Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: dobra kosmetyczka w Lubaniu  (Przeczytany 23246 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 24 Listopad, 2010, 13:07:49 pm »

Cześć Kobitki

Chcę Wam polecić miejsce, które mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło!
U mojej kosmetyczki nie było miejsca, więc wybrałam się do nowego gabinetu - OD NOWA przy Pl. Strażackim 25 - to jest vis-a-vis Domu pod okrętem i powiem Wam, że jestem baaardzo zadowolona! Gabinecik nowiutki i komfortowy - pełen relaks. Kosmetyczka - Pani Jola jest bardzo miła i kompetentna - dobrała mi zabieg i jeszcze dała zniżkę na kolejny  Spoko Z tego co się orientuję to cena za mój zabieg nawilżający jest bardzo konkurencyjna, a widziałam że wykonuje dużo innych rzeczy - także depilację, hennę czy zabiegi przeciwzmarszczkowe.
Zajrzyjcie jak macie okazję, bo warto  
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad, 2010, 13:11:34 pm wysłane przez etnolozka » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #1 : 24 Listopad, 2010, 14:14:28 pm »

myślisz że ludzie jeszcze daja się nabierac na takie wpisy ?

sadze że niestety dają one przeciwny efekt, polecam wpisanie firmy do katalogu firm i uzyskanie renomy w tradycyjny sposób

udawanie zadowolonej klientki, raczej od razu zniechęca do korzystania z usług firmy która wykorzystuje takie zabiegi marketingowe ...

swego czasu na Vagli, byla równiez dyskusja o samym aspekcie moralnym tak prowadzonego marketingu szeptanego i choć prawnie nie można tego zakazywać - to jednoznacznie obniża on wizerunek firmy, szczególnie kiedy jest tak nachalnie stosowany jak tutaj

pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 24 Listopad, 2010, 14:30:04 pm »

ulala... Szanowny Panie Moderatorze!
a czy na forach można się dzielić tylko negatywnymi opiniami i komuś niszczyć renomę? Jeżeli nie napiszę, że było "okropnie, brudno i za drogo" to musi być kłamstwo?
Skoro jestem zadowolona z usług to mogę się chyba podzielić wrażeniami? Tym bardziej, że gabinet nie jest znany, a moim zdaniem warto, aby więcej Pań go poznało.
Pzdr
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #3 : 24 Listopad, 2010, 16:08:49 pm »

I dlatego pisze Pani z tego samego komputera, co właścicielka salonu
Zapewnie nie wyszła jeszcze Pani zgabinetu i dzieli się swymi spostrzeżeniami bezpośrednio podczas zabiegu.
To tez tłumaczy rejestracje dwóch kont jedno po drugim

Rozumiem że może nie lubi Pani wprost pisac o swoich usługach, bo nie wypada - ale w sieci naprawde nie ma się czego wstydzić i nie trzeba udawac swoich klientek

Lubie takie poczucie humoru, zawsze warto spróbować

Gratuluje tez podejścia do marketingu, wykraczającego poza standardowe poczynania tutejszych kosmetyczek.
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 25 Listopad, 2010, 21:15:21 pm »

Witam, muszę przyznać, że pan administrator jest niezbyt przyjaźnie nastawiony do nowej pani kosmetyczki.
Muszę szczerze i otwarcie przyznać, że co do pierwszego komentarza o nowym salonie pani Joli to jest on jak najbardziej trafiony i rzetelny. Gabinet jest schludny, czysty i do tego udekorowany z ogromnym wyczuciem smaku i dobrego gustu. Można się tam poczuć jak prawdziwa gwiazda za nieduże pieniądze. Pani Jola - osoba naprawdę bardzo kompetentna i znająca się na swojej pracy. Z chęcią korzystam z jej usług, jak i moja mama a także koleżanki.
A CO DO TEGO, ŻE PISZE TE KOMENTARZE SAMA ZA SIEBIE TO PO PROSTU MNIE PAN ROZŚMIESZYŁ!!
PO PIERWSZE W GABINECIE U PANI JOLI NIE MA KOMPUTERA A O INTERNECIE TO NIE MA W OGÓLE MOWY ( DLA NIEDOWIARKÓW ŁATWY DOSTĘP BY TO SPRAWDZIĆ)
WIĘC BARDZO PROSZĘ NIE ROBIĆ TUTAJ ANTYREKLAMY BO TO ŚWIADCZY O PANA BRAKU KULTURY. POZDRAWIAM I GORĄCO POLECAM TEN GABINET MIMO ZŁEJ REKLAMY PANA ADMINISTRATORA ;-)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 95
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 25 Listopad, 2010, 21:34:20 pm »

Ludzie Administrator jak pisze, że to ta sama osoba, to wie!!!
przecież admin. ma numery IP KOMPUTERA Z KTÓREGO SIE PISZE!!
Nr IP to jak pesel dla komputera,  więc  nie sądzę żeby administrator sobie wymyślił Chichot
I robiąc sobie nawet kilkanaście loginów, wszystkie będą mieć te samo IP
W wielu forach, w regulaminie jest, że jak ktoś zakłada kilka loginów, to mogą zostać usuniete, i zostać zablokowane
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 27 Grudzień, 2010, 22:17:03 pm »

 Z politowaniem tak panie Pawle!!
Właśnie odwiedziłam gabinet pani Joli.
Jest mi bardzo przykro i jestem bardzo zaskoczona pana komentarzem- to nie samo reklama.
Gabinet , przytulny,urokliwy.
Pani Jola bardzo skromna, delikatna.
Polecam panu,panie Pawle.
Jako osoba odpowiedzialna, nie powinna w ten sposób się zachowywać,chyba, że ma pan własny interes w tym.                                                                                 Ja natomiast, będę polecała moim znajomym.
Pozdrawiam,bardzo zadowolona klientka.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #7 : 28 Grudzień, 2010, 05:33:20 am »

heh. czyli padly ostre oskarzenia, oba podpadajace pod paragraf 'znieslawienie'

Zgłoś do moderatora   Zapisane

--



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 28 Grudzień, 2010, 20:40:09 pm »

 Spoko,curious!!
To nie są ostre słowa- to tylko stwierdzenie faktów.
A szczególnie wymagać mamy od osoby,która odpowiada za stronę, jej jakość i prawdę.
Pozdrawiam i życzę owocnych przemyśleń.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #9 : 28 Grudzień, 2010, 22:21:46 pm »

Jestem zarejestrowany na kilkunastu Forach, ale pierwszy raz spotykam się z taka sytuacją, aby zarzucać ADMINOWI kłamstwo dotyczące IP
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #10 : 29 Grudzień, 2010, 16:50:06 pm »

Bardzo dobry temat pokazujacy jak nie ufać opiniom na forach dyskusyjnych. Marketing szepotany jak w PL nazywamy WOM niestety został rozpropagowany w takiej formie jak widać. Agencje marketingowe zatrudniały/zatrudniają osoby do wypisywania postów czy komentarzy zachwalajacych dane produkty czy usługi w sposób delikatnie mówiąc nie mający nic wspólnego z "opiniotwórczym" środowiskiem jakim jest internet.

Ponad 75% procent internautów przy dokonywaniu zakupów bierze pod uwagę opinie przeczytane w internecie. Testy (w tym testy video) są najczęściej oglądanymi stronami konsumenckimi.

Ustawa o nieuczciwej konkurencji mówi jasno (polecam się zapoznać) że publikowanie opinii o danej firmie w celu osiągniecią korzyści materialnych poprzez wprowadzenie w bład potencjalnych klientów jest naruszeniem tej ustawy i jest ścigana przez prawo.

Klika dużych firm zapłaciło kary za pisanie tego typu postów na forach i już agencje nie robią tego wprost.

Tak wiec zamieszczenie opinii o usługach sugerujacej że robi to osoba nie związana z firmą (klient) i polecanie w ten sposób swoich usług czy produktów nie jest zgodne z ustawą o nieuczciwej konkurencji.

Czy się to komuś podoba czy nie, nie będzie to tolerowane na tym forum.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #11 : 29 Grudzień, 2010, 17:08:08 pm »

...
Pani Jola bardzo skromna, delikatna.
Polecam panu,panie Pawle.
...

Dziękuje za polecenie i zainteresowanie
Zgłoś do moderatora   Zapisane



*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #12 : 30 Grudzień, 2010, 17:58:09 pm »

Spoko,curious!!
To nie są ostre słowa- to tylko stwierdzenie faktów.
A szczególnie wymagać mamy od osoby,która odpowiada za stronę, jej jakość i prawdę.
Pozdrawiam i życzę owocnych przemyśleń.

ja tam poki co faktow nie znam. wiem tylko ze jesli admin wytoczy proces o znieslawienie ktos te 'fakty' bedzie musial udowodnic. tak samo w druga strone.

a moze byc ostro , bo ztcw. to w ten sposob mozna wylozyc cale forum - do wyjasnienia sprawy prokuratura ... zarekwiruje sprzet ;p juz raz przerabialem taki temat... kupa smiechu byla jak policjanci przyszli i zawijali adminowi wszystko 'co w domu stoi' a forum dalej stalo bo 'wladza' nie rozumiala ze serwer to gdzies za oceanem

Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #13 : 30 Grudzień, 2010, 18:06:27 pm »

Jeśli ktoś komuś, to raczej ja użytkownikom moge tutaj coś wytoczyć
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 30 Grudzień, 2010, 23:19:49 pm »

Panie Pawle !!
To proszę mi powiedzieć po co są te strony internetowe ??
Uważam, że do podzielenia się swoimi refleksjami,odczuciami.
W PRL, zamykano nam usta.
Czy opinie na innych stronach też były tylko marketingiem Co?
Czy wypowiedzi o staroście,burmistrzu,wójcie to co ??
marketing, czy własne spostrzeżenia,opinie, odczucia.
Nie jestem firmą marketingową,agentką pani kosmetyczki.
A to co widziałam i odczułam napisałam, gdyż pan w sposób krytyczny wypowiedział się o tej pani.
Dla wyjaśnienia nie piszę z Seszeli, tylko z Polski, i moje IP, jest znane panu Pawłowi.
Pozdrawiam i życzę: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2011 ROKU.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23301 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
Dobra forma Łużyc w sparingach Męskie Sprawy Bero 0 3268 Ostatnia wiadomość 06 Sierpień, 2008, 21:55:59 pm
wysłane przez Bero
Jubileusz w Lubaniu Bieżące wiadomości Iza 0 4712 Ostatnia wiadomość 10 Listopad, 2008, 17:16:33 pm
wysłane przez Iza
Kolędowanie w Lubaniu Lubań okiem luzyce.info Paweł Sokołowski 0 5165 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2009, 21:44:14 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Infoboxy w Lubaniu Lubań okiem luzyce.info Iza 2 8471 Ostatnia wiadomość 16 Lipiec, 2009, 17:41:40 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Monitoring w Lubaniu Informacje i Komunikaty Instytucji Iza 5 13639 Ostatnia wiadomość 14 Wrzesień, 2009, 22:24:44 pm
wysłane przez curious
Matury w Lubaniu Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 4477 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2009, 12:30:01 pm
wysłane przez Bernard
Atmosfera w Lubaniu Hydepark curious 10 13697 Ostatnia wiadomość 05 Grudzień, 2009, 18:56:39 pm
wysłane przez curious
15 lat czynienia dobra Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3302 Ostatnia wiadomość 17 Październik, 2013, 15:24:03 pm
wysłane przez Urząd Miasta