Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Miejska Biblioteka  (Przeczytany 10486 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +1/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 23
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 20 Styczeń, 2011, 18:55:50 pm »

Tak się zastanawiam:ratusz w remoncie i wraz z nim wszystkie egzystujące tam placówki...Co  teraz robią  Panie bibliotekarki? Są na urlopach,czy przeczekują końca remontu na filiach,gdzie i tak (przypuszczam) niewiele jest do roboty . I czy ktoś za to płaci samorządowym groszem?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 69
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 20 Styczeń, 2011, 22:54:13 pm »

Zamiast się zastanawiać można filię odwiedzić i zobaczyć co porabiają Panie bibliotekarki. Filie funkcjonują cały rok a nie tylko w czasie remontu ratusza. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

najważniejszy jest dla mnie syn i mąż
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #2 : 21 Styczeń, 2011, 17:24:12 pm »

Pani Ewo zapraszam na wątek dotyczący dzieciństwa, tam toczą się ciekawe rozmowy
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +1/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 23
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 21 Styczeń, 2011, 20:37:43 pm »


Wiem,że filie pracują.Wiem,że pracowały i wówczas,gdy ratusz nie był w remoncie.
Jeśli prawdą jest,że  bibliotekarki z "centrali" zasiliły na czas remonu obsadę filii
to chyba lekka przesada.
Remont potrwa,być może,do poźnej jesieni i do tej pory kilka osób bierze- chyba- publiczny grosz za "przeczekanie". Filie i tak by działały jak zwykle. Można dać np.bezpłatne urlopy...
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń, 2011, 20:41:40 pm wysłane przez KWAIDAN » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 63
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 22 Styczeń, 2011, 10:36:43 am »

sam się wyślij na bezpłatny urlop i spróbuj utrzymać rodzinę...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 23
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 22 Styczeń, 2011, 11:12:10 am »

sam się wyślij na bezpłatny urlop i spróbuj utrzymać rodzinę...
Jak bym miał wysoką emeryturę ( jak -być może -Ty ) to czemu nie.Mogę urlopować.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 69
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 22 Styczeń, 2011, 12:37:59 pm »

Jak bym miał wysoką emeryturę ( jak -być może -Ty ) to czemu nie.Mogę urlopować.

Najwięcej o pracy bibliotekarzy mają do powiedzenia osoby, które nigdy nie pracowały w b-tece jak Pan/Pani KWAIDAN. O pracy od kuchni się nie mówi, po co i tak nikt nie uwierzy, że praca b-tekarza nie polega tylko na wypożyczaniu książek .Miałam przyjemność pracować i wiem jaka to czasem ciężka praca. Pozdrawiam . I proszę się zastanowić, jeśli ktoś ma na utrzymaniu rodzinę to nigdy nie zgodzi się na bezpłatny urlop na tyle miesięcy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

najważniejszy jest dla mnie syn i mąż



Punkty: +1/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 23
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 22 Styczeń, 2011, 18:24:47 pm »

...no ja,akurat,o pracy biblioteki i bibliotekarzy (ek) wiem więcej niż przeciętny forumowicz...Zgadzam się z saxony i na urlop za friko też bym się nie zgodził..dopóki by się dało.Ale ekonomia,ekonomia...nastał kapitalizm i komsomolskie podejście do sprawiedliwości już nijak się ma do panującej rzeczywistości. Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #8 : 22 Styczeń, 2011, 21:36:55 pm »

czy ja wiem, remont biblioteki przebiega nie z ich winy. maja umowy o prace. niby na jakiej podstawie chcesz je wysylac na bezplatne urlopy? mozna by oczywiscie _zaoferowac_ taka _opcje_ i byc moze kilka osob by sie _zgodzilo_, jednak jesli 'wyslesz' kogos na taki urlop i okaze sie ze jednak jakis przymus byl, to niestety moze sie to okazac bardzo 'nieekonomiczne' - zaplacisz slona kare.

btw. przejdz sie czasem do biblioteki, zwlaszcza filii. posiedz troche, poczytaj, popatrz czym sie zajmuje obsluga. jesli zauwazysz ze ktos sie tam wyjatkowo obija - mozna to zglosic przelozonym, lub wiecej o tym napisac publicznie. zapewniam cie ze raczej przeprosisz za takie pomowienia.

na deser polecam :
http://anarchiwum.bzzz.net/yak/Lafargue%20-%20Prawo%20do%20lenistwa.pdf



« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń, 2011, 21:44:30 pm wysłane przez curious » Zgłoś do moderatora   Zapisane

--



Punkty: +1/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 23
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 23 Styczeń, 2011, 12:04:26 pm »

 Zawstydzony dzięki za informację.Nie znam prawa pracy na tyle,by wiedzieć,że urlop bezpłatny jest ( w określonych okolicznościach) niezgodny z przepisami.W poruszonym wątku nie oceniałem wydajności pracy i nie pomawiałem nikogo o to,że mało pracuje. Zastanawiałem się tylko na kuriozalnością takiej sytuacji.Jeśli tak zostały przyjęte moje uwagi to prostuję:doceniam pracę bibliotekarzy i daleki jestem od oceny ich pracowitości.Jeśli ktoś poczuł się tym wątkiem  dotknięty to-zawstydzony-przepraszam wszystkich zainteresowanych.

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #10 : 23 Styczeń, 2011, 16:33:58 pm »

Zawstydzony dzięki za informację.Nie znam prawa pracy na tyle,by wiedzieć,że urlop bezpłatny jest ( w określonych okolicznościach) niezgodny z przepisami.W poruszonym wątku nie oceniałem wydajności pracy i nie pomawiałem nikogo o to,że mało pracuje. Zastanawiałem się tylko na kuriozalnością takiej sytuacji.Jeśli tak zostały przyjęte moje uwagi to prostuję:doceniam pracę bibliotekarzy i daleki jestem od oceny ich pracowitości.Jeśli ktoś poczuł się tym wątkiem  dotknięty to-zawstydzony-przepraszam wszystkich zainteresowanych.



Plusik dla forumowicza KWAIDAN, za umiejętność zrozumienia drugiej strony.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Straż Miejska w Lubaniu ma nowych funkcjonariuszy Bieżące wiadomości Leo 3 9586 Ostatnia wiadomość 23 Grudzień, 2012, 18:52:31 pm
wysłane przez Jola
30 czerwca obradowała Rada Miejska Lubania Bieżące wiadomości Leo 0 3413 Ostatnia wiadomość 04 Lipiec, 2009, 09:39:53 am
wysłane przez Leo
Europeana, największa na świecie biblioteka. Projekt ambitny, ale... Bieżące wiadomości L.Geringer de Oedenberg 0 2754 Ostatnia wiadomość 17 Luty, 2010, 17:50:00 pm
wysłane przez L.Geringer de Oedenberg
Biblioteka w Ratuszu. Hydepark Beata 8 6905 Ostatnia wiadomość 12 Grudzień, 2010, 21:14:02 pm
wysłane przez saxony
biblioteka pedagogiczna.. dlaczego???????? Hydepark MMM 6 7382 Ostatnia wiadomość 11 Kwiecień, 2011, 23:21:07 pm
wysłane przez curious
Straż Miejska najlepsza w łapaniu Bieżące wiadomości x 0 4500 Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2011, 17:14:58 pm
wysłane przez x
Dlaczego Straż Miejska kłamie na łamach lokalnej prasy? Hydepark korespondencja_przykawie 13 15773 Ostatnia wiadomość 14 Sierpień, 2011, 17:13:36 pm
wysłane przez MooseDlb
Strona miejska - komunikat Miasto Lubań Urząd Miasta 0 2998 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2013, 10:00:45 am
wysłane przez Urząd Miasta
Biblioteka Muzealna - ponad 2000 książek - zapraszamy! Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3133 Ostatnia wiadomość 08 Styczeń, 2014, 13:45:14 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Straż Miejska w Lubaniu przypomina Polecane - Strona główna Marszałek 0 3750 Ostatnia wiadomość 18 Wrzesień, 2015, 11:14:34 am
wysłane przez Marszałek