Strony: 1 ... 73 74 [75] 76 77 78   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Moje miasto, mój świat  (Przeczytany 892277 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +6/-0
Offline Offline

Wpisy: 32
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1110 : 12 Marzec, 2016, 17:44:47 pm »

Obejrzałem w kinie Wawel "Historia Roja". Film niesamowity, głęboki, wzruszający ale równocześnie trzymający w napięciu swą akcją. Film o Polskim Wojsku walczącym z Sowietami i komunistami. Gorąco polecam. Jestem pod niesamowitym wrażeniem. Swoją drogą kino Wawel stwarza niepowtarzalny klimat. Warto w ten weekend wybrać się do kina. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1111 : 06 Maj, 2016, 13:36:14 pm »

Tak się zastanawiam czy nie pora na nową bajkę, np. taką o Królowej Śniegu, która "znalazła" nową pracę. "
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #1112 : 08 Maj, 2016, 13:16:31 pm »

Wkraczamy w świat baśni...
Mroczny świat.
Co z tego wyniknie?
Czy będzie wesoło czy też upiornie jak u braci Grimm?
Wkrótce się przekonamy....



Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1113 : 13 Maj, 2016, 07:31:54 am »

Panie Andrzeju nie zamierzam wdawać się w dyskusję, której żałosność jest ewidentna już na starcie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #1114 : 14 Maj, 2016, 02:08:19 am »

...nie zamierzam wdawać się w dyskusję...
Po co więc Pani zaczyna tak żałośnie  o nowych bajkach, Królowych, "znajdowaniu" pracy...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1115 : 16 Maj, 2016, 12:39:32 pm »

Panie Winiarczyk jak już wspominamy o żałosności, to dla mnie żałosnym jest gdy jedna osoba nadskakuje drugiej.
Co do tematu, o którym wspomniałam wcześniej, to Lubań nie jest metropolią a kłamstwo ma krótkie nogi, więc treść bajki pisze się sama.
Pożyjemy zobaczymy jaki będzie morał z tej opowiastki.
PS. Często agresja jest objawem strachu.
Miłego dnia życzę.    
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1116 : 01 Lipiec, 2016, 22:35:02 pm »

Jeśli ktoś poszukuje pracy, warto przejść się do gazowni i dowiedzieć więcej. Tam wciąż przyjmują nowych ludzi. Podobno nie wymagają dobrej znajomości w temacie gazownictwa i bardzo dobrze płacą.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #1117 : 03 Lipiec, 2016, 10:51:00 am »

Szanowna pani JBD,
zarzuca pani mi i Ricewindowi złośliwość, tymczasem pani wpis to wręcz 3xZ:
Złośliwość Zazdrość Zawiść

Słusznie pisze Ricewind, twierdząc, że nie ma pani pojęcia o czym się wypowiada. Dodam, że nie ma pani żadnych kwalifikacji ani wiedzy, aby wypowiadać się w tematach, które próbuje pani "rozgryźć".
Nie trudno zauważyć, że funclub, którego jest pani składnikiem, bardzo ostatnio absorbują sprawy związane z płynami a w szczególności gazami.
Analizując pani ostatnie wpisy, dochodzę do wniosku, że jest pani ponadprzeciętnym głupkiem albo kretem działającym z polecenia obecnej opozycji czyli PO, albo wręcz jednym i drugim.
Podważa pani wizerunek Polskiej Spółki Gazownictwa, spółki strategicznej, wpisanej na listę podmiotów strategicznych dla polskiej gospodarki.
"Spółka" PO-PSL w trakcie swoich rządów, próbowała rozmontować PSG i doprowadzić do jej upadłości aby ją dziko sprywatyzować, jak to zrobiono z większością polskiej gospodarki. PO-PSL zlikwidowało około 450 "gazowni", zwalniało setkami pracowników PSG a w planach było jeszcze zwolnienie ok. 2000 kolejnych pracowników PSG.
Te same wpisy godzą również w działania i intencje rządzącego obecnie PiS.
Naraża się pani na postępowania karne ze strony PSG i PiS.

Lepiej więc, dla pani dobra, zająć się struganiem klocków chociaż, nawet w tym, mistrzostwa pani nie osiągnie.

Na zakończenie, limerykopodobna wypowiedź stolarsko-nabiałowa...

Pewna baba z Wąchocka,
lubiła strugać klocka.
Będąc wybitnym nieukiem,
straszyła ludzi swym zbukiem!
W końcu, jajo jej zgniło
i nie było już babie tak miło.

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1118 : 03 Lipiec, 2016, 17:45:47 pm »

Ciekawi mnie jedno Szanowny Panie czy zwraca mi Pan uwagę prywatnie jako obywatel czy też służbowo jako pracownik gazowni. Rozumiem, że Pan jest wybitnym specjalistą od gazownictwa.
Proszę mnie nie zastraszać bo na mnie to nie robi wrażenia.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #1119 : 03 Lipiec, 2016, 18:57:19 pm »

Rozmawiam do pani jako sympatyk PiS

Gdybym był wybitnym specjalistą od gazownicta to byłbym prezesem PGNiG albo w zarządzie tej spółki 

Jeśli tak bardzo uwiera panią istnienie spółek państwowych zajmujących się gazownictwem, zawsze ma pani wybór - może pani uruchomić focha i nie używać gazu pod jakąkolwiek postacią.

Miłego strugania klocków życzę 

Pozdrawiam

tsetse

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1120 : 04 Lipiec, 2016, 08:25:46 am »

No wie Pan ja prosta baba jestem od ciosania klocków jak Pan sam raczył wspomnieć ale Pan urzędnik i taki styl. No ale jak się traktuje świat jak swój prywatny folwark.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1121 : 04 Lipiec, 2016, 11:01:30 am »

Mhm Prowincjuszu także nie jestem wybitnym specjalistą d/s gazownictwa czy hydrauliki, ale mogę przypuszczać, że niektórzy po ostatnim numerze Polityki mogli popuścić sporą ilość gazów tudzież płynów. Ciekaw jestem także jaka to szkoła czy uczelnia daje tą unikatową zdolność do "znania się" na gazownictwie, kwalifikacjach, polityce kadrowej ( nie wspominając o krytyce literackiej oraz prasowej, psychologii, prawie i sądownictwie ) niektórym użytkownikom tego forum.  Zwłaszcza, że wypowiedzi te są udzielane bez znajomości realiów i stanu faktycznego. Za to z pewnością z podszeptu równie bezstronnej i "dobrze" poinformowanej koleżanki. Swoją drogą kto tu komu nadskakuje? Pewna bajka skończy się z całkowitą pewnością źle dla kogoś a morał z niej będzie taki: "Śpieszmy się kochać starostów, tak szybko odchodzą" ( wraz z lokajami, pokojówkami i klakierami etc. )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1122 : 04 Lipiec, 2016, 12:12:21 pm »

Z pewnością osoby pracujące wcześniej w lubańskiej gazowni miały wieloletnie doświadczenie i były obeznane w temacie. A jakie doświadczenie w tym temacie mają osoby zatrudnione obecnie ? Ja nigdy nie twierdziłam, że jestem obeznana w temacie gazownictwa ale cwaniactwo jest dostrzegalne gołym okiem. Do tego nie trzeba lupy ani zawiłych rozważań. Wystarczy zwykle proste( nie mylić z prostackim ) i uczciwe podejście do życia.
Skoro artykuł w Polityce uważa Pan za lekturę wysokich lotów, to nie mamy o czym rozprawiać. Zresztą ja człowiek od ciosania klocków gubię w tym szacownym gronie intelektualistów. To nie moja bajka. Na szczęście zresztą
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1123 : 04 Lipiec, 2016, 13:17:53 pm »

Panie Grzegorzu Sindrewicz (Rincewind) proszę nie mieszać nas do waszych intryg. Jako lekarz powinien chyba pan inaczej się zachowywać. Mam nadzieję, że pisze pan teraz ze swojego prywatnego komputera a nie jak wcześniej ze służbowego. Wstyd.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1124 : 04 Lipiec, 2016, 14:09:57 pm »

Poprzednich pracowników gazowni nie zwolniła pani Gutek. Pani zaś nie jest właściwą osobą do oceny kompetencji pracowników niezależnych firm bo nie ma Pani pojęcia ani o tychże kompetencjach ani wymaganiach ich pracodawcy. Najprawdopodobniej jakiś mały, nijaki hipokryta zwolnił ludzi a na ich miejsce ryzykując własnym tyłkiem zatrudnił nowych bez kompetencji za to po znajomości? Skoro już jesteśmy przy kompetencjach a Pani taka w tym oblatana- to jakie kompetencje są potrzebne aby zostać etatowym członkiem zarządu powiatu na specjalnie utworzonym stanowisku? Co do lotów artykułu, to jestem wprost przeciwnego zdania. Zapewne gdyby pani redaktor zdobyła staranne, wieczorowe wykształcenie to loty tego artykułu byłyby dla niektórych odpowiednie. Niestety to nie Ziemia Lubańska ani Fakt tylko szanowane ogólnopolskie czasopismo, dla którego byle kto i byle czego nie pisze. Być może sam prezes Kaczyński miał okazję zaznajomić się z zawartością ostatniego numeru, mam tylko nadzieję, że chłop się nie zakrztusił kawą przy tej lekturze bo ma jeszcze coś do zrobienia dla tego kraju.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 73 74 [75] 76 77 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
moje(nasze) dzieciństwo Hydepark « 1 2 3 4 » x 47 61032 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 08:48:39 am
wysłane przez x
Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie. Kultura i sztuka ZUZA 2 10752 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46 pm
wysłane przez ZUZA
MOJE MIASTO LUBAŃ { Wiersze Jeżyka } Hydepark « 1 2 ... 20 21 » Jeżyk 303 270909 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2014, 23:50:22 pm
wysłane przez Jeżyk
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408085 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12204 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209232 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36501 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8762 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206719 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA