Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "Echa Gminy" - prawdziwe wiadomości z Gminy Lubań  (Przeczytany 314863 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #120 : 07 Luty, 2011, 01:02:51 am »

służbie publicznej ? Osoba bez honoru . chciwa , oportunistyczna , która w służbie publicznej szuka korzyści tylko i wyłącznie dla Siebie ... :/

a to nie sa 'zarzuty' ? moze to sa i fakty, jakies dowody na to?
sa to wyrazne zarzuty dot. cech charakteru, na podst. ktorych ktos moglby skierowac sprawe do sadu.

aha, no i nowelizacja dotyczy tylko znieslawienia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--



Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 28
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #121 : 07 Luty, 2011, 07:04:39 am »

Nie dajmy sie zwariowac. Niech krzycza, tylko tyle potrafia. W koncu i  Burek ochrypnie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +15/-24
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 24
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #122 : 07 Luty, 2011, 07:26:46 am »

BLE BLE BLE
CO prawda sprawa wyciętych drzew jest ważna i może być dla niektórych osób sprawą frustrującą lecz w obecnych władzach gminny też nie ma ludzi bez skazy przykładowo jedna z osób tz,, prawa ręka ,, pana wójta była bardzo znana osobą pracująca na urzędzie celnym . A jak większość osób wie w latach 90-tych był to bardzo ,, opłacalny zawód ,, i mam pytanie użytkowników forum czy taka osoba może mieć przyzwolenie na prace nie tylko w naszym urzędzie gminy ale w całej służbie publicznej ? Osoba bez honoru . chciwa , oportunistyczna , która w służbie publicznej szuka korzyści tylko i wyłącznie dla Siebie ... :/
Przypomnę, że poprzednik M.H również zatrudnił w urzędzie byłego celnika i jakoś nie widział w tym przeszkód, bez konkursu z dnia na dzień. Równiez był czas kiedy pełniła ważną role u boku wójta i rady.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 11
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #123 : 07 Luty, 2011, 12:47:32 pm »

Cytuj
Lista posiadlosci spora i zasobow pienieznych  tez.
Każdy mierzy drugiego swoją miarą.
Dla asi123 duża liczba posiadłości i zasobów pieniężnych świadczy tylko o jednym. Obraca sie w takim towarzystwie, które swoje "zasoby" trzyma pewnie w skarpecie albo ma przepisane na rodzinę (patrz oświadczenie przedsiebiorcy W.M., który teoretycznie żyje poniżej minimum socjalnego a daje darowizny na rzecz gminy tzw. cud).
A dlaczego nie pomyślałaś o uczciwych rozwiązaniach? Nie ma wokół ciebie takich ludzi? Współczuję ci.
Tak trudno ci wymyślić inną przyczynę " sporych zasobów". Typowe dla pewnego gatunku ludzi. Sami nie mają to inni też nie powinni mieć.
Podpowiem ci jeśli nie możesz sama na to wpaść.
Z tego co ogólnie  wiadomo i sama o tym dobrze wiesz małżonka pana M.S. ma firmę. Koniec.
Nie twórz sensacji tam gdzie ich nie ma.
Jak się weźmiesz do pracy a nie będziesz tylko zazdrościć to też będziesz mogła wpisać w oświadczeniu majątkowym -"listę posiadłosci i sporych zasobów pieniężnych" Chichot


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Uczniem poprzedniego jest następny dzień.



Punkty: +7/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 11
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #124 : 07 Luty, 2011, 13:18:46 pm »

oporunista na forum = początkujacy, wpisów 5, język wypowiedzi dziwnie znajomy.

Czyżby tuby h........... propagandy werbują nowych ludzi?
A może robią sztuczny tłok Chichot

oportunista w encyklopedii = osoba bez zasad, naginajaca się do panujacych okoliczności dla własnego zysku.
I wszystko jasne
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Uczniem poprzedniego jest następny dzień.


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #125 : 07 Luty, 2011, 13:25:08 pm »

może nie są to do końca echa naszej gminy
ale mam informację
iż poprzedni wójt Gminy Lubań został
zastępcą burmistrza w Olszynie
i taka mała prośba do panów redaktorów
proszę to sprawdzić
bo ja nie mam takich możliwości jak media 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II



Punkty: +7/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 11
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #126 : 07 Luty, 2011, 13:36:30 pm »

Na stronach oficjalnych miasta Olszyny nie ma takich informacji
ale jeśli to prawda to moje kondolencje mieszkańcom Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Uczniem poprzedniego jest następny dzień.


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #127 : 07 Luty, 2011, 18:05:50 pm »

i taka mała prośba do panów redaktorów
proszę to sprawdzić
bo ja nie mam takich możliwości jak media 

nie myl portalu/forum z gazeta. 'redaktor' forum to nie redaktor gazety - nie ma nawet legitymacji prasowej (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo

brak pewnych ograniczen zwiazanych z mediami 'papierowymi' wiaze sie rowniez z brakiem pewnych przywilejow...  chociaz ZTCW mozna zarejestrowac portal/forum na prawach gazety , z tym ze wtedy pojawi sie sporo ograniczen, dodatkowe koszty itd.

zdaje sie czytuja nas redaktorzy ZL i NJ, wiec moze oni cos zadzialaja chociaz zapewne szybciej dzialaloby gdyby pisac do nich bezposrednio.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #128 : 07 Luty, 2011, 20:12:36 pm »

nie myl portalu/forum z gazeta. 'redaktor' forum to nie redaktor gazety - nie ma nawet legitymacji prasowej (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo
dla mnie
redaktorami są również osoby wchodzące w skład zespół lubańskiego portalu internetowego
i nie wydaje mi się abym popełniła faux pas

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II



Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 28
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #129 : 07 Luty, 2011, 20:59:05 pm »

Bez przesady, pojawily sie smieszne nazwy zamierzchlych watkow. Miroslaw, pewien pan i Zbigniew pewien pan. Juz tak sie czepiaja, ze komedia zaczyna sie tworzyc nawet w tym przypadku. Przeciez nikt nie zbiera nieaktualnej prasy i nie robi korekt do naglowkow. Ze tez zastraszony moderator nie napisal wszystkich wyrazow wielka litera, przeciez to moze byc tez kolejnym nietaktem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 28
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #130 : 07 Luty, 2011, 21:08:05 pm »

Halo, halo! 9 lutego pan Z.Z. wraca z urlopu wypoczynkowego do pracy. Ciekawe, czy bedzie szczurzyl trzy miesiace, dojac nadal gminna kase, czy honorowo zwolni sie na wlasna prosbe, bez zachowania okresu wypowiedzenia. Co wazne: KASA CZY HONOR?Co? A moze odejdzie i bedzie w Olszynie zastepca, zastepcy Wojta.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #131 : 07 Luty, 2011, 21:16:57 pm »

Bez przesady, pojawily sie smieszne nazwy zamierzchlych watkow. Miroslaw, pewien pan i Zbigniew pewien pan. Juz tak sie czepiaja, ze komedia zaczyna sie tworzyc nawet w tym przypadku. Przeciez nikt nie zbiera nieaktualnej prasy i nie robi korekt do naglowkow. Ze tez zastraszony moderator nie napisal wszystkich wyrazow wielka litera, przeciez to moze byc tez kolejnym nietaktem.

Śmieszniej i zdecydowanie bardziej komediowo jest dostać, za tak niewiele, wiekuistego bana na IP, moim zdaniem : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #132 : 07 Luty, 2011, 21:37:26 pm »

a to teraz już mam odpowiedz na pytanie
dlaczego klakierzy tak głośno oklaskują swoich ulubieńców  Chichot Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #133 : 08 Luty, 2011, 01:30:51 am »

Nikt tego nie wiedział oprócz pewien pana!
Mogę pisać o pewien panu...
...osoba niepubliczna publicznie była nazywana pewien paniem.
...pewien pan był i jest pewien paniem. Bo czy pewien pan będzie pewien paniem...

Co to jest?
Wygląda jakby jakiś debil pisał o psychopacie, który jest tak straszny, że nawet jego nazwiska wymówić nie można bo mogłoby to ściągnąć na nas jakąś zarazę
Gdyby "to Co?" albo "kapeć z pomponem" miało same plusy i zasługi to pisząc o "kapciu z pomponem" po nazwisku z pewnością nie usłyszelibyśmy ujadania kundli protestujących przeciwko...
Tia, K... ukraść krowę dobra uczynek, Kalemu kraść pewiena paniu krowa zła uczynek
Chwalić można po nazwisku ale gdy zasłużone klapsy lądują na "to Co?" to już nazwisko wstydliwie i z wielkim krzykiem pokrzywdzonego chować je trzeba za inicjałami
Miałem zasadzić focha ale to by było za proste; idę posadzić swoją d... na pradziadkowym pieńku dębowym, tym bardziej, że gwiazdy dzisiaj pięknie widać - byłoby jeszcze piękniej ale latarnie nie chcą zgasnąć

Pozdrawiam wszystkie kapcie z pomponami

tsetse

PS
Łubudubu, łubudubu niech nam żyje... cenzura
To pisał pewnu paniu czyli tsetse, Aktywny inaczej...

« Ostatnia zmiana: 08 Luty, 2011, 01:44:47 am wysłane przez tsetse » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #134 : 08 Luty, 2011, 08:57:33 am »

może nie są to do końca echa naszej gminy
ale mam informację
iż poprzedni wójt Gminy Lubań został
zastępcą burmistrza w Olszynie
i taka mała prośba do panów redaktorów
proszę to sprawdzić
bo ja nie mam takich możliwości jak media 

Przed chwilą dzwoniłem do Urzędu w Olszynie i Burmistrz nie ma zastępcy.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
100 dni Wójta Gminy Lubań - zaproszenie do dyskusji Bieżące wiadomości x 0 5449 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2011, 00:42:51 am
wysłane przez x
Początek współpracy gminy i miasta Lubań Bieżące wiadomości x 5 10543 Ostatnia wiadomość 09 Luty, 2012, 22:50:42 pm
wysłane przez duch
Wybory Sołtysów na terenie Gminy Lubań Gmina Lubań Urząd Gminy 0 4663 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2011, 16:17:36 pm
wysłane przez Urząd Gminy
SIEDZIBA URZĘDU GMINY JEST NARSZCIE WŁASNOŚCIĄ GMINY LUBAŃ Gmina Lubań Urząd Gminy 4 11293 Ostatnia wiadomość 09 Luty, 2012, 22:58:19 pm
wysłane przez duch
"Dwie minuty" z wójtem gminy Lubań Polecane - Strona główna « 1 2 » red. 20 35513 Ostatnia wiadomość 16 Lipiec, 2012, 12:08:45 pm
wysłane przez widelec
Pytania do Wójta Gminy Lubań Gmina Lubań « 1 2 3 4 5 » Urząd Gminy 63 76866 Ostatnia wiadomość 31 Marzec, 2012, 21:56:22 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Nadzór wojewody sprawdza MPZP gminy Lubań z 2005 roku Polecane - Strona główna « 1 2 ... 7 8 » red. 113 115469 Ostatnia wiadomość 24 Wrzesień, 2012, 22:40:00 pm
wysłane przez x
Pytania do Wójta Gminy Lubań – kwiecień 2012 Gmina Lubań Urząd Gminy 10 16385 Ostatnia wiadomość 17 Kwiecień, 2012, 12:31:46 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Pytania do Wójta Gminy Lubań - maj 2012 Gmina Lubań Urząd Gminy 12 17127 Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2012, 14:45:07 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Zdjęcia, materiały z gminy Platerówka Przyroda i Turystyka klancyk 0 3002 Ostatnia wiadomość 17 Luty, 2014, 02:06:31 am
wysłane przez klancyk