Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Konrad Rowiński - burmistrz Lubania zaprasza na debatę  (Przeczytany 35515 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 26 Listopad, 2010, 15:25:45 pm »

<a href="http://www.youtube.com/v/QFrkNbD2wqs?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/QFrkNbD2wqs?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #1 : 26 Listopad, 2010, 16:20:29 pm »

toż jestem w szoku...  Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 26 Listopad, 2010, 19:58:09 pm »

Hm... raczyło się w końcu zauważyć internautów w mieście 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #3 : 27 Listopad, 2010, 07:44:05 am »

Hm... raczyło się w końcu zauważyć internautów w mieście 


a w życiu...założę się, że Piotrek poszedł sam do UM i namówił na taką "reklamę"... Chichot  Spoko
zobacz jakie sztuczne... Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #4 : 27 Listopad, 2010, 10:59:07 am »

Inicjatywa spotkania z nami wyszła od burmistrza. Jak zapewne zauważyliście organizujemy debatę i ona nie odbyła by się bez porozumienia dwóch stron co do chęci brania w niej udziału i spotkania z wyborcami.

Na ostatniej debacie nie było zbyt wielu osób, wyborcy nie wiedzieli że taka debata się odbędzie.

W tej chwili staramy się wyciagać wnioski z błędów innych i zaproszenie wyborców przez burmistrza na debatę ma pomóc w kształtowaniu odpowiedzialnego społeczeństwa. Informacja o debacie ma być również na antenie Muzycznego Radia, które da kilka zapowiedzi wydarzenia w ramach sponsoringu medialnego.

Programy obu kandydatów są na tyle zbliżone do siebie, że nie do końca wiem czy widzimy plany tych Panów co do miasta czy tylko ich twarze.

Chciałbym usłyszeć więcej merytorycznych rozmów o rozwoju miasta, a mniej personalnych wycieczek

PS Piotr rozmawiał też z Panem Słowińskim o podobnym "zaproszeniu" w formie wideo, ale z tego co wiem do realizacji nie doszło.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #5 : 27 Listopad, 2010, 20:07:24 pm »

Szanowny Administratorze panie Pawle
Proszę nie zapominać, iż pan Arkadiusz Słowiński często odwiedza lubańskie forum, rozmawiająć za jego pośrednictwem z mieszkańcami naszego miasta, bywa na forum nie od dziś, nie od wczoraj a trochę dłużej, to osoba życzliwa i otwarta na ludzi i z tego co zaobserwowałam, to wyniosłość ani buta nie kojarzy się z jego osobą.
Pozdrawiam Serdecznie
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad, 2010, 20:10:05 pm wysłane przez zaradna666 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #6 : 27 Listopad, 2010, 20:17:56 pm »

Doprecyzuję.
Zaproszenie ma na celu zachęcenie do wzięcia udziału w naszej, a właściwie waszej debacie z kandydatami. Nie może być tak, że na spotkaniu jest kilkudziesięciu zwolenników Zembika, Skowrońskiego czy Słowińskiego, i jeden aktywny Rowińskiego. - Tak było ostatnio.

Pan Słowiński nie potrzebuje zachęcać swoich wyborców do wzięcia udziału w debacie. Zrobił to jako pierwszy, w wątku informującym o tym wydarzeniu, i uznałem, że to wystarczy.

Burmistrz zaprasza wszystkich oficjalnie (wideo), bo jest przecież gospodarzem tego miasta. A my szanujemy urząd burmistrza !

Spotykamy się 01.12.2010 o godzinie 18:00. Wysyłajcie pytania !
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #7 : 27 Listopad, 2010, 20:19:26 pm »

Szanowny Administratorze panie Pawle
Proszę nie zapominać, iż pan Arkadiusz Słowiński często odwiedza lubańskie forum, rozmawiająć za jego pośrednictwem z mieszkańcami naszego miasta, bywa na forum nie od dziś, nie od wczoraj a trochę dłużej, to osoba życzliwa i otwarta na ludzi i z tego co zaobserwowałam, to wyniosłość ani buta nie kojarzy się z jego osobą.
Pozdrawiam Serdecznie

Nie bardzo rozumiem
Pan Arkadiusz Słowiński będzie na debacie, jest na forum, nie wiem w którym miejscu mojego postu są jakieś informacje o jego bucie czy wyniosłości.
Prosze nie nadinterpretować tego że nie zrealizowano materiału, mogło być tego milion powodów - ja ich nie znam.
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad, 2010, 20:49:32 pm wysłane przez Portier » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #8 : 27 Listopad, 2010, 21:05:44 pm »

D.o Pana Pawła
Przykro mi, tak zrozumiałam czytając post, pisał pan, ze pan Piotr namawiał pana Arkadiusza do nagrania materiału ale, do tego nie doszło.  Natomiast jeśli chodzi o udział w debacie, to też popieram to, że powinni się zjawić zwolennicy wszystkich kandydatów i naprawde nie wiem, dlaczego na pierwszej debacie było tak mało zwolenników pana Burmistrza Rowinskiego. Przecież drzwi były otwarte dla wszystkich mieszkańców naszego miasta i każdy miał prawo przyjść, posłuchać kandydatów a nawet zadać im pytanie. Mam też wrażenie, że zarzuca mi pan brak szacunku do urzędu Burmistrza, chyba, że znów coś żle zrozumiałam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #9 : 27 Listopad, 2010, 21:08:50 pm »

Spokojnie bo robi się czeski film z naszej dyskusji między Panią, Piotrem i mną Nikt nie wie o co chodzi
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +6/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 30
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 28 Listopad, 2010, 15:35:43 pm »

Hm... raczyło się w końcu zauważyć internautów w mieście 


Tak ma Pan rację nie dostrzegałem internautów . Przyznaję się do błędu. Jest to ważna forma komunikowania się , której nie poświęciłem dostatecznej uwagi .Nie zaglądałem na portal Lubań 24. Na tydzień przed wyborami spotkał mnie bliski znajomy i powiedział. Czy ty wiesz co o tobie wypisują w Internecie . Spojrzałem i przeżyłem szok 99% negatywnych wpisów .(Gdyby ktoś podejmował decyzje losowo to i tak istnieje prawdopodobieństwo ,że w 50 %podejmie dobre decyzje)Nawet na debacie powiedziałem ,że portal jest zdominowany przez PiS i Klub Obywatelski (w dziale polityka) Proszę się zastanowić dlaczego nie ma nic negatywnego o Starostwie (koalicja PiS, LKO), czy tam nikt nie popełnia żadnego błędu .Od razu okrzyknięto , że godzę w wolność mediów . Jest to oczywista nieprawda cieszę się ,że portal Lubań 24 istnieje i życzę mu dalszego rozwoju i wszystkiego najlepszego . Myślę ,że może to być jedna z form pozytywnego dyskursu mieszkańców na tematy ważne dla miasta . Tak jak napisał Pan Paweł Sokołowski zwróciłem się o objęcie patronatem i prowadzenie debaty ,tak aby nie było cienia wątpliwości ,że wszystko odbędzie się uczciwie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 28 Listopad, 2010, 15:37:12 pm »

W ostatniej debacie było tak niewielu uczestników ze strony Pana Konrada Rowińskiego, ponieważ nie potrzebowali udziału w spotkaniu aby podjąć decyzję na kogo oddać swój głos. Na potwierdzenie tej teorii możemy zerknąć w wyniki ostatniego głosowania! Ponad 3 500 osób oddało swój głos właśnie na jedynego słusznego kandydata Pana Konrada Rowińskiego. W nadchodzącej turze wynik będzie jeszcze lepszy  
Panie Burmistrzu... mocno trzymamy za Pana kciuki!!!
Podpisano.
Młode Pokolenie Lubaniaków  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #12 : 28 Listopad, 2010, 15:57:53 pm »

Panie Burmistrzu, a jakie błędy Pan dostrzega w działalności władz Powiatu? Nie lubię rzucania haseł i odwracania przysłowiowego kota bez konkretnej argumentacji. Wchodząc do Rady Powiatu przed czterema laty dostaliśmy w "prezencie" olbrzymie zadłużenie po SPZOZ-ie i przekształcony szpital na granicy upadłości. Udało się dług po tym pierwszym ucywilizować, a ten drugi nie tylko utrzymać, ale znacznie rozwinąć. Proszę zwrócić uwagę na pisownię. Mój promotor nie pozwoliłby mi na obronę, gdybym oddała pracę z tak błędną pisownią. Miał na tym punkcie "bzika". Kropka, przecinek, itd. najpierw znak, a później spacja. Proszę się nie dziwić, że tyle wpisów jest nieprzychylnych, ponieważ inaczej jest poddać się ocenie po konkretnej działalności, a inaczej usiłując do niej wkroczyć. Pozdrawiam Pana serdecznie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 28 Listopad, 2010, 16:00:05 pm »

Panie Burmistrzu,
dziękujemy, iż zwrócił Pan uwagę na internautów, ale ogromna prośba.
Proszę nie robić nic z przesadą tak jak to np. robi p. Arkadiusz Słowiński, który tak się przeją swoją rolą w internecie, że na portalu występuja już pod dwoma nicami. Jako Arkadiusz Słowiński oraz jako Krycha  Szok
Oczywiście niby nikt o tym nie wie....
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #14 : 28 Listopad, 2010, 16:07:07 pm »

Auro to jest pewne jak to, że ja jestem autorem krążącego paszkwilu. Nie znam nr działek, nie znam występujących tam ludzi i nie znam na tyle urzędu. Łatwo jest dokleić komuś "gębę"
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Burmistrz Lubania w Środku Tygodnia - TV Łużyce Bieżące wiadomości Leo 0 3539 Ostatnia wiadomość 05 Listopad, 2009, 19:31:09 pm
wysłane przez Leo
Były burmistrz Lubania bloguje na portalu Bobrzanie.pl Bieżące wiadomości Leo 0 3527 Ostatnia wiadomość 23 Grudzień, 2009, 17:06:53 pm
wysłane przez Leo
Konrad Rowiński kandydatem na burmistrza Lubania z ramienia PO Bieżące wiadomości Leo 2 7183 Ostatnia wiadomość 16 Październik, 2010, 08:17:29 am
wysłane przez MooseDlb
Co powiedział Konrad Rowiński po wyborze na Wicestarostę Powiatu Lubańskiego Bieżące wiadomości x 0 3875 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2010, 20:16:50 pm
wysłane przez x
Burmistrz Lubania odpowiedział Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3059 Ostatnia wiadomość 21 Styczeń, 2013, 12:09:02 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Burmistrz Lubania laureatem plebiscytu „Osobowość Roku 2012” Gazety Wojewódzkiej Miasto Lubań Urząd Miasta 6 11182 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2013, 05:42:26 am
wysłane przez albert53
Konrad pogodził faworytów Hydepark Bero 0 2579 Ostatnia wiadomość 29 Czerwiec, 2014, 17:57:38 pm
wysłane przez Bero
Debata. Arkadiusz Słowiński vs Konrad Rowiński [TV Łużyce] Polecane - Strona główna « 1 2 3 » x 36 29457 Ostatnia wiadomość 28 Listopad, 2014, 23:52:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Konrad Rowiński władca „Romkowa” Polecam - Niepolecam MERLIN 11 16884 Ostatnia wiadomość 28 Listopad, 2014, 23:30:22 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński