Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: WOŚP w Lubaniu  (Przeczytany 54692 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #15 : 05 Styczeń, 2011, 21:08:55 pm »

Posiadanie 3 szóstek w dowodzie rejestracyjnym, numerze PESEL czy jakimkolwiek innym dokumencie, który nas komunikuje ze światem zewnętrznym, przynosi pecha. Przykład Anglii gdzie przeprowadzano na ten temat badania, z których wynikło, że osoby posiadające trzy szóstki na tablicach rejestracyjnych czy w dokumentach osobistych prześladuje częściej, nazwijmy to - pech.

Zaradna***, pisałaś w którymś wątku o pechu, który rzekomo Ciebie prześladuje -  to jak, rozwiązujemy problem czy chcesz się męczyć nadal ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 05 Styczeń, 2011, 21:17:34 pm »

luna3 chcesz zwrócić na siebie uwagę?Trójka jest dostatecznie dobra.

o cholera wydało się  Szok Z politowaniem 
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń, 2011, 21:19:21 pm wysłane przez luna3 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #17 : 05 Styczeń, 2011, 21:24:01 pm »

Mój drogi Portierze, przypomnij mi kiedy pisałam o pechu. To, że jakiś prezesunio mnie i innych kilka osób okantował to nie pech tylko zwyczajna nieuczciwość. To, że jak jechałam do Wrocławia miały miejsce dwie kraksy to było nieszczęśliwe ale dla tych ludzi którzy zginęli i lub byli ranni a dzięki temu, że wykłóciłam się z policjantami z drogówki, to autobus którym jechałam nie musiał stać w korku 5 godzin tylko 2, nie wierzę w żadne czarne koty, trzynastka jak do tej pory to przynosiła mi szczęście i była mi przyjazna. Wierzę tylko w dobre znaki a pech prześladuje tych, którzy w niego wierzą.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #18 : 05 Styczeń, 2011, 21:36:10 pm »

Jeśli już to nie lubię cyfry 4. Jak pracowałam w Hotelu, to w krótkim czasie najpierw umarł mężczyzna z pokoju nr 4 a zaraz potem kobieta wynajmująca ten sam pokój nr 4, popełniła w nim samobójstwo. W TBS-ie miałam adres 16/4Za mąż za mężczyznę, który okazał się być pijakiem i tłukł mnie jak mokre żyto wyszłam w miesiącu kwietniu a przecież kwiecień, to czwarty miesiąc roku. Więc sam widzisz.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 05 Styczeń, 2011, 21:43:55 pm »

tak więc panowie i panie
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra 9.01.2011
i nie wydaje mi się aby jakiekolwiek cyfry w tej dacie były bardzej lub mniej przesądne
a więc łapać za portfele i wyskakiwać z kasy
dobro dzieci jest najważniejsze
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #20 : 05 Styczeń, 2011, 21:51:22 pm »

tak więc panowie i panie
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra 9.01.2011
i nie wydaje mi się aby jakiekolwiek cyfry w tej dacie były bardzej lub mniej przesądne
a więc łapać za portfele i wyskakiwać z kasy
dobro dzieci jest najważniejsze

Słuszna uwaga. Obowiązkowo trzeba 9-go sypnąć kasiorą.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #21 : 05 Styczeń, 2011, 23:35:17 pm »

Mój drogi Portierze, przypomnij mi kiedy pisałam o pechu. To, że jakiś prezesunio mnie i innych kilka osób okantował to nie pech tylko zwyczajna nieuczciwość. To, że jak jechałam do Wrocławia miały miejsce dwie kraksy to było nieszczęśliwe ale dla tych ludzi którzy zginęli i lub byli ranni a dzięki temu, że wykłóciłam się z policjantami z drogówki, to autobus którym jechałam nie musiał stać w korku 5 godzin tylko 2, nie wierzę w żadne czarne koty, trzynastka jak do tej pory to przynosiła mi szczęście i była mi przyjazna. Wierzę tylko w dobre znaki a pech prześladuje tych, którzy w niego wierzą.


Właśnie skończyłem czytać. 392 posty, i nie znalazłem sława "pech"  
Widocznie wyjąłem ten pechowy rzeczownik z kontekstu Twoich opowiadań, więc zwracam, możliwie nadszarpnięty honor

PS
Felieton z o lubańskich kloszardzikach jest najlepszy. Pozdrawiam Portier

Piosenka dla wszystkich kobiet z wielkim poczuciem humoru 

<a href="http://www.youtube.com/v/qqXi8WmQ_WM?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/qqXi8WmQ_WM?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL</a>
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń, 2011, 23:54:10 pm wysłane przez Portier » Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #22 : 06 Styczeń, 2011, 11:36:46 am »

pomijając dyskusję o "grach liczbowych"... powrócę do tematu....  Spoko
plakat WOŚP...takiej tandety nie widziałem... Niezdecydowany z błędami...szkoda słów...
no ale program "wynagrodzi" wszystko...
w porównaniu do naszych sąsiadów zza miedzy, czyli Zgorzelca... marnie wypadamy...
MDK robi swoje...odfajkuje....i będzie w raporcie...

dla porównania:
http://www.zinfo.pl/artykuly/5358
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 06 Styczeń, 2011, 12:05:09 pm »

Byków na plakacie jest naprawdę masa, wychodzi na to, że cały plakat to jeden wieki byk
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #24 : 06 Styczeń, 2011, 13:30:12 pm »

Byków na plakacie jest naprawdę masa, wychodzi na to, że cały plakat to jeden wieki byk

podobnie jak program... jak wspomnę pierwsze finały za Pani Dyrektor... to aż się płakać teraz chce...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 06 Styczeń, 2011, 17:27:17 pm »

program wygląda tak, jakby służył tylko do odwalenia imprezy na potrzebę raportu rocznego, a przecież w tym przypadku cel nie powinien uświęcać środków. Gdyby występował ktoś znaczący, to i pieniędzy zebrałoby się więcej, i tym organizatorzy powinni się kierować.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #26 : 06 Styczeń, 2011, 17:48:39 pm »

Mam 666 w PESELU i dostałam to w prezencie odgórnie, a nie z daty urodzenia. Nie jestem pechowcem Chyba nie jestem Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 06 Styczeń, 2011, 18:28:27 pm »

Pani Ewo a kto powiedział że 666 przynoszą pecha?
W piekle Szatan jest postacią pozytywną.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #28 : 06 Styczeń, 2011, 22:02:44 pm »

Ewa & Zaradna*** - na zimne dmuchać  ; ) Podobno pech prześladuje tych, którzy w pecha wierzą. Więc temat został wyczerpany. Pozdrawiam  : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #29 : 06 Styczeń, 2011, 23:13:16 pm »

Ewa & Zaradna*** - na zimne dmuchać  ; ) Podobno pech prześladuje tych, którzy w pecha wierzą. Więc temat został wyczerpany. Pozdrawiam  : )


Zrozumiałam, dla mnie temat jest zamknięty.

Pozdrawiam i zostawiam link z piosenką. Raz Dwa Trzy, to jeden z moich ulubionych zespołów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
WOŚP w Lubaniu nie zagra :( Bieżące wiadomości « 1 2 » x 15 16675 Ostatnia wiadomość 19 Styczeń, 2009, 19:03:48 pm
wysłane przez Sara Kmieć
FINAŁ WOŚP Kalendarz wydarzeń ZUZA 5 7078 Ostatnia wiadomość 11 Styczeń, 2010, 20:40:33 pm
wysłane przez Shakin
Ponad 20 tyś zł zebrała WOŚP podczas finału w Lubaniu Bieżące wiadomości Leo 0 3650 Ostatnia wiadomość 13 Styczeń, 2010, 21:19:10 pm
wysłane przez Leo
Gość specjalny – zwycięzca aukcji WOŚP z wizytą w OSS SG w Lubaniu Informacje i Komunikaty Instytucji OSS SG 0 4052 Ostatnia wiadomość 08 Czerwiec, 2011, 08:21:59 am
wysłane przez OSS SG
Beata Kempa w Lubaniu Polecane - Strona główna x 5 7551 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2012, 20:25:58 pm
wysłane przez Firefoks
Hans Kloss w Lubaniu Ogłoszenia drobne Marek Kardela 3 5136 Ostatnia wiadomość 12 Kwiecień, 2012, 23:25:57 pm
wysłane przez INDUKCJA
Sąd w Lubaniu URATOWANY Polecane - Strona główna red. 8 12214 Ostatnia wiadomość 29 Czerwiec, 2012, 11:31:19 am
wysłane przez Bond
21 Finał WOŚP Hydepark « 1 2 3 4 5 » ZUZA 73 55862 Ostatnia wiadomość 28 Marzec, 2013, 00:05:18 am
wysłane przez Jola
Sukces lubańskiej WOŚP Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 3577 Ostatnia wiadomość 17 Styczeń, 2013, 08:43:19 am
wysłane przez Urząd Miasta
WOŚP już stroi instrumenty! Kultura i sztuka Miejski Dom Kultury 0 3270 Ostatnia wiadomość 04 Listopad, 2013, 09:37:52 am
wysłane przez Miejski Dom Kultury