Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: NA FORUM O FORUM;)  (Przeczytany 25387 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #15 : 28 Listopad, 2010, 17:27:50 pm »

Szkoda, że jakoś ostatnio nie widzę innego wątku poza tematyką polityki.

no przecież wybory...czego się spodziewać... Co?


Tak czy inaczej od połowy 2009 noszę się z zamiarem (juz były dwie próby ) - przebudowy całości luban24.pl na coś bardziej użytecznego w treści i formie.

Z pomocą Św. Izydora i Św. Bita kiedyś się to uda

a może pomocy poszukać tu na ziemi i coś działać... Co? Spoko

szczerze to chyba trzeba tutaj zmian... na lepsze...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +87/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 438
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 28 Listopad, 2010, 19:33:02 pm »

A co "PRZYJACIEL "  Jeżyk może tu dodać ? Np. opcja  +   -   Dobrze by było aby uwidocznić kto postawił plusa czy minusa. Na niektórych forach jest również możliwość dodanie opisu za co przyznaje się plus czy minus

Druga sprawa, opcja "przyjaciel"  Też powinno być wiadomo kto mnie uznał za przyjaciela lub kogi ja wybrałem za przyjaciela.

Ale generalnie (jestem na kilku forach) ten portal jest funkcjonalny i wygodny. Można tu np. usuwać swoje posty bez jakichkolwiek ograniczeń co na innych nie zawsze jest możliwe albo wcale

To tak na prędce kilka uwag słusznych lub nie Smutny
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #17 : 28 Listopad, 2010, 19:40:22 pm »

Właśnie z tym usuwaniem postów to nie do końca wiem czy to jest dobrze
Użytkownicy piszą głupoty, a potem (np. jak wytrzeźwieją) to usuwają czy zmieniają. Jeśli w wątku pojawią się odpowiedzi na takie posty, to potem nie bardzo wiadomo kto i co napisał właśnie przez edycję postów.

Prawdopodobnie będzie tak że edycja postów będzie dostępna przez jakiś limit czasowy, np. 1 godzina od napisania. Potem zawsze można napisać do nas ze skruchą i prośba o moderacje
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #18 : 28 Listopad, 2010, 20:58:04 pm »

He he. A coś takiego jak wirtualny alkomat, który będzie aktywną wtyczką na forum w weekend od 19 w piątek do niedzieli?

coś w tym rodzaju
http://wirtualny.alkomat.pl/va2.php
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #19 : 29 Listopad, 2010, 12:26:09 pm »

Ja tam nie mam zastrzeżeń to forum, to wspaniałe miejsce, można przycupnąć tu w każdej dogodnej dla nas chwili, podzielić się swoimi przemyśleniami, poczytać jakie jest zdanie innych forumowiczów na dany temat. No i panie Gospodarze mimo czasem gorących tematów, starają się nie być stronniczy. Wiem, że, to nie jest łatwe, tematy niejednokrotnie wciągają. Może i trzeba forum nieco zmodernizować, jeśli domagają się tego inni forumowicze ale jeżeli chodzi o moje skromne wymagania to dla mnie w tej chwili jest OK.
PS. Po wyborach nadal będę tu grasować
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +87/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 438
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 29 Listopad, 2010, 14:03:27 pm »

Właśnie z tym usuwaniem postów to nie do końca wiem czy to jest dobrze
Użytkownicy piszą głupoty, a potem (np. jak wytrzeźwieją) to usuwają czy zmieniają. Jeśli w wątku pojawią się odpowiedzi na takie posty, to potem nie bardzo wiadomo kto i co napisał właśnie przez edycję postów.

Prawdopodobnie będzie tak że edycja postów będzie dostępna przez jakiś limit czasowy, np. 1 godzina od napisania. Potem zawsze można napisać do nas ze skruchą i prośba o moderacje

Święta prawda Pawle w tym co piszesz Ja wprawdzie nie nadużywam Niezdecydowany ale faktycznie po wytrzeźwieniu myśli się nieco inaczej. Na niektórych forach jest tak że post można usunąć jeśli jeszcze nikt na niego nie odpowiedział. Później już nie. Ale jest zawsze możliwość edycji i skorygowania nie odpowiedniego słowa. Myślę że jest to dobre rozwiązanie .

To są szczegóły, ale generalnie ten portal jest przejrzysty, czytelny i jak dla mnie... jest dobry
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #21 : 29 Listopad, 2010, 14:31:47 pm »

Święta prawda Pawle w tym co piszesz Ja wprawdzie nie nadużywam Niezdecydowany ale faktycznie po wytrzeźwieniu myśli się nieco inaczej. Na niektórych forach jest tak że post można usunąć jeśli jeszcze nikt na niego nie odpowiedział. Później już nie. Ale jest zawsze możliwość edycji i skorygowania nie odpowiedniego słowa. Myślę że jest to dobre rozwiązanie .

To są szczegóły, ale generalnie ten portal jest przejrzysty, czytelny i jak dla mnie... jest dobry

Oświadczam Uroczyście, iż jak do tej pory, wszystko co napisałam na forum, pisałam na trzeźwo Szok Nie wiem jednak, czy w pełni w pełni władz umysłowych, bo przyznam się bez bicia, że słyszę czasem od swoich znajomych teksty typu
- Jesteś szalona- lub
-ty wariacie- więc, stąd moje wątpliwości.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +16/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 79
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #22 : 29 Listopad, 2010, 20:51:06 pm »

myślę, że temat wynurzeń po kielichu wyobracaliście na tyle, że już się nie będą zdarzać takie żeny:)
a na niektórych forumach to jak ktoś sobie coś zedytuje, to się pokazuje na czerwono, że zedytowane i o której dokładnie godzinie


a tak w ogóle to
japrotestujemiałobyćożarówceboszofftopgdziejestsadmin???!!!!!



(co jak co, ale trollować to my, naje, umiemy, ćwiczoneśmy, proszpaństwa)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Anna Łagowska

"Babcia Weatherwax wcale się nie gubiła. Nie należała do osób, które się kiedykolwiek gubią. Po prostu w tej chwili wiedziała co prawda dokładnie, gdzie się znajduje, ale nie była pewna lokalizacji wszystkich innych miejsc. "
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Komentujcie artykuły na forum Bieżące wiadomości Leo 4 5192 Ostatnia wiadomość 08 Luty, 2009, 13:24:34 pm
wysłane przez MooseDlb
Forum Radni Młodzież - nie daj decydować innym! Bieżące wiadomości zane 0 5047 Ostatnia wiadomość 16 Marzec, 2009, 21:30:06 pm
wysłane przez zane
VI Polsko - Saksońskie Forum Gospodarcze w Leśnej Bieżące wiadomości Leo 0 2833 Ostatnia wiadomość 30 Październik, 2009, 12:51:06 pm
wysłane przez Leo
3D Kino-Teatr FORUM w Bolesławcu Hydepark Black 1 6104 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2010, 09:45:56 am
wysłane przez Black
Wszystkich szukających pracy witamy w nowym dziale forum luban24! PUP Lubań Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 6014 Ostatnia wiadomość 19 Listopad, 2010, 15:30:44 pm
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
I Lubańskie Forum Organizacji Pozarządowych Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3947 Ostatnia wiadomość 22 Czerwiec, 2011, 12:43:26 pm
wysłane przez Urząd Miasta
I Lubańskie Forum Teatru Młodych Miasto Lubań Urząd Miasta 0 5074 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2012, 11:09:07 am
wysłane przez Urząd Miasta
Lubańskie Forum Przedsiębiorców [zaproszenie] Polecane - Strona główna x 2 3714 Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2013, 21:30:02 pm
wysłane przez x