Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Powiat przygotowany na atak zimy  (Przeczytany 60805 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #60 : 31 Grudzień, 2010, 05:53:30 am »

Pan Włodek  Stefański,dyrektor tego PZD, obiecuje że będze dobrze, i ja mu wierzę, bo nie z takimi zimami walczył,ktoś mu zazdrości?
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień, 2010, 18:19:12 pm wysłane przez LEO » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #61 : 31 Grudzień, 2010, 05:56:06 am »

od 3.00 pracują, to mało?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #62 : 31 Grudzień, 2010, 08:23:32 am »

Włodek  Stefański,dyrektor tego bajzlu, obiecuje że bedze dobrze, i ja mu wierze, bo nie z takimi ziimami walczył,ktoś mu pani zazdrości?

od 3.00 pracują, to mało?


nie skądże znowu...
tylko za mało słowa ku.....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #63 : 31 Grudzień, 2010, 09:02:03 am »

"Ale pan jest drażliwy, naprawdę jak panienka, nie ma się co obrażać. Portier jest wdechę a pan panie Janku też czasem lubi się podraźnić i podroczyć ale jak ktoś tak robi, to pan odrazu wocha strzela."

Dzień dobry.Pani Jolu sam siebie czy raczej mój stan emocjonalny oceniam w sposób w jaki pani to ujęła.Gratuluję spostrzegawczości.Zastanawiałem się z czego to wynika.Napewno nie bez znaczenia jest fakt że nagle z dnia na dzień stałem się emerytem.Przez trzydzieści siedem lat byłem maszynistą na PKP.Miliony podróżnych,miliony przejechanych kilometrów.I nagle niezaliczone badania w Medycynie Pracy.Nadciśnienie tętnicze.Świat mi się zawalił.Koniec kontaktów z podróżnymi,koniec wielkiej przygody z koleją.Nie umie się odnaleźć.A przecież umiałem śmiać się z siebie,umiałem być krytyczny wobec siebie.A teraz miotam się jak nienormalny.Portier ma rację,popełniam offtop.Przepraszam Cię Stary.Nie gniewaj się.Musimy kiedyś napić się razem.

Życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Zawstydzony
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #64 : 31 Grudzień, 2010, 09:34:24 am »

Szkoda życia na smutki. Życzę zdrowia i głowa do góry panie Janku.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #65 : 31 Grudzień, 2010, 09:50:24 am »

"Ale pan jest drażliwy, naprawdę jak panienka, nie ma się co obrażać. Portier jest wdechę a pan panie Janku też czasem lubi się podraźnić i podroczyć ale jak ktoś tak robi, to pan odrazu wocha strzela."

Dzień dobry.Pani Jolu sam siebie czy raczej mój stan emocjonalny oceniam w sposób w jaki pani to ujęła.Gratuluję spostrzegawczości.Zastanawiałem się z czego to wynika.Napewno nie bez znaczenia jest fakt że nagle z dnia na dzień stałem się emerytem.Przez trzydzieści siedem lat byłem maszynistą na PKP.Miliony podróżnych,miliony przejechanych kilometrów.I nagle niezaliczone badania w Medycynie Pracy.Nadciśnienie tętnicze.Świat mi się zawalił.Koniec kontaktów z podróżnymi,koniec wielkiej przygody z koleją.Nie umie się odnaleźć.A przecież umiałem śmiać się z siebie,umiałem być krytyczny wobec siebie.A teraz miotam się jak nienormalny.Portier ma rację,popełniam offtop.Przepraszam Cię Stary.Nie gniewaj się.Musimy kiedyś napić się razem.

Życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Zawstydzony

Panie Janie szkoda takiej energi w gwizdek i złość. Nie myślał Pan o zaangażowaniu społecznym? Możemy uaktywnić jakąś grupę, spotkać się zrobić " burzę mózgów" może coś się w bólach urodzi. Nie myślę o polityce- zapewniam!!! Myślę raczej o zorganizowaniu turnieju między dzielnicami np. piłki nożnej wśród dzieci, młodzieży i seniorów. Może podjąłby się pan poprowadzenia tego jak kiedyś lokomotywy. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #66 : 31 Grudzień, 2010, 14:25:21 pm »

zeby sie za duzy offtop nie zrobil ..

pozdrawiam walczacych z problemem weteranow.
jak to mawia dr house "work smart, not hard" ...

w ogole nie wiem - piasek i sol dalej deficytowa?
lod na kazdym prawie skrzyzowaniu, a zwlaszcza kompromitacja
przy wyjezdzie na obwodnice obok strazy pozarnej.
(zwlaszcza wczoraj, bo dzisiaj juz 'puscilo' troche)

moze warto jednak zainwestowac w dodatkowa piaskarke,
ew skoro juz sie zaczyna 'od 3 rano' to korzystajac z braku ruchu traktorkami
odsniezyc porzadnie skrzyzowania? _przynajmniej glowne_! (gdzie jest najwiekszy ruch to akurat ladnie widac teraz, bo 'wyjezdzone' i 'wydeptane')
*hint* traktor mozna pozyczyc . z kierowca nawet.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

--



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 59
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #67 : 31 Grudzień, 2010, 15:59:08 pm »

Dnia 24 grudnia, w dniu Wigilii, na ulicach była "szklanka". Przez ostatnie dwa dni na drogach jest gołoledź. Nie można ruszyć autem z powodu oblodzenia, "na zielonym" często przejeżdża tylko jeden samochód. To przykłady. Zatem proszę nie mówić, że p. Stefański radzi sobie z zimą, bo tak nie jest. O drogach powiatowych biegnących przez miejscowości Henryków oraz Pisarzowice lepiej nie mówić. Czy te drogi były chociaż raz odśnieżone tej zimy? Bo nie widać, że były.  
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń, 2011, 12:30:27 pm wysłane przez Atena » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Im kto potężniejszy, tym bardziej umiarkowanie z władzy korzysta.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #68 : 31 Grudzień, 2010, 16:55:14 pm »

zeby sie za duzy offtop nie zrobil ..

pozdrawiam walczacych z problemem weteranow.
jak to mawia dr house "work smart, not hard" ...


Tym razem wyjątkowo stanę w obronie Emeryta- "nie ważne jak facet zaczyna tylko jak kończy..." to powiedzenie w tym przypadku jest obrazem tego jak ważny jest finisz i bez znaczenia w jakim wieku. Panie Janie za szczerość na jaką rzadko faceta, którego stać  plus ode mnie. Mało kto potrafi przeprosić i przyznać się do poczucia emerytalnego " wyautowania".
Co do dróg to miałam wczoraj nieoczekiwaną zmianę kierunku jazdy na ul. Dworcowej, a przecież kierowałam się na drogę krajową. Porażka!!! Na samym skręcie do przejazdu przez tory lód, a inaczej jak skręcając po luku jechać się nie da.

« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień, 2010, 17:11:56 pm wysłane przez Portier » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #69 : 31 Grudzień, 2010, 17:02:06 pm »

Stawiam plusika panu Jankowi, nie wyjaśniam za co, bo pani Ewa właśnie to wyjaśniła a pani Ewie za to, że zwróciła moją uwagę na to, co ja sama przegapiłam. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #70 : 31 Grudzień, 2010, 17:36:28 pm »

Pani Ewo wszystkiego naj naj w nowym roku i dużo zdrówka.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #71 : 31 Grudzień, 2010, 18:02:55 pm »

Pani Jolu! Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #72 : 01 Styczeń, 2011, 06:12:46 am »


Tym razem wyjątkowo stanę w obronie Emeryta- "nie ważne jak facet zaczyna tylko jak kończy..." to powiedzenie w tym przypadku jest obrazem tego jak ważny jest finisz i bez znaczenia w jakim wieku. Panie Janie za szczerość na jaką


to Emeryt to Włodek Stefański? to by wiele wyjasnialo
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #73 : 02 Styczeń, 2011, 17:08:36 pm »

Nie gniewaj się.Musimy kiedyś napić się razem.


Czasami się złoszczę, ale pogniewać? nigdy!

Cieszę się, że jesteś z nami. 

A teraz coś, co powinno Ciebie zainteresować.



Masz racje, musimy się wspólnie czegoś napić, i podyskutować  Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #74 : 02 Styczeń, 2011, 17:15:22 pm »

Portier nie podrzucaj mi takich linków.Chcesz abym ryczał jak bóbr.Zanudzę Cię rozmową o kolei.My kolejarze w pracy rozmawialiśmy o kobietach a w domu o kolei.Dzięki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Zneutralizowano atak biochemiczny Bieżące wiadomości Oficer prasowy OTPS SG 0 2633 Ostatnia wiadomość 10 Październik, 2008, 11:38:26 am
wysłane przez Oficer prasowy OTPS SG
Zneutralizowano atak biochemiczny Bieżące wiadomości Oficer prasowy OTPS SG 0 2568 Ostatnia wiadomość 10 Październik, 2008, 11:44:16 am
wysłane przez Oficer prasowy OTPS SG
Razem na powiat Kronika Kryminalna Antoś 1 6373 Ostatnia wiadomość 19 Październik, 2008, 23:48:04 pm
wysłane przez x
Rozsławili powiat Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 4271 Ostatnia wiadomość 18 Czerwiec, 2009, 15:27:24 pm
wysłane przez Bernard
nasz powiat;-/beznadzieja i brak perspektyw Hydepark « 1 2 » julia 23 22712 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2013, 16:31:45 pm
wysłane przez janus58144
Ogłoszenie stanu alarmu powodziowego [POWIAT] Bieżące wiadomości powiat 0 4088 Ostatnia wiadomość 22 Lipiec, 2011, 11:06:04 am
wysłane przez powiat
W oczekiwaniu na atak zimy Polecane - Strona główna red. 2 3676 Ostatnia wiadomość 19 Styczeń, 2012, 18:16:40 pm
wysłane przez Firefoks
Powiat najlepszy w województwie Powiat lubański « 1 2 » powiat 19 23568 Ostatnia wiadomość 01 Marzec, 2014, 18:28:46 pm
wysłane przez Firefoks
A to powiat właśnie! Arkadiusz Słowiński « 1 2 » Arkadiusz Słowiński 24 25790 Ostatnia wiadomość 09 Czerwiec, 2014, 14:18:34 pm
wysłane przez Jola
KWW OKW Powiat 2014 Polityka « 1 2 3 » janus58144 35 70979 Ostatnia wiadomość 11 Luty, 2015, 18:29:48 pm
wysłane przez Lider