Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Strefa płatnego parkowania w mieście. Parkingi lubańskie obsługuje MeTer  (Przeczytany 75221 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #45 : 26 Styczeń, 2011, 18:58:17 pm »

gracjano byłam niedawno i placowy do mnie podchodził, ale jeżeli to się zmieniło to szkoda ludków. Tych co kierują i tych co kasują
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #46 : 26 Styczeń, 2011, 19:10:49 pm »

niby tak
ale za ludków trza ZUS płacić
pensję
na urlop wysłać i chorobowe się należy....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #47 : 26 Styczeń, 2011, 19:31:21 pm »

dzięki za foto Szok Mam nadzieję, że pielęgnujących robotów nie wymyślą
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #48 : 26 Styczeń, 2011, 19:39:25 pm »

Nie rozumiem dlaczego tak mnie nie trawisz.


No to przypomnę:
http://www.luban24.pl/index.php?topic=3837.15

wszedłeś tu z buciorami
na obrażałeś ludzi i nawet nie powiedziałeś aby pocałować Cię w du...
może wcześniej trafiałeś na ludzi bez uczuć i swojej wartości ale tym razem źle trafiłeś a pamięć mają co nie którzy....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #49 : 26 Styczeń, 2011, 19:54:11 pm »

No to przypomnę:
http://www.luban24.pl/index.php?topic=3837.15

wszedłeś tu z buciorami
na obrażałeś ludzi i nawet nie powiedziałeś aby pocałować Cię w du...
może wcześniej trafiałeś na ludzi bez uczuć i swojej wartości ale tym razem źle trafiłeś a pamięć mają co nie którzy....


A Wiesz kto to powiedział?Hermann Hesse w Kuracjuszu.A teraz poczytaj sobie wątek o Sołtysach.Czy uważasz że nie ma wśród nas ludzi którzy tak postępują.
Nie było moim zamiarem obrażanie nikogo kto myśli inaczej.To wynika z samego cytatu.Jak to napisałeś trzeba czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #50 : 26 Styczeń, 2011, 19:57:02 pm »

No to poczytałam sobie dzięki Gracjano trochę archiwalnych postów. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #51 : 26 Styczeń, 2011, 20:01:38 pm »

Proszę o wyjaśnienie innych forumowiczów, bo ja czasem miewam zwiechy i jakoś ciężko myślę czy Forumowicz Samozapłon to pan czy pani.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #52 : 26 Styczeń, 2011, 20:05:43 pm »

ja obstawiam za panią 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #53 : 26 Styczeń, 2011, 20:33:02 pm »

ja obstawiam za panią 

Pytam, bo się pogubiłam, ostatnio jak odpowiadałam na pytania tego forumowicza to byłam pewna, że to mężczyzna ale jak poczytałam stary wątek, ten dotyczący wygranej naszego Burmistrza Słowińskiego, to zwątpiłam i wydaje mi się, ze to raczej kobieta. To nie takie ważne ale dobrze wiedzieć z kom się rozmawia, jeśli nie ma imienia ani nazwiska lub zdjęcia, to dobrze przynajmniej znać płeć. Na przykład taki Firefoks vel Emeryt, wkurza czasem innych czasem nakręca sam siebie ale zdjęcie jest, no i kiedyś się przedstawił na forum, nazwiska nie pamiętam ale imię tak. Jan go zwą. Pani Ewa też się nie ukrywa, no i Gracjano zdjęcie jest. Firefoks od razu go rozpoznał. Nasz Burmistrz tez czasem tu zagląda, nie chowając się przy tym za nickami. MooseDlb też się nie ukrywa, no i pan Stroczan, jak wchodził na forum, też się podpisał własnym nazwiskiem. Ja wiem, ze taki jest zwyczaj na forum, ze wystarczy nick, ale to przykre jak ktoś nas czasem publicznie atakuje a my próbujemy walczyć z cieniem. Oczywiście pisząc o tych atakach nie miałam na myśli forumowicza samozapłon, bo to kulturalna osoba ale nie wszyscy tacy są.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #54 : 26 Styczeń, 2011, 20:41:53 pm »

To jest On...ma długie łapy .ogon. owłosiony dookoła, ma dwa nosy ,
mówi za pomocą syntezatora i żyje na ziemi... oprócz tego je węgrowce i popija atramentem..

a po drugie ..po co Ci to potrzebne?Co?? Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #55 : 26 Styczeń, 2011, 20:45:18 pm »

Pytam, bo się pogubiłam, ostatnio jak odpowiadałam na pytania tego forumowicza to byłam pewna, że to mężczyzna ale jak poczytałam stary wątek, ten dotyczący wygranej naszego Burmistrza Słowińskiego, to zwątpiłam i wydaje mi się, ze to raczej kobieta. To nie takie ważne ale dobrze wiedzieć z kom się rozmawia, jeśli nie ma imienia ani nazwiska lub zdjęcia, to dobrze przynajmniej znać płeć. Na przykład taki Firefoks vel Emeryt, wkurza czasem innych czasem nakręca sam siebie ale zdjęcie jest, no i kiedyś się przedstawił na forum, nazwiska nie pamiętam ale imię tak. Jan go zwą. Pani Ewa też się nie ukrywa, no i Gracjano zdjęcie jest. Firefoks od razu go rozpoznał. Nasz Burmistrz tez czasem tu zagląda, nie chowając się przy tym za nickami. MooseDlb też się nie ukrywa, no i pan Stroczan, jak wchodził na forum, też się podpisał własnym nazwiskiem. Ja wiem, ze taki jest zwyczaj na forum, ze wystarczy nick, ale to przykre jak ktoś nas czasem publicznie atakuje a my próbujemy walczyć z cieniem. Oczywiście pisząc o tych atakach nie miałam na myśli forumowicza samozapłon, bo to kulturalna osoba ale nie wszyscy tacy są.

Pani Jolu gdyby zajrzała pani do mojej galerii to moje nazwisko też by pani znalazła.Chyle czoła
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #56 : 26 Styczeń, 2011, 20:55:46 pm »

Wiem wyjdę na chwalipiętę ale może tak się przedstawię.Pani Jolu,jednak w mojej galerii trudno mnie rozszyfrować.

http://www.gazetawroclawska.pl/magazyn/177126,jedzie-pociag-z-daleka,id,t.html#material_1
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #57 : 26 Styczeń, 2011, 20:57:56 pm »

To jest On...ma długie łapy .ogon. owłosiony dookoła, ma dwa nosy ,
mówi za pomocą syntezatora i żyje na ziemi... oprócz tego je węgrowce i popija atramentem..

a po drugie ..po co Ci to potrzebne?Co?? Spoko

Wiesz co, my nadajemy na zupełnie innych falach, jak Ci coś zacznę tłumaczyć, to i tak zaraz mi odpiszesz, że nie wiesz o co mi chodzi. Jesteś inteligentny, więc nie zadawaj takich pytań, przecież wyraźnie napisałam w poście o co mi chodzi.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #58 : 26 Styczeń, 2011, 20:59:55 pm »

Wiem wyjdę na chwalipiętę ale może tak się przedstawię.Pani Jolu,jednak w mojej galerii trudno mnie rozszyfrować.

http://www.gazetawroclawska.pl/magazyn/177126,jedzie-pociag-z-daleka,id,t.html#material_1

Nie tylko ja czasem mam sklerozę, Firefoksik też, przecież już to czytałam. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #59 : 26 Styczeń, 2011, 21:07:20 pm »

Nie tylko ja czasem mam sklerozę, Firefoksik też, przecież już to czytałam. 

-Wnusiu jak się nazywa ten niemiec co mi cały czas

 coś chowa???

-  Aichajmer dziadku... 

U mnie to przypadłość wiekowa. Buziak

Dobranoc.Muszę znikać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
10 najgłupszych pomysłów na siebie Hydepark « 1 2 » TK159 15 32653 Ostatnia wiadomość 02 Kwiecień, 2013, 23:29:31 pm
wysłane przez Tony
TBS - Lubańskie Alternatywy 4 Bieżące wiadomości Leo 5 10384 Ostatnia wiadomość 27 Styczeń, 2011, 19:01:03 pm
wysłane przez Jola
Lubańskie stowarzyszenie abstynentów „ODNOWA” zaprasza na festiwal Polecane - Strona główna x 4 11068 Ostatnia wiadomość 18 Lipiec, 2011, 01:32:29 am
wysłane przez Jola
Dni Lubania - nowa twarz najważniejszej imprezy w mieście Polecane - Strona główna Urząd Miasta 13 14743 Ostatnia wiadomość 22 Kwiecień, 2012, 23:30:02 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Potrzebuję nagłośnienie! :) Hydepark « 1 2 » nataluśnica 18 20033 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2012, 17:05:10 pm
wysłane przez nataluśnica
Płacz i płać Arkadiusz Słowiński Arkadiusz Słowiński 4 8511 Ostatnia wiadomość 11 Czerwiec, 2012, 11:50:33 am
wysłane przez edward osman
2 minuty z burmistrzem Lubania Arkadiuszem Słowińskim Polecane - Strona główna x 6 8955 Ostatnia wiadomość 29 Wrzesień, 2012, 09:50:25 am
wysłane przez Tony
Przepadło 1,5 mln zł dla Lubania Hydepark « 1 2 » Tony 17 15374 Ostatnia wiadomość 28 Kwiecień, 2013, 20:24:11 pm
wysłane przez zbiedrocka
Czy Gmina Lubań będzie rosła w siłę a ludzie to jakoś przeżyją? Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Prowincjusz 48 102669 Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2013, 20:09:28 pm
wysłane przez Tony
Od grudnia bezpośrednie pociągi KD z Wrocławia do Lubania Polecane - Strona główna powiat 1 3991 Ostatnia wiadomość 15 Grudzień, 2013, 23:35:14 pm
wysłane przez pkpluban