Strony: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Moje miasto, mój świat  (Przeczytany 892289 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #630 : 28 Wrzesień, 2013, 22:45:23 pm »

Droga Jolu nie pisałem, że narzekasz na deficyt obiektów a jedynie uzupełniłem ofertę miasta w zakresie kultury (oczywiście mój wybór był subiektywny )
Co do ŁCR to ani on mnie grzeje, ani ziębi. Natomiast obiektywnie rzecz ujmując często natykam się na informacje z jego codziennej działalności i nie jest zbyt trudne o niej się dowiedzieć. Wnioski natomiast każdy wyciąga według własnego uznania. Czy natomiast zadaniem ŁCR jest mieć jakieś specjalne dokonania, tego nie wiem.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #631 : 28 Wrzesień, 2013, 22:47:09 pm »

Jak najbardziej można się odnieść do danych tematów:) ale na tym forum na którym dany temat został poruszony. Więcej odwagi Pani Jolu. Pozdrawiam serdecznie:)

 Wyśpij się młody człowieku. Nie będziemy uganiali się po różnych forach za uwielbianą przez Ciebie osobą. Ty jednak jesteś jej papugą. Odnoszę wrażenie że to ona dyktuje Twoje posty.To tak jakbyśmy z nią rozmawiali.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #632 : 28 Wrzesień, 2013, 22:48:35 pm »

Tym wpisem przekonał mnie Pan do pańskiej słabości. Dobrej nocy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #633 : 28 Wrzesień, 2013, 23:22:26 pm »

Na tym czyli na moim wątku może wypowiadać się każdy i dodam, że nigdy nie usunęłam żadnej wypowiedzi z tego wątku, nawet jeśli mi nie pasowała lub się z nią nie zgadzałam lub co gorsza była dla mnie przykra, bo po pierwsze nie zamierzam ograniczać nikomu wolności słowa a po drugie to, słowa przez nas wypowiedziane czy napisane są częścią naszej osobowości czyli świadczą o nas.
A przypomnijcie sobie czy wszyscy Forumowicze, którzy mogli moderować własne wątki byli tacy wyrozumiali, bo ja pamiętam, że z niektórymi wątkami było trochę inaczej i nie mam tu na myśli naszych Aniołów Stróży Piotra i Pawła.      

www.youtube.com/watch?v=4ecDw0dUtq0
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień, 2013, 23:32:48 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +13/-13
Offline Offline

Wpisy: 72
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #634 : 28 Wrzesień, 2013, 23:42:20 pm »

Pani Jolu dlaczego szukać nowych pomysłów jak pani Ewa Gutek (zresztą nie lubie jak partie próbują wykorzystywać sytuacje dla swoich celów) , jeśli można przywrócić i wykorzystać to co funkcjonowało do tej pory, a raczej do wakacji? Przecież zakłady Bawełnianki przekazały ten budynek dla Szkoło Podstawowej nr 1 w określonym celu. Utworzenie jednej wspólnej stołówki dla szkół było jak najbardziej racjonalny i poprawny ekonomicznie. Przynosiło straty, ale nie znamy oficjalnych danych. Wystarczyło może trochę nad tym popracować i jako przedsiębiorca powiem, że spokojnie stołówka miała szansę utrzymywać się sama lub przy małym koszcie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #635 : 29 Wrzesień, 2013, 00:02:07 am »

Ma pan rację, panie Robercie, że o funkcjonowaniu danego przedsiębiorstwa decyduje jego zarządca jego szef, kierownik, jakbyśmy go nie nazwali. Zakład powinien był przede wszystkim rentowny. 
Przypominam sobie nie istniejące już Pokoje Gościnne na ulicy Mickiewicza 6, należące do miasta, pełna nazwa brzmiała:Gospodarstwa Pomocniczego Urzędu Miasta Lubań „ Hotel Pokoje Gościnne”. To było za rządów poprzedniej władzy lokalnej. Hotel wraz z bufetem prosperował naprawdę dobrze, roboty było mnóstwo. Wiem o tym, bo sama tam pracowałam. A mimo to końcowe rozliczenie z tego co wiem było na sporym minusie i wcale się nie dziwę, bo jak się na pewne sprawy przymyka oczy    ale kierownik owego obiektu został bez problemu rozgrzeszony. Czy nie można było zostawić hotelu i jedynie zmienić kierownictwo? Myślę, że byłoby to z korzyścią dla miasta, gdyż były to nie tylko miejsca pracy ale i dodatkowa gotówka wpływająca do lokalnego budżetu. Pisałam kiedyś o hotelu na naszym Forum ale jakoś nie było odzewu. Dlaczego? Czyżby jednych można było rozliczać a inni mieli monopol na bezkarność?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #636 : 29 Wrzesień, 2013, 00:22:46 am »

Zrobiło się strasznie poważnie i trochę nerwowo a stres jest powodem wielu poważnych chorób, więc nie mogłam sobie tego odmówić i wrzucam filmik dla rozładowania atmosfery.
ostatnio tak wiele osób z kręgu moich znajomych ma problemy jeśli nie z sercem to niestety z rakiem. Nie wspominając już o wrzodach. Dlatego następna notka będzie o Służbie Zdrowia. Te białe fartuchy to nawet czasem się starają ale tak ogólnie, jak słucham relacje ludzi, którzy oprócz choroby muszą zmagać się z bezdusznością i niekompetencją pracowników służby zdrowia to aż chwila człowiekowi pięść się zaciska i gula w gardle rośnie.

www.youtube.com/watch?v=MyxLHQm68Js
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #637 : 29 Wrzesień, 2013, 01:27:58 am »

nie tyle zrobiło się nerwowo ile niektórym osobom zależy na podtrzymywaniu takiej atmosfery. Odgrzewają więc co jakiś czas nieświerze kotlety. W jakim celu? A to już dla bystrych odpowiedź sama się nasunie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #638 : 29 Wrzesień, 2013, 10:45:38 am »

nie tyle zrobiło się nerwowo ile niektórym osobom zależy na podtrzymywaniu takiej atmosfery. Odgrzewają więc co jakiś czas nieświerze kotlety. W jakim celu? A to już dla bystrych odpowiedź sama się nasunie. Pozdrawiam

Pojęłam, bystrość oznacza krótką pamięć. Nie wiedziałam. Człowiek uczy się całe życie. Z tego wniosek taki, iż obecny Burmistrz nie powinien się przejmować ewentualnymi błędami bo wszyscy bystrzy ludzie za jakieś cztery lata o tym zapomną. Od likwidacji hotelu właśnie tyle czasu minęło. A jeśli ktoś po tym czasie będzie wytykał te ewentualne potknięcia, to nazwiemy je po prostu odgrzewanymi kotletami.
No chyba, że nasza pamięć będzie wybiórcza, jednym będziemy wszystko wybaczać i zapominać prawie natychmiast a innym będziemy wypominać to i owo przez pół wieku.
No cóż. Pożyjemy, zobaczymy.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #639 : 29 Wrzesień, 2013, 13:11:11 pm »

nie byłem precyzyjny. Moja wina. Mój nieświerzy kotlet dotyczył stołówki. Temat ten powraca z braku innego a niektórzy potrzebują go by istnieć medialnie do tego też przydaje się  wprowadzanie nerwowej atmosfery. Pozdrawiam. Za zamieszenie przepraszam
« Ostatnia zmiana: 29 Wrzesień, 2013, 13:14:57 pm wysłane przez mieszek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #640 : 29 Wrzesień, 2013, 13:57:13 pm »

Jak można pisać, że sprawa stolówki to odgrzewany kotlet. Ten temat  cały czas jest aktualny. Do tego doszedł przetarg na sprzedaż budynku po stołówce. Czy pewne osoby nie potrafią zrozumieć, że jakość posiłku jest beznadziejna i do tego podawana w plastikach.  A Wy chcecie zamknąć temat zamiast poprzez liczne głosy doprowadzić do interwencji Burmistrza.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #641 : 29 Wrzesień, 2013, 14:51:15 pm »

nie byłem precyzyjny. Moja wina. Mój nieświerzy kotlet dotyczył stołówki. Temat ten powraca z braku innego a niektórzy potrzebują go by istnieć medialnie do tego też przydaje się  wprowadzanie nerwowej atmosfery. Pozdrawiam. Za zamieszenie przepraszam

Nie ma sprawy, baby tak mają czasem bywają przewrażliwione i biorą wszystko do siebie.
Temat stołówki jest dla mnie nie tyle odgrzewanym kotletem, co sprawą zamkniętą. Jeśli chodzi o jakość posiłków, to mojej koleżanki tato jada obiady się na obecnej stołówce i chwali sobie.
Natomiast posiłki na Bankowej były smaczne ale to miało miejsce w zamierzchłych czasach i niestety już na długo przed likwidacją obiektu stały się marne. Postawiono na oszczędność, niestety sporym kosztem jakości. Pisałam o tym już kiedyś. Moja koleżanka wykupywała tam obiady dla całej rodziny przez dłuższy czas ale zrezygnowała z nich na długo przed zamknięciem stołówki ze względu na ich naprawdę marną jakość ale najgorsze co może być, to budowanie kapitału politycznego na takich sprawach. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #642 : 29 Wrzesień, 2013, 19:15:13 pm »

Jak można pisać, że sprawa stolówki to odgrzewany kotlet. Ten temat  cały czas jest aktualny. Do tego doszedł przetarg na sprzedaż budynku po stołówce. Czy pewne osoby nie potrafią zrozumieć, że jakość posiłku jest beznadziejna i do tego podawana w plastikach.  A Wy chcecie zamknąć temat zamiast poprzez liczne głosy doprowadzić do interwencji Burmistrza.


nie chce mi się z tobą gadać
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #643 : 29 Wrzesień, 2013, 22:33:11 pm »

harcerzu vel Ewo Gutek - współczuję Tobie. Walka z każdym, a mam wrażenie że to obecnie czynisz (chwilowe "zakopanie" toporka z lubańską PO nie zmienia mojego osądu), nie rokuje dobrze na przyszłość. Gdy będziesz na tarczy kto poda pomocną dłoń? Zastanów się, choć na twoją refleksję raczej nie liczę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #644 : 30 Wrzesień, 2013, 14:08:39 pm »

Bardzo mi miło, że porównuje się mnie do tak kompetentnej osoby jaką jest Pani Ewa Gutek. Dziękuję to wielki zaszczyt:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
moje(nasze) dzieciństwo Hydepark « 1 2 3 4 » x 47 61035 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 08:48:39 am
wysłane przez x
Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie. Kultura i sztuka ZUZA 2 10752 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46 pm
wysłane przez ZUZA
MOJE MIASTO LUBAŃ { Wiersze Jeżyka } Hydepark « 1 2 ... 20 21 » Jeżyk 303 270911 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2014, 23:50:22 pm
wysłane przez Jeżyk
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408091 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12204 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209235 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36501 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8762 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206724 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA