Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Władze Powiatu Lubańskiego już wybrane  (Przeczytany 34127 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 12 Grudzień, 2010, 20:41:38 pm »

Walery Czarnecki został Starostą Powiatu Lubańskiego. Fotel wicestarosty  objął  Konrad Rowiński. Podczas  drugiej sesji Rady Powiatu Lubańskiego wybrano również zastępców przewodniczącego Rady oraz członków Zarządu Powiatu.

Podczas posiedzenia Rady Powiatu Lubańskiego, które odbyło się we wtorek  7 grudnia Walery Czarnecki został wybrany Starostą , natomiast  Konrad Rowiński będzie  nowym Wicestarostą Powiatu Lubańskiego. Rowiński został zaproponowany przez Starostę Walerego Czarneckiego i zaakceptowany większością głosów rajców powiatowych. Przypomnijmy że kilka dni wcześniej Przewodniczącym Rady Powiatu Lubańskiego został Kazimierz Kiljan. Druga sesja Rady przyniosła rozstrzygnięcia personalne w Radzie Powiatu i w samym Starostwie. Decyzją radnych Wiceprzewodniczącymi Rady Powiatu Lubańskiego zostały Teresa Dudkiewicz-Kozań oraz i Urszula Grajewska-Harapin.
Skompletowano również Zarząd Powiatu Lubańskiego. W wyniku głosowań członkami Zarządu Powiatu Lubańskiego zostali: Wojciech Zembik jako etatowy członek oraz Andrzej Kempiński  i Edward Smusz .
W drugiej części obrad wybrano składy osobowe komisji merytorycznych Rady. I tak Przewodniczącym Komisji ds. Aktywizacji Zawodowej i Przeciwdziałania Bezrobociu został Michał Turkiewicz,  Komisji Rozwoju Gospodarczego, Finansów i Administracji Stanisław  Śnieżyk a Przewodniczącym Komisji Gospodarki Przestrzennej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska  Jerzy Dulnik. Komisją  Zdrowia, Pomocy Społecznej i Socjalnej  pokieruje Robert Komendziński  a  Komisją Oświaty i Kultury  Małgorzata Gettner. Natomiast szefostwo  Komisji Rewizyjnej powierzono Lucjanowi Żełabowskiemu.
 

                                                                                              Sławomir Piguła



Walery Czarnecki.jpg


Starosta Walery Czarnecki




Wicestarosta Konrad Rowiński

Walery Czarnecki.jpg

* Walery Czarnecki.jpg (75.23 KB, 300x387 - powiększony/pobrany 2450 razy.)

*  (29.52 KB, 300x360 - powiększony/pobrany 2563 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 13 Grudzień, 2010, 16:27:02 pm »

Wojciech Zembik jako etatowy członek   Co?
czyli co będzie robił i za ile?
Kto w poprzedniej kadencji był etatowym członkiem zarządu ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 08 Luty, 2015, 16:07:00 pm »

Jakoś wtedy W. Z. nie wzbudził emocji jak stworzono dla niego stołek na przetrwanie...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 08 Luty, 2015, 22:07:51 pm »

Jakoś wtedy W. Z. nie wzbudził emocji jak stworzono dla niego stołek na przetrwanie...

Wzbudził, doszukałem się. Za krytykę wyrzucił członków PiS:
http://luban.naszemiasto.pl/artykul/luban-pis-sie-gryzie,954373,art,t,id,tm.html
http://www.luban24.pl/index.php?topic=5622.0
Tylko po co mu członki, jak bez nich sam nim został na etacie 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 11 Luty, 2015, 12:22:49 pm »

Wzbudził, doszukałem się. Za krytykę wyrzucił członków PiS:
http://luban.naszemiasto.pl/artykul/luban-pis-sie-gryzie,954373,art,t,id,tm.html
http://www.luban24.pl/index.php?topic=5622.0
Tylko po co mu członki, jak bez nich sam nim został na etacie 


Ale się Szczepcio wyłożyłeś  Chichot  Chichot  Chichot

Załóż wątek "głodnemu chleb na myśli"  Chichot  Chichot  Chichot albo "ujadanie na ekranie" to drugie lepsze,bo się rymuje.  Z politowaniem   Chichot

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 11 Luty, 2015, 13:16:28 pm »

Ale desant na L24        Szczepcio & Company.

 Kabaret  

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 11 Luty, 2015, 13:23:39 pm »

Że co?
wiesz co to google?
Wpisz frazę i znajdziesz. Nie ma tego dużo.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 11 Luty, 2015, 13:38:41 pm »

Że co?
wiesz co to google?
Wpisz frazę i znajdziesz. Nie ma tego dużo.

Tylko co ma piernik do wiatraka? Ano ma! Jak komuś na wątrobie coś leży to cały czas o tym mówi, a tu mamy jakiś stary kotlet niestrawiony od lat do dzisiaj. Komu przyszłoby do głowy szukać coś takiego? Wpisać frazę każdy potrafi. Tylko jaką? Tobie w poprzek stoi (nie ważne jak to zabrzmi ) Zembik i kabaret robisz. Szczepcio ja cię proszę, nie ośmieszaj się. Brzuch od rana od śmiechu mnie boli.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 11 Luty, 2015, 13:54:05 pm »

Agata temat dotyczy członka i naszej zgody na tworzenie etatów. Jakie było Twoje stanowisko w 2010 kiedy ten etat tworzono? Uważasz, że to w porządku wobec podatników i wyborców? Może raz chociaż odpowiesz na temat
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 11 Luty, 2015, 14:07:57 pm »

Agata temat dotyczy członka i naszej zgody na tworzenie etatów. Jakie było Twoje stanowisko w 2010 kiedy ten etat tworzono? Uważasz, że to w porządku wobec podatników i wyborców? Może raz chociaż odpowiesz na temat

Nie zmieniaj tematu. Cytat:

Za krytykę wyrzucił członków PiS:



Nie parawań  Chichot  Chichot  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 11 Luty, 2015, 14:16:43 pm »

Tak można to zrozumieć, a było inaczej?
Trzymam się tematu. Czy uważasz, że utworzenie etatu członka w 2010 roku było w porządku wobec wyborców i podatników?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 11 Luty, 2015, 14:21:06 pm »

Tak można to zrozumieć, a było inaczej?
Trzymam się tematu. Czy uważasz, że utworzenie etatu członka w 2010 roku było w porządku wobec wyborców i podatników?

A z tym pytaniem do mnie? A co ja o tym decyduję lub nie? Nie te drzwi, raczej do innego pokoiku.

A zapomniałam dodać, że Kukiz zrobi z tym porządek  Chichot  Chichot  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 11 Luty, 2015, 14:24:38 pm »

A z tym pytaniem do mnie? A co ja o tym decyduję lub nie? Nie te drzwi, raczej do innego pokoiku.

A zapomniałam dodać, że Kukiz zrobi z tym porządek  Chichot  Chichot  Chichot
Coś ty piła, czy wąchała? Jaki Kukiz?! Pytam o członka zarządu i twoją ocenę. O politykę, a nie muzykę. Nie bój się- napisz, że to było wyciąganie naszej kasy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 11 Luty, 2015, 14:32:16 pm »

Coś ty piła, czy wąchała? Jaki Kukiz?! Pytam o członka zarządu i twoją ocenę. O politykę, a nie muzykę. Nie bój się- napisz, że to było wyciąganie naszej kasy.

Ależ ja się nie boję moja droga, sorry mój drogi. Od rana mam dobry humor, oprócz błękitnego nieba nic mi dzisiaj nie potrzeba Zmieniaj świat na dobre, ale chyba tego nie potrafisz. Tak tu szatanisz, że aż miło. Dzisiaj się cieszę byle czym, nie należę do tych co by sobie humor poprawić muszą wziąć kilka głębszych ... oddechów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 11 Luty, 2015, 15:02:29 pm »

To widać, że byle co sprawia ci rozkosz
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Człowiek Roku Powiatu Lubańskiego Bieżące wiadomości x 0 4754 Ostatnia wiadomość 03 Marzec, 2008, 12:02:45 pm
wysłane przez x
„Człowiek Roku 2007 Powiatu Lubańskiego” Informacje i Komunikaty Instytucji x 2 7230 Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2008, 22:59:02 pm
wysłane przez Joker
II Święto Kultury Powiatu Lubańskiego Kalendarz wydarzeń x 1 5843 Ostatnia wiadomość 26 Wrzesień, 2008, 14:52:04 pm
wysłane przez ZUZA
Na Barbórce tylko wybrane media Bieżące wiadomości Leo 3 5775 Ostatnia wiadomość 10 Grudzień, 2008, 19:07:29 pm
wysłane przez x
Kreator i Twórca Kultury Powiatu Lubańskiego 2009 Informacje i Komunikaty Instytucji x 6 7343 Ostatnia wiadomość 15 Kwiecień, 2009, 11:00:00 am
wysłane przez Shakus
Ludzie roku powiatu lubańskiego Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 3680 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2009, 13:24:22 pm
wysłane przez Bernard
INFORMACJA o przebiegu powodzi na terenie powiatu lubańskiego w dniach 22-23.07 Powiat lubański powiat 2 6946 Ostatnia wiadomość 11 Październik, 2011, 22:33:03 pm
wysłane przez ZUZA
Święto Kultury Powiatu Lubańskiego Bieżące wiadomości red. 3 6121 Ostatnia wiadomość 06 Wrzesień, 2011, 16:45:10 pm
wysłane przez Ewa Gutek
Album Powiatu Lubańskiego Polecane - Strona główna powiat 14 13696 Ostatnia wiadomość 01 Kwiecień, 2012, 16:52:36 pm
wysłane przez cezar