Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Watykan korzysta z pirackiego softu?  (Przeczytany 9566 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 454
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 12 Grudzień, 2010, 09:41:38 am »

Papież Benedykt XVI, lub któryś z jego współpracowników, został przyłapany na nielegalnym korzystaniu z oprogramowania przez firmę Avast.

Jakiś czas temu Avast zauważył, że pewna licencja jego komercyjnego oprogramowania, które zostało sprzedane 14-osobowej firmie w Arizonie krąży w Sieci. Zamiast szybko ukrócić zjawisko piractwa, producent postanowił poczekać na rozwój sytuacji, aby sprawdzić, w jaki sposób oprogramowanie będzie "przechodzić z rąk do rąk".

Licencja na Avast Pro pojawiła się więc na pirackich stronach internetowych, a półtora roku później korzystało z niej prawie 750 tysięcy użytkowników. Wśród nich były dwie osoby z Watykanu.

Producent postanowił wykorzystać zjawisko piractwa do celów marketingowych - wszystkim, którzy korzystali z "trefnej" licencji wyświetlono na ekranie monitorów informację z odnośnikami do darmowej lub płatnej wersji oprogramowania.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

ciągle online ...
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #1 : 12 Grudzień, 2010, 10:28:35 am »

i to AVAST, który jest darmowy do użytku domowego
Zgłoś do moderatora   Zapisane

MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #2 : 12 Grudzień, 2010, 11:09:55 am »

Papież Benedykt XVI, lub któryś z jego współpracowników, został przyłapany na nielegalnym korzystaniu z oprogramowania przez firmę Avast.


a gdzie to wyczytałeś... Co? bo chyba nawet nie czytałeś tego co sam pisałeś/cytowałeś...  Co? Co? Co?
polecam bardziej merytorycznie...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #3 : 12 Grudzień, 2010, 12:26:41 pm »

Moose to świetnie brzmi w nagłówku "Watykan korzysta z nielegalnego oprogramowania"
Papiez korzysta z AVASTA i to nie legalnie - czy trudno o lepszą reklame?
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 12 Grudzień, 2010, 16:37:21 pm »

poza tym Avast to taki sobie jest dlatego potrzebna taka"reklama"
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #5 : 12 Grudzień, 2010, 17:18:14 pm »

Moose to świetnie brzmi w nagłówku "Watykan korzysta z nielegalnego oprogramowania"
Papiez korzysta z AVASTA i to nie legalnie - czy trudno o lepszą reklame?

mnie to tam rybka... ja mam legala... ale nie avasta..mniejsza o to... ale moim zdaniem pisząc art. na forum, to po:
1. wprowadza się kogoś w błąd, pisząc to co kolega. bo ani potwierdzenia nie ma na to, a i przekręcił (moim zdaniem nawet bardzo) tekst, który cytował... dla mnie to chyba bardziej żenujące, niż jakkolwiek "newsowe"...
2. korzystając chyba ze źródeł (np. cytując...) wypadało by podać skąd się je ma... bo na Onecie przeczytałem sobie cały ten artykuł, a tutaj brzmi on... sory Black...ale wieśniacko...wielkie halo o nic...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 454
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 12 Grudzień, 2010, 22:12:47 pm »

MooseDlb, na Onecie to sobie poczytałeś strasznie większy artykuł i źródło GIZODO.PL a tak też szalejący w teść i wyjaśnienie źródła artykułu.

Nie mam obowiązku wyjaśniania zaczerpnięcia informacji, nie obowiązują mnie zasady Redakcji dotyczące plagiatów i wszystkiego, co powinni przestrzegać.

Moje posty nie są zarobkowe, promujące Firmy czy tez programy, są to informacje które przepływają mi przez ręce oraz oczy codziennie.
       
Zgłoś do moderatora   Zapisane

ciągle online ...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 454
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 12 Grudzień, 2010, 22:25:08 pm »

Dodając jeszcze kilka słów, co do promowanie avast! Antivirus

Test darmowych programów antywirusowych 2011
http://www.dobreprogramy.pl/Test-darmowych-programow-antywirusowych-2011,Artykul,21381.html

Zgłoś do moderatora   Zapisane

ciągle online ...
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #8 : 13 Grudzień, 2010, 09:35:32 am »

MooseDlb, na Onecie to sobie poczytałeś strasznie większy artykuł i źródło GIZODO.PL a tak też szalejący w teść i wyjaśnienie źródła artykułu.
       

oczywiście, że był to większy artykuł...zgadzam się. ale wyjaśniał on konkretnie sprawę, która poruszyłeś.


Nie mam obowiązku wyjaśniania zaczerpnięcia informacji, nie obowiązują mnie zasady Redakcji dotyczące plagiatów i wszystkiego, co powinni przestrzegać.


zasady plagiatów, z tego co się orientuje, obowiązują wszystkich...ale też "profesjonalizm" zamieszczania różnych informacji (a takowych przez ciebie jest tu wiele zamieszczanych-często fajnych;) )
myślę, że watro by był na wysokim poziomie...

ie jestem fanem Benka 16go, ale wypadało by nie posądzać nikogo o takowe rzeczy. bo może i on go sobie ściągnął, a może ktoś świecki pracujący w tymże miejscu:)
i na koniec, co by nie było że się czepiam...to poprostu lubię konkrety i rzetelność:) pozdrawiam w mroźny dzień:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Lubań czeka na Watykan! Polecane - Strona główna Marszałek 0 2667 Ostatnia wiadomość 12 Czerwiec, 2015, 09:29:54 am
wysłane przez Marszałek