Strony: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Moje miasto, mój świat  (Przeczytany 892258 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #570 : 25 Kwiecień, 2013, 21:26:16 pm »

One nikogo nie prześladują a ich natarczywość i sposób walki wynika z faktu iż z pewnością chcą zwrócić uwagę na problem.
 


Jola! Jaki problem?

Podaję wypowiedź Joanny Szczepkowskiej. Warto przeczytać cały artykuł (link poniżej) oraz artykuły podobnej treści  (linki poniżej).

„(…)Joanna Szczepkowska twierdzi, że gejom z żadnego powodu nie należy okazywać taryfy ulgowej. I nie dać się zmanipulować pojęciem tolerancji, którego często nadużywają, by zrealizować partykularne cele. Zdaniem popularnej aktorki, właśnie źle pojęta walka o tolerancję sprawiła, że homoseksualiści w sztuce stali się dla niektórych nieznośni. "I to jest nowość w ich wielowiekowej obecności w sztuce. Spryciarze zręcznie wykorzystują fakt, ze świadomość i tolerancja jest w naszym kraju w powijakach. W imię pracy nad świadomością społeczną są w stanie każdy głos krytyczny nazwać homofobią" – oburza się Szczepkowska. "Geje chcą być widoczni, jako zbiorowość i widoczni są. I jeśli zachowują się irytująco, to to irytuje" – dodaje.(…)”

http://natemat.pl/56405,joanna-szczepkowska-o-homoseksualnym-lobby-gdyby-to-samo-robily-pary-heteroseksualne-nie-uszloby-im-to-na-sucho

http://spoleczenstwo.newsweek.pl/newsweek--czy-w-polskiej-kulturze-jest-homoseksualne-lobby-wywiad-z-joanna-szczepkowska,103049,1,1.html

A co na to Senator i reżyser Kazimierz Kutz:
„(…)W środowisku zwłaszcza teatralnym jeszcze nigdy nie było takiej inwazji gejów. Nie chodzi tylko o aktorów, reżyserów, ale o przejmowanie placówek teatralnych.  Wyłoniło się trzech bardzo wybitnych reżyserów z tej grupy, natomiast jest dwudziestu czy trzydziestu innych, którzy psują ten teatr w gruncie rzeczy. Myślę, że o tym mówiła Joanna [Szczepkowska – red.], bo ona tego doświadczyła – ocenił Kutz.
- Ona uważa, że przekracza się pewne granice. Przekracza się je również wobec widza, bo to o widza chodzi.  Większość tych przedstawień [wyreżyserowanych przez homoseksualistów – red.] mówi specyficznym językiem, ludzie na to nie chodzą, to są jakby wewnętrzne sprawy dla pewnych kręgów. Ona i bardzo wielu aktorów wchodząc w te nowe role i władze, bo to chodzi też o te środowiska krytyków, bardzo boleśnie to przejrzeli. Ona miała odwagę o tym cokolwiek powiedzieć, ale to nie ma żadnego znaczenia wobec szerokiej dyskusji o prawach gejów w Polsce.  Na razie to tylko szum, ja dokładnie tego słuchałem i dokładnie wiem, o czym mówiła Joanna i imponuje mi, że to jest osoba niezwykłej odwagi. Ona wciąż ma ten błysk, że ryzykuje wszystko i tak też się stało, ona przecież jest potępiona – podkreślił Kutz.”

http://www.wprost.pl/ar/394660/Kutz-polski-teatr-przezywa-inwazje-gejow/


Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #571 : 25 Kwiecień, 2013, 21:57:23 pm »

Teresa,przepraszam ale wybrałaś sobie autorytety. Szczepkowska i furiat Kutz. Zakamuflowana opcja Niemiecka. Daję głowę i stówę że Szczepkowskiej nie warto czytać. Czy to ta z różą na łydce wytatuowaną dla księdza ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #572 : 25 Kwiecień, 2013, 22:26:32 pm »

Frefoks! Twoja wypowiedź bardzo mi się nie podoba. Brak w niej tolerancji. Tyle na temat Twojego wpisu.
 
Zapomniałam podać link do artykułu z którego skopiowałam fragment. Oto on:

http://natemat.pl/55335,joanna-szczepkowska-wzywa-do-walki-z-lobby-homoseksualnym-ludzie-kultury-spieraja-sie-o-to-co-wolno-gejom

To jeszcze  fragment wypowiedzi z innego artykułu:

„(…) Wyjaśniła, że sama również padła ofiarą lobbingu gejowskiego. - Gazeta, do której pisuję felietony bardzo chętnie i pilnie zamieszcza fakty świadczące o lobbingach homoseksualnych wśród kleru. Spróbuj jednak napisać tekst o takim lobbingu w teatrze. Ja spróbowałam. Tekst został zatrzymany i określony, jako donos. Ja zostałam nazwana szmatą. Otóż, jeśli mamy szczerze rozmawiać o prawach gejów do normalnego życia, to zachowujmy się jak w normalnym kraju i dajmy prawo do oceniania gejów też - napisała Szczepkowska, która swe felietony regularnie publikuje w "Wysokich Obcasach".
Przytoczyła również sytuację wprost ze środowiska teatralnego. Nie trzeba sprawdzać nikogo pod względem preferencji seksualnych, żeby ten dyktat widzieć. Na zebraniu w Teatrze Dramatycznym wybitny homoseksualny reżyser powiedział do mnie - "Będziesz coraz bardziej martwa i coraz bardziej niepotrzebna" - opisała aktorka.”

http://kultura.dziennik.pl/news/artykuly/423183,joanna-szczepkowska-o-dyktacie-gejow-w-teatrze-i-przymykaniu-oczy-na-ich-przewinienia.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #573 : 25 Kwiecień, 2013, 23:07:15 pm »

Moja droga tak jak pisałam wcześniej każda z nas ma prawo do własnego zdania, indywidualnego spojrzenia na świat i to co dzieje się wokół. Być może moje argumenty są mało przekonywujące i konstruowane dość nieudolnie ale to moje słowa i moje myśli a Ty wciąż cytujesz słowa jakichś ludzi.
Wiem, że jesteś inteligentna ale czy możesz pozwolić sobie na autonomiczność myślenia ? Chyba raczej nie, bo przynależność do PiS raczej nie daje tego prawa. Będąc w szeregach tego ugrupowania można głosić jedynie konserwatywne poglądy. Właśnie dlatego mój entuzjazm w stosunku do PiS ostygł i a słupek poparcia opadł do zera. Zawsze piszę szczerze to co myślę, cenię sobie wolność.
Wybacz mi, jeśli w jakikolwiek sposób Cię uraziłam, absolutnie nie było to moim zamiarem ale takie jest obecnie moje zdanie na temat wspomnianego wyżej ugrupowania. Poza tym jak pisałam wcześniej nie chciałam dyskutować a jedynie wyrazić swoją opinię.
Fire,  jak zawsze umiesz w paru słowach  wyrazić to o czym ja pisałabym i pisała przez dobrych kilka chwil i za to właśnie Cię lubię i cenię.    
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #574 : 25 Kwiecień, 2013, 23:27:54 pm »

Jolu! Nie gniewam się  Buziak Cały czas piszę o moim zdaniu, a to że wrzucam linki to tylko po to by nie wyważać otwartych drzwi i na poparcie tego o czym ja sama myślę i mówię. To, że nie gniewam się nie oznacza, że nie dostrzegam w Twojej autonomicznej i nie skopiowanej znikąd wypowiedzi - sarkazmu np. to

Wiem, że jesteś inteligentna ale czy możesz pozwolić sobie na autonomiczność myślenia ? Chyba raczej nie, bo przynależność do PiS raczej nie daje tego prawa. Będąc w szeregach tego ugrupowania można głosić jedynie konserwatywne poglądy.



Zapewniam Cię, że tak nie jest. Moje poglądy są moimi poglądami. Te przykłady, które wkleiłam nie są o moich poglądach, tylko o przypadkach nietolerancji , które na własnej skórze odczuły osoby, które nie boją się o tym mówić. Jeśli ja piszę o problemie nietolerancji , to staram się uzmysłowić  Tobie i innym podobnie myślącym i mającym swoje zdanie (nie tak jak ja), że działa ona w obie strony. Ty starasz się własnymi słowami i w jednym zdaniu artykułować, że tylko w jedną stronę. Skopiowałam tę wypowiedź, wyobraź sobie, z mojej szarej komórki.

Warto przeczytać. W tym artykule przedstawione są wyniki badań:

„(…) Amerykański naukowiec prof. Mark Regnerus, który niedawno wykazał w swoich badaniach, że dzieci z tradycyjnych rodzin są znacznie szczęśliwsze i zdrowsze niż te wychowane przez pary jednopłciowe, stał się obiektem ataków ze strony środowisk homoseksualnych.
Jeden z niezadowolonych z wyników prac badawczych, stawiających w niepochlebnym świetle homozwiązki, zakwestionował na swoim blogu rzetelność naukowej pracy socjologa. To wystarczyło, że sprawą zajęła się specjalna komisja Uniwersytetu Texas w Austin, gdzie uczony jest zatrudniony. Szybko okazało się, że zarzuty pod adresem naukowca są całkowicie bezzasadne, a metodyka przeprowadzonych badań jest bez zarzutu.(…) Niestety lobby homoseksualne pozostaje głuche na tego rodzaju głosy. Forsuje swoje rozwiązania, za wszelką cenę próbując poszerzyć grupę krajów, w których adopcja dzieci przez homoseksualistów będzie możliwa. Wiele wskazuje na to, że od przyszłego roku do ich grona dołączy Francja. Pod wpływem działań lobbingowych znajduje się także Polska. Mimo, że zdecydowana większość Polaków wciąż sprzeciwia się legalizacji związków homoseksualnych, próby zmiany świadomości społecznej zakrojone są na szeroką skalę. Służą temu także batalie polityczne prowadzone głównie przez partie lewicowe. Złożony w Sejmie przez SLD projekt ustawy o związkach partnerskich oparty został na wzorze francuskim, który umożliwia homoseksualistom adopcję dzieci.”

http://wpolityce.pl/wydarzenia/36178-co-grozi-dzieciom-wychowanym-przez-homoseksualistow-miazdzacy-raport-amerykanskiego-socjologa

O czym mówi na swoim blogu Lidia Geringer de Oedenberg (Europosłanka SLD ):


Ustawa o związkach partnerskich to prosta droga do oddania dzieci homoseksualistom. Europosłanka SLD odkrywa karty
Nie ma już najmniejszych wątpliwości jaki jest cel środowisk mniejszościowych, lobbujących za podpisaniem ustawy o związkach partnerskich. Europosłanka SLD Lidia Geringer de Oedenberg mówi o tym otwarcie na swoim blogu.
Zgodnie z zapowiedzią francuskiej minister Sprawiedliwości, powołującej się na obietnice wyborcze prezydenta Hollande'a, w 2013 r. Francja zalegalizuje małżeństwa homoseksualne. Jak podaje "Le Monde", obywatele Francji tej samej płci będą mogli od przyszłego roku nie tylko wziąć ślub, ale i adoptować dzieci (…)ii politycznej) regulacja z 1999 r. umożliwiająca zawieranie związków partnerskich (PACS). Związki hetero i homoseksualne otrzymały wtedy część praw z tych, jakie mają małżeństwa. PACS jednak nie dawały prawa adopcji dzieci przez pary tej samej płci (…)Posłanka ubolewa, że jak na razie nastroje społeczne w Polsce nie sprzyjają przeforsowaniu projektu, co widać w sondażach. Aż 79 proc. Polaków sprzeciwia się małżeństwom homoseksualistów, a popiera je zaledwie 16 proc. Adopcji dzieci przez pary homoseksualne sprzeciwia się aż 93 proc, a popiera je zaledwie 5 proc. (…)Działania lobby homoseksualnego obliczone są na lata. Środowiska mniejszościowe doskonale zdają sobie sprawę, że mentalizowanie społeczeństwa wymaga długofalowych działań. W liberalnej Francji "batalia polityczna" zajęła dziesięć lat. Polska jest już na właściwej ścieżce. Przed nami dekada homoseksualnej propagandy. Miejmy nadzieję, że nie przesiąkniemy nią na tyle, by podzielić los 14 innych krajów Unii Europejskiej.”

http://wpolityce.pl/wydarzenia/36174-ustawa-o-zwiazkach-partnerskich-to-prosta-droga-do-oddania-dzieci-homoseksualistom-europoslanka-sld-odkrywa-karty

Wypowiedzi Schetyny:

http://www.fronda.pl/a/schetyna-nawet-nie-ukrywa-po-zwiazkach-partnerskich-przyjdzie-czas-na-adopcje-dzieci-przez-gejow,26447.html

Schetyna nawet nie ukrywa, po związkach partnerskich przyjdzie czas na adopcję dzieci przez gejów
Jestem za in vitro i związkami partnerskimi – deklaruje w rozmowie z Wirtualną Polską Grzegorz Schetyna, poseł PO. I choć teraz zastrzega, że nie chce mówić o małżeństwach homoseksualnych i adopcji dzieci przez takie pary, to przyznaje, że „jutro będziemy mogli pójść dalej”.



« Ostatnia zmiana: 25 Kwiecień, 2013, 23:30:18 pm wysłane przez Związek Zaw. Solidarność » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #575 : 26 Kwiecień, 2013, 00:10:19 am »

Jeszcze Jolu, Kochanie Buziak jak tak bardzo chcesz, żebym napisała coś od siebie to proszę bardzo. Piszesz, tak myślę, o czymś z czym się tak naprawdę nigdy nie spotkałaś bezpośrednio. Temat ten zaczęłaś (domyślam się ) nie po to, by faktycznie dyskutować,  tylko jest to prowokacja z Twojej strony. Napiszę Ci teraz o przyjaźni mojej rodziny z pewnym panem innej orientacji seksualnej (jego partnera też znamy). Przyjaźnimy się od wielu lat, odwiedzamy się, dzwonimy do siebie, spędzamy wakacje, czasami święta, wysyłamy kartki okolicznościowe, znamy całą jego rodzinę, rodzina przyjeżdżała do nas my też ich odwiedzaliśmy.  Dodatkowo jest on narodowości niemieckiej (to tak do wypowiedzi Firefoksa). Nigdy nie przyszło mi (nam) do głowy,  by go w jakiś sposób obrazić, ale on nie epatuje środowiska swoją odmiennością, nie chodzi kretyńsko przebrany lub półnagi po ulicy w paradach gejów i lesbijek. Jest po prostu normalnym miłym człowiekiem. Przykro mi było, gdy dzieci jego znajomych (niemieckich znajomych)  nabijały się z niego. Jolu! Gdy przyjedzie znowu do nas zapraszam Cię na kolację albo na grill-pis. Poznasz go, to tak, żebym nie była gołosłowna, byś nie mówiła o bajce,  którą zmyśliłam ot tak na poczekaniu, jak to w pewnym królestwie… Jeśli nie życzysz sobie zaproszeń z mojej strony, to napisz na pocztę, podam Ci nazwisko osoby, którą znasz a potwierdzi moje słowa.
Czy jeszcze chcesz dyskutować, czy znowu rzucisz jedno lakoniczne, ale za to swoje autonomiczne zdanie?

Pozdrawiam serdecznie. Kochanie  Buziak Dobrej nocy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #576 : 26 Kwiecień, 2013, 00:36:01 am »

Jeszcze jedno. Prezent, który podarowałam mu prawie 17 lat temu wisi u niego na ścianie do tej pory. Jak myślisz co to jest?  Zdziwisz się,  taka trochę kiczowata postać Matki Boskiej z Dzieciątkiem Jezus. Nie wiem, czy on wierzy w Boga (nie rozmawialiśmy na ten temat), czy ma pretensje do kleru czy nie. Jest to prezent ode mnie i od mojej rodziny i myślę, że  dlatego tam wisi. Pewnie gdybym mu dała buddę też by postawił figurkę na komodzie i nie wyrzucił. A powiedz mi ile prezentów, które otrzymujesz na wszelkie okazje masz jeszcze chociażby w pudle na strychu? Nie oceniaj ludzi po przynależności do jakiejkolwiek opcji politycznej ani po tym, że są przeciwni temu czy tamtemu. To jest takie prostackie i płytkie. To właśnie Ty jesteś nietolerancyjna. Nawet wiem, że Firefoks też jest nietolerancyjny,  ale nie ma innego wyjścia (sam mi o tym powiedział i Firefoks wie o czym ja mówię)
Jeszcze raz Dobrej Nocy życzę 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #577 : 26 Kwiecień, 2013, 13:54:59 pm »

I właśnie dlatego nie chciałam ciągnąć tej dyskusji. Chciałam jedynie wyrazić swoje zdanie. Niepotrzebnie tak się nakręcasz i bierzesz wszystko do siebie. Jeśli Twoim zdaniem tok mojego rozumowania jest prostacki i płytki, to trudno jakoś to przeżyję. Tak to już jest całe życie dowiadujemy się o sobie czegoś nowego. Masz prawo odczytywać moje wypowiedzi po swojemu. Wierzę, że masz znajomego o odmiennej orientacji ale nie musisz mi niczego udowadniać i ja też nie muszę niczego udowadniać. To przecież Forum a nie sąd. W Boga wierzę ale czy to znaczy, że muszę być ślepo zapatrzona w każdą duchowną osobę, którą spotkam. I jeszcze jedno piszesz, że ten prezent, to obraz Matki Boskiej a mógł być np. Budda czy inny bożek.
Dla mnie nie ważne w jakiego Boga ktoś wierzy, ważne jest to jakim ten ktoś jest człowiekiem dzięki swojej wierze. A jak piszę do kogoś kochanie czy skarbie to wcale nie chodzi o sarkazm, ja po prostu jestem przyjaźnie nastawiona do ludzi i naprawdę nie chcę się kłócić, mimo mojego prostactwa.  

Napracowałaś się, masz ode mnie  plusika za upór. Zdziwisz się ale doceniam u innych to, co dobre.

BRACIA - WIERZĘ W LEPSZY ŚWIAT
« Ostatnia zmiana: 26 Kwiecień, 2013, 13:58:44 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #578 : 26 Kwiecień, 2013, 15:24:16 pm »

Akurat nie o słowo „kochanie” mi chodziło. Tak dużo napisałam nie dlatego, że się nakręcam tylko po to, by jak najwięcej informacji przekazać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #579 : 26 Kwiecień, 2013, 15:55:15 pm »

Spoko moja droga, zrozumiałam i naprawdę doceniam zaangażowanie  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #580 : 26 Kwiecień, 2013, 17:17:45 pm »

Cytuj
Frefoks! Twoja wypowiedź bardzo mi się nie podoba. Brak w niej tolerancji. Tyle na temat Twojego wpisu.

Magenta a jak Ci się to podoba ?


61780_500225646691504_1191275784_n (705 x 800).jpg



Cytuj
Nawet wiem, że Firefoks też jest nietolerancyjny,  ale nie ma innego wyjścia (sam mi o tym powiedział i Firefoks wie o czym ja mówię)

Nie,nie wiem  Nie jestem rasistą. Uważam że każdy powinien mieć swojego murzyna  Szok

61780_500225646691504_1191275784_n (705 x 800).jpg

* 61780_500225646691504_1191275784_n (705 x 800).jpg (110.24 KB, 705x800 - powiększony/pobrany 433 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #581 : 26 Kwiecień, 2013, 17:30:44 pm »

Akurat nie o słowo „kochanie” mi chodziło. Tak dużo napisałam nie dlatego, że się nakręcam tylko po to, by jak najwięcej informacji przekazać.


   Widzisz Jolu , to taki zawodowy nawyk.

Urodzinowe życzenia dla Hanki... od Czesia!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #582 : 26 Kwiecień, 2013, 17:34:55 pm »

Firefoks! Obrazek jest OK!

Ja pisałam o nietolerancji a nie o rasizmie. Chyba, że chodzi Ci o RAŚizm 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #583 : 26 Kwiecień, 2013, 17:38:02 pm »

Domyślam się o co chodziło z tym rasizmem. Fire, wiem, że nie jesteś rasistą. Czasem ludzie mylą rasizm z poczuciem humoru a wszystko z powodu braku dystansu.

Kabaret Smile - Studniówka

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #584 : 26 Kwiecień, 2013, 17:38:25 pm »

Firefoks! Obrazek jest OK!

Ja pisałam o nietolerancji a nie o rasizmie. Chyba, że chodzi Ci o RAŚizm  

 A to nie jest bliskoznaczne ? Ojejku pani profesor, ja bardzo proszę .Ja to odszczekam.Proszę tylko mnie nie ustawiać. Ma się rozumieć w kącie na grochu...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
moje(nasze) dzieciństwo Hydepark « 1 2 3 4 » x 47 61031 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 08:48:39 am
wysłane przez x
Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie. Kultura i sztuka ZUZA 2 10752 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46 pm
wysłane przez ZUZA
MOJE MIASTO LUBAŃ { Wiersze Jeżyka } Hydepark « 1 2 ... 20 21 » Jeżyk 303 270902 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2014, 23:50:22 pm
wysłane przez Jeżyk
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408073 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12203 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209223 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36500 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8762 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206708 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA