Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: „Zarządzanie i rozwój w organizacji pozarządowej” -bezpłatny cykl edukacyjny  (Przeczytany 6617 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 05 Styczeń, 2011, 09:21:23 am »

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych (RCWIP) wraz z Partnerami – Opolskim Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych (OCWIP) i Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych (DFOP) zapraszają w ramach projektu „Centra Wsparcia NGO – projekt długofalowej pomocy dla organizacji pozarządowych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Przedstawicieli i Przedstawicielki organizacji pozarządowych mających swoją siedzibę na terenie Dolnego Śląska na bezpłatny cykl edukacyjny pn. „Zarządzanie i rozwój w organizacji pozarządowej”.

Cykl edukacyjny składa się z kilku kompleksowych usług:

1.       SZKOLEŃ – uczestnicy wezmą udział w 5 zjazdach edukacyjnych (trzech, trzydniowych szkoleniach wyjazdowych i dwóch, dwudniowych szkoleniach stacjonarnych) według Harmonogramu szkoleń:

·         3-5 lutego 2011 r. Karpacz* – Rozwój umiejętności interpersonalnych

·         17-19 marca 2011 r. Krzyżowa*(miejsce szkolenia może ulec zmianie) – Zarządzanie organizacją pozarządową

·         15-16 kwietnia 2011 r. Wrocław  – Finanse i kadry w organizacji pozarządowej

·         16-18 czerwca 2011 r. Duszniki-Zdrój*  – Pozyskiwanie środków i pisanie projektów

·         22-23 września 2011 r. Wrocław – Produkty i usługi – dodatkowe źródło pozyskiwania środków.

 

2.       COACHINGU – dzięki niemu Wasza organizacja będzie miała czas  i okazję na wypracowanie Indywidualnego Planu Rozwoju pod okiem osobistego coacha;

 

3.       DORADZTWA indywidualnego/grupowego, ogólnego i specjalistycznego, które ma na celu wspieranie Waszej organizacji w dążeniu do profesjonalizacji Waszych działań; dla każdej organizacji przewidziane są co najmniej 4 godziny doradcze.

 

4.       PULI ROZWOJOWEJ do 2600 PLN na zrealizowanie i zakup usług/towarów potrzebnych Waszej organizacji.

 Uczestnictwo w cyklu edukacyjnym jest BEZPŁATNE.

 
*Istnieje możliwość sfinansowania dojazdów  na szkolenia wyjazdowe. Organizatorzy podczas szkoleń zapewniają: nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, materiały szkoleniowe.  

Rekrutacja do cyklu edukacyjnego odbędzie się w dwóch etapach. Osoby zainteresowane udziałem w cyklu edukacyjnym zapraszamy:

1.       do wypełnienia ANKIETY ZGŁOSZENIOWEJ i przesłania jej do dnia 7 stycznia 2011 r. do godziny 15:00 na adres: Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Pl. Solidarności 1/3/5, pok. 415; 53-661 Wrocław lub mailem na adres poczty elektronicznej sandra.tomaszewska@rcwip.pl z tytułem maila ZARZĄDZANIE I ROZWÓJ W NGO. (Realizatorzy po otrzymaniu zgłoszenia skontaktują się z Państwem w celu uzgodnienia terminu i godziny odbycia rozmowy rekrutacyjnej);

2.       do odbycia ROZMOWY REKRUTACYJNEJ, która odbędzie się w dniach 12-14 stycznia 2010 we Wrocławiu, Wałbrzychu i Jeleniej Górze (istnieje możliwość wyboru miejsca przeprowadzenia rozmowy).  W rozmowie rekrutacyjnej musi wziąć udział przynajmniej jedna osoba ze zgłoszonej organizacji. Na rozmowę rekrutacyjną należy przynieść ze sobą podpisane i wypełnione dokumenty: Umowę o udzielenie wsparcia, Deklarację uczestnictwa w projekcie, Zgodę na przetwarzanie danych osobowych.  

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1)      Podpisanie Umowy o udzielenie wsparcia;

2)      Zaakceptowanie Regulaminu przyznawania Puli rozwojowej – Załącznik nr 2 do Umowy o udzielenie wsparcia;

3)      Oddelegowanie przez organizację minimum 2 - maksimum 3 przedstawicieli (w tym jedną osobę z Zarządu) do uczestnictwa w cyklu edukacyjnym;

4)      Ukończenie 18 lat przez uczestników cyklu;

5)      Wyrażenie zgody na udział w cyklu, w godzinach pracy zgodnie z harmonogramem szkoleń - Załącznik nr 1 do Umowy o udzielenie wsparcia;

6)      Miejsce zamieszkania uczestników oraz siedziba organizacji na terenie województwa dolnośląskiego;

7)      Wypełnienie i podpisanie Deklaracji uczestnictwa w projekcie zawierającej dane osobowe oraz wyrażenie zgody na udostępnienie swoich danych osobowych do celów monitoringu, ewaluacji i sprawozdawczości projektu.

Wyboru uczestników cyklu dokona Komisja Rekrutacyjna. Informację o zakwalifikowaniu do cyklu edukacyjnego otrzymacie Państwo telefonicznie oraz mailowo w terminie do 25 stycznia 2011.

 
Informacji nt. projektu udziela:
Anna Gużda, koordynatorka projektu, tel. 71 796 30 00 begin_of_the_skype_highlighting              71 796 30 00      end_of_the_skype_highlighting,  e-mail:  anna.guzda@rcwip.pl

                                                                     Oprac. Sławomir Piguła
                                                                                  
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń, 2011, 09:28:42 am wysłane przez LEO » Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 05 Styczeń, 2011, 20:59:46 pm »

LEO plus za czujność
trochę mało czasu bo w piątek muszą być już zgłoszone organizacje chcące wziąć udział w projekcie
telefonowałam do centum i miałam wrażenie że pani z którą rozmawiałam była zdziwiona ....a może to tylko mi się tak wydawało ... Co?
mam nadzieję że zdążę
jeszcze raz dziękuję 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 26 Styczeń, 2011, 19:08:05 pm »

LEO jeszcze raz dziękuję  Buziak
nie tylko zdążyłam ale również przeszłam pomyślnie pierwszy i drugi etap rekrutacji
i teraz wraz z kolegą ze Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Nawojów Łużycki i Nawojów Śląski
weźmiemy udział w bezpłatnym cyklu edukacyjnym dla NGO
cieszę się jak dziecko
ale widzę w tym szkoleniu szansę na rozwój naszych zapomnianych miejscowości
i ty będziesz miał ogromny wkład w ten nasz rozwój
piszę w czasie przyszłym
ponieważ długa droga przed nami
ale ja tej szansy nie zmarnuję
pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
„Rodzinny interes” Kronika Kryminalna Iza 0 5125 Ostatnia wiadomość 05 Luty, 2009, 21:54:12 pm
wysłane przez Iza
VI „FolkArt 2009” już za nami Bieżące wiadomości Leo 2 6286 Ostatnia wiadomość 29 Lipiec, 2009, 22:27:38 pm
wysłane przez x
Konkurs „RPO w Twoich oczach” - Bieżące wiadomości Leo 0 3787 Ostatnia wiadomość 21 Wrzesień, 2009, 19:45:52 pm
wysłane przez Leo
„Niewidoczni” – kolejny etap kampanii „Użyj wyobraźni” Bieżące wiadomości Leo 0 4647 Ostatnia wiadomość 19 Listopad, 2009, 10:46:46 am
wysłane przez Leo
„Pożegnali sztandary” Bieżące wiadomości Iza 0 4885 Ostatnia wiadomość 30 Grudzień, 2009, 12:39:20 pm
wysłane przez Iza
„Zbieramy krew dla Polski” Bieżące wiadomości Iza 0 3139 Ostatnia wiadomość 19 Czerwiec, 2010, 23:10:14 pm
wysłane przez Iza
Projekt dla „Zawodowców” zatwierdzony Bieżące wiadomości Leo 1 5322 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2011, 19:00:20 pm
wysłane przez Ludek
Edukacyjny koncert dla najmłodszych pt.: „Tajemnice Lasu” Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 3204 Ostatnia wiadomość 05 Kwiecień, 2011, 21:26:18 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Rozwój Polski – Rozwój Dolnego Śląska Bieżące wiadomości x 0 32505 Ostatnia wiadomość 22 Październik, 2013, 18:18:27 pm
wysłane przez x
Zarządzanie dla organizacji pozarządowych – bezpłatne doradztwo Miasto Lubań Urząd Miasta 0 4047 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2015, 09:52:49 am
wysłane przez Urząd Miasta