Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Obecna ocena:
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: W niedzielę postawią na Rowińskiego  (Przeczytany 7220 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 02 Grudzień, 2010, 22:09:50 pm »

Eugenia Wielgus - Prezes Klubu Pionierów Ziemi Lubańskiej

- Konrad Rowiński to prawy i przyzwoity człowiek.Jako Burmistrz naszego miasta dostrzega problemy ludzi starszych i niepełnosprawnych starając się im sprostać na miarę możliwości budżetowych Lubania. To człowiek o długoletnim doświadczeniu w kierowaniu urzędem i miastem. Jego praca i wiedza zaowocowały w rozwoju i wizerunku naszego miasta. Członkowie Klubu Pionierów Ziemi Lubańskiej popierają kandydaturę Konrada Rowińskiego na Burmistrza Lubania.

Zdzisław Bykowski - Legenda lubańskiej opozycji demokratycznej w latach 80

- Konrada Rowińskiego uważam za porządnego faceta. To sprawny organizator, ciekawy rozmówca, dobry samorządowiec i gospodarz Lubania.

Piotr Borys - Poseł do Parlamentu Europejskiego

- Z podziwem patrzę na efekty pracy Konrada Rowińskiego. Znam Lubań dobrze, w tej chwili to piękne europejskie miasto. Ogromne wrażenia zrobiła na mnie odbudowana starówka i szybko zachodzące pozytywne zmiany. Doskonale wykorzystujecie środki unijne. To bardzo ważne.

Wojciech Ilnicki - Przewodniczący NSZZ ,, Solidarność" przy BOT KWB Turów

- Popieram kandydaturę Konrada Rowińskiego na Burmistrza Lubania, ponieważ mam wielki szacunek dla jego dorobku i doświadczenia zawodowego. Jestem za dalszym rozwojem Lubania, więc mój wybór jest oczywisty.


Karol Serewis - student Uniwersytetu Gdańskiego

- Lubań jest moim miastem rodzinnym. To miejsce do którego zawsze chętnie wracam. Przyjemnie jest słyszeć miłe opinie na temat miasteczka od bliskich mi osób, które po raz pierwszy mieli okazję je podziwiać. Pasjonuję się fotografią.Kiedy wracam do mojego archiwum zdjęć Lubania sprzed kilku lat, nie mogę uwierzyć, że miasto tak dynamicznie się rozwija. Oby tak dalej! Konrad Rowiński jest tego gwarantem, to dobry wybór w nadchodzącej II turze przy urnie.


                                                              
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień, 2010, 23:33:38 pm wysłane przez Portier » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 03 Grudzień, 2010, 19:46:17 pm »

Cytuj
Wojciech Ilnicki - Przewodniczący NSZZ ,, Solidarność" przy BOT KWB Turów

- Popieram kandydaturę Konrada Rowińskiego na Burmistrza Lubania, ponieważ mam wielki szacunek dla jego dorobku i doświadczenia zawodowego. Jestem za dalszym rozwojem Lubania, więc mój wybór jest oczywisty.

Rozumiem, że kiedy się nie posiada własnego autorytetu, posiłkuje się wszelkiej maści "autorytetami" świata kultury czy żywych legend walki z ustrojem komunistycznym.
Ale Solidarność? Przecież tak głośno potępiono w Gdańsku rzekome sympatie tego związku do PiS.
Co mamy w Lubaniu? Szef Solidarności poparł kandydata PO-SLD. 

O co tutaj chodzi?


Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 36
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 03 Grudzień, 2010, 20:27:40 pm »

Lubań już od dawna nie ma Szefa Solidarności, nie ma Solidarności , jednostkowa postawa kolegi Ilnickiego z Turowa, no cóż to koloryt, Pan Bykowski porzucił Solidarność już dawno,potem Lubański Klub Obywatelki,porzucił pracę w Urzędzie Miasta Lubań na znak protestu i przeciwko Konradowi Rowińskiemu, a teraz, no cóż to też koloryt. Arkadiusz Słowiński też ma autorytet u wielu, wielu Lubaniaków czemu dali wyraz w I turze wyborów, w II turze na pewno go nie opuszczą. A tak na marginesie każdy oceni TE tzw autorytety poparcia . I jeszcze jedno Rowiński musi wygrać, Słowiński chce ten chory lubański układ obalić i chce zmian i to jest wielka różnica. Różnica na korzyść Słowińskiego.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 17
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 03 Grudzień, 2010, 22:11:11 pm »

  Ciekawa jestem jak Borys postawi na Rowińskiego? Wszak europoseł jest mieszkańcem Lubina, a nie Lubania! Chyba, że  obecny Burmistrz tymczasowo zameldował go u siebie. Historia wyborów lokalnych zna takie przypadki. Ostatnio głośno o tym  procederze było w nieodległym Zgorzelcu.

 (Portier - świetny wpis. Dla Wojtka Ilnickiego zaś - czerwona kartka! Choć pewnie to po nim "spłynie". Wszak interes to interes. Rozumiałabym Panie Wojtku gdyby swojego poparcia udzielił Pan tylko i wyłącznie pod własnym nazwiskiem! Jako mieszkaniec miasta ma Pan do tego pełne prawo. A tak...
Nie jest dobrze, gdy związek zawodowy brata się z władzą. Jakąkolwiek. Traci bowiem na wiarygodności. Sądzi Pan, że na tym zyskał?

« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień, 2010, 22:12:53 pm wysłane przez krycha » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 03 Grudzień, 2010, 22:30:24 pm »

Na Tolka Banana też mogą postawić 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #5 : 03 Grudzień, 2010, 23:27:51 pm »

Arek,
 boli cię źe Borys popiera Konrada?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Turniej Orlików w najblizszą niedzielę Bieżące wiadomości Leo 0 2521 Ostatnia wiadomość 17 Wrzesień, 2009, 10:22:38 am
wysłane przez Leo
Dzień Piłkarza już w najbliższą niedzielę Bieżące wiadomości Leo 0 3240 Ostatnia wiadomość 23 Wrzesień, 2009, 08:48:51 am
wysłane przez Leo
Jest absolutorium dla burmistrza Konrada Rowińskiego Bieżące wiadomości Leo 1 5270 Ostatnia wiadomość 24 Październik, 2010, 17:02:10 pm
wysłane przez Jola
Dzień Piłkarza już w niedzielę na Cartingach Bieżące wiadomości Leo 1 4056 Ostatnia wiadomość 11 Wrzesień, 2010, 21:08:02 pm
wysłane przez ZUZA
Podziękowanie dla wyborców PO i apel o poparcie w II turze Konrada Rowińskiego Bieżące wiadomości Leo 0 4284 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2010, 14:19:47 pm
wysłane przez Leo