Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kostka brukowa w centrum kocha obcasy  (Przeczytany 15747 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +4/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 20 Grudzień, 2010, 00:41:12 am »

Postanowiłam podzielić się moją uwagą na temat, który dręczy mnie od bardzo dawna. Gratuluję pomysłodawcy ułożenia na deptakach, w centrum Lubania, kostki !!! Bubel stulecia !!!! Wiedza to głównie panie, które chodzą w butach na obcasach..... Jeden przemarsz na dystansie 100 m, i obcasy zdarte. Pomijam fakt, jakie to badziewie jest śliskie !!!! Czy ktoś z władz miasta spaceruje po centrum, czy tylko Państwo jeździcie?! Zainteresowałam tym faktem pana Janusza Weissa z radia ZET, który prowadzi program ;"Dzwonię do pani, pana w nietypowej sprawie'". Dlaczego? Jak jedziemy samochodem i uszkodzimy koło wpadając autem do dziury, możemy na drodze sądowej domagać się odszkodowania. Czy idąc jak wygibas w szpileczkach skórzanych za 300 zł, niszczymy te buty na owej kostce, to kto za to odpowiada? Czy nie ten, kto jest jej właścicielem? Teraz dopiero na to wpadłam, że nie na darmo na ul. Brackiej jest tyle sklepów obuwniczych......  
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 9
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 20 Grudzień, 2010, 12:35:47 pm »

Ale nikt nikogo nie zmusza do chodzenia po kostce.... Chociaż troche prawdy w tym jest bo sie ciężko po tym chodzi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +4/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 20 Grudzień, 2010, 14:14:28 pm »

Ale nikt nikogo nie zmusza do chodzenia po kostce.... Chociaż troche prawdy w tym jest bo sie ciężko po tym chodzi.
Też prawda, nie pomyślałam, że to "ma wyglądać", a nie służyć....... Wyłóżmy wszystkie lubańskie ulice kocimi łbami !!!!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 20 Grudzień, 2010, 14:57:45 pm »

Ale nikt nikogo nie zmusza do chodzenia po kostce....

 No skoro kostka została ułożona w centrum miasta, to raczej jest to pewien przymus chodzenia po niej. Ale raczej nitk nikogo nie zmusza do chodzenia w 10cm szpilkach, a już w szczegolności zimą  Co? Co? Co?

"Czy idąc jak wygibas w szpileczkach skórzanych za 300 zł, niszczymy te buty na owej kostce, to kto za to odpowiada? "

Równie dobrze, mogę odpowiedzieć kto zapłaci mi za moje buty, które mają zacieki od soli. NIKT 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 7
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 20 Grudzień, 2010, 16:07:34 pm »

Absurd nr1: Lubań jest jednak miastem mającym związek z kamieniem w jakimś stopniu a rynek i starówka jest tego najlepszą antyreklamą. Spoiny na 5 cm między kostką to jednak lekkie przegięcie.
Absurd nr2: Poziom wykonawstwa w naszym kraju jest niestety na poziomie epoki kamienia łupanego i lepiej prezentuje się np. wrocławski bruk, po którym czterej pancerni i pies przejechali rudym 102 w 1945 niż to co leży w centrum.

pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #5 : 20 Grudzień, 2010, 17:56:02 pm »

Oj gdybyście znali tych co układali tą kostkę. Oni większość czasu mieszkali w hotelu na Mickiewicza, ciągle któregoś z nich policja szukała. Oni często byli "weseli" jak układali ten bruk, zaczepiali ludzi, przeklinali do przechodni i obrażali przechodzące kobiety i dziewczyny. Podobno kogoś pobili. To była jakaś wynajęta firma spoza Lubania. Oni układali też kostkę koło fontanny. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 20 Grudzień, 2010, 18:22:09 pm »

Łał ,pani Zaradna straszne rzeczy opowiada.To nie może być prawdą.Takie rzeczy to tylko w Erze 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #7 : 20 Grudzień, 2010, 18:28:36 pm »

staram się nigdy nie powtarzać  plotek tylko mówię, to o czym wiem na pewno.  Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 20 Grudzień, 2010, 18:40:24 pm »

Ależ ja nic pani nie zarzucam"Podobno kogoś pobili"
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #9 : 20 Grudzień, 2010, 18:47:51 pm »

Ależ ja nic pani nie zarzucam"Podobno kogoś pobili"

Podobno, bo nie widziałam pobicia ale tak mówił pan policjant, który poszukiwał tych panów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 7
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 21 Grudzień, 2010, 10:43:28 am »

To może jeszcze próbka z podręcznika dla Fachowców przez duże F(nie mylić z fachowcami) oczywiście niemieckiej, wydanej przed wojną. Z kostki można wyczarować wiele tylko trzeba mieć wiedzę.

Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #11 : 22 Grudzień, 2010, 01:21:41 am »

rowniez zgadzam sie ze ta kostka to mega bubel.
osobiscie czesto przejezdzam przez nia rowerem, wyladowanym roznymi pakunkami, i nie nie trzeba nim jechac, wystarczy wolno prowadzic zeby wytrzeslo doslownie wszystko...

i tak, do tego jest cholernie sliska.

ad. dobrego wykonania kostki - zeby nie bylo ze tylko niemcy potrafia, przyklad z poznania -  plac wolnosci - tak to nie jest asfalt czy behaton, to kostka brukowa. rowna jak stol.

ogolnie ad takich 'inwestycji' to imho za duzy jest brak odpowiedzialnosci za takie buble. powinna byc jednak ustalona odpowiedzialnosc finansowa, gwarancje itd.
a nie 'wy nas wybierzcie, my wezmiemy kredyt, zbudujemy (placac przy tym wybranym w 'konkursach' wykonawcom) , i sie pozniej meczcie z tym i splacajcie grzecznie kredycik'.

dscn0078.jpg.lofi50.jpg

* dscn0078.jpg.lofi50.jpg (107.24 KB, 1024x768 - powiększony/pobrany 369 razy.)
dscn0083.jpg.lofi50.jpg

* dscn0083.jpg.lofi50.jpg (83.98 KB, 1024x768 - powiększony/pobrany 386 razy.)
dscn0086.jpg.lofi50.jpg

* dscn0086.jpg.lofi50.jpg (106.36 KB, 1024x768 - powiększony/pobrany 360 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 9
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 22 Grudzień, 2010, 09:47:05 am »

macie racje kostak jest nie do chodzenia. Widze, że poprzednim moim wpisem sprowokowałem trochę dyskusję, ale o to mi chodziło. Miałem okazje niedawnom troche popychac wózek z moją córką, to od razu sie dziecko budziło, no bo takie trzepanie to rzadko.... Wydaje się, że to nie najlepsza inwestycja, lub partactwo ze strony układających??
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 22 Grudzień, 2010, 11:02:20 am »

Jakby kostkę kładli to inna by był bajka.
Położono tzw. "kocie łby" z odzysku więc mam to co mamy.
Kocie łby charakteryzują się prostą nie skomplikowaną obróbką oraz nierówną płaszczyzną.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #14 : 22 Grudzień, 2010, 20:45:55 pm »

miało byc "z duchem epoki" i jest
to jak z Panią na szpileczkach w środku zimy, albo wygodnie albo z fasonem ...
tutaj wybralismy opcje "z fasonem" hihi

w Lesnej burmistrza "zakatowali" min. za brak ubezpieczenia remontu rynku, choć sam remont był zrealizowany zupełnie ok. Kostka wygodna, ładnie położona, nawet jakieś zielsko się trafiało ... Europa ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
sygnalizacja w centrum miasta Bieżące wiadomości x 0 3451 Ostatnia wiadomość 03 Wrzesień, 2009, 22:11:52 pm
wysłane przez x
Centrum Pro Bono - informacje Bieżące wiadomości Leo 0 3003 Ostatnia wiadomość 14 Czerwiec, 2010, 19:24:43 pm
wysłane przez Leo
hotspoty w centrum lubania Hydepark curious 1 4202 Ostatnia wiadomość 16 Sierpień, 2010, 17:54:03 pm
wysłane przez widelec
WYSOKIE OBCASY EXTRA Hydepark saxony 0 2818 Ostatnia wiadomość 18 Sierpień, 2011, 13:19:53 pm
wysłane przez saxony