Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Konrad Rowiński - burmistrz Lubania zaprasza na debatę  (Przeczytany 35512 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 28 Listopad, 2010, 16:20:11 pm »

Panie Burmistrzu.
Cieszę się z Pana pojawienia się na naszym forum. Jest więc wśród nas ten, którego dyskredytuje się tu tylko dlatego, że pragnie kontynuować kawał dobrej roboty wykonanej na rzecz naszego miasta, a którą widać gołym okiem. Ci, którzy tego nie dostrzegają niech się wreszcie rozejrzą wokół siebie. Nie jestem nawiwny, wiem o co tu chodzi, o podważanie tego wszystkiego, dyskredytowanie osiągnięć... w imię własnych, partykularnych intersów grona osób sfrustrowanych, głodnych władzy.
Nikt nie jest idealny. Wiele jest jeszcze w naszym miescie do zrobienia. Jestem przekonany, że wygra Pan te wybory i dokończy to czego u nas brakuje.
Będę głosował na Pana Rowińskiego, to porządny i uczciwy facet.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 28 Listopad, 2010, 16:27:41 pm »

Droga Pani Ewo, nawet mi do głowy nie przyszło posądzać Pani o autorstwo krążącego po mieście paszkwilu. Powód jest prosty - to pisał specjalista w tej dziedzinie a pani jest pielęgniarką.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #17 : 28 Listopad, 2010, 16:31:52 pm »

Jestem specjalistką, ale z epidemiologii Aura dla mnie jest to dzieło sfrustrowanego pracownika urzędu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 36
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 28 Listopad, 2010, 16:55:15 pm »

A ja nie chcę burmistrza, który w dowodzie osobistym w rubryce zawód wpisuje  "Burmistrz". Mam wybór , mój głos to Arkadiusz  Słowiński, człowiek odważny i dynamiczny.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +16/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 79
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #19 : 28 Listopad, 2010, 19:27:30 pm »

Tak z boku:

Szpilki o zdominowaniu politycznym tego portalu są bezsensowne.
Równie dobrze można było powiedzieć, że portal jest zdominowany przez SLD, bo przecież SLD regularnie dodaje newsy...
Bo tu piszą Ci, co tu przychodzą, proste.
Jak ktoś sam nie przychodzi a potem strzela focha, to to śmieszne jest.

Bardzo się cieszę, że dialog zastąpił fochy:)

BTW: paszkwil zawiera wiele fałszywych (a łatwych do sprawdzenia przez zwykłych ludzi) informacji i IMO BARDZO działa na szkodę wizerunkową wszystkich kontrkandydatów obecnego burmistrza

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Anna Łagowska

"Babcia Weatherwax wcale się nie gubiła. Nie należała do osób, które się kiedykolwiek gubią. Po prostu w tej chwili wiedziała co prawda dokładnie, gdzie się znajduje, ale nie była pewna lokalizacji wszystkich innych miejsc. "



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 28 Listopad, 2010, 20:34:23 pm »

Pinokio, nie pisz takich rzeczy bo Ci nos urośnie .....
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #21 : 29 Listopad, 2010, 09:03:34 am »

Sztab Wyborczy "widelca" podjął jednomyślną  uchwałę , o poparciu PANA KONRADA ROWIŃSKIEGO ,
na Burmistrza Miasta Lubań w wyborach samorządowych 2010...Jednocześnie apeluje do niezdecydowanych
o zaakceptowanie naszego naczelnego motta"MÓWI MOTŁOCH"..
W istocie samej rzeczy, jest fakt o zauważaniu postępu i dobrym, kierunkowym aspekcie rozwoju Naszego Miasta -przez sąsiadów...
Sztab Wyborczy "widelca", prosi o kulturalną debatę i w przyszłości  liczy na merytoryczną  współpracę ,ku pożytkowi wszystkich mieszkańców Naszego Grodu...

AMS-S.W.W.

r.jpg


r.jpg

* r.jpg (29.04 KB, 700x110 - powiększony/pobrany 833 razy.)
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad, 2010, 09:06:01 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #22 : 29 Listopad, 2010, 11:16:46 am »

Mark, status quo można zachować mniej afirmując swoją przynależność do grupy.
Przychodzi mi na myśl ruch poparcia B.K. Chichot z Panem Muńkiem na czele  

 
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad, 2010, 11:21:12 am wysłane przez Portier » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #23 : 29 Listopad, 2010, 13:31:20 pm »

Sztab Wyborczy "widelca" podjął jednomyślną  uchwałę , o poparciu PANA KONRADA ROWIŃSKIEGO ,
na Burmistrza Miasta Lubań w wyborach samorządowych 2010...Jednocześnie apeluje do niezdecydowanych
o zaakceptowanie naszego naczelnego motta"MÓWI MOTŁOCH"..
W istocie samej rzeczy, jest fakt o zauważaniu postępu i dobrym, kierunkowym aspekcie rozwoju Naszego Miasta -przez sąsiadów...
Sztab Wyborczy "widelca", prosi o kulturalną debatę i w przyszłości  liczy na merytoryczną  współpracę ,ku pożytkowi wszystkich mieszkańców Naszego Grodu...

AMS-S.W.W. [ Załącznik ]

Jako przedstawicielka powyższego MOTŁOCHU, pozdrawiam Sztab Wyborczy Widelca i rzucam drugie hasło. NIECH WYGRA NAJLEPSZY
PS. Proszę sprecyzować Widelcu, czy motłoch to ten, kto ma pensję poniżej kilku tysięcy złotych i nie należy do żadnej rady nadzorczej, czy też może ktoś, kto akurat stracił pracę, bo nie jestem pewna Co?
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad, 2010, 13:49:58 pm wysłane przez zaradna666 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 3
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 29 Listopad, 2010, 17:13:37 pm »

Jestem specjalistką, ale z epidemiologii Aura dla mnie jest to dzieło sfrustrowanego pracownika urzędu.
Pani Ewo- jest Pani specjalistką w dziedzinie epidemiologii i pracuje Pani w służbie zdrowia. Więc domniemam, że robi Pani to w czym jest Pani dobra i co jest zgodne z kierunkiem Pani wykształcenia. Proponuję więc, aby naszym miastem zarządzał człowiek, który ma doświadczenie i jest specjalistą w kierowaniu i administrowaniu miastem. A nauczyciel niech zostanie nauczycielem !!!

P.S.
Zwalniam Panią Zaradną666  z obowiązku komentowania mojego wpisu
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad, 2010, 17:21:16 pm wysłane przez PISarz » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #25 : 29 Listopad, 2010, 17:31:06 pm »

Cytuj
Proszę sprecyzować Widelcu
.........

Jako kapłanka wszelakiej mądrości i cnoty,jako złożona z nieposzlakowanych opinii,powinnaś z gracją podjąć wysiłek /sama/i złożyć wizytę w regimencie wysokiej analizy...
W 19-stym wieku, pewien myśliciel napisał krótki  poradnik /gdzieś zagubiłem/..dla studentów  uniwersyteckich co by wiedzieli co nie co.
Wskazywał, na wręcz spartańską metodę uczenie się,
wyizolowania złych "duchów",a jednocześnie/autor/ nie pakował informacji w zbyt trudne liternictwo. ..metoda polegała między innymi na nie obcowaniu z babinami przez rok,
albo piciu wody z dziurawych ,drewnianych kubków..przy jednoczesnym rozumieniu co się czyta..
Między studentami dochodziło do wylewnych konfliktów co było niejako spowodowane wyrafinowaniem metody...
Całość zamknięta była przesłaniem "MÓWI MOTŁOCH",
/podszept diabła/ty jako jednostka musisz być sobą ,nie masą..


 ,-wiedzę wchaniaj sam, dla siebie,po ciemku ,nie możesz ani sekundy  życia stracić na diabelskie sztuczki,będą ci przeszkadzać, będą ci mówić ,żebyś korzystał z /jedynego/życia,będą ci mówić ,żebyś był normalny,będąc sflustrowanymi wrzeszczeć bydom  na ciebie ,żebyś zamanifestował przeciw takiej nauce,ale ty nie możesz się poddać , nie możesz zrezygnować, boć przecie nie po to udałeś się na uniwersytet!!po kilku latach wyjścia z ciemnicy,
dasz światu potęgę starodruku a przed tobą jeszcze ho..ho..
radość z normalności...
Ruch "widelcowy" jest stosunkowo młody ale -wolny-...niezależny..
"MÓWI MOTŁOCH"to sentencja ,która z  tym NURTEM  kroczy..
i tyle.......co do zarobków -to na swoim blogu masz film o chciwości  co by stawiaŁ kontrowersyjne pytanie;
CZY DUŻO ZARABIAĆ ZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ TO CHCIWOŚĆ CZY TO TEŻ ZAWODY JAK W SPORCIE...

****************************************************
musiałem zmodyfikować bo z dowcipem pomyliłem wątki
.w zamian
historia o człowieku, który umiera i porzuciwszy swe ciało, znajduje się w przestrzeni pełnej blasku.
Myśli sobie: "Widać byłem lepszy, niż mi się wydawało!" Jakaś świetlista postać zbliża się ku niemu i przeprowadza go przez wejście zwieńczone łukiem do królewskiej sali bankietowej. Ogromny stół zastawiony jest najwspanialszymi przysmakami. Lecz siedzący wokół stołu biesiadnicy byli wychudzeni, bladzi i tak przypominali szkielety, że aż litość brała.

- Jak to możliwe? - zapytał swego przewodnika. - Przecież mają tutaj tyle darów Bożych!
Widzisz, każdy dostaje dwie pałeczki, które mają służyć do jedzenia zamiast sztućców. Sęk w tym, że te pałeczki mają ponad metr długości i trzeba je koniecznie trzymać za sam koniec. Jedynie w ten sposób można wkładać sobie jedzenie do ust. Wszyscy biesiadnicy chrząkają, sapią i jęczą, starając się wepchnąć jedzenie do ust, ale nie mogą włożyć ani okruszynki.

- To musi być piekło. Gdzie w takim razie jest niebo?
Istota wiedzie go przez hol do sali po przeciwnej stronie. Wnętrze jest równie wspaniałe, a na ogromnym stole znajduje się duży wybór przysmaków, i wszyscy biesiadnicy mieli identyczne metrowe pałeczki.
Zrozpaczony dostaje pałeczki i już zaczyna podnosić lament, że znalazł się w takiej samej sytuacji, jak w piekle. Rozgląda się bacznie wokół stołu, i spostrzega, że każdy z biesiadników, zamiast próbować wpychać sobie jedzenie do ust, karmi wyciągniętą ręką swego sąsiada.

AMS S.W.W.
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad, 2010, 19:51:22 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 29 Listopad, 2010, 20:07:48 pm »

a pro po "paszkwila"
ponoć ukazał się paszkwil nr.2
czy byłby ktoś łaskaw podzielić się nim na gracjano@onet.eu
z góry dziękuję...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #27 : 29 Listopad, 2010, 20:25:25 pm »

Mark, wy się zmian nie bójcie. Możecie jedynie zyskać np. Domestos  do kibli, co by nie waniało na korytarzu. Nikt Was nie będzie zwalniał Przynajmniej taką informację posiadłem. POzdrawiam !
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 9
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 29 Listopad, 2010, 21:26:47 pm »

Witam serdecznie. Tym razem swoje słowa kieruje do Pani Ewy Gutek.
To miło ze broni Pani Starostwa bo świadczy to o lojalnosci. I jest honorowe. Jednak mam odmienną opinię na temat sprawności ogólnie mówiąc Starostwa lubańskiego. Pragnę podać kilka przykładów potwierdzających moją opinię.
Może zacznę od dość zabawnej niewiedzy władania swoim majątkiem. Jaśnie panująca "Administracja starostwa" własciwie nic nie robi w sprawie zmniejszenia zagrożeń powodziowych. Chociaż by starania w kierunku wycinki zakrzaczeń brzegów rzeki Kwisa, terenów między wałami p.powodziowymi, jak samych obwałowań. Wszystko jest zarośnięte i skutecznie hamuje spływ wód powodziowych. Kuriozalnym faktem jest tez to, że "Starostwo nie wie, które cieki wodne czy rowy należą do nich. Kolejnym przykładem niemożności jest fatalny krótki odcinek ulicy Dąbrowskiego w Lubaniu w obrębie Urzędu Gminy, który za nic nie doczeka się nowej nawierzchni.
Proszę spojrzeć szerzej na Świat a zobaczy Pani inne problemy w powiecie a nie tylko szpital czy przecinki i kropki w pismach K.Rowińskiego. Serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #29 : 29 Listopad, 2010, 21:41:41 pm »

Peter ,ktoś usunąłą niusa? do czego to przyłatać?..naja pisze ,że hobbystycznie giną otręby , ale żeby niusy?..
 ciekawi mnie ,czy "dwójka" jest pisana rymem??gracjano jak byś co nie co wiedział to daj znać ,może by coś z Ricki Nelsona??
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Burmistrz Lubania w Środku Tygodnia - TV Łużyce Bieżące wiadomości Leo 0 3539 Ostatnia wiadomość 05 Listopad, 2009, 19:31:09 pm
wysłane przez Leo
Były burmistrz Lubania bloguje na portalu Bobrzanie.pl Bieżące wiadomości Leo 0 3527 Ostatnia wiadomość 23 Grudzień, 2009, 17:06:53 pm
wysłane przez Leo
Konrad Rowiński kandydatem na burmistrza Lubania z ramienia PO Bieżące wiadomości Leo 2 7182 Ostatnia wiadomość 16 Październik, 2010, 08:17:29 am
wysłane przez MooseDlb
Co powiedział Konrad Rowiński po wyborze na Wicestarostę Powiatu Lubańskiego Bieżące wiadomości x 0 3874 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2010, 20:16:50 pm
wysłane przez x
Burmistrz Lubania odpowiedział Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3059 Ostatnia wiadomość 21 Styczeń, 2013, 12:09:02 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Burmistrz Lubania laureatem plebiscytu „Osobowość Roku 2012” Gazety Wojewódzkiej Miasto Lubań Urząd Miasta 6 11181 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2013, 05:42:26 am
wysłane przez albert53
Konrad pogodził faworytów Hydepark Bero 0 2579 Ostatnia wiadomość 29 Czerwiec, 2014, 17:57:38 pm
wysłane przez Bero
Debata. Arkadiusz Słowiński vs Konrad Rowiński [TV Łużyce] Polecane - Strona główna « 1 2 3 » x 36 29453 Ostatnia wiadomość 28 Listopad, 2014, 23:52:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Konrad Rowiński władca „Romkowa” Polecam - Niepolecam MERLIN 11 16881 Ostatnia wiadomość 28 Listopad, 2014, 23:30:22 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński