Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Studenci podróżują taniej do Jeleniej Góry z PKS Voyager Lubań  (Przeczytany 27466 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 17 Styczeń, 2011, 18:25:12 pm »

Lubański PKS Voyager wprowadził 4O % ulgę na przejazdy swoimi autobusami dla studentów na trasie Lubań - Jelenia Góra i Jelenia Góra - Lubań. Podstawą zakupu biletu ulgowego jest okazania kierowcy ważnej legitymacji studenckiej.
Przy okazji przypominamy że od prawie roku na trasie Lubań - Zielona Góra przez w każdy piątek i niedzielę kursują autobusy PKS Voyager. Połączenie to zostało wprowadzone specjalnie z myślą studentach uczących się w stolicy Województwa Lubuskiego. Szczegółowe informacje oraz rozkład jazdy tutaj:
http://www.pksvoyager.pl/

                                                                            Sławomir Piguła




*  (62.51 KB, 500x375 - powiększony/pobrany 880 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 17 Styczeń, 2011, 19:57:14 pm »

Cytuj
UWAGA STUDENCI !!!

INFORMUJEMY, IŻ OD DNIA 08.11.2010r.

NA TRASIE:
 
LUBAŃ – JELENIA GÓRA – LUBAŃ

W KOMUNIKACJI ZWYKŁEJ  WPROWADZAMY 40% ULGĘ
DLA STUDENTÓW KORZYSTAJĄCYCH Z NASZYCH USŁUG.

 

Jakiś żarcik z tym "newsem" ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #2 : 17 Styczeń, 2011, 20:03:52 pm »

To nie news. Po prostu informacja
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 17 Styczeń, 2011, 20:36:48 pm »

Widzisz LEO, społeczeństwo jest tak wyzyskiwane że jakąkolwiek ulgę odbierają za żart...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 17 Styczeń, 2011, 20:38:55 pm »

Ulga ulgą...tylko PKS wprowadził ją w listopadzie ubiegłego roku, a mamy połowę stycznia 2011.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 17 Styczeń, 2011, 21:06:34 pm »

Bea, nie rysuj Leo:) hahaha kolega chciał się wykazać i poinformować niewiedzących poprostu...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 17 Styczeń, 2011, 21:24:31 pm »

poniosło mnie, sorry 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #7 : 17 Styczeń, 2011, 21:39:26 pm »

Przykro mi, ale to nie prawda z tą 40-to procentową zniżką. Moja córka studiuje w Jeleniej. Studzenci jeżdżąc autobusami na trasie Jelenia góra- Lubań, płacą 100 procent, mają zniżkę tylko na pośpieszne, wówczas płacą, tak jak za zwykły 12 złotych zamiast 18-tu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #8 : 17 Styczeń, 2011, 21:45:51 pm »

no i wychodzi że jak zwykle "promocja" to nie jest to samo co "taniej"
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 18 Styczeń, 2011, 07:07:55 am »

poniosło mnie, sorry  

 Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #10 : 18 Styczeń, 2011, 09:54:25 am »

PKS Voyager Lubań nie prowadzi do Jeleniej kursów pospiesznych tylko zwykłe, pośpieszne tylko PKS Zgorzelec. Rozmawiałem z Prezesem Bruchalem i na autobusy lubańskiego PKS jak najbardziej obowiazuje zniżka. Więc Pani Jolu córka może nie rozróżnia przewoźników. Tę trasę obsługuje PKS Zgorzelec, PKS Jelenia Góra, PKS Kamienna Góra i PKS Voyager Lubań. Każda firma kieruje sie własnymi przepisami przewozowymi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #11 : 18 Styczeń, 2011, 11:05:15 am »

Szanowny Leo. My z córką naprawdę nie jesteśmy niedorozwinięte. Ja wiem, że jeździ kilku przewoźników i córka też  o tym wie, ja też teraz jeżdżę do Jeleniej, bo córka obecnie tam mieszka a raczej wynajmuje stancję. Pisząc o pośpiesznym napisałam ogólnie o wszystkich przewoźnikach, że studenci na pospieszne mają zniżkę, niestety niezbyt dużą ale mają. A autobusami PKS Voyager moja córka też czasem jeździ i niestety mimo bycia studentką i posiadania legitymacji płaci całą sumę a taniej to ma tylko pociągiem. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 18 Styczeń, 2011, 11:21:52 am »

 To dziwne z tymi znizkami, bo jeździłam do Wrocławia z Voyagera i znizka była. Z kolei jesli chodzi o pospieszne, to na nie nigdy nie miałam znizki, gdy prosiłam przy kupnie biletu, tylko wyłacznie na normalne kursy. Takze juz nie ogarniam tego bałaganu :/
Ostatnio weszła 51% znizka dla studentów, wiec dlaczego niby mamy płacic cały bilet jadąc np. do Jeleniej ??
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #13 : 18 Styczeń, 2011, 14:50:00 pm »

To dziwne z tymi znizkami, bo jeździłam do Wrocławia z Voyagera i znizka była. Z kolei jesli chodzi o pospieszne, to na nie nigdy nie miałam znizki, gdy prosiłam przy kupnie biletu, tylko wyłacznie na normalne kursy. Takze juz nie ogarniam tego bałaganu :/
Ostatnio weszła 51% znizka dla studentów, wiec dlaczego niby mamy płacic cały bilet jadąc np. do Jeleniej ??

Być może chodzi tu o odległość przejazdu czyli ilość kilometrów. Moja córka zawsze jak jedzie pyta o zniżkę  i tak jak już pisałam, niektórzy przewoźnicy na trasie Jelenia góra Lubań dają zniżkę ale tylko na pośpieszne. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 18 Styczeń, 2011, 17:19:21 pm »

To może córka niech jeździ pociągiem? Ja do zielonej góry, ze starą zniżką, jeździłam za niecałe 12 zł...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Akcja zakupu psów do służby w Straży Granicznej Informacje i Komunikaty Instytucji OSS SG 0 4813 Ostatnia wiadomość 27 Kwiecień, 2012, 10:54:15 am
wysłane przez OSS SG
Lubańska Straż Miejska ma nowego komendanta Miasto Lubań Urząd Miasta 5 8905 Ostatnia wiadomość 22 Marzec, 2013, 01:01:11 am
wysłane przez Marsjanin
Poszukuję do wynajęcia Lubań, Leśna, Gryfów Śląski Nieruchomości bartulanka 0 4084 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2013, 17:08:47 pm
wysłane przez bartulanka
Marian Kwolik przewodniczącym Rady Miasta Lubań [wideo] Polecane - Strona główna x 6 9354 Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2013, 17:55:31 pm
wysłane przez melioracja
Noc Muzeów Lubań 2013 Polecane - Strona główna ŁCR 5 6838 Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2013, 00:00:50 am
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Miasto Lubań w gronie najlepszych na Dolnym Śląsku Miasto Lubań « 1 2 3 4 5 » Urząd Miasta 69 57146 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2013, 22:26:51 pm
wysłane przez tatajulki
Zadbano o "Kamienną Górę" Polecane - Strona główna Urząd Miasta 12 12486 Ostatnia wiadomość 22 Grudzień, 2013, 19:18:36 pm
wysłane przez krzysiek242
I Lubański Orszak Trzech Króli Polecane - Strona główna Urząd Miasta 4 8504 Ostatnia wiadomość 08 Styczeń, 2014, 21:13:49 pm
wysłane przez Jeżyk
Firma Ogólnobudowlana „KORVID” Dawid Kałużyński Ogłoszenia drobne korvid 0 2429 Ostatnia wiadomość 10 Marzec, 2014, 13:57:17 pm
wysłane przez korvid
Nagrody dla sportowców i trenerów Powiat lubański powiat 0 19375 Ostatnia wiadomość 05 Styczeń, 2016, 15:11:55 pm
wysłane przez powiat