Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kino w Lubaniu  (Przeczytany 84622 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #30 : 10 Styczeń, 2011, 14:18:46 pm »

Właścicielem  i operatorem kina w Lubaniu jest Odra-Film, więc ani pan Dziubka ani UM nie może wyremontować tego obiektu. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 10 Styczeń, 2011, 14:53:47 pm »

"Odra-Film jest również właścicielem 8 kin na terenie Dolnego Śląska. Kina te prowadzone są przez prywatne podmioty gospodarcze, współpracujące z Odrą-Film w zakresie dystrybucji:
[...]
Kino Wawel w Lubaniu"

Wydaje mi się, z tego co przeczytałam, że Odra-film nie może być odpowiedzialna za remont,ponieważ tylko odpowiada za filmy które są wyswietlane w naszym kinie, więc to jednak chyba sprawa UM? Dobrze myśle ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #32 : 10 Styczeń, 2011, 18:23:50 pm »

Pewnie wyłapie parę minusów no ale..

Zamienić Kino na Parkin hm...?
mam Lepszy pomysł zróbmy to z Kościołami w Naszym Mieście dla paru dewot marnuje się tyle miejsca ,

A do tego  zróbmy z MDK-u nowy Hipermarket (po tym co zobaczyłem na WOŚP to chyba dobry pomysł), place zabaw dla dzieci ... zbudujmy kolejny Urząd,

Pytam się P..........o WAS !!!

curious pięknie żeś wszystko policzył , tylko nie przewidziałeś jednej rzeczy z tych Twoich parkujących ilu opowie innym ... ale ten Lubań to zadupie same markety i parkingi ..









Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #33 : 10 Styczeń, 2011, 19:21:31 pm »


curious pięknie żeś wszystko policzył , tylko nie przewidziałeś jednej rzeczy z tych Twoich parkujących ilu opowie innym ... ale ten Lubań to zadupie same markety i parkingi ..

no a co maja powiedziec 'zaparkowac sie da tylko pod marketem , a z rozrywek maja tylko pare spelun i rozj... kino' ?

btw. innych pomyslow - kosciolow to faktycznie mamy nadmiar (chyba teraz szosty leci...) , ale zauwaz ze zadnego nie ruszysz bo _maja klientow_. moze predzej... zrobic w ktoryms kosciele kino? lawki sa, tematyke filmow jakbys dobrze dobral... i jeszcze zrobil promocje w stylu 'po mszy wyswietlimy film'...

ad pomyslow ruszania domu kultury itd. - nie wkladaj mi w usta takich spraw. to niemile. to zupelnie inny budynek. rowniez uwazam ze w miescie brakuje rozrywek i atrakcji, ale chwila. czy mamy mase aktywistow ktorym brakuje lokali? mamy:
-dom kultury,
-tret,
-kompleks edukacyjny,
-kilka szkol,
-hale sportowa i basen (da sie tam bezproblemowo wynajmowac),
-budynek spoldzielni mieszkaniowej (bezproblemowo wynajmowane ludziom 'z zewnatrz' - starczy kasa),
-stacje kolejowa,
-kilka restauracji (mniej lub bardziej kosztowne, ale wynajem sali od reki, wiele na cele 'kulturalne' wynajmuje bardzo tanio, lub jesli przyjdzie dosc ludzi - calkowicie za darmo),
-budynki po bylym "lubamecie" ... 

  poza tym 'pod chmurka' - stadion, 'gokarty', basen, amfiteatr...

problemem naszej 'kultury' jest brak 1)klientow 2)... kultury.
nie jest problemem brak lokali. problemem _centrum_ jest zabicie autami.
nie wyolbrzymiaj wiec ze chce zaorac cale miasto. czemu nie krytykujesz sprzedania np. bylego mlodziezowego domu kultury, w dodatku za bezcen i w dziwnych okolicznosciach? zauwaz ze w zasadzie nikomu to nie przeszkadza. dla wiekszosci ludzi - kolejna rudera z glowy, chociaz wg. mnie szkoda, bo budynek byl faktycznie "perelka", a sprzedano go za grosze.

szukasz wiec problemow tam gdzie ich wg. mnie ich nie ma, robiac przy tym duzy szum.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 7
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #34 : 10 Styczeń, 2011, 20:11:53 pm »

Curious. Lekarstwem na zabicie centrum autami nie jest budowanie kolejnych parkingów w środku miasta tylko wyłączanie z ruchu samochodowego ścisłego centrum i szukanie miejsc na parkingi poza starówką. Rozumie to duża część Europy, niestety u nas dalej to do ludzi nie dociera. Burzymy istniejącą zabudowę, tworzymy place 100x100m tam gdzie powinna być gęsta zabudowa i powtarzamy skompromitowany model znany z blokowisk czyli rozrzucone domki na betonowej pustyni. A że kultura w społeczeństwie specjalnie nie zwyżkuje to po 18 na takich placach można jedynie pospacerować w uryno-fekalnej aurze.

Od Aldiego czy Biedrony jest kilka kroków do Spółdzielczej i Brackiej i w takich miejscach niech sobie te parkingi istnieją.

Pięknie to kino wyglądało przed wojną...


p17.jpg

* p17.jpg (34.46 KB, 450x302 - powiększony/pobrany 490 razy.)
« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń, 2011, 20:34:06 pm wysłane przez Portier » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #35 : 10 Styczeń, 2011, 20:44:29 pm »

Wczoraj

                                                                                            


Dzisiaj po 70 latach

Dzik w zasadzie powiedział/a/o wszystko, co myślę. Upłynie kolejne 70 lat, zanim dorośniemy, jako społeczeństwo do budowania takich obiektów użyteczności publicznej, nie tylko przez państwo ale i prywatnych mecenasów, jak to miało miejsce w 15 tysięcznym Lubaniu przed wojną.  

Wawel , kto wpadł na tak szalony pomysł ?  Spoko

Wracając lekkim of-topem do parkingów, na stronie LKO (czyli informacje najbardziej zbliżone do źródła) znalazłem ciekawostkę:

Cytuj
Od stycznia płatne miejsca parkingowe w Lubaniu wydzielone na ulicach Ratuszowa i Spółdzielcza obsługuje firma MeTeR Jan Radziwiłłowicz z Zielonej Góry. Za wspomnianą usługę miasto zapłaci spółce 36 900 zł. Warto dodać, że z tytułu opisywanych opłat rocznie do budżetu miasta wpływa ponad sto tysięcy złotych. A zatem – biorąc tylko aspekt ekonomiczny – decyzję radnych Rady Miasta Lubań o ustawieniu parkomatów można uznać za słuszną. Czy lubańska strefa płatnego parkowania rozszerzy się o kolejne ulice? Czas pokaże. Z informacji, które do nas docierają wynika, że poważnie brana jest pod uwagę możliwość „opodatkowania” kierowców na Rynku (przy TRET).


http://lko.com.pl/news.php?extend.235
« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń, 2011, 21:05:30 pm wysłane przez Portier » Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #36 : 10 Styczeń, 2011, 21:41:00 pm »

Curious. Lekarstwem na zabicie centrum autami nie jest budowanie kolejnych parkingów w środku miasta tylko wyłączanie z ruchu samochodowego ścisłego
...
Od Aldiego czy Biedrony jest kilka kroków do Spółdzielczej i Brackiej i w takich miejscach niech sobie te parkingi istnieją.

Pięknie to kino wyglądało przed wojną...

1)przed wojna na telewizor stac bylo nieliczne osoby, telewizja kolorowa oraz wysokiej rozdzielczosci _nie istniala_

2)parking aldi i biedrony sa parkingami prywatnymi tych sklepow, sa wrecz czescia strategii marketingowej. zauwaz ze to dziala i zaden wiekszy market nie oszczedza na parkingu

3)"kolejnych parkingow"? poza tym jak wyobrazasz sobie wylaczenie z ruchu tych ulic? zburzenie budynkow ZNTK i dworca, po czym przepuszczenie przez tamte tereny obwodnicy ? (swoja droga tam tez by bylo super miejsce na parking...)
a do zareby najpierw na obwodnice, a pozniej kopernika, luzycka.... juz widze protesty mieszkancow jak zaczna tamtedy jezdzic tiry...


poza tym zauwaz ze rozmawiamy o parkingu _platnym_, nie zadnej masowce za friko, gdzie po zmroku szlajaja sie menele, z perspektywa rozbudowy do np. parkingu wielopoziomowego - a nie o wybetonowaniu polowy miasta.
znow ta sama taktyka co 'borisem'? - mowimy o malej zmianie w - badz co badz strategicznej (okolice banku, urzedu miasta, 'starowki' badz co badz wyladowanej sklepami) lokalizacji, a nie o jakiejs dlugofalowej polityce. jesli ten parking by powstal - mozna by spokojnie powiedziec ze w centrum parkingow jest _dosc_ , i jesli nadal 'klienci' zadaliby wiecej - mozna by jedynie oferowac podwyzszenie ceny i parkingi wielopoziomowe.

co do parkowania 'poza centrum' - popieram ten pomysl, z tym ze brakuje nam do jego realizacji jeszcze jednego elementu - komunikacji miejskiej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #37 : 10 Styczeń, 2011, 22:18:04 pm »

Na razie krótko. Urząd Miasta NIE JEST właścicielem budynku lubańskiego kina. A zatem NIE MOŻE wydatkować pieniędzy na remont wspomnianego obiektu. Nie oznacza to wcale, że się nim nie interesujemy. Ale o tym - szerzej - napiszę w niedalekiej przyszłości.
A co do ocen działalności p. Dziubki. Naprawdę łatwo jest krytykować nie będąc  za coś odpowiedzialnym. Ja osobiście twierdzę, że gdyby nie pan Ryszard to z kinem w naszym mieście pożegnalibyśmy się już ładnych kilka lat temu. Dobrze, że w naszym mieście żyją jeszcze tacy ludzie jak on. Z pasją. Ale malkontenci i tak przecież wiedzą swoje Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #38 : 10 Styczeń, 2011, 23:17:28 pm »

A co do ocen działalności p. Dziubki. Naprawdę łatwo jest krytykować nie będąc  za coś odpowiedzialnym. Ja osobiście twierdzę, że gdyby nie pan Ryszard to z kinem w naszym mieście pożegnalibyśmy się już ładnych kilka lat temu. Dobrze, że w naszym mieście żyją jeszcze tacy ludzie jak on. Z pasją. Ale malkontenci i tak przecież wiedzą swoje Z politowaniem


z tym sie w 100% zgodze. ciezko zaczelo byc juz w czasach 'wypozyczalni' , i w wielu miejscowosciach 'skali' Lubania kina zwyczajnie pobankrutowaly.
po prostu uwazam ze w dzisiejszych czasach tego typu interes nie ma racji bytu,  nie z winy zarzadzajacego kinem, a zwyczajnie z powodu zjawiska tzw.
http://en.wikipedia.org/wiki/Disruptive_technology

podobny los spotkal kowali, szwaczki, zecerow, nawet czesciowo introligatorow,
fotografow, portrecistow.... itd...

i tez przypominam - kino umozliwia sprowadzenie praktycznie dowolnego tytulu. wystarczy dosc duza grupa osob.

moje osobiste propozycje to :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pojutrze
http://www.filmweb.pl/film/Sfabrykowany+krajobraz-2006-361863

moze nieco stare, ale definitywnie z gatunku 'to trzeba zobaczyc w kinie'.

i pamietajmy, zeby postawic kino na nogi wystarczy sprzedac 400 000 biletow po 40 pln z marza 50%.  przy 1000 osobach per seans to _tylko_ 400 seansow!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #39 : 11 Styczeń, 2011, 09:22:21 am »

no a co maja powiedziec 'zaparkowac sie da tylko pod marketem , a z rozrywek maja tylko pare spelun i rozj... kino' ?

Mieszkam w centrum i z parkowaniem nie mam problemu więc ty również nie wyolbrzymiaj problemu.

btw. innych pomyslow - kosciolow to faktycznie mamy nadmiar (chyba teraz szosty leci...) , ale zauwaz ze zadnego nie ruszysz bo _maja klientow_. moze predzej... zrobic w ktoryms kosciele kino? lawki sa, tematyke filmow jakbys dobrze dobral... i jeszcze zrobil promocje w stylu 'po mszy wyswietlimy film'...

Ok skoro maja klientów ,to niech się z nich utrzymują a nie z Naszych pieniędzy.
Np. kina nie można z budżetu wyremontować a na kościoły to kasa idzie i to niemała. DLACZEGO?

ad pomyslow ruszania domu kultury itd. - nie wkladaj mi w usta takich spraw. to niemile. to zupelnie inny budynek. rowniez uwazam ze w miescie brakuje rozrywek i atrakcji, ale chwila. czy mamy mase aktywistow ktorym brakuje lokali? mamy:
-dom kultury,
Ostatnio z grupą znajomych chciałem wynająć sale na bal karnawałowy do dzieci w weku przedszkolnym ... i jakże zostałem miło poinformowany, że niestety ale Budynek został świeżo wyremontowany i jest z byt dużo ryzyko że dzieci zniszczą prześliczne rzeźby itp. 
-tret,
hahahahh dobre sobie, że niby co mamy się kulką pobawić  Chichot Chichot Chichot Chichot
-kompleks edukacyjny,
-kilka szkol,
-hale sportowa i basen (da sie tam bezproblemowo wynajmowac),
DROGO !!!
-budynek spoldzielni mieszkaniowej (bezproblemowo wynajmowane ludziom 'z zewnatrz' - starczy kasa),
-stacje kolejowa,
-kilka restauracji (mniej lub bardziej kosztowne, ale wynajem sali od reki, wiele na cele 'kulturalne' wynajmuje bardzo tanio, lub jesli przyjdzie dosc ludzi - calkowicie za darmo),
hahahahahah
-budynki po bylym "lubamecie" ... 

  poza tym 'pod chmurka' - stadion, 'gokarty', basen, amfiteatr...

problemem naszej 'kultury' jest brak 1)klientow 2)... kultury.

Zapraszam do Konia na koncert organizowany prze Smoka, kilkadziesiąt osób, świetna impreza a i paru kulturalnych się znjadzie

nie jest problemem brak lokali. problemem _centrum_ jest zabicie autami.
nie wyolbrzymiaj wiec ze chce zaorac cale miasto. czemu nie krytykujesz sprzedania np. bylego mlodziezowego domu kultury, w dodatku za bezcen i w dziwnych okolicznosciach? zauwaz ze w zasadzie nikomu to nie przeszkadza. dla wiekszosci ludzi - kolejna rudera z glowy, chociaz wg. mnie szkoda, bo budynek byl faktycznie "perelka", a sprzedano go za grosze.

To prawda na innym forum poruszaliśmy ten temat, lecz co szary obywatel może?

szukasz wiec problemow tam gdzie ich wg. mnie ich nie ma, robiac przy tym duzy szum.

Uważam że po to są Fora aby robić jak to napisałeś szum.



Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #40 : 11 Styczeń, 2011, 13:48:16 pm »

parkowanie w centrum - ile jezdzisz srednio zeby znalezc miejsce miedzy ~10-17 ?
i nie mowie o jakichs 'dzikich' pomyslach typu parkowanie wzdluz ulicy (bo one sa legalne tylko dlatego ze zwyczajnie nie ma miejsca) , chodzi mi o normalny parking.

koscioly - dostaja kase bo ... maja klientow. sluza ludziom.

rowniez jestem za tym zeby utrzymywaly sie same, ale tez nie przesadzaj,
utnij im pieniazki - beda jechac dalej . miasto _pomaga_, a nie _finansuje_.

twoja krytyka dostepnych lokali - nic za darmo nie ma. lokale ktore wymienilem
wynajma bezproblemowo sale w granicach 500pln za 6h, i to na _impreze_.
na 100 osob to jest 5 ziko na lebka. na 10 - 50. czesc z nich na malo uciazliwy 'seans filmowy' wynajmie za free - np. osobiscie w trecie wyswietlalem filmy , za kompletne friko, w dodatku na ich sprzecie (tam w piwnicy masz normalna sale z projektorem itd) . w szkole numer 3 (bylym schronisku mlodziezowym) organizowalismy ze znajomymi impreze 3 dniowa (tzw. demo-party - milosnicy starych komputerow itd) - za zdaje sie ~400 pln dostalismy do dyspozycji sale, lozka, kuchnie...

no i sam wspominasz o Smoku - powiekszyl nawet lokal i jesli chodzi o wspieranie lokalnej kultury to mozna powiedziec ze dziala bardziej aktywnie niz pewien znany w miescie Dyrektor , w dodatku zarabiajac na tym . pamietaj jednak ze bez jego Aktywnosci bylaby to zwykla speluna jakich w miescie wiele.

a co do forum - o to po co ono jest spytaj jego wlascicieli.
moze baner zrobcie razem - "LUBAN24 - NAGINAMY FAKTY!",
powiesimy na wiadukcie ...

Zgłoś do moderatora   Zapisane

--



Punkty: +1/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 69
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #41 : 12 Styczeń, 2011, 23:00:35 pm »

A ja całkiem z innej beczki napiszę, bo przecież wywołałam temat kina w Lubaniu. Parę lat temu rozmawiałam z P. Ryszardem o zorganizowaniu przeglądu filmowego (i nie mówię tu podobnej imprezie jak w Lubomierzu). jest mnóstwo filmów, które chciałabym zobaczyć w kinie. I wydaje mi się, że znalazłoby się kilkadziesiąt osób, które też chciałyby spędzić tak czas????Mam nadzieję, że się nie mylę. A pasję P. Ryszarda naprawdę trzeba doceniać. Mimo to, że w kinie tylko papka hollywoodzka to ja pamiętam świetne filmy, które obejrzałam w naszym kinie. Że wspomnę o : NIEODWRACALNE, INTYMNOŚĆ, INNI, PIĘKNY UMYSŁ, DZIEŃ ŚWIRA, BYŁ SOBIE CHŁOPIEC, WŁAMANIE NA ŚNIADANIE, PIANISTA, RAPORT MNIEJSZOŚCI, POROZMAWIAJ Z NIĄ....itd. I to chyba nie jest papka hollywoodzka?Co? Z dzieciństwa filmów to już nie wspomnę. To od nas zależy czy kino w naszym mieście stanie się przeżytkiem. I mogę zrozumieć, że w domu przy pięknym telewizorku i głośniczkach można obejrzeć fantastyczny film i dobrze się bawić. Mi chodzi o  A T M O S F E R Ę   miejsca, a tego nie da żadne cudowne kino domowe. Myślę sobie kochani, że trzeba sobie zdać sprawę, że nic bez nas i takie tam powiedzonka. Jeżeli kino jeszcze jest, to jest to czyjaś zasługa i trzeba to uszanować i starać się to zachować dla kolejnych pokoleń. I jak ktoś tu wcześniej wspomniał pieniądze z UE są w zasięgu ręki, aby ten cel osiągnąć. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

najważniejszy jest dla mnie syn i mąż



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 12 Styczeń, 2011, 23:11:26 pm »

 No to zbierzmy się i zróbmy taki przegląd . Nie widzę w tym problemu.
Chociaż z tego co pamiętam, cos w tym stylu miało byc organizowane w MDKu? Chyba nawet jednorazowy pokaz filmu się udał, ale na tym się skonczyło Chichot Był ktoś?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #43 : 12 Styczeń, 2011, 23:12:29 pm »

http://www.mdk.xn--luba24-leb.pl/1,727,1,item.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #44 : 13 Styczeń, 2011, 16:50:10 pm »

No to zbierzmy się i zróbmy taki przegląd . Nie widzę w tym problemu.
Chociaż z tego co pamiętam, cos w tym stylu miało byc organizowane w MDKu? Chyba nawet jednorazowy pokaz filmu się udał, ale na tym się skonczyło Chichot Był ktoś?

byl wyswietlany nie tak dawno jeden film, na ktorym byli rowniez jego autorzy (udzielili wywiadu dla publicznosci po filmie). bardzo ladnie i super, chociaz pierwsze pytanie ktore padlo to 'dlaczego tego filmu nie puscicie w telewizji'
no i przyszlo chyba z 10-20 osob...

jeszcze wczesniej byl przeglad kina alternatywnego - przyszlo 5 osob, pomimo iz wjazd byl free.


Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Kino:10,000 BC Kultura i sztuka Iza 0 3135 Ostatnia wiadomość 11 Kwiecień, 2008, 21:52:16 pm
wysłane przez Iza
Kino:NIE KŁAM, KOCHANIE Kultura i sztuka Iza 0 3267 Ostatnia wiadomość 11 Kwiecień, 2008, 21:58:44 pm
wysłane przez Iza
Kino:John Rambo Kultura i sztuka Iza 0 3192 Ostatnia wiadomość 11 Kwiecień, 2008, 22:08:22 pm
wysłane przez Iza
Kino:P.S. KOCHAM CIĘ Kalendarz wydarzeń Iza 0 3523 Ostatnia wiadomość 11 Kwiecień, 2008, 22:12:57 pm
wysłane przez Iza
Kino:STEP UP 2 Kalendarz wydarzeń Iza 2 4626 Ostatnia wiadomość 02 Maj, 2008, 18:10:13 pm
wysłane przez x
Kino:Oko Kalendarz wydarzeń Iza 4 6166 Ostatnia wiadomość 02 Maj, 2008, 23:08:55 pm
wysłane przez x
Kino:SKORUMPOWANI Kalendarz wydarzeń Iza 1 4149 Ostatnia wiadomość 02 Maj, 2008, 18:11:21 pm
wysłane przez x
Kino: Sierociniec Kalendarz wydarzeń Iza 3 4991 Ostatnia wiadomość 05 Czerwiec, 2008, 09:25:46 am
wysłane przez MooseDlb
Kino: Zdarzenie Kalendarz wydarzeń Iza 0 2740 Ostatnia wiadomość 21 Lipiec, 2008, 13:13:11 pm
wysłane przez Iza
Beata Kempa w Lubaniu Polecane - Strona główna x 5 7552 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2012, 20:25:58 pm
wysłane przez Firefoks