Strony: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Moje miasto, mój świat  (Przeczytany 892334 razy)
0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +6/-5
Offline Offline

Wpisy: 72
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #870 : 28 Listopad, 2014, 00:05:34 am »

http://bi.gazeta.pl/im/91/26/10/z16936337Q,Poslowie-PiS-Adam-Hofman--Mariusz-A--Kaminski-oraz.jpg
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +4/-0
Offline Offline

Wpisy: 17
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #871 : 28 Listopad, 2014, 12:52:23 pm »

Poczujmy się odpowiedzialni za Lubań, idźmy do wyborów i wybierzmy szansę na lepsze życie w tym mieście. Oddajmy głos na ARKADIUSZA SŁOWIŃSKIEGO, któremu szczerze zależy na dalszym rozwoju tego miasta, na lepszym bycie jego mieszkańców. Nie pozwólmy na powrót prywatnego folwarku władzy, zastoju i niejasnych układów.
Drodzy Mieszkańcy - bądźmy rozsądni i dajmy świadectwo 30 listopada, że LUBANIANIE swój rozum mają! Nie zaprzepaśćmy szansy, którą dla Lubania wywalczyliśmy w roku 2010.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją – są niebezpieczni.
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #872 : 28 Listopad, 2014, 21:45:29 pm »

Pisałam kiedyś, że nie usuwam nic ze swojego wątku, więc usuwając plakat wyborczy Konrada Rowińskiego wrzucony tu przez Formowicza Zażenowany usunęłam coś ze swojego wątku po raz pierwszy. Staram się być konsekwentna i nigdy nie kłamać, stąd owo wyjaśnienie. Niestety nie mogłam postąpić inaczej, gdyż zatrzymanie tego plakatu na tym wątku byłoby równoznaczne z poparciem dla Pana Rowińskiego a jak wiadomo, popieram szczerze i z wszystkich sił obecnego Burmistrza Arkadiusza Słowińskiego, bo moim zdaniem tylko On jest gwarantem pozytywnych zmian oraz rozwoju gospodarczego w Lubaniu.
Arkadiusz Słowiński to dużo dobrej energii i szansa na rozwój miasta.   


Wybory 2014.jpg

* Wybory 2014.jpg (88.04 KB, 682x960 - powiększony/pobrany 323 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #873 : 28 Listopad, 2014, 22:04:25 pm »

a to już bezczelny jesteś zazenowany.
To są wasze metody?
Prosiła Jola aby u niej w wątku nie zamieszczać ulotek pana Rowińskiego a ty z bezczelnością jej to robisz
od takich ludzi jak ty normalni ludzie trzymają się z daleka. Dlaczego ty ciągle się im narzucasz. Oni od ciebie niczego nie chcą, ani się w twoje zycie z buciorami nie pchają. Ty za to wszedzie się ładujesz. Bez najmniejszej kultury
« Ostatnia zmiana: 28 Listopad, 2014, 22:08:13 pm wysłane przez arekc » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-5
Offline Offline

Wpisy: 72
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #874 : 28 Listopad, 2014, 22:10:25 pm »

nie dostałem prywatnej wiadomosći z prośbą, także w komentażu powyżej nie ma żadnej pośby... bezczelny ? czy ja komuś ubliżam ? Tak jak to Jola wiele razy robiła w swoim wątku ? NIE nikomu nie ubliżam, nikogo nie bije. Nie popiera, to nie popiera. Każdy ma prawo poierać kogo chce, gdzie chce i jak chce.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #875 : 28 Listopad, 2014, 22:32:14 pm »

nie dostałem prywatnej wiadomosći z prośbą, także w komentażu powyżej nie ma żadnej pośby... bezczelny ? czy ja komuś ubliżam ? Tak jak to Jola wiele razy robiła w swoim wątku ? NIE nikomu nie ubliżam, nikogo nie bije. Nie popiera, to nie popiera. Każdy ma prawo poierać kogo chce, gdzie chce i jak chce.
Kochanie, to teraz się do Ciebie zwracam, nie przez pocztę wewnętrzną ale na forum. Proszę uprzejmie nie zamieszczać na moim wątku plakatów Pana Rowińskiego. Prywatnie do tego Pana nic nie mam, życzę mu szczęśliwego życia, dużo zdrowia i spełnienia marzeń ale moim zdaniem nie jest to dobry kandydat na Burmistrza tego pięknego miasta i nigdy ale to nigdy w życiu nie oddałabym na Niego swojego głosu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +6/-5
Offline Offline

Wpisy: 72
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #876 : 28 Listopad, 2014, 22:35:56 pm »

a Ja oddam głos na Pana Rowińskiego i uprzejmie zachęcam wszystkich forumowiczów oraz mieszkańców Lubania do oddania ważnego głosu na Pana Konrada
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #877 : 28 Listopad, 2014, 22:48:21 pm »

a Ja oddam głos na Pana Rowińskiego i uprzejmie zachęcam wszystkich forumowiczów oraz mieszkańców Lubania do oddania ważnego głosu na Pana Konrada
No i teraz wszystko gra, mamy wolność słowa, możesz wygłaszać swoje poglądy, tak jak ja i reszta forumowiczów, z tą różnicą, że ja to ja, czyli konkretna osoba a Ty jesteś Panem Nikt, bo tak naprawdę nie wiadomo kim jesteś, można się tylko nieśmiało domyślać tego i owego. Widzisz ja mam odwagę popierać Arkadiusza Słowińskiego podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem, nie ukrywając się a Ty, niby popierasz swojego kandydata ale nie wiadomo kim jesteś i jakim naprawdę jesteś człowiekiem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #878 : 28 Listopad, 2014, 22:49:07 pm »

Zazenowany Ty nawet nie wiesz że Rowiński już został zmieciony, nie potrafisz analizować tylko Co?Co???.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #879 : 28 Listopad, 2014, 22:57:54 pm »

mimo wszystko należy zachować mobilizację i pójść na wybory. Każdy niech zrobi co do niego należy
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #880 : 28 Listopad, 2014, 23:13:25 pm »

Oto wiersz, taki przedwyborczy, który znalazłam dziś w internecie a dokładniej mówiąc  na fejsie. Sławny już ten nasz Burmistrz Słowiński, skoro ma swoich bardów i pieśni o nim powstają 
 
Nie obiecuje Wam
gruszek na wierzbie – bo to nie realne,
ale chciałby,
by mieszkańcy Lubania żyli normalnie.

Dołoży starań,
by miasto nasze mogło się rozwijać.
Głęboko wierzy,
że nie jest sam, Wyborcy będą mu sprzyjać.

Zawsze jest tak,
że na każde problemy i pilne wezwanie
jest do dyspozycji:
tak było, jest i tak zostanie.

Nie znoszi
kłamstwa i obłudy, które prowadzi do zguby.
Uważa, bowiem,
że to naszemu MIASTU nie przynosi chluby.


…chociażby, dlatego warto głosować na SŁOWIŃSKIEGO!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #881 : 28 Listopad, 2014, 23:26:02 pm »

Jola ale strzeliłaś na koniec Arkowi nie w stopę a wręcz w serce, taki tekst? to ma być wsparcie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #882 : 28 Listopad, 2014, 23:33:07 pm »

Jola ale strzeliłaś na koniec Arkowi nie w stopę a wręcz w serce, taki tekst? to ma być wsparcie?
To tekst znaleziony na fb, napisał to jeden z wyborców. Miał taką potrzebę. Pewnie dlatego, że wie jakie to ważne aby jak najwięcej uprawnianych osób poszło zagłosować.

No i basta zamykam wątek do jutra  
« Ostatnia zmiana: 28 Listopad, 2014, 23:35:31 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #883 : 28 Listopad, 2014, 23:43:33 pm »

To ja "właduję" się pożegnać życząc dobrej i spokojnej nocy. )

Słowo na niedzielę: EdL 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #884 : 29 Listopad, 2014, 13:01:46 pm »

W Lubaniu 20 paczkowych Rodzin nadal oczekuje na Darczyńcę. Piękne jest to, że 24 paczkowe Rodziny taką pomoc już mają zapewnioną. Warto wejść na stronę: www.szlachetnapaczka.pl , chociażby po to aby poczytać sobie o poczynaniach paczki, o tym ile jest Rodzin paczkowych w całej Polsce, ile z nich już ma zapewnioną pomoc a ile oczekuje na nią. Można wejść do bazy z opisami Rodzin i poczytać o tym, z czym borykają się ci ludzie na co dzień i jaka pomoc jest im potrzebna.
Jelenia również miała 44 Rodziny paczkowe i zgłosiło się już chętnych 32 Darczyńców w Jeleniej  ale jak wiadomo, to trochę większe miasto, więc i nic dziwnego. Przypominam, że Darczyńcą może być zarówno jedna osoba, jak i większe grono osób, np. rodzina, grupa przyjaciół czy znajomych z pracy, szkoła, czy choćby parafia. Możliwości jest naprawdę wiele, wszystko zależy od inwencji dobrych ludzi.
To jeden z paczkowych filmików z internetu ale moim zdaniem w pełni oddaje atmosferę działań Szlachetnej Paczki. Gdy oglądałam to pierwszy raz, nie mogłam powstrzymać się od płaczu.  Piosenka też moja ulubiona, świąteczna.
Zbliżają się święta, więc to czas gdy nasze serca miękną a my sami chętniej dzielimy się z innymi.
www.youtube.com/watch?v=RX3t12HGLtY


www.youtube.com/watch?v=FrD7rCJxEZA

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
moje(nasze) dzieciństwo Hydepark « 1 2 3 4 » x 47 61036 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 08:48:39 am
wysłane przez x
Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie. Kultura i sztuka ZUZA 2 10753 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46 pm
wysłane przez ZUZA
MOJE MIASTO LUBAŃ { Wiersze Jeżyka } Hydepark « 1 2 ... 20 21 » Jeżyk 303 270923 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2014, 23:50:22 pm
wysłane przez Jeżyk
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408121 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12205 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209247 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36504 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8762 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206736 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA