Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Strefa płatnego parkowania w mieście. Parkingi lubańskie obsługuje MeTer  (Przeczytany 75192 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 26 Styczeń, 2011, 17:18:12 pm »

I bardzo dobrze ze sie przyczepił, bo jak tylko snieg sie roztopi to mamy w Lubaniu same pola minowe !!
http://www.youtube.com/watch?v=wCyhy4JUGMg


Beata kąpałaś się kiedyś w morzu?A w oceanie?Tam też żyją ssaki i również robią kupkę do wody.Tak jak psy.Każde w swoim środowisku.Milutkiej kąpieli.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 26 Styczeń, 2011, 17:22:14 pm »

 Kąpałam się, ale jakoś popatrz, nie miałam tego szczęścia w cokolwiek takiego w wodzie wdepnąc. A na ulicy owszem. Ale cóż, to świadczy raczej o kulturze włascicieli, bo pieski nie są tu niczego winne.
Poza tym pies może być karmione nawet kawiorem, to bez znaczenia.
Zapraszam do lektury przepisów prawa miejscowego -  par.29 ust. 4
Cytuj
4. Osoba trzymająca lub prowadząca psa, kota lub inne zwierzęta domowe zobowiązana jest do uprzątnięcia zanieczyszczeń po nich z miejsc dostępnych publicznie lub innych przeznaczonych do wspólnego użytku.
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń, 2011, 17:26:34 pm wysłane przez Beata » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 26 Styczeń, 2011, 17:31:38 pm »

Kąpałam się, ale jakoś popatrz, nie miałam tego szczęścia w cokolwiek takiego w wodzie wdepnąc. A na ulicy owszem. Ale cóż, to świadczy raczej o kulturze włascicieli, bo pieski nie są tu niczego winne.
Poza tym pies może być karmione nawet kawiorem, to bez znaczenia.
Zapraszam do lektury przepisów prawa miejscowego -  par.29 ust. 4

Nie rób sobie jaj.Sądzisz że o tym nie wiem.Błyskotliwa jesteś.Znasz jeszcze jakieś paragrafy?Poczekam,pobuszuj po necie może coś znajdziesz.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 26 Styczeń, 2011, 17:37:24 pm »

 Widze, ze ta dyskusja jest pozbawiona jakiegokolwiek sensu, bo może i znasz te przepisy ale najwidoczniej nie rozumiesz. Ale to własnie nasza Straż Miejska doprowadziła do tego, bo skoro nie respektuje się prawa to trudno wymagać cudu w postaci schylenia się i pozbierania nieczystości po psie.
Dziekuje dobranoc 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #19 : 26 Styczeń, 2011, 17:42:10 pm »

Firefoks, nie ekscytuj się tak, mądry z ciebie facet ale impulsywny jak cholera, nie musisz reagować w ten sposób. Musisz mieć więcej cierpliwości dla innych rozmówców. Dobrze wiem jak reagujesz bo już niejednokrotnie się starliśmy na forum ale z drugiej strony po co się tak złościć. Więcej dystansu do siebie, ja staram się tak robić, bo jak człowiek nie ma dystansu to niepotrzebnie każda rozmowa może zakończyć się burzliwie. Widziałeś moje odpowiedzi na forum, one nie są tak burzliwe i "nie dramatyzuj tak" Przecież to Twoje słowa.   Pozdrawiam.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #20 : 26 Styczeń, 2011, 17:46:38 pm »

Firefoks...co do ekologicznego żarcie . to i owszem można nawet na neuronach...
na jedno chcę zwrócić uwagę..otóż pieski różnej religii jedzą kulki eko.. i robią kupkę bio... tylko,że od 5-ciu lat zauważyliśmy, że trawa na różnych trawnikach , skwerach i innych zielonych rośnie właśnie kupkami...
wyrastają kępy co 10-ć cm, jakięś dziwne twory, co w  okół siebie skupiają jakieś dziwaczne robale..
ani to kosić ani zostawić bo będzie szum..po drugie..jak się uda coś ukosić to kosiarz po 15-stu minutach
staje obesrany od góry do dołu..sama przyjemność...po mojemu ..psy za mordę .kopa w dupę i za miasto..
za jakiś czas nie będzie trawy...panimaju...

pozdrawiam ...mark..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #21 : 26 Styczeń, 2011, 17:47:12 pm »

Pani Beato ja się zgadzam co do tych psich min na chodnikach ale zamiast się spierać to można np wystosować na forum jakiś Apel do Straży Miejskiej w tym temacie lub spróbować w inny sposób to rozwiązać. Nie ma sensu żebyśmy my forumowicze kłócili się między sobą. Raczej powinniśmy trzymać się razem. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 26 Styczeń, 2011, 17:50:59 pm »

 Oj juz bez tej Pani hehe    Ja nie mam zamiaru się z nikim kłocic, tylko dziwi mnie fakt tego, że nie ma wsród mieszkanców poszanowania dla ich miasta... no ale nie ważne. Za apelem jestem jak najbardziej za.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 26 Styczeń, 2011, 17:52:06 pm »

Widze, ze ta dyskusja jest pozbawiona jakiegokolwiek sensu, bo może i znasz te przepisy ale najwidoczniej nie rozumiesz. Ale to własnie nasza Straż Miejska doprowadziła do tego, bo skoro nie respektuje się prawa to trudno wymagać cudu w postaci schylenia się i pozbierania nieczystości po psie.
Dziekuje dobranoc 

Beata mieszkam tam gdzie mieszkam.Pod lasem.Umownie zwanym Kamienna góra.Dlaczego piszę lasem.Ano dlatego że nieomal pod moje okna podchodzą sarny,lisy i inne zwierzęta leśne.Tudzież dziki.Jamniki moja żona właśnie tam wyprowadza.A nawet przenosi przez ulicę.Jeden ma chory kręgosłup.Jamniki mojej żony nigdy nie były w mieście.Nigdy nie były spuszczone ze smyczy.A jeżeli już to  w moim ogrodzie.Tam latem jest ich eldorado.gracjano jest niespełniony i nie znam powodu dla którego mi dowala.Może mam ładniejszą żonę.Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń, 2011, 17:55:41 pm wysłane przez Firefoks » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #24 : 26 Styczeń, 2011, 17:54:42 pm »

Pani Ewo, witam, wzięłam się dziś ostro za pisanie, wciągało mnie ale co zajrzę na forum, to ciągle coś się dzieje, jak nie mnie ktoś pojeżdża, to znów na drogim Firefoks z kimś wojuje. I tak teraz muszę na dwa fronty, trochę piszę moją powieść a trochę coś tam skrobię na forum.   
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń, 2011, 18:00:23 pm wysłane przez zaradna666 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #25 : 26 Styczeń, 2011, 17:57:16 pm »

Oj juz bez tej Pani hehe    Ja nie mam zamiaru się z nikim kłocic, tylko dziwi mnie fakt tego, że nie ma wsród mieszkanców poszanowania dla ich miasta... no ale nie ważne. Za apelem jestem jak najbardziej za.

No to ja spróbuję na jutro coś ułożyć na forum np. jakiś nowy wątek w tym temacie a potem niech inni forumowicze się pod tym podpisują.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #26 : 26 Styczeń, 2011, 17:59:36 pm »

dorzuce swoje 3 grosze - moim zdaniem to wstyd ze obywatele miasta musza zwracac uwage Strazy iz nie wykonuje swoich obowiazkow,
zwlaszcza ze chodzi o sprawy ktore sa badz co badz 'reprezentacyjne' (jak ktos przyjedzie do nas i stwierdzi ze smierdzi, parkuje sie i jezdzi jak chce, a na chodniku mozna w g. wdepnac tylko, to zapamieta to na dlugo, a i opinia sie rozniesie rowniez... pozniej bardzo trudno taka opinie zmienic... a juz obecnie mamy niezbyt dobra... )

ktos pisal ze duzo zadan maja - co to kogo obchodzi?
skarza sie? protestuja? jesli sa przeladowani praca , to powinni te sprawe zalatwic z przelozonymi. jesli oni zawioda - powinno to byc upublicznione , bo ich zdaje sie wybieraja mieszkancy.

ad. strazy to moim zdaniem bardzo wazna jest jej obecnosc na ulicach.
to po prostu dziala psychologicznie. jesli - o zgrozo - bedzie dalej jak obecnie, iz straznicy beda pojawiac sie na ulicy tylko 'od swieta' (zwlaszcza w stylu 'wybory')
to ludzie zaczna z tego - badz co badz prestizowego zawodu - drwic.
a to juz bardzo zle wrozy, bo obnaza to niewydolnosc Wladz Miejskich, a co za tym idzie, podwaza ich wiarygodnosc.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 26 Styczeń, 2011, 18:00:05 pm »

Pani Ewo, witam, wzięłam się dziś ostro za pisanie, wciągało mnie ale co zajrzę na forum, to ciągle coś się dzieje, jak nie mnie ktoś pojeżdża, to znów na drogi Firefoks z kimś wojuje. I tak teraz muszę na dwa fronty, trochę piszę moją powieść a trochę coś tam skrobię na forum.  

Pani Jolu a może dla forumowiczów jakiś rozdział pani poświęci?Było by miło.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 26 Styczeń, 2011, 18:01:26 pm »

Beata mieszkam tam gdzie mieszkam.Pod lasem.Umownie zwanym Kamienna góra.Dlaczego piszę lasem.Ano dlatego że nieomal pod moje okna podchodzą sarny,lisy i inne zwierzęta leśne.Tudzież dziki.Jamniki moja żona właśnie tam wyprowadza.A nawet przenosi przez ulicę.Jeden ma chory kręgosłup.Jamniki mojej żony nigdy nie były w mieście.Nigdy nie były spuszczone ze smyczy.A jeżeli już to  w moim ogrodzie.Tam latem jest ich eldorado.gracjano jest niespełniony i nie znam powodu dla którego mi dowala.Może mam ładniejszą żonę.Pozdrawiam.
Ja cały czas mam na myśli takie miejsca jak chodniki, trawniki, parki szczególnie w centrum miasta. Wiadomo,że w lesie czy daleko na łące nie jest to taki problem;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #29 : 26 Styczeń, 2011, 18:03:30 pm »

Pani Jolu owocnej pracy- przejmę ster
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
10 najgłupszych pomysłów na siebie Hydepark « 1 2 » TK159 15 32639 Ostatnia wiadomość 02 Kwiecień, 2013, 23:29:31 pm
wysłane przez Tony
TBS - Lubańskie Alternatywy 4 Bieżące wiadomości Leo 5 10378 Ostatnia wiadomość 27 Styczeń, 2011, 19:01:03 pm
wysłane przez Jola
Lubańskie stowarzyszenie abstynentów „ODNOWA” zaprasza na festiwal Polecane - Strona główna x 4 11065 Ostatnia wiadomość 18 Lipiec, 2011, 01:32:29 am
wysłane przez Jola
Dni Lubania - nowa twarz najważniejszej imprezy w mieście Polecane - Strona główna Urząd Miasta 13 14742 Ostatnia wiadomość 22 Kwiecień, 2012, 23:30:02 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Potrzebuję nagłośnienie! :) Hydepark « 1 2 » nataluśnica 18 20028 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2012, 17:05:10 pm
wysłane przez nataluśnica
Płacz i płać Arkadiusz Słowiński Arkadiusz Słowiński 4 8509 Ostatnia wiadomość 11 Czerwiec, 2012, 11:50:33 am
wysłane przez edward osman
2 minuty z burmistrzem Lubania Arkadiuszem Słowińskim Polecane - Strona główna x 6 8951 Ostatnia wiadomość 29 Wrzesień, 2012, 09:50:25 am
wysłane przez Tony
Przepadło 1,5 mln zł dla Lubania Hydepark « 1 2 » Tony 17 15359 Ostatnia wiadomość 28 Kwiecień, 2013, 20:24:11 pm
wysłane przez zbiedrocka
Czy Gmina Lubań będzie rosła w siłę a ludzie to jakoś przeżyją? Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Prowincjusz 48 102634 Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2013, 20:09:28 pm
wysłane przez Tony
Od grudnia bezpośrednie pociągi KD z Wrocławia do Lubania Polecane - Strona główna powiat 1 3991 Ostatnia wiadomość 15 Grudzień, 2013, 23:35:14 pm
wysłane przez pkpluban