Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: WOŚP w Lubaniu  (Przeczytany 42432 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +465/-51

Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

« Odpowiedź #45 : 10 Styczeń, 2011, 19:40:36 »

Jaka masakra? Sala pełna, ludzie zadowoleni. Większość przyszła z rodzinami zobaczyć swoje pociechy na scenie i spotkać się ze znajomymi. Pierwsze założenie "orkiestry" Owsiaka zostało w pełni zrealizowane, aby ludzie cieszyli się swoją obecnością, wychodzili z domów - spotkali się.
Sprawa druga. Nie ma przymusu organizowania takich akcji przez jakikolwiek podmiot. Pamiętam jak w Zgorzelcu czy Bolesławcu WOŚP prowadzili prywatni ludzie. Więc jak się nie podobało, no to zróbcie sami.  Uśmiech
Chciałbym się doczekać podobnej akcji zbiórki pieniędzy na wsparcie MEN. Może jakość komentarzy (bo o poznaniu i zrozumieniu otaczającej nas rzeczywistości nie ma mowy) się poprawi.
Plakat, rzeczywiście wpadka  Mrugnięcie Natomiast występy... mój numer 1 Vendetta
Zgłoś do moderatora   Zapisane

*

Punkty: +50/-16

Wpisy: 590
Znajomi: 9

« Odpowiedź #46 : 10 Styczeń, 2011, 20:07:40 »

mam wrażenie Portier że forum zdominowała zgraja malkontentów
jeśli się mylę to proponuję wszystkim niezadowolonym
aby złożyli swoje oferty na organizację WOŚP za rok
podejrzewam że wszyscy będą zadowoleni
i obecni organizatorzy ponieważ zostaną odciążeni
i przyszli bo dadzą upust swojej inwencji
zarówno graficznej jak i twórczo-organizacyjnej

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Przyjaciel forum
*

« Odpowiedź #47 : 10 Styczeń, 2011, 20:28:15 »

I tak i nie, luna3. Niektóre słowa krytyki w tym wątku są uzasadnione, z tym że ja nie lubię publicznego kamienowania, no i zaraz się muszę wtrącić Buziak
PS
Fajnie by było przeprowadzić taką akcję w centrum miasta. W Trecie sztab, jedzenie i picie, na zewnątrz scena i kwestowanie. Ot tak bliżej ludzi  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń, 2011, 20:30:45 wysłane przez Portier » Zgłoś do moderatora   Zapisane

*

Punkty: +50/-16

Wpisy: 590
Znajomi: 9

« Odpowiedź #48 : 10 Styczeń, 2011, 20:52:27 »

PS
Fajnie by było przeprowadzić taką akcję w centrum miasta. W Trecie sztab, jedzenie i picie, na zewnątrz scena i kwestowanie. Ot tak bliżej ludzi  Uśmiech
sugerujesz może chęć zorganizowania finału za rok Uśmiech

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Przyjaciel forum
*

« Odpowiedź #49 : 10 Styczeń, 2011, 20:55:22 »

Podałem pomysł, nie mój zresztą Uśmiech
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67

Wpisy: 1953
Znajomi: 14

« Odpowiedź #50 : 11 Styczeń, 2011, 05:13:01 »

Pamiętasz "ogródki rodzinne"?..małe przesłanie , które później podkreślił  Paweł../podro/..??
wszyscy potrzebujemy czasu...ja też....to Segal z jakiegoś filmu..

pozdrawiam..mark...

nie czyń jako ja czynię ino jak nauczam...mark...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48

Wpisy: 1280
Znajomi: 15

« Odpowiedź #51 : 11 Styczeń, 2011, 08:50:53 »

Jaka masakra? Sala pełna, ludzie zadowoleni. Większość przyszła z rodzinami zobaczyć swoje pociechy na scenie i spotkać się ze znajomymi. Pierwsze założenie "orkiestry" Owsiaka zostało w pełni zrealizowane, aby ludzie cieszyli się swoją obecnością, wychodzili z domów - spotkali się.
Sprawa druga. Nie ma przymusu organizowania takich akcji przez jakikolwiek podmiot. Pamiętam jak w Zgorzelcu czy Bolesławcu WOŚP prowadzili prywatni ludzie. Więc jak się nie podobało, no to zróbcie sami.  Uśmiech
Chciałbym się doczekać podobnej akcji zbiórki pieniędzy na wsparcie MEN. Może jakość komentarzy (bo o poznaniu i zrozumieniu otaczającej nas rzeczywistości nie ma mowy) się poprawi.
Plakat, rzeczywiście wpadka  Mrugnięcie Natomiast występy... mój numer 1 Vendetta

Portier nie denerwuj się bo Ci cukier skoczy Mrugnięcie

Występy jak najbardziej sympatyczne a nie które wręcz słodkie Z politowaniem

Pewnie jesteś za młody ale pamiętam jak organizowaliśmy pierwsze WOŚP-y to był Rock and Roll a teraz i to nie jest tylko moja opinia ale wielu osób które tam były.
Smoku w swojej knajpie potrafi zorganizować lepsza imprezę niż MDK, a tego sobie nie życzę. Organizacja ma być na najwyższym poziomie jak nie potrafją tego zrobić to ich pozwalniać i zatrudnić kompetentne osoby.
 Jak to mówi Hardcorowy Koksu "... nie ma lipy" !

Punkty: +24/-3

Wpisy: 316
Znajomi: 1

« Odpowiedź #52 : 11 Styczeń, 2011, 19:17:32 »

Też uważam, że w XXI wieku należy już robić wszystko profesjonalnie, lub chociaż starać się tak robić, ale większość działań w Lubaniu trąca amatorką, rodem z filmów lat 70-tych. Warto wspomnieć film "Amator" Kieślowskiego. Choć akurat nie mam nić przeciwko tych lat, to uważam, że zbyt pielęgnując tradycje zapominamy o przyszłości.

Punkty: +24/-3

Wpisy: 316
Znajomi: 1

« Odpowiedź #53 : 12 Styczeń, 2011, 11:59:31 »

To jak??? tylko Portier byl na tej pełnej sali na WOŚP
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
WOŚP w Lubaniu nie zagra :( Bieżące wiadomości « 1 2 » x 15 12666 Ostatnia wiadomość 19 Styczeń, 2009, 19:03:48
wysłane przez Sara Kmieć
FINAŁ WOŚP Kalendarz wydarzeń ZUZA 5 5624 Ostatnia wiadomość 11 Styczeń, 2010, 20:40:33
wysłane przez Shakin
Ponad 20 tyś zł zebrała WOŚP podczas finału w Lubaniu Bieżące wiadomości Leo 0 2633 Ostatnia wiadomość 13 Styczeń, 2010, 21:19:10
wysłane przez Leo
Gość specjalny – zwycięzca aukcji WOŚP z wizytą w OSS SG w Lubaniu Informacje i Komunikaty Instytucji OSS SG 0 3288 Ostatnia wiadomość 08 Czerwiec, 2011, 08:21:59
wysłane przez OSS SG
Beata Kempa w Lubaniu Polecane - Strona główna x 5 5840 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2012, 20:25:58
wysłane przez Firefoks
Hans Kloss w Lubaniu Ogłoszenia drobne Marek Kardela 3 3883 Ostatnia wiadomość 12 Kwiecień, 2012, 23:25:57
wysłane przez INDUKCJA
Sąd w Lubaniu URATOWANY Polecane - Strona główna red. 8 9953 Ostatnia wiadomość 29 Czerwiec, 2012, 11:31:19
wysłane przez Bond
21 Finał WOŚP Hydepark « 1 2 3 4 5 » ZUZA 73 41367 Ostatnia wiadomość 28 Marzec, 2013, 00:05:18
wysłane przez Jola
Sukces lubańskiej WOŚP Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 2803 Ostatnia wiadomość 17 Styczeń, 2013, 08:43:19
wysłane przez Urząd Miasta
WOŚP już stroi instrumenty! Kultura i sztuka Miejski Dom Kultury 0 2365 Ostatnia wiadomość 04 Listopad, 2013, 09:37:52
wysłane przez Miejski Dom Kultury