Strony: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Moje miasto, mój świat  (Przeczytany 892278 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #720 : 06 Luty, 2014, 19:23:43 pm »

Jola, od czasu gdy pojawił się nick Jaksa Obodryc (jakiś klon) to przybyło mi tych minusów już sporo. Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to tylko daj znać.  (+)
« Ostatnia zmiana: 06 Luty, 2014, 19:25:57 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #721 : 06 Luty, 2014, 19:32:34 pm »

Hehe, odkąd Jaksa, tzn. Ewa pojawiła się pod dziesiątym wcieleniem dostałem ich więcej w 2 dni niż przez ostatnich 6 lat.   Spoko
« Ostatnia zmiana: 06 Luty, 2014, 19:35:30 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #722 : 06 Luty, 2014, 19:45:29 pm »

Jaksa?
Panie Piotrze nawet ja harcerz wiem, że tonem znanym podaje 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #723 : 06 Luty, 2014, 19:48:51 pm »

Ach tak. Ho, a już myślałem, że mnie Ewa nadal nie lubi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #724 : 06 Luty, 2014, 20:29:09 pm »

Hehe, odkąd Jaksa, tzn. Ewa pojawiła się pod dziesiątym wcieleniem dostałem ich więcej w 2 dni niż przez ostatnich 6 lat.   Spoko

 Piotr nigdy nie zwracałem na to uwagi. Masz jednak rację. "Dziesiąte wcielenie "przeżywa wielkie frustracje. Jednak w moim przypadku minusy wzmacniają mnie. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #725 : 06 Luty, 2014, 20:34:02 pm »

Ale macie problem.... to stawiajcie plusy (nie Jaksie oczywiście)  

Masz Ci Fajer plusa  Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #726 : 06 Luty, 2014, 20:41:12 pm »

Ale macie problem.... to stawiajcie plusy (nie Jaksie oczywiście) 

Masz Ci Fajer plusa  Spoko

 I vice wersal 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #727 : 06 Luty, 2014, 21:27:37 pm »

Piotr nigdy nie zwracałem na to uwagi. Masz jednak rację. "Dziesiąte wcielenie "przeżywa wielkie frustracje. Jednak w moim przypadku minusy wzmacniają mnie. 

On nie lubi nas wiec my jego tez nie darzymy sympatią. Jaksa odwiedza właśnie śmietnik historii
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #728 : 06 Luty, 2014, 21:32:43 pm »

On nie lubi nas wiec my jego tez nie darzymy sympatią.

(+)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #729 : 06 Luty, 2014, 22:06:11 pm »

 Oj były to czasy. Powiadasz śmietnik. A tak śmietnik. Historia pisze się sama.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #730 : 01 Marzec, 2014, 16:18:05 pm »

Długo mnie nie było ale jestem znów. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i tych którzy mnie lubią i tych, którzy mnie nie lubią. Ja życzę dobrze wszystkim bez wyjątku.
Teresa masz rację z tym cytatem "zawsze uśmiechaj się do życia, przecież kiedyś musi się zrewanżować", to najświętszą prawda. Jeśli będziemy dobrzy dla innych i będzie to szczere, nie wymuszone, tak prosto z serca, to wówczas prędzej czy później świat stanie się dla nas bardziej przyjazny i ludzie bardziej serdeczni a kto uważa inaczej, ten trąba.
Tereso, życzę Ci dużo, dużo zdrowia. Co do tej Ukrainy, to nie będę ściemniać, naleciałości historyczne zrobiły swoje, nie lubię ten nacji ale to, co uczynili ludzie na Ukrainie ostatnimi czasy jest super. Ten naród może jest zawzięty, może ludzie bywają tam wredni ale trzeba im przyznać mają jaja. Wielki szacun za upór i konsekwencję. Szkoda, że nam Polakom tego brakuje.
Fire dzięki Ci, po prostu za to, że jesteś, że masz odwagę być szczery, no i za to, że odkryłam w Tobie pokrewną duszę. Często mamy podobne poglądy, mimo, że Ty lubisz Kwacha a ja nie. Oczywiście nie neguje jego inteligencji ale niestety w moich oczach jego wady znacznie przerastają zalety.
PS. Fire, przeczytałam niedawno "Jedenaście minut" Paulo Coelho. Już wiem, dlaczego ten pisarz tak Cię zafascynował.
Dzięki losowi za obecnego Burmistrza, mimo krytyki pod jego adresem, która do mnie dociera. Tak to już jest, w czasie trudnym, bo czasy nie są wesołe, trzeba na kogoś ponarzekać a jeśli nie na przysłowiowego Żyda czy innego kozła ofiarnego, to na obecną władzę. Najbardziej narzekają, ci, którzy po zmianie władzy w Lubaniu stracili różne przywileje i oczywiście, ci, którymi łatwo manipulować. Mądry człowiek patrzy, słucha, analizuje i wyciąga własne wnioski. Bieda, której teraz nie brakuje też niestety wzbudza w nas nie tylko niemoc i żal ale i niechęć lub wręcz ślepą nienawiść. Rozumiem to, trudno jest być szczęśliwym i obiektywnym, gdy brakuje na chleb, opłaty czy inne podstawowe potrzeby ale zdrowy rozsądek naprawdę ułatwia życie i uwalnia od wielu negatywnych emocji.
Dzięki losowi za normalnych i rozsądnych Redaktorów na L24.
Dzięki za obecność na Forum takich osób jak Borys, tolerancyjny, rozsądny, mądry a jednocześnie zadziorny i szczery w osądach, czasem aż do bólu.
Dzięki losowi za różne, choćby maleńkie pozytywny, które dostrzegam wokół i nie chodzi mi o Lubań, o Jelenią też. A może to ja jestem jakaś inna i dostrzega świat bardziej kolorowy, przyjazny i dobry niż inni. Być może jestem trochę szalona ale jeśli nawet to nie chcę znormalnieć.
Ja naprawdę wiem, co to znaczą problemy ze zdrowiem, choroba dziecka, paniczny strach spowodowany przemocą, której zaznałam i w dzieciństwie i w życiu dorosłym,   niedostatek dnia codziennego itp podobne rzeczy ale też wiem czym jest optymizm, wiara w siebie i innych, dostrzeganie radosnych drobiazgów. Kiedyś przeczytałam taki cytat: " klucz do drzwi za którymi znajduje się szczęście, jest ukryty w naszej głowie".  Niestety nie pamiętam, kto był autorem ale te mądre słowa zostały w mojej pamięci i chyba nigdy ich nie zapomnę. No chyba, że dopadnie mnie skleroza.

Kasia Kowalska - To Co Dobre

 
 
     
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #731 : 01 Marzec, 2014, 18:33:32 pm »

Oooo  Zawstydzony Nasza Jolunia wróciła. Buziak

 A jestem ponoć szczery. Ok.Ja wiedziałem że Jola wróci. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #732 : 01 Marzec, 2014, 18:46:53 pm »

Bo ja jestem jak bumerang  Niestety zawsze wracam  Buziak
lub jak to UFO

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #733 : 01 Marzec, 2014, 18:52:25 pm »

 Dlaczego niestety.  Spoko Stety,stety Jola 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #734 : 17 Marzec, 2014, 15:28:30 pm »

 Czy dla świętego spokoju trzeba całować świnię w dupę.

Tak sobie myślę że ta pobłażliwość Europy i reszty liczącego się świata wobec Putina umocniła go tylko w przeświadczeniu, iż jego ewentualne poczytania mogą być całkowicie bezkarne a jak wiadomo, świadomość bezkarności mobilizuje zarówno jednostki skłonne patologicznie jak i bezwzględnych dyktatorów do eskalacji tychże działań. Nie jestem pieniaczem i bardzo sobie cenię pokój na świecie ale wiem też, że chowanie głowy w piasek czasem przynosi o wile gorszy efekt od stawiania czoła patologii jaką w tym wypadku są dyktatorskie poczynania rosyjskiego przywódcy.
Analogicznie było ze mną i moim były ex. Początkowo pił mało, potem coraz więcej i częściej, początkowo posuwał się jedynie do przemocy słownej i gróźb wobec mnie a ja siedziałam cicho, bo głupia pinda, myślałam, że jeśli się podporządkuję i nie będę go prowokować, to sytuacja z czasem się unormuje. Niestety doprowadziło to do eskalacji agresji w moim związku i  dochodziło do rękoczynów. Przez jakiś czas to znosiłam i wówczas nie chodziło już tylko o święty spokój ale w grę wchodził mój lęk , który w miarę narastania agresji wobec mojej osoby również narastał. Na szczęście przyszedł dzień opamiętania, gdy stwierdziłam, iż tak dalej nie może być i zaczęłam wzywać policję podczas awantur a jeśli dochodziło do rękoczynów, chodziłam do lekarza i robiłam obdukcję a gdy doszłam do wniosku, że on się nie zmieni, wyprowadziłam się na jakiś czas z domu i założyłam sprawę o rozwód. Chociaż bałam się go jak diabla z piekłam rodem, nie wycofałam się, dostałam rozwód, przyznano mi opiekę nad dziećmi. On niestety nie przestał pić do dziś i jeśli ogranicza spożycie trunków, to tylko z powodów zdrowotnych. Przez jakiś czas po rozstaniu byłam zagubiona, znerwicowana ale raz dwa się pozbierałam a dziś patrząc na to z perspektywy czasu, widząc to jak potoczyło się moje dalsze życie wiem, że postąpiłam słusznie. A znam niektóre kobiety podporządkowane swoim despotycznym partnerom, które tkwią w takich związkach wiele długich lat, regularnie dostają łomot od swoich „panów”. Ja nazywam ten typ „Niewolnica Izaura”. A przecież życie mamy tylko jedno. Wniosek z tego taki, że warto się postawić i powiedzieć NIE. I jeśli Unia Europejska i Stany Zjednoczone będą nadal takie wyrozumiale i uległe, to rezultat może być opłakany. Tak się składa, że  odpowiedzialność polega także na stanowczości . Świat tak się zachowuje wobec Putina jakby zupełnie nie miał jaj(oczywiście świat, nie Putin) a chowanie głowy w piasek, gdy jest problem jest gorsze od całowania świni w dupę. Co to za Referendum pod lufami karabinów? Czy tak wygląda demokracja, bo moim zdaniem to dyktatura.
Pozdrawiam serdecznie Janka czyli Firego i zdrówka życzę. Teresę vel Magentę również serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrówka. A tak w ogóle, to teraz w okresie wzmożonych infekcji grypowych  życzę zdrówka wszystkim Forumowiczom.

www.youtube.com/watch?v=i00fmNRE-w0

 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
moje(nasze) dzieciństwo Hydepark « 1 2 3 4 » x 47 61032 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 08:48:39 am
wysłane przez x
Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie. Kultura i sztuka ZUZA 2 10752 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46 pm
wysłane przez ZUZA
MOJE MIASTO LUBAŃ { Wiersze Jeżyka } Hydepark « 1 2 ... 20 21 » Jeżyk 303 270909 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2014, 23:50:22 pm
wysłane przez Jeżyk
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408087 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12204 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209232 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36501 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8762 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206720 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA