Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Strefa płatnego parkowania w mieście. Parkingi lubańskie obsługuje MeTer  (Przeczytany 75224 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #30 : 26 Styczeń, 2011, 18:06:50 pm »

Pani Jolu a może dla forumowiczów jakiś rozdział pani poświęci?Było by miło.

Byłoby fajnie ale ona będzie bardziej o dzieciństwie pewnej dziewczynki i dotyczy czasów trochę wcześniejszych i boję się tu używać słowa komuna, żebyśmy znów się nie po obrażali na siebie na kolejnych parę chwil.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +2/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 63
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 26 Styczeń, 2011, 18:08:17 pm »

Do widelca: "psy za mordę .kopa w dupę i za miasto.." Co?!!! ... Nie psy za mordę, tylko kopa w d..pę właścicielom i niech psy wyprowadzają tam, gdzie nikomu ich kupy nie przeszkadzają! Co pies jest winny?! Wina leży po stronie właścicieli lub opiekunów psów, którzy albo psy puszczają samopas na zieloną trawkę, albo sami wyprowadzają te psy na najbliższy skwerek zieleni bo nie chce im się tyłka ruszyć żeby psa dalej wyprowadzić... Mamy psa więc bądźmy za niego odpowiedzialni.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #32 : 26 Styczeń, 2011, 18:09:53 pm »

Pani Jolu owocnej pracy- przejmę ster

No to teraz się zacznie
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #33 : 26 Styczeń, 2011, 18:12:40 pm »

Byłoby fajnie ale ona będzie bardziej o dzieciństwie pewnej dziewczynki i dotyczy czasów trochę wcześniejszych i boję się tu używać słowa komuna, żebyśmy znów się nie po obrażali na siebie na kolejnych parę chwil.

Oboje wiemy że nie było komuny.Był realny socjalizm.Jak już wcześniej pisałem była to utopia.Komuna miała być rajem na ziemi.
Enter Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #34 : 26 Styczeń, 2011, 18:16:34 pm »

Cytuj
elfka..Do widelca: "psy za mordę .kopa w dupę i za miasto.." ..

musisz mnie lepiej poznać. .otóż to..

Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #35 : 26 Styczeń, 2011, 18:20:50 pm »

No to teraz się zacznie
Albo się skończy Chichot Raj na ziemi jaki miała dać nam komuna wygnał do Lubania Ewę >:(Tylko za co? Jabłek nie jadam, kusić, nie kuszę. Anioł
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #36 : 26 Styczeń, 2011, 18:23:22 pm »

Zaraz zmykam, ale mam fajny przykład, taki jeden pan, emerytowany wojskowy na osiedlu piast. Ten pan mieszka na parterze, jak się wchodzi na klatkę schodową, to ten pan od razu wyskakuje z mieszkania i zawsze ma jakieś pretensje a to, że drzwi za głośno się zamyka a to, że za bardzo się szarpie przy otwieraniu tych drzwi albo, że ktoś, kto właśnie idzie po schodach idzie zbyt hałaśliwie. Nie ma mowy, żeby ktoś stanął w korytarzu przy drzwiach wejściowych wewnątrz i rozmawiał, bo ten pan od razu upomina za hałas a jeśli tą są młodzi ludzi to od razu oskarża o chuligaństwo. Ten sam pan, który tak skwapliwie pilnuje porządku kilka razy dziennie wypuszcza swojego pieska na dwór żeby się załatwił i zrobił to czy tamto. W rezultacie pod bramą a zwłaszcza latem, gdy świeci słońce śmierdzi fekaliami i moczem. Pan porządkowy nie widzi w tym problemu, on woli upominać. innych. I co państwo na to?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #37 : 26 Styczeń, 2011, 18:23:39 pm »

Ewa do Adama...Adamie..kochasz mnie? A kogo mam kochać!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #38 : 26 Styczeń, 2011, 18:30:13 pm »

@Firefox
Ha !
Chłopie Ty masz problemy ze sobą.Masz ładniejszą żonę ?! Dżizus jesteście starsi o parędziesiąt lat ! Gdzie sens i logika !
Odebrałeś to osobiście. Uwierz mi to nic osobistego, to tylko interesy - Miasta,nas mieszkańców.
Podkręcasz Ty w dyskusjach więc i ja podkręciłem Ciebie a Ty od razu się irytujesz i puszysz przed monitorem.
Dyskusja się toczy o kulturze czy to kierowców czy właścicieli czworonogów.
Kupa była jest i będzie kupą. Choćbyś nie wiem jak się starał nie zmienisz tego i kropka !
To może weganie też niech do lasku się przechadzają a potem grzyby zbierają !
Lisy owszem ale sarny i dziki hm... popłynąłeś.

Widelec ma rację. Krew zalewa jak w depniesz o co dopiero jak podczas wykonywanej pracy jest ufajdany prawie cały a zwróć uwagę to odpowie że to nie jego pies albo że jego nie robi takich rzeczy albo żeby mu dać spokój bo jak nie to do prokuratury pójdzie.

<a href="http://www.youtube.com/v/Vh3asGNyVMY?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Vh3asGNyVMY?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń, 2011, 18:38:49 pm wysłane przez gracjano » Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #39 : 26 Styczeń, 2011, 18:33:52 pm »

Dżisus !!!
Wątek był o strefie płatnego parkowania !
Założyłem wątek "pola minowe w mieście" i nic a teraz się rozwiązało.....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #40 : 26 Styczeń, 2011, 18:36:47 pm »

Dżisus !!!
Wątek był o strefie płatnego parkowania !
Założyłem wątek "pola minowe w mieście" i nic a teraz się rozwiązało.....

Wniosek z tego, że te dwa wątki mają z sobą dużo wspólnego. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #41 : 26 Styczeń, 2011, 18:43:55 pm »

@Firefox
Ha !
Chłopie Ty masz problemy ze sobą.Masz ładniejszą żonę ?! Dżizus jesteście starsi o parędziesiąt lat ! Gdzie sens i logika !
Odebrałeś to osobiście. Uwierz mi to nic osobistego, to tylko interesy - Miasta,nas mieszkańców.
Podkręcasz Ty w dyskusjach więc i ja podkręciłem Ciebie a Ty od razu się irytujesz i puszysz przed monitorem.
Dyskusja się toczy o kulturze czy to kierowców czy właścicieli czworonogów.
Kupa była jest i będzie kupą. Choćbyś nie wiem jak się starał nie zmienisz tego i kropka !
To może weganie też niech do lasku się przechadzają a potem grzyby zbierają !
Lisy owszem ale sarny i dziki hm... popłynąłeś.

Widelec ma rację. Krew zalewa jak w depniesz o co dopiero jak podczas wykonywanej pracy jest ufajdany prawie cały a zwróć uwagę to odpowie że to nie jego pies albo że jego nie robi takich rzeczy albo żeby mu dać spokój bo jak nie to do prokuratury pójdzie.



gracjano Wiesz gdzie pracowałem.Chodziłem,jeździłem o różnych godzinach.Właściwie nie było godziny o której nie zaczynałbym pracy.Nie popłynąłem.Nie uwierzysz.Dziki widziałem w nocy w ubiegły roku,zima,obok naszej pizzerni.natomiast sarny z okna swojej sypialni.I coś Ci powiem.Zawsze podziwiałem Ciebie.Uważałem że jesteś jednym z normalniejszych facetów w naszej dzielnicy.Nie rozumiem dlaczego tak mnie nie trawisz.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #42 : 26 Styczeń, 2011, 18:48:21 pm »

Chwilę mnie nie było i...walka ostra. Płatne parkingi? Ok, ale nie opłata mnie denerwuje tylko bieganie, aby rozmienić lub zamienić na 2 zł, później bieg do parkomatu, powrót do auta, rachunek za szybę...W Jeleniej podchodzi parkingowy, daje bilecik, jemu płacisz on rozmienia etc.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #43 : 26 Styczeń, 2011, 18:52:33 pm »

tak  jest ..tylko tam jest Jelenia a tu Lubań ..chodzi o to, abyśmy się ruszali..bo zaśniemy ...

pozdrówka ..Ewo ..sterniku..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #44 : 26 Styczeń, 2011, 18:55:07 pm »

To Pani Ewa dawno w Jelonce nie była.
Parkometry już też tam są.
Parkometry są tańsze od ludków a druga sprawa dawało się pieniążka i mówiło aby nic nie pisał i dlatego stoją parkometry.
Może za kilka pokoleń nasza polska krew się zmieni....

Inna sprawa te dwa złocisze nawet za chwile to przegięcie. Powinna być alternatywa 15 minut free....
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń, 2011, 19:00:44 pm wysłane przez gracjano » Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
10 najgłupszych pomysłów na siebie Hydepark « 1 2 » TK159 15 32653 Ostatnia wiadomość 02 Kwiecień, 2013, 23:29:31 pm
wysłane przez Tony
TBS - Lubańskie Alternatywy 4 Bieżące wiadomości Leo 5 10385 Ostatnia wiadomość 27 Styczeń, 2011, 19:01:03 pm
wysłane przez Jola
Lubańskie stowarzyszenie abstynentów „ODNOWA” zaprasza na festiwal Polecane - Strona główna x 4 11068 Ostatnia wiadomość 18 Lipiec, 2011, 01:32:29 am
wysłane przez Jola
Dni Lubania - nowa twarz najważniejszej imprezy w mieście Polecane - Strona główna Urząd Miasta 13 14744 Ostatnia wiadomość 22 Kwiecień, 2012, 23:30:02 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Potrzebuję nagłośnienie! :) Hydepark « 1 2 » nataluśnica 18 20033 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2012, 17:05:10 pm
wysłane przez nataluśnica
Płacz i płać Arkadiusz Słowiński Arkadiusz Słowiński 4 8511 Ostatnia wiadomość 11 Czerwiec, 2012, 11:50:33 am
wysłane przez edward osman
2 minuty z burmistrzem Lubania Arkadiuszem Słowińskim Polecane - Strona główna x 6 8955 Ostatnia wiadomość 29 Wrzesień, 2012, 09:50:25 am
wysłane przez Tony
Przepadło 1,5 mln zł dla Lubania Hydepark « 1 2 » Tony 17 15375 Ostatnia wiadomość 28 Kwiecień, 2013, 20:24:11 pm
wysłane przez zbiedrocka
Czy Gmina Lubań będzie rosła w siłę a ludzie to jakoś przeżyją? Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Prowincjusz 48 102670 Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2013, 20:09:28 pm
wysłane przez Tony
Od grudnia bezpośrednie pociągi KD z Wrocławia do Lubania Polecane - Strona główna powiat 1 3991 Ostatnia wiadomość 15 Grudzień, 2013, 23:35:14 pm
wysłane przez pkpluban