Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 112 - nie dziala  (Przeczytany 3188 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« : 03 Grudzień, 2010, 07:59:33 am »

wczoraj mialem watpliwa przyjemnosc testowania sprawnosci numeru 112 .

na ulicy kopernika zostalem zaatakowany przez sfore szesciu glodnych psow - na tyle glodnych ze atakowaly i gryzly, na szczescie same pieski raczej male i jeden tylko rozdarl mi skorzane spodnie. 

poniewaz posiadalem przy sobie tylko komorke bez zadnych srodkow na koncie,
zadzwonilem na 112 - i tu niespodzianka. 'europejski' numer alarmowy wymaga aktywnych rozmow wychodzacych - przynajmniej w sieci plus.

doszedlem do kauflandu i tam sprobowalem ponownie - z budki tel. TP - tutaj juz automat zidentyfikowal prawidlowo nr. jako bezplatny, ale kilkadziesiat sygnalow, kilka prob - nikt nie odbieral. w koncu zadzwonilem zwyczajnie na policje, reakcja blyskawiczna.

glownie zaskoczony jestem dzialaniem komorki - przyznam ze glownie po to nosze ze soba ten wynalazek.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 03 Grudzień, 2010, 11:10:42 am »

Jeżeli telefon gsm nosisz tylko do ewentualnego powiadomienia służb ratunkowych to nie używaj karty sim. Sam aparat wystarczy.

Zaś co do niepokojącej sytuacji, że sieć Plus uniemożłiwia wykonananie połączenia pod 112 gdyż są zablokowane wychodzące - napisz proszę na PW swój numer telefonu oraz przybliżoną datę i godzinę problemu. Postaram się pomóc.

Przed chwilą  sprawdziłem na karcie sim Plusa  (simplus) stan konta 0,00 wychodzące zablokowane - uzyskałem połączenie.

Pozdrawiam
Karolus
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 03 Grudzień, 2010, 22:34:07 pm »

też jakiś czas temu próbowałem bez sim dzwonić na 112
sygnał jest lecz gdy dyżurny podnosi słuchawkę przerywa połączenie
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Nie płać niepotrzebnie. Hydepark ZUZA 0 2538 Ostatnia wiadomość 26 Październik, 2012, 18:14:54 pm
wysłane przez ZUZA
Nie ma mocnych na SP Smolnik Informacje i Komunikaty Instytucji Młodzieżowy Dom Kultury 0 7215 Ostatnia wiadomość 28 Marzec, 2013, 16:27:46 pm
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
Nie zapomnieli o seniorach Hydepark Bero 1 3043 Ostatnia wiadomość 25 Sierpień, 2014, 14:22:21 pm
wysłane przez kobieta