pieniądze nauczycieli i urzędników  (Przeczytany 31005 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +1/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 29
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 28 Styczeń, 2011, 18:29:11 pm »

http://luban.naszemiasto.pl/artykul/726270,zginely-pieniadze-nauczycieli-i-urzednikow,id,t.html

Prokuratura w Lubaniu bada nieprawidłowości w funkcjonowaniu kasy zapomogowo-pożyczkowej.

- Sprawą zajmują się odpowiednie organa i dopóki tak jest nie będę tego komentował - mówi Walery Czarnecki, starosta lubański.
Anna Adamska, dyrektor Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Lubaniu, przyjmuje podobną taktykę. - Nie mogę o tym rozmawiać - mówi.
Potwierdza jednak, że złożyła do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, a osoby zamieszane w sprawę już nie pracują.
Zostały zwolnione? Zawieszone w czynnościach służbowych? Urlopowane? Tego dyrektor Adamska nie zdradza.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 28 Styczeń, 2011, 22:42:15 pm »

Pewnie sprawa rozejdzie się po kościach  Z politowaniem Z politowaniem Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +4/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 28 Styczeń, 2011, 22:46:36 pm »

http://luban.naszemiasto.pl/artykul/726270,zginely-pieniadze-nauczycieli-i-urzednikow,id,t.html


Zostały zwolnione? Zawieszone w czynnościach służbowych? Urlopowane? Tego dyrektor Adamska nie zdradza.


Jak zwykle nikt nic nie wie - czeski film.....
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 29
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 29 Styczeń, 2011, 10:58:00 am »

Lokalne media też tego nie zauważyły  Szok
Reporterzy, ruszcie w teren!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 69
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 29 Styczeń, 2011, 14:49:19 pm »

Pewnie sprawa rozejdzie się po kościach  Z politowaniem Z politowaniem Z politowaniem

No chyba się nie rozejdzie. Przecież trwa śledztwo w prokuraturze. A, że jakiś sęp się dorwał to jak dla mnie powinien za kratki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

najważniejszy jest dla mnie syn i mąż
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #5 : 29 Styczeń, 2011, 14:53:57 pm »

Pewnie sprawa rozejdzie się po kościach  Z politowaniem Z politowaniem Z politowaniem

Pożyjemy, zobaczymy, poza tym , chyba forumowicze na to nie pozwolą.  Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #6 : 29 Styczeń, 2011, 15:15:05 pm »

Lokalne media też tego nie zauważyły  Szok
Reporterzy, ruszcie w teren!!!

Ludku, to Ty stałeś się teraz reporterem i tworzysz lokalne media.
Tak w założeniach miał działać L24 i, działa : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 36
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 29 Styczeń, 2011, 16:04:26 pm »

Po kościach to się chyba nie rozejdzie, ale warto zapytać kto był w Zarządzie Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej tej oczywiście nauczycielskiej. Może ktoś mi podpowie bo to ciekawy może być wątek całej sprawy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 29 Styczeń, 2011, 16:33:06 pm »

Na co wy liczycie, oczywiście, że się rozejdzie po kościach, i druga sprawa, reporterzy w Lubaniu??? jakiś żarcik?? tylko napisałby ktoś coś o tym i już szuka nowej pracy, tak wyglądają media w Lubaniu, przypomnę sprawę redaktora z Ziemi Lubańskiej kontra Burmistrz Olszyny.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #9 : 29 Styczeń, 2011, 17:14:52 pm »

Na co wy liczycie, oczywiście, że się rozejdzie po kościach, i druga sprawa, reporterzy w Lubaniu??? jakiś żarcik?? tylko napisałby ktoś coś o tym i już szuka nowej pracy, tak wyglądają media w Lubaniu, przypomnę sprawę redaktora z Ziemi Lubańskiej kontra Burmistrz Olszyny.

Zgadzam się z tym, co pisze pani o mediach. Wiem, że przynudzam z tym TBS-em ale, to dzięki forum udało mi się coś wskórać w tej sprawie. Telewizja Łużyce nakręciła materiał, ale puścili tylko krótką i bardzo nieobiektywną migawkę na ten temat. Ziemia Lubańska wspomniała jedynie o pikiecie, którą organizowałam w maju ubiegłego roku, pod siedzibą zarządu TBS. Jedynie redaktor naczelny Gablotki odważył się( i chwała mu za to) zamieścić w internetowej wersji tego czasopisma mój list Otwarty do poprzedniego pana Burmistrza, w który opisałam zaistniały problem. Jeśli bym miała określić odwagę, niezależność oraz obiektywizm naszych lubańskich mediów, to niestety postawiłabym im zaledwie 2 z plusem w skali od 1 do 6. Co do finału sprawy, szanuję nowego Burmistrza, ufam mu i wiem, że nie pozwoli na żadną niesprawiedliwość w czasie swojej kadencji.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +1/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 29
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 30 Styczeń, 2011, 19:14:00 pm »

...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #11 : 30 Styczeń, 2011, 21:42:14 pm »

Zgadzam się z tym, co pisze pani o mediach. Wiem, że przynudzam z tym TBS-em ale, to dzięki forum udało mi się coś wskórać w tej sprawie. Telewizja Łużyce nakręciła materiał, ale puścili tylko krótką i bardzo nieobiektywną migawkę na ten temat. Ziemia Lubańska wspomniała jedynie o pikiecie, którą organizowałam w maju ubiegłego roku, pod siedzibą zarządu TBS. Jedynie redaktor naczelny Gablotki odważył się( i chwała mu za to) zamieścić w internetowej wersji tego czasopisma mój list Otwarty do poprzedniego pana Burmistrza, w który opisałam zaistniały problem. Jeśli bym miała określić odwagę, niezależność oraz obiektywizm naszych lubańskich mediów, to niestety postawiłabym im zaledwie 2 z plusem w skali od 1 do 6. Co do finału sprawy, szanuję nowego Burmistrza, ufam mu i wiem, że nie pozwoli na żadną niesprawiedliwość w czasie swojej kadencji.

2 z plusem !!!
Może Ci ludzie mają rodziny a to ich jedyne źródło utrzymania to co maja ryzykować, Nie wszyscy mają znajomych Radnych aby załatwić jakąś fuchę np. w Komisji  Z politowaniem a układy były są i będą taka jest rzeczywistość a Pan Burmistrz tego nie zmieni bo to taka ludzka natura i nie będę pisał że Nasza bo współpracuje z obywatelami wielu krajów i wiem że wszędzie jest takie samo bagno !!! Zresztą ta informacja krąży już w mediach więc akurat do redaktorów nie mam zastrzeżeń.
Pisząc , że sprawa rozejdzie się po kościach miała na myśli organa ścigania typu Policja, Prokuratura, Sąd czy może jakaś tam Komisja. Choć mam nadzieję że akurat tym razem będę się mylił.
 

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Konto usunięte
*

Punkty: +5/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 58
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 07 Luty, 2011, 14:36:00 pm »

A co do tego redaktorka kontra Burmistrz Olszyny, to ten redaktorek ma się teraz chyba lepiej niż wielki Burmistrz wsi, która zwie się miastem. Teraz sam musi się zmierzyć z aferą finansowa na swoim podwórku, a to może być dopiero początek jego przygód z paragrafami. Tak przynajmniej gadają ludzie. Swoją drogą - prawda w oczy kole.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 07 Luty, 2011, 15:45:53 pm »

zgadza się, ale zanim to nastąpiło to redaktor, prawie stracił pracę, a jeśli się ma teraz dobrze, to dobrze!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 18 Kwiecień, 2013, 22:11:22 pm »

Bodajże "Gazeta Wojewódzka" w najnowszym numerze umieściła na swoich łamach, że dwie antybohaterki które dopuściły się nieprawidłowości opisane w artykule udostępnionym przez Ludka zostały skazane przez sąd. Jedna na 3 lata więzienia i oddanie przytulonych pieniążków. Druga 1,5 roku w zawiasach.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Potrzebuję nagłośnienie! :) Hydepark « 1 2 » nataluśnica 18 20026 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2012, 17:05:10 pm
wysłane przez nataluśnica
Bezpłatne porady prawne dla poszkodowanych przez klęski żywiołowe Polecane - Strona główna x 4 11744 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2012, 13:41:58 pm
wysłane przez powiat
Będzie drożej za wodę i ścieki Ogłoszenia drobne « 1 2 » olka 20 21192 Ostatnia wiadomość 13 Marzec, 2013, 15:15:36 pm
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Poszukuję do wynajęcia Lubań, Leśna, Gryfów Śląski Nieruchomości bartulanka 0 4084 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2013, 17:08:47 pm
wysłane przez bartulanka
Czy Gmina Lubań będzie rosła w siłę a ludzie to jakoś przeżyją? Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Prowincjusz 48 102631 Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2013, 20:09:28 pm
wysłane przez Tony
Pomysł na oszczędność ? Łącznie podstawówki nr.1 z gimnazjum nr.2 Hydepark Tony 2 5474 Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2013, 19:14:49 pm
wysłane przez Tony
Unia wię lepeiej jak mamy spuszczać wodę.... w klozecie Hydepark Tony 0 2885 Ostatnia wiadomość 30 Październik, 2013, 11:20:13 am
wysłane przez Tony
Zadbano o "Kamienną Górę" Polecane - Strona główna Urząd Miasta 12 12486 Ostatnia wiadomość 22 Grudzień, 2013, 19:18:36 pm
wysłane przez krzysiek242
Zatrzymajmy się na chwilę..... Hydepark Lagertha 0 2806 Ostatnia wiadomość 01 Sierpień, 2014, 09:11:47 am
wysłane przez Lagertha
Zaginęła bura kotka-dorosła (przewidziana nagroda) Zwierzęta bona-x 0 4573 Ostatnia wiadomość 06 Wrzesień, 2015, 17:44:23 pm
wysłane przez bona-x