Strony: 1 ... 76 77 [78]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Moje miasto, mój świat  (Przeczytany 407013 razy)
Moderator

Punkty: +475/-98

Wpisy: 2609
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo

« Odpowiedź #1155 : 22 Grudzień, 2016, 13:58:16 »

Przypadło mi to miłe i piękne zadanie złożyć serdeczne podziękowania wszystkim dobrym, kochanym Świętym Mikołajom, dzięki którym zagościł radosny uśmiech na licu Danusi,mieszkanki Cieplic, kobiety bardzo schorowanej a jednocześnie niesamowicie energicznej.
Oto cytat podziękowań Danusi, które przesłała mi na priv:
"Moja droga Jolu ,nawet nie zdajesz sobie sprawy, jaką przyjemność sprawiliście mi ,Anitka ,Emil i Ty kochanie ,do dziś nie mogę się nacieszyć,bardzo Ci dziękuję i Kasi również i tym osobom których nie znam a mi pomogli ,Dla mnie jest to dar ,który niesie radość ,miłość zrozumienie i nadzieję na lepsze jutro.Pomimo że moja sytuacja nigdy się nie polepszy,i zdrowie nie będzie lepsze ,ale mam Was kochani którzy są ,dają to co mi tak bardzo brakowało ,Bardzo Wam serdecznie dziękuję ,i życzę zdrowych , szczęśliwych , radosnych Świąt Bożego Narodzenia,oraz Błogosławieństwa Bożego wasza dozgonnie wdzięczna Danusia"
A podziękowania należą się (wymieniam w kolejności alfabetycznej)
ANTONIAK BARBARA
BOGDANOWICZ FRANCISZEK
BOGUSŁAWSKA KATARZYNA
CICHOŃ URSZULA
CYRIKAS IRENEUSZ
DOBRZYŃSKI EMIL
GLUZA PAWEŁ
GRANISZ AGNIESZKA
HAŁAKUĆ JAN
JASIOROWSKA JOANNA
JAWORSKI KRZYSZTOF
KOSAKOWSKI STANISŁAW
MASŁOWSKA STANISŁAWA
RAGUCKA URSZULA
ROGOZA IRENA
RÓŻAŃSKA ŚWIDERSKA AGATA
SŁOWIŃSKI ARKADIUSZ
TYNKIEWICZ JOANNA
ZEMBIK TERESA
Od siebie dodam jeszcze, że super jest znać tylu ludzi o dobrym sercu, zdolnych do empatii a świadomość tego podnosi człowieka na duchu w chwilach smutku i zwątpienia. Uśmiech  
Dodatkowo to piękna rzecz, która połączyła w działaniu mieszkańców Lubania i Jeleniej Góry niezależnie od poglądów, przekonań czy innych różnic.
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień, 2016, 14:01:37 wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem  Mrugnięcie

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Moderator

« Odpowiedź #1156 : 12 Marzec, 2017, 05:33:52 »

Jak się jest zwykłym robolem, dla którego urzędnicy zazwyczaj nie mają szacunku, to za błahostkę można dyscyplinarnie w hukiem z pracy wylecieć a jeśli jest się na stanowisku i ma się szerokie plecy, to nawet będąc szalonym, można długie lata kierownicze stanowisko zajmować, krzywdząc przy tym podwładnych.
Krytykujemy podwójne standardy w UE a przecież tu na miejscu w kraju takie podwójne standardy to często norma. Przykre to wszystko a nawet tragiczne dla tych, którzy cierpią z powodu takiej parszywej rzeczywistości.
Chciałabym żeby to były czcze wymysły ale to niestety prawda, która dotyczy także Lubania a myślałam kiedyś naiwnie, że ze zmianą władzy w mieście takie rzeczy się skończą  Smutny ale przecież stara władza wciąż siedzi na dobrze opłacanym Samorządowym stołku.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV

Punkty: +6/-0

Wpisy: 31
Znajomi: brak

« Odpowiedź #1157 : 28 Marzec, 2017, 16:42:48 »

No po prostu ręce opadają.
Dziś dziecko przynosi ze szkoły zeszyt z wpisanymi tam żądaniami nauczycieli i informacją o strajku.
Po pierwsze to ja żądam wyciągnięcia surowych konsekwencji od nauczycieli którzy do politykowania wykorzystują zeszyt dziecka.
Po drugie rządam od tychże nauczycieli przestrzegania Konstytucji która gwarantuje a nawet nakazuje obowiązek szkolny dzieciom. Uniemożliwienie dzieciom w dniu strajku prawa do nauki to złamanie ich praw. Proszę o zawiadomienie kuratota, prokuratora i Rzecznika Praw Dziecka a także dyscyplinarne zwolnienie z pracy nauczycieli łamiących prawo. Chcą strajkować to proszę nie koszyem dzieci np. w sobotę
Po trzecie nie ma żadnych racjonalnych powodów poza politycznymi by strajkować. Znów podwyżka? To chyba żarty. Naiczyciele najbardziej roszczeniowa grupa z wiecznymi pretensjami do całego świata. Tymczasem najbardziej uprzywilijowana, z gwarancją pracy do końca życia. Kto tak ma? Może wreszcie trochę pokory. Wstyd mi że mamy tak perfidnych nauczycieli że kosztem dzieci, nawet tych 6, 7 letnich realizują swoje prywatne interesy i wciągają je w politykę. Wstyd. Żeby nie powiedzieć nic gorszego

Punkty: +9/-0

Wpisy: 83
Znajomi: brak

« Odpowiedź #1158 : 29 Marzec, 2017, 10:22:01 »

Rodzice protestują przeciw strajkowi nauczycieli! "To anarchia w szkole i bardzo zły przykład dla Waszych wychowanków, a naszych dzieci"

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/333418-rodzice-protestuja-przeciw-strajkowi-nauczycieli-to-anarchia-w-szkole-i-bardzo-zly-przyklad-dla-waszych-wychowankow-a-naszych-dzieci
Moderator

« Odpowiedź #1159 : 27 Lipiec, 2017, 11:11:32 »

Lubański PKS to porażka, jeżdżąc nim  człowiek zwyczajnie naraża swoje życie i zdrowie. Wiem, że większość ludzi jeździ teraz samochodami ale niestety nie usprawiedliwia to faktu, jakimi gruchotami jeździ PKS, narażając tym samym  zdrowie i życie potencjalnych pasażerów.   

Strony: 1 ... 76 77 [78]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
moje(nasze) dzieciństwo Hydepark « 1 2 3 4 » x 47 28390 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 08:48:39
wysłane przez x
Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie. Kultura i sztuka ZUZA 2 6597 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46
wysłane przez ZUZA
MOJE MIASTO LUBAŃ { Wiersze Jeżyka } Hydepark « 1 2 ... 20 21 » Jeżyk 303 138696 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2014, 23:50:22
wysłane przez Jeżyk
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 193229 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44
wysłane przez Prowincjusz
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 6184 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23
wysłane przez ZUZA
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 13 14 » Marek Kardela 208 106468 Ostatnia wiadomość 26 Luty, 2017, 13:22:33
wysłane przez Marek Kardela
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 17081 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 3470 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02
wysłane przez Hubert
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 47240 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02
wysłane przez MAGENTA
REKLAMA
eurol olej silnikowy
259 Gości, 1 Użytkownik
Hubert