Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Nowy przewodniczący Rady Powiatu Lubańskiego  (Przeczytany 10185 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 02 Grudzień, 2010, 18:45:25 pm »

Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu Lubańskiego, wyłoniono jedynie przewodniczącego Rady, którego zgłosił Andrzej Kępiński z klubu PO.

Uzasadniając kandydaturę Kazimierze Kiljana, który...
Cytuj
" z zawodu jest dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu oraz dziennikarzem lokalnej gazety Ziemia Lubańska. Prywatnie jest poetą, pisarzem, autorem tomików wierszy i powieści. Za swoją działalność na polu kultury, uhonorowany został tytułem i statuetką człowieka roku 2007 Powiatu Lubańskiego oraz wyróżnieniem - Kreator i Twórca Kultury Powiatu Lubańskiego 2009. W minionej kadencji pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Rady Powiatu, pracował również w komisji zdrowia i komisji kultury.
Jest człowiekiem prawym i uczciwym. I i myślę że na tym stanowisku potrafiłby poprowadzić działania Rady Powiatu".
był jedynym zgłoszonym kandydatem do pełnienia tej funkcji, więc głosowanie było formalnością i nowy Przewodniczący, po krótkiej przerwie na głosowanie wznowił obrady, które po chwili zamknął, z uwagi na nieobecność 2 radnych.
Sesja została przełożona na 7 grudnia - wtedy poznamy nazwisko Starosty Lubańskiego.

Sesja RP.jpg

* Sesja RP.jpg (92.44 KB, 701x575 - powiększony/pobrany 621 razy.)
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień, 2010, 23:57:25 pm wysłane przez Portier » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 17
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 03 Grudzień, 2010, 22:24:04 pm »

Powrót Barei czy pomyłka? Wyjaśniam pytanie. W filmie "Poszukiwana, poszukiwany", którego reżyserem był nieoceniony Stanisław Bareja padają oto takie słowa: "Kim jest z zawodu Pani mąż?". "Mój mąż... mój mąż jest z zawodu DYREKTOREM!". Tak jak nowy przewodniczący Rady Powiatu Lubańskiego Kazimierz Kiljan (patrz ramka gdzie cytowane są następujące słowa: "z zawodu jest dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu" ).
A może to pomyłka Portier?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 59
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 06 Grudzień, 2010, 06:11:16 am »

krycha ...
Też myślałam, że to pomyłka, ten wybór. Gorzej już być nie mogło. Mam bardzo poważne wątpliwości, jeżeli chodzi o rzetelność w redagowaniu artykułów prasowych przez tego pana. Ten wybór to dla powiatu krok do tyłu moim zdaniem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Im kto potężniejszy, tym bardziej umiarkowanie z władzy korzysta.



Punkty: +4/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 06 Grudzień, 2010, 09:48:12 am »

Masakra......
Od dzisiaj we wszelakich dokumentach, w rubrykach "wykonywany zawód" będę sobie wpisywała nie "bezrobotna", ale POETKA i PISARKA. Tez piszę, ale do tzw. szuflady, bo jako dyrektor placówki kulturalnej i dziennikarz (to za duże słowo) lokalnej gazety nie mogę wypromować swoich wypocin !!!!!!!!!
A propos - jakim cudem ktoś po technikum, bez kierunkowych studiów został dyrektorem Domu Kultury?Co??
Masakra.........
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 06 Grudzień, 2010, 10:02:12 am »

Wreszcie ktoś na to zwrócił uwagę, może czas coś z tym zrobić, mamy sporo wykształconych osób, i do tego kompetentnych a w MDK o 16.00 można pocałować klamkę
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #5 : 06 Grudzień, 2010, 11:52:40 am »

poprostu brak mi słów.... Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Niezdecydowany Niezdecydowany Niezdecydowany Niezdecydowany Niezdecydowany Niezdecydowany Niezdecydowany Niezdecydowany Niezdecydowany Niezdecydowany Niezdecydowany Co? Co? Co? Co? Co? Co? Co? Co? Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 69
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 06 Grudzień, 2010, 23:31:57 pm »

TAK...ZAWÓD DYREKTOR...PAN KĘPIŃSKI TEŻ MA POCZUCIE HUMORU, A BAREJA TO JEGO ULUBIONY ARTYSTA DO CYTOWANIA...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

najważniejszy jest dla mnie syn i mąż



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 07 Grudzień, 2010, 08:49:48 am »

pisze się zawsze tak , by wyglądało ładnie, bo o wykształceniu już tak ładnie nie jest,jeśli ktoś jest wykształcony, to od tego zawsze się zaczyna, a tu??? dyrektor, redaktor, pisarz, poeta, twórca kultury, zobaczcie jak to brzmi, a wykształcenie? ,,," to nie zawazne by się ogona czepiać" jak mawiał Pawlak
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
XXI Sesja Rady Powiatu Lubańskiego Bieżące wiadomości x 0 5349 Ostatnia wiadomość 03 Marzec, 2008, 11:44:55 am
wysłane przez x
Człowiek Roku Powiatu Lubańskiego Bieżące wiadomości x 0 4754 Ostatnia wiadomość 03 Marzec, 2008, 12:02:45 pm
wysłane przez x
PORZĄDEK OBRAD XXIV Sesji Rady Powiatu Lubańskiego [24 kwietnia] Informacje i Komunikaty Instytucji x 0 3397 Ostatnia wiadomość 17 Kwiecień, 2008, 17:25:47 pm
wysłane przez x
II Święto Kultury Powiatu Lubańskiego Kalendarz wydarzeń x 1 5843 Ostatnia wiadomość 26 Wrzesień, 2008, 14:52:04 pm
wysłane przez ZUZA
Kandydaci lubańskiej Lewicy do Rady Miasta i Powiatu w dziale ''Polityka'' Bieżące wiadomości Leo 7 8282 Ostatnia wiadomość 10 Listopad, 2010, 22:08:49 pm
wysłane przez x
Sesja Rady Powiatu Lubańskiego Powiat lubański powiat 1 4532 Ostatnia wiadomość 05 Listopad, 2011, 22:45:25 pm
wysłane przez cezar
XVII SESJA RADY POWIATU LUBAŃSKIEGO Powiat lubański powiat 0 3918 Ostatnia wiadomość 07 Grudzień, 2011, 07:54:53 am
wysłane przez powiat