Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: WOŚP w Lubaniu  (Przeczytany 54696 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 59
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #30 : 07 Styczeń, 2011, 10:06:14 am »

Mam pytanie, kto jest autorem i  osobą odpowiedzialną za wygląd plakatu tegorocznej WOŚP? Plakat razi błędami. Szata graficzna pozostawia wiele do życzenia. Osoba, która projektowała ten plakat, albo nie miała czasu albo wyobraźni i umiejętności. Nie wierzę, że w całym powiecie lubańskim nie można byłoby znaleźć grafika komputerowego, który wykonałby wyrób poligraficzny na tą okoliczność zgodnie ze sztuką.
Twórco plakatu: wiem, że J. Owsiak często mawiał: "róbta co chceta"...  Jednak cel działań WOŚP  jest szczytny, nie podlega dyskusji. To wstyd okazywać taki brak szacunku wobec wszystkich ludzi zaangażowanych w WOŚP. Proponuję zasięgnąć porad i korepetycji. I wgłębić się w treść motta:       "Jeśli się na czymś nie znam, nie biorę się za to".
« Ostatnia zmiana: 07 Styczeń, 2011, 10:47:49 am wysłane przez Atena » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Im kto potężniejszy, tym bardziej umiarkowanie z władzy korzysta.



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 07 Styczeń, 2011, 10:58:16 am »

Jestem tego samego zdania, autor wykazał się brakiem wyczucia sytuacji, brakiem umiejętności graficznych, no i co gorsza, brakiem wiedzy językowej, ta ostatnia uwaga, powala na łopatki
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 59
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #32 : 07 Styczeń, 2011, 11:00:30 am »

Ale kto robił ten plakat? Wie ktoś?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Im kto potężniejszy, tym bardziej umiarkowanie z władzy korzysta.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #33 : 07 Styczeń, 2011, 11:09:54 am »

A dla mnie najważniejsze jest, że w tym roku jak zawsze od wielu lat, znów Orkiestra będzie grać. Owsiak to wspaniały człowiek, choć są i tacy, którzy go krytykują, ale jak to mówią" jeszcze się taki nie urodził ,co by wszystkim dogodził".
Najważniejsza jest idea, to, że pomaga się chorym nieszczęśliwym ludziom, najczęściej dzieciom. Zawsze wrzucam trochę grosza, tyle na ile mnie stać lub wpłacam na konto fundacji przez internet. I to jest dla mnie najważniejsze, a to czy są błędy na plakacie, to mnie ani ziębi, ani grzeje. Przecież to nie o plakat chodzi tylko o dobroć naszych serc.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 59
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #34 : 07 Styczeń, 2011, 11:20:23 am »

Nie poruszam tematu idei, jest bezdyskusyjny.  Natomiast nie popieram szerzenia analfabetyzmu oraz "bylejakości". Zwłaszcza że treść plakatu czytają dzieci.
« Ostatnia zmiana: 07 Styczeń, 2011, 12:21:05 pm wysłane przez Atena » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Im kto potężniejszy, tym bardziej umiarkowanie z władzy korzysta.
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #35 : 07 Styczeń, 2011, 12:42:02 pm »

Ale kto robił ten plakat? Wie ktoś?

teoretycznie organizator-MDK... bo żaden, podkreślam żaden szanujący się zakład poligraficzny czy drukarski nie puścił by czegoś takiego do druku...!!!!!

... a to czy są błędy na plakacie, to mnie ani ziębi, ani grzeje. Przecież to nie o plakat chodzi tylko o dobroć naszych serc.

a jednak myślę, ze o plakat tu jednak chodzi... bo to że akcja jest to każdy wie...
ale by zachęcić Lubaniaka, do tego by przyszedł do tego lokalnego "ośrodka kultury" i wsparł akcje nie tylko na chodniku do puszki, potrzeba zachęty... a taki plakat jak widzimy...nie jest nią... większości nie będzie się chciało iść, wrzucą do puchy kasiorę, serce dostaną i pójdą do domu...
polecam sięgnąć wstecz do programów tej imprezy... co towarzyszyło koncertom...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 07 Styczeń, 2011, 13:32:10 pm »

Atena "teoretycznie organizator-MDK... bo żaden, podkreślam żaden szanujący się zakład poligraficzny czy drukarski nie puścił by czegoś takiego do druku...!!!!!"

Myślę że ten plakat to zwykłe przeoczenie.Boję się pomyśleć że mogłoby to celowe działanie w celu zniechęcenia nas,mieszkańców Lubania.Oczywiście nie brakuje ludzi "dobrej woli"którzy życzą źle Owsiakowi.
Rozgłośnia ojca Tadeusza Rydzyka od lat znana jest z niechęci do Jurka Owsiaka. Pomysłodawca i organizator WOŚP niejednokrotnie był krytykowany w mediach redemptorysty, które nie mogły przeboleć m.in. lansowanego niegdyś przez Owsiaka hasła: "Róbta co chceta!".Teraz jednak rozgłośnia kontrowersyjnego duchownego zaatakowała ze zdwojoną siłą, tuż przed kolejnym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Oczywiście atak nie został przeprowadzony frontalnie - głosu nie zabrał ani Rydzyk, ani żaden z jego najbliższych współpracowników. Prowadzący audycję pozwolili za to bez niemal żadnej moderacji słuchaczom wylewać na Owsiaka wiadra pomyj.
- Owsiak, on się nigdy nie rozliczał, co on z resztą pieniędzy robi jak już sprzęt kupi - grzmiał jeden z łagodniejszych głosów. - Dla mnie to jest fundacja zła, która daje bardzo zły przykład i do tego utrzymuje Krisznę, tę sektę - ujawniał spisek kolejny słuchacz. - To jest wilk w owczej skórze, który wykorzystuje sytuację i wie jak to robić - brzmiała jedna z pogłębionych analiz.

Na szczęście WOŚP takiej krytyki się nie boi. Grała, gra i będzie grać do końca świata, a nawet o jeden dzień dłużej. Mediom ojca Rydzyka nie starczyłoby zaś tysiącleci by zrobić choćby procent tego dobrego, co udało się ludziom skrzykniętym przez Owsiaka.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #37 : 07 Styczeń, 2011, 16:02:30 pm »

Idea jest bez dyskusji, Owsiak robi dobrą robotę, co do plakatu, to przecież forma reklamy, więc nie uważam, że twórca plakatu wyjątkowo starał się o przemówienie do społeczeństwa lokalnego, celowości w tym działaniu raczej nie widzę,  widzę coś gorszego, jak ktoś napisał BYLEJAKOŚĆ , ciekawe czy autor plakatu, wysłałby zdjęcie swojego samochodu na sprzedaż, które mu nie wyszło??? nie sądzę, więc bylejakość jest uzasadniona
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #38 : 07 Styczeń, 2011, 16:13:52 pm »

Też tak myślę...brak szacunku dla mieszkańców..przedstawiając Lubaniakom/ i nie tylko /zmiany w rozkładzie jazdy lokalnych mikrobusów  albo godziny wydawania darów dla bezrobocia, nie może być tolerowane, tym bardziej ,że to "kultura"..jak zwał tak zwał...takie kartki wiszą na słupach w całym mieście Szok
-pomyl się w skarbówce o przecinek..


Firefoks/pozdrawiam/ zgoda..ale ja bym najpierw kulturalnie zaprosił gawiedź na koncert a potem tendencyjnie by mi się psuł sprzęt..a sprzęt to musiałby być nie byle jaki bo przecie gwiazdy z vivy poprzyjechały ,jak by  po Polskiemy nazwać się  nie  szło...

pozdrawiam ..mark..


*  (29.28 KB, 513x314 - powiększony/pobrany 806 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 59
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #39 : 08 Styczeń, 2011, 10:33:46 am »

teoretycznie organizator-MDK... bo żaden, podkreślam żaden szanujący się zakład poligraficzny czy drukarski nie puścił by czegoś takiego do druku...!!!!!

"Miejski Dom Kultury w Lubaniu to instytucja kultury, reprezentowana przez dyrektora Kazimierza Kiljana". Zatem wszystko jasne....  Z politowaniem  Z politowaniem  Z politowaniem  ... Jaki dyrektor taki plakat. Brak samokrytycyzmu, bezzasadny tupet promocyjny, pretensjonalna reklama,  brak otwartości na postęp i innowacje.      " Jak widzę taką sztukę, to mi kultury ... " - [cytat z filmu "Daleko od szosy" w reżyserii H. Czarneckiego]
Czasem mnie zastanawia, dlaczego tacy ludzie jak ten pan, muszą piastować stanowiska zupełnie nieadekwatne do ich predyspozycji. Ani wiedzy ani kultury ani wykształcenia, zero obiektywizmu, brak wsłuchania się w potrzeby mieszkańców w każdej kategorii wiekowej. Kiedy skończy się era takich ludzi, którzy mają zawód "dyrektor" ... I nic poza tym ... ? Pytanie retoryczne.  
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń, 2011, 12:47:32 pm wysłane przez Atena » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Im kto potężniejszy, tym bardziej umiarkowanie z władzy korzysta.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #40 : 08 Styczeń, 2011, 12:48:34 pm »

"Miejski Dom Kultury w Lubaniu to instytucja kultury, reprezentowana przez dyrektora Kazimierza Kiljana". Zatem wszystko jasne....  Z politowaniem  Z politowaniem  Z politowaniem  ... Jaki dyrektor taki plakat. Brak samokrytycyzmu, bezzasadny tupet promocyjny, pretensjonalna reklama,  brak otwartości na postęp i innowacje.      " Jak widzę taką sztukę, to mi kultury ... " - [cytat z filmu "Daleko od szosy" w reżyserii H. Czarneckiego]
Czasem mnie zastanawia, dlaczego tacy ludzie, jak ten pan, muszą piastować stanowiska zupełnie nieadekwatne do ich predyspozycji. Ani wiedzy, ani kultury, ani wykształcenia, zero obiektywizmu, brak wsłuchania się w potrzeby mieszkańców w każdej kategorii wiekowej. Kiedy skończy się era takich ludzi, którzy mają zawód "dyrektor" ... I nic poza tym ... ? Pytanie retoryczne. 



Atena Kazik jest przewodniczącym Rady Powiatu więc mu mogą skoczyć !
a kiedy skończy się era takich ludzi ... hm jak to powiedział Paweł Kukiz "... JAK TE KUR.. WYJE....!!! ..."
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #41 : 10 Styczeń, 2011, 13:13:49 pm »

Atena, masz całkowitą rację, ale nie licz na odpowiedź, na forum forumowicz zadaje pytanie i forumowicz może na nie odpowiedzieć, bo sam zainteresowany nie zna odpowiedzi " jest jak jest po prostu"
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 10 Styczeń, 2011, 15:01:45 pm »

Czy ktoś może coś powiedzieć na tema tych występów w MDK w czas WOŚP, jak było???
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #43 : 10 Styczeń, 2011, 18:28:04 pm »

                                     MASAKRA !!!

     !!!!!  KAZIMIERZ ODEJDŹ PROSZĘ BĄDŹ MĘŻCZYZNĄ !!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #44 : 10 Styczeń, 2011, 19:32:01 pm »

borisem, daj spokój takie hasła w Lubaniu? jak ktoś usiądzie to zauważ, że ciężko mu się podnieść, a jeszcze bez mozliwości siadania ponownego, to już nie u nas, ale hasło OK
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
WOŚP w Lubaniu nie zagra :( Bieżące wiadomości « 1 2 » x 15 16675 Ostatnia wiadomość 19 Styczeń, 2009, 19:03:48 pm
wysłane przez Sara Kmieć
FINAŁ WOŚP Kalendarz wydarzeń ZUZA 5 7078 Ostatnia wiadomość 11 Styczeń, 2010, 20:40:33 pm
wysłane przez Shakin
Ponad 20 tyś zł zebrała WOŚP podczas finału w Lubaniu Bieżące wiadomości Leo 0 3650 Ostatnia wiadomość 13 Styczeń, 2010, 21:19:10 pm
wysłane przez Leo
Gość specjalny – zwycięzca aukcji WOŚP z wizytą w OSS SG w Lubaniu Informacje i Komunikaty Instytucji OSS SG 0 4052 Ostatnia wiadomość 08 Czerwiec, 2011, 08:21:59 am
wysłane przez OSS SG
Beata Kempa w Lubaniu Polecane - Strona główna x 5 7552 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2012, 20:25:58 pm
wysłane przez Firefoks
Hans Kloss w Lubaniu Ogłoszenia drobne Marek Kardela 3 5136 Ostatnia wiadomość 12 Kwiecień, 2012, 23:25:57 pm
wysłane przez INDUKCJA
Sąd w Lubaniu URATOWANY Polecane - Strona główna red. 8 12215 Ostatnia wiadomość 29 Czerwiec, 2012, 11:31:19 am
wysłane przez Bond
21 Finał WOŚP Hydepark « 1 2 3 4 5 » ZUZA 73 55863 Ostatnia wiadomość 28 Marzec, 2013, 00:05:18 am
wysłane przez Jola
Sukces lubańskiej WOŚP Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 3577 Ostatnia wiadomość 17 Styczeń, 2013, 08:43:19 am
wysłane przez Urząd Miasta
WOŚP już stroi instrumenty! Kultura i sztuka Miejski Dom Kultury 0 3270 Ostatnia wiadomość 04 Listopad, 2013, 09:37:52 am
wysłane przez Miejski Dom Kultury